Corbettův report: Globalisti prozradili své plány na summitu & Co se stalo v Buči?

Ve zkratce...

Tento týden v pořadu Nový svět příští týden: globalisté říkají nahlas tichou část, když mluví o změně finančního systému; cokoli se stalo v Buči, lze vidět pouze ve světle přiznané informační války; a Biden znovu potvrzuje pokračující mimořádnou situaci v oblasti kybernetické bezpečnosti. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 8. dubna 2022

Přepis:

JC: Vítejte v Novém světě příští týden. Jsem James Corbett.

JP: A já jsem James Pilato. Rozhodl jsem, že je nutné pokračovat ve stavu nouze. Máme tento příběh plus světová válka už zřejmě začala s falešnými vlajkami, ale nejprve: Ekonomka na Světovém vládním summitu říká, že nový finanční světový řád se chystá změnit dramatickým novým směrem. Tento článek jsme převzali od Lea Holmana. Světový vládní summit. Doslova se to tak jmenuje. My jsme si teď dělali legraci. Musel jsem se konečně podívat a když jsem viděl Světový vládní summit, říkal jsem si, jak se to vlastně jmenuje? Světový vládní summit. Bylo to v Dubaji a asi všichni nemohou přestat říkat nahlas tu tichou část. Dr. Pippa Malmgrenová, špičková americká ekonomka, která působila jako zvláštní poradkyně bývalého prezidenta George W. Bushe, mladšího, učinila prohlášení, které potvrzuje vše, o čem už nějakou dobu informujeme, že bezhotovostní společnost se rýsuje hned za rohem.

Pippa: A to, co dnes ve světě vidíme, je podle mě to, že jsme na pokraji dramatické změny, kdy se chystáme, a řeknu to odvážně, opustit tradiční systém peněz a účetnictví a zavést nový. Nové účetnictví je to, čemu říkáme blockchain. Znamená to digitální, znamená to, že budeme mít téměř dokonalý záznam o každé jednotlivé transakci, která se v ekonomice uskuteční, což nám poskytne mnohem větší přehled o tom, co se děje.

JP: Kdo je Pippa Malmgrenová? Její webové stránky se mi nenačtou, ať to stojí, co to stojí. A mimochodem, nejsem si jistý, jestli je to někdy prohlížečem nebo někdy VPN nebo možná pohřbívají její web, protože lidé zjišťují, kdo je. Globalistka a elitářka. Její otec Harold Malmgren byl vrchní poradce prezidentů JFK, Nixon, LBJ a Geralda Forda. To je koks a pepsi. Pippa také radila prezidentům a premiérům po celém světě. A hádejte, jaké je její oblíbené téma posledních několika let? Pozitivní stránky COVIDu. Stejně jako Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra vidí COVID jako příležitost k proměně světa. Nový peněžní systém, o kterém Malmgrenová mluví s takovým nadšením, bude nejen digitální, ale také centralizovaný a programovatelný. Jak už jsme o Bitcoinu mluvili několik let, nepleťte si to s Bitcoinem nebo jinými skutečnými kryptoměnami.

Jediné, co bude mít společného s ostatními kryptoměnami, je to, že to bude založeno na technologii blockchain. Co se tedy myslí programovatelnými penězi? To, že centrální banky budou mít nad vašimi penězi kontrolu a budou je moci naprogramovat tak, že je bude možné utratit jen za určité věci na určitých místech. Třeba jste si minulý měsíc koupili příliš mnoho zbraní a munice? Nebo vůbec žádné? Možná jste moc cestovali a spotřebovali moc benzínu. Váda by mohla vaše peníze přeprogramovat tak, aby v budoucnu nákupy takových tabuizovaných položek omezila. Nezapomeňte, že dost možná největším dílem je objednávání pizzy v budoucnosti. Možnosti jsou nekonečné a kdo ví, jaké další věci vytáhnou. Už jste se nechali očkovat? Stojíš za současnou věcí, Jamesi?

JC: Nech mě zkontrolovat můj Instagram a přijít s řešením na to. Jo, dobře. Jak říkáš, Světový vládní summit, nejsou v tom zrovna jemní. A lidi si možná pamatují, jak jsem o tom před pár lety psal na téma Han Solo pasuje světovou vládu. Ano, sám Harrison Ford, který přednesl jeden ze zahajovacích projevů na Světovém vládním summitu 2019. Teď jsme v roce 2022 a sázky se nadále zvyšují. Takže vyzvu lidi se silným žaludkem, aby si zacpali nos a zamířili na YouTube a podívali se na přímý přenos nejen tohoto malého dvouminutového klipu z projevu Pippy, ale na celý přímý přenos prvního dne, pokud to zvládnete, tohoto Světového vládního summitu. Je to sedmihodinové video, zvládnul jsem dvě hodiny, než jsem potřeboval přestávku na nevolnost. Ale přinejmenším se podívejte na první půlhodinu panelu, z něhož tento malý klip pochází. Je to poučné v mnoha ohledech. Začíná to tedy tím, že přívrženkyně CNN a kdo by to byl řekl, účastnice Davosu Becky Andersonová, která se ptá Jeho Excelence Dr. Anwara bin Mohammeda Gargashe:

Becky: Jste připraven na nový světový řád?

JC: A pak nás čeká Frederick Kempe z Atlantické rady, který se výmluvně rozplývá nad svým mentorem Henrym Kissingerem, který, jak se vyjadřuje, by na otázku o novém světovém řádu odpověděl:

Frederick: Co myslíte tím, nový světový řád? Žádný světový řád jsme ještě neměli.

JC: A pak se ozve Pippa se svými komentáři, včetně těch, které tam nejsou vidět v tom klipu, který jsme přehráli, ale také mluví o tom, že…

Pippa: Už jsme ve třetí světové válce. Už jsme v konfliktu, který sahá tak daleko za Ukrajinu, vlastně i v rámci západní Evropy. Ale evidentně jsme ve válce ve vesmíru, pod hladinou oceánů, ponorkové války mezi velmocemi. I bych řekla, že se to děje už nejméně čtyři roky a přeneslo se to na veřejnost na zemi. Ale my to takhle neformulujeme.

JC: Ale hlavně se mluví o novém decentralizovaném multipolárním světovém řádu. Ahoj, kolegové milovníci svobody. Také se nám líbí ta decentralizace, o které mluvíte. Mějme multipolární světový řád. Hurá. A pak Pippa pokračuje s tímto prohlášením, ale předtím také řekla, že to, co je základem světového řádu, je vždy finanční systém. Cink, cink. To je pravda. Tam je pravda. A já to říkám často. Budu to říkat i nadále. To, co se teď děje na Ukrajině, v základu není geopolitická událost. Je to měnová událost.

Změna měnového paradigmatu světa. A lidé, jako je tady Pippa Malmgrenová, říkají nahlas tichou část, to je ono. O tom to je. Je to změna paradigmatu na digitální měny centrální banky. A jak poukazuje, Číňané jsou jeho průkopníky. A jsou první, kteří přichází s digitálním juanem. Oni stojí v čele tohoto přechodu, této digitální propasti mezi předdigitálním lidstvem a translidstvem. Takže hurá, Čína a multipolární světový řád nám ukazují cestu do 21. století. A samozřejmě to všechno je založeno na lži… to, co se v této panelové diskusi objevuje stále dokola… jde o to, víte, jak nastavíme pravidla a kdo bude mít tento systém na starosti? Ano, mohlo by to být použito ke špatným účelům, tento druh dohledu, digitálního ID, kontroly všeho, co každý dělá, ale pokud to bude ve správných rukou, bude to v pořádku. A všimněte si, že pasáci Nového světového řádu to budou vždycky formulovat tímto způsobem.

Nebojte se, lidi. Ano, paradigma digitálních ID, sledování, digitální měny, to všechno, kterému stojí v čele Číňané a které přijaly USA a Rusko a Írán a doslova všichni ostatní. Nebojte se, dokud to bude ve správných rukou, bude to v pořádku. To je lež, kterou se vám snaží prodat na Světovém vládním summitu. Tak si to pamatujte. Jako obvykle říkám, že je lepší, když známe svého nepřítele a víme, o čem mluví. A někdy to říkají přímo na rovinu. Ve skutečnosti často. Je to otevřené spiknutí. Tady to je. Pochopitelně to formulují svým specifickým způsobem. Říkají tady nějakou pravdu.

JP: Mluvíme o tom, jak jsou věci předestřeny a formulovány. Je tam také: Pokud jste neudělali nic špatného, proč byste se měli obávat tohoto nového biomedicínského, finančně teroristického, bezpečnostního státu? Řekl jsi peněžní událost? Člověče, to zní přesně jako COVID. Pokud jde o další zprávy, kde se říkají tiché části nahlas… Prezident Biden velmi nedávno řekl, cituji: „Tam venku bude nový světový řád a my ho musíme vést.“ Takto začínáme v pořadu Nový svět příští týden, epizoda 481.

A teď se dostáváme k tomu, co je, myslím, Jamesi, jeden z větších příběhů. Pokud věnujete pozornost mainstreamovým zprávám… já jsem si v podstatě musel udělat celý průzkum, protože mainstreamovým zprávám nevěnuji pozornost. Takže jsem o těch masakrech neslyšel. A otázky se množí ohledně masakru v Buči. Tuto zprávu máme z Consorcia News… všechno, co říkáme, je odzdrojováno pod videem. Během několika hodin se oznámilo, že došlo k masakru v Buči, městě 63 kilometrů severně od ukrajinského hlavního města. Verdikt zněl, že ruské jednotky nesmyslně povraždily stovky nevinných civilistů, když se z města stahovaly a zanechávaly po sobě mrtvá těla v ulicích. Na rozdíl od svých soudních systémů se západní země, pokud jde o válku, obejdou bez vyšetřování a důkazů a vyslovují vinu na základě politických motivů. Rusko je vinné, případ je uzavřen…. až na to, že případ ještě ani nebyl ve skutečnosti otevřen a již byl navržen rozsudek. Například Macron vyzval mimo jiné k zákazu dovozu ruského uhlí a ropy do Evropy. Jiné hlasy nyní nebezpečně vyzývají k tomu, USA šly kvůli incidentu do války s Ruskem.

Na vedlejší liště v sekci „trending“ jsem dnes viděl Noama Chomského. Ani jsem se nedokázal přinutit na něj kliknout, ale řekl, že jsme v nejnebezpečnějším bodě lidských dějin vůbec. Jsem si jistý, že je to proto, že málo fandíme válce. „Tohle je genocida,“ ukrajinský komediální herec prezident Voldemort Zelenskij řekl národu na CBS čerstvě po svém vystoupení na Grammy. Matky Ruska by to měly vidět, aby viděly, jaké parchanty jste vychovaly – vrahy, lupiči, řezníci, dodal na Telegramu. Rusko kategoricky popřelo, že by mělo s masakrem cokoli společného. Jedním z prvních míst, které by seriózní vyšetřovatel začal mapovat, by samozřejmě byla časová osa událostí. Středa, 30. března. Všechny ruské síly opustily Buči podle ruského ministerstva obrany. To potvrdil ve čtvrtek s úsměvem Anatolii Fedoruk, starosta Buči. Na Facebooku samozřejmě jásal a byl super nadšený. V překladu, které video doprovází, stojí: 31. březen, den osvobození Buči.

Oznámil to starosta Buči, Anatolii Fedoruk. Tento den se zapíše do slavné historie Buči a celé bučské komunity jako den osvobození ozbrojenými silami Ukrajiny od ruských okupantů. Všechna ruská vojska jsou pryč, ale o masakru není ani zmínka. Rozzářený Fedoruk říká, že je to slavný den, což by bylo divné, kdyby byl obklopen mrtvolami. Ruské ministerstvo obrany obvinění kyjevského režimu odmítlo s tím, že důkazy o těchto zločinech se objevily až čtvrtý den poté, co do města dorazila Bezpečnostní služba Ukrajiny a zástupci ukrajinských médií. Všechny ruské jednotky se z Buči zcela stáhly 30. března. A během doby, kdy byla Buča pod kontrolou ruských jednotek, nebyl zraněn ani jeden místní obyvatel. V sobotu se v Buči nacházel ctihodný deník New York Times. Neinformovali o masakru. První otázka: nejsme už v inkubátoru území dítěte? A otázka druhá. Existují vůbec záběry hromady těl a masakrů? Nebo to v podstatě vypadá jako trosky Shanksville 11. září 2001?

JC: Dobré otázky. Ano, tenhle inkubátor, miminka na bajonetech. Tento typ válečné propagandy má dnes už dlouhý rodokmen. Takže musíme mít tuto historii na paměti, když se po nás jako po veřejnosti chce, abychom byli šokováni a pohoršeni těmito záběry z bojiště na druhém konci světa, které nikdy neuvidíme na vlastní oči. Nebojte se, kdy jsme vám lhali? No, co třeba tady a tady a tady a tady a tady a tady a pár dalších 1000 příkladů? Stačilo by to? Tak to je něco důležitého, co je třeba mít na paměti. Ale chtěl bych to zasadit do kontextu svého nedávného článku o průvodci válkou páté generace, kde jsem uváděl nový typ války… i když to není úplně nový typ války, v každém případě typ války, do které jsme zapojeni právě teď. A jak vypadá a kdo jsou skuteční bojovníci, odkážu lidi na tento úvodník.

Ale jednou z klíčových forem, které válka páté generace nabývá, je informační válka. A toto je skvělý příklad toho, jak informační válka probíhá. Protože opět nemáme přístup k tomu, co se stalo v Buči. Nevím, co se tam stalo. A pokud jste tam nebyli, neví to ani nikdo z vás, kteří to posloucháte. Takže co máme dělat? Musíme prostě brát tyhle kusé informace, kterými nás krmí zjevně neobjektivní zdroje… jak si to máme sami utřídit? A je to vůbec na nás? Každopádně bychom měli kvůli tomuto údajnému zvěrstvu, kterému sami nemůžeme porozumět ani ho dokázat, vyvolat třetí světovou válku? Ale pokud o tom chcete více informací, panečku, mám pro vás další informace.

Můžete navštívit třeba Donbass Insider, který podle mě jasně pochází z jedné ze stran tohoto konfliktu, ale každopádně mají rozsáhlý příspěvek: Ukrajina, masakr v Buči, ukrajinský Temešvár. A procházejí všechny příspěvky ze sociálních sítích, fotky a videa… Takže to je dlouhý příspěvek, ale zvedají strašidlo Temešváru, který, pokud si nepamatujete, článek: „Dezinformace z archivů: masové hroby Temešváru“, které se ukázaly, že nejsou masové hroby z Rumunska z podzimu 89. Každopádně, pokračujeme dál, samozřejmě, druhá strana této informační války bude oponovat. BBC píše: Vraždění v Buči. Satelitní snímek místa těl odporuje ruským tvrzením.

A ukazují satelitní snímky… tady je snímek a ukazuje vám ulici a rozložení různých těl na ulici. A porovnávají to s videem, které ukazuje, jak projíždějí mezi těly, a jsou na úplně stejném místě s dodávkou. A tento satelitní snímek byl pořízen 19. března. Takže to bylo dávno předtím a Rusko říká, že to udělali poté, co se stáhli na konci března, ale tohle bylo 19. března. Ale dobře, v pořádku. Takže je toho hodně, co by se dalo projít s ohledem na to. Možná byste se chtěli podívat na web in-this-together.com Iana Davise. který má článek: Ukrajinská válka, k čemu je dobrá? Propaganda, čtvrtý díl jeho pokračující série o ukrajinské válce… je to obrovský článek se spoustou informací, ale on píše, že ten satelitní snímek, který je teď prezentován jako definitivní důkaz, byl pořízen 19. března, Je to doslova jenom obrázek a oni vám říkají, že byl pořízen 19. března.

Takže to berte tak, jak to je. Ale říká, že z článku vyplývá, že ani lidská, ani zvířecí aktivita nenarušila polohu jediného těla po nejlepší část měsíce. Vyžadoval také, aby čtenáři uvěřili, že američtí úředníci a vojenský personál vědomě ignorovali údajný ruský masakr, aniž by cokoliv řekli, a to nejen čtyři dny, ale týdny. Ano, bylo to tam týdny, a pak se prostě konečně rozhodli to oznámit. Ale druhá část toho příběhu, která je opět součástí té informační války, kterou tady musíme doplnit. Ty satelitní snímky, odkud pocházejí?

Pochází od společnosti, která se jmenuje Maxar. A kdo je Maxar? A jaká je jejich role v tom všem? No, můžete se obrátit na newrepublic.com s jejich článkem: Jsou tyto satelitní snímky válečnou propagandou? Vysvětluje, jak se Maxar, americká satelitní společnost a klíčový dodavatel ministerstva obrany, stala oblíbeným fotografem médií ruské invaze na Ukrajinu, a jde do hloubky o Maxaru, odkud pochází, jak funguje a jak může ministerstvo obrany doslova sponzorovat jejich aktivity, které jsou pak podávány médiím. Žádná předpojatost, že ne? Ale ještě směšnější to začíná být, když se dostanete k takovým příběhům, o jakých píše i Rothschildova agentura Reuters. Pentagon nemůže nezávisle potvrdit zvěrstva v ukrajinské Buči. Ani Pentagon to vlastně neprosazuje. Tedy ano, něco se stalo. Nemůžeme dokázat, co se stalo.

Dobře, skvělé. Aha, takže teď se kvůli tomu dostaneme do třetí světové války. A je to ještě hloupější. Například Morning Star píše: Rusko obviňuje Británii z blokování schůzky OSN k projednání údajných válečných zločinů na Ukrajině s tím, že Velká Británie blokovala Radu bezpečnosti OSN, aby se vůbec pokusila zabývat se tím, ale poslední zprávy, které máme, s tím, že nahráváme 24 hodin, než to někdo uslyší… takže se to nepochybně do této chvíle posune dál. Ale poslední zprávy, které mám, OSN teď vyzývá k nezávislému vyšetřování Buči. Berte to tak, jak to stojí. Ale asi nejneuvěřitelnější na tom je, že opět, otevřená konspirace… je to venku, co se děje. Tohle přinesl server antiwar.com. USA nemají žádné důkazy, že by Rusko připravovalo chemický útok, navzdory tvrzením, která uvádí nedávný článek NBC News, článek NBC News, kde tři američtí představitelé na záznamu přiznávají, že neexistují žádné důkazy o tom, že by Rusko přesunulo nějaké chemické zbraně, které by byly součástí tohoto plánu, před kterým údajně varovali… oni plánují falešnou vlajku, chemický útok.

Nebyly žádné pádné důkazy, byly jen důsledky určitých zpravodajských informací… A přiznávají, že jde o pokračující informační kampaň, kterou americká vláda používá proti Rusku, ale také proti americké veřejnosti. To pochází z článku NBC News: V rozchodu s minulostí USA používá informace k vedení informační války s Ruskem, i když informace nejsou pevné jako skála. Takže přiznávají, že ano, prostě tak nějak házíme věci ven a sledujeme, co se přilepí na zeď, čemu lidé uvěří. A teď to přiznávají. Tohle je informační válka a my předhazujeme lži nebo přinejmenším věci, které jsme ještě úplně neprověřili. Není to pevné jako skála, lidi. Už to ani není skryté. Je to venku. Tyhle věci jsou čím dál šílenější. Každopádně takhle musíme takový příběh situovat. Ve zkratce… opět nevím, co se v Buči stalo. Ale vím, že se nenechám zahnat do: Hej, potřebujeme třetí světovou válku kvůli tomuto strašnému válečnému zločinu, o kterém naprosto, jistě víme, co se tam stalo. Neptejte se na žádné podrobnosti. To je způsob, jakým šílenství lže. Bohužel takhle se vždycky vedou války na pozadí válečné, zvěrské propagandy.

JP: A Jamesi, víš, je to úspěch. Myslím na nás. Blázniví pravdomluvci o 11. září v tom jedou už dvacet let. Prestituti říkají věci jako: Jsme na území Alexe Jonese? Krizoví aktéři, falešné vlájky, Comcast NBC News používá termín informační válka. Myslím, že v mnoha ohledech je to úspěch. Malé bitvy. Klamy na úrovni seriálu od Kubricka, ale měli bychom vzít na vědomí, protože budeme vždy obviňováni z toho… Nejde nám o to, abychom obhajovali Rusko nebo Trumpa. Ale Jamesi, já vím, že pro mě je to prostě přehnaná reakce na ně.

Je to prostě tak mimo, že to vždycky stojí za to, aby se v tom udělaly nějaké díry. Přiložíme odkazy na archivní verze těch článků z Financial Times a New York Times, na které jsme se odkazovali dříve. Každé nové pravidlo, každá nová sankce, každý nový tah, který udělají na velké šachovnici, je ve skutečnosti jen další cihlou ve zdi Nového světového řádu. Národní výjimečný stav v USA prodloužen kvůli zvýšené škodlivé kybernetické aktivitě. Toto jsme převzali z bleepingcomputer.com. Joe Biden prodloužil výjimečný stav vyhlášený kvůli častějším a závažnějším škodlivým kybernetickým hrozbám pro zahraniční politiku a ekonomiku národní bezpečnosti USA. Je to měnový tah. Národní výjimečný stav byl původně vyhlášen na apríla 2015 bývalým prezidentem Barackem Obamou prostřednictvím exekutivního příkazu č. 13694, který v souvislosti s exekutivním příkazem č. 1369 rovněž sankcionoval osoby přispívající ke kybernetickým útokům proti USA nebo je koordinující.

Mezi takovéto kyberneticky umožněné škodlivé aktivity patří narušení kritické infrastruktury, útoky typu odepření služby a incidenty spojené s krádeží dat, které představují významnou hrozbu pro národní bezpečnost USA, zahraniční politiku, ekonomické zdraví nebo finanční stabilitu. Škodlivé kybernetické aktivity, které pocházejí od osob nacházejících se zcela nebo z podstatné části mimo Spojené státy nebo jsou jimi řízeny, představují mimořádnou hrozbu pro národní bezpečnost, zahraniční politiku a ekonomiku Spojených států. Prezident Biden to vše řekl sám… napsal to a vymyslel to sám. „Proto jsem rozhodl, že je nutné pokračovat v národním výjimečném stavu s ohledem na významné škodlivé aktivity umožněné kybernetickým prostředím.“ Bidenovo oznámení, teď je to jen oznámení, není to nařízení, prodloužil platnost národního výjimečného stavu, který má platit i po aprílu 2022 podle článku 202D zákona o národním výjimečném stavu, zákoník Spojených států 50, oddíl 1622 podbod D. A to je jen jeden z milionu důvodů, proč s ním nikdo nechce mluvit. Obama byl takový pohodářský sériový vrah, Biden je prostě restart všech Barryho nejlepších tahů.

Opět… vtipkujeme, abychom nebrečeli. Takže velmi mnoho z toho stále vychází z bianko šeku 11. září. Vzpomínáš si někdy na termíny jako kritická infrastruktura, natož domoviny před 11. zářím? Protože já určitě ne. Zákon o národních krizích z roku 1976, který podepsal zmíněný člen Warrenovy komise Gerald Ford. To souvisí se všemi těmi věcmi, o kterých blázni mluví, jako je Rex 84 a kontinuita vlády a cvičení na převzetí moci ve válečném stavu, operace Garden Plot, týmy duchovních, to všechno bylo kodifikováno. Všechno to bylo nacvičeno pro případ, že byste se chtěli rozzuřit a dělat výtržnosti kvůli cenám benzinu a frontám na chleba. Co je pro mě také zajímavé, je právě to, kolik výjimečných stavů máme tady v zemi svobody, a to jsou opět ty, o kterých víme. Seznam národních výjimečných stavů ve Spojených státech.

Klikněte párkrát na tlačítko seřadit podle data a budete mít všech 41 aktuálních stavů nouze seřazených nahoře, už pět od Bidena a ještě jeden od Íránu. Od naší CIA ke Carterovi. Jimmy Carter, národní stav nouze, ve kterém jsme stále tady ve Státech. Hele, je tam jeden od Obamy o Ukrajině z roku 2014. To asi není důležité. Opět je to vláda dekretem, vláda exekutivním příkazem, vláda výjimečným stavem včetně tohoto nejnovějšího blokování majetku určitých osob, které se podílejí na škodlivých kybernetických aktivitách. Je to něco jako civilní zabavení majetku, mohou vás obvinit z trestného činu a vy přijdete o všechno. Podobně jako ty důkazy o ruských válečných zločinech. Hodně štěstí, pokud řeknou, že jste vinni z teroru pod virtuální vlajkou.

JC: Přesně tak. Tohle je ultimátní paradigma, protože je to falešná vlajka na povel. Kdykoli řeknou, že se něco stalo. Co můžete udělat. Asi se to stalo, oni to řekli. Takže se to točí kolem několika témat, kterým jsme se v minulosti hodně věnovali a v poslední době hodně z dobrého důvodu. Protože se jedná o nesmírně důležité aspekty světa, ve kterém se nacházíme. Jeden se samozřejmě vrací k tomu, čemu jsem se věnoval v epizodě 411 mého podcastu Stavy nouze, druhý se točí kolem tématu kybernetické bezpečnosti a lidé si vzpomenou, Nový svět příští rok 2022.

Moje předpověď pro tento rok se točí kolem nějaké události typu kybernetického 11. září. Jsme na ni tedy připraveni? To je otázka. Jak říkám, hodně jsme o tom mluvili. Takže se zdržím poznámky, jak to obvykle dělám, že harvardský profesor práva Lawrence Lessig, na technologické konfereci v roce 2008 řekl: Lessig: Richard Clarke byl u svého stolu a já mu řekl, jestli existuje ekvivalent Patriot Actu, který sedí a čeká na nějaké přírodní události, které se stanou záminkou pro radikální změnu fungování internetu. A on řekl: Samozřejmě, že existuje. A přísahám, že to řekl, cituji: Vintu Cerfovi se to moc líbit nebude.

JC: Jejda, teď jsem to řekl znovu. Aha, no dobře, tady to je po stopadesáté. Ale když už děláme trochu jakési aktualizace a nejnovější informace o příbězích, kterým jsme se věnovali v minulosti, nenechám si ujít tenhle z prosince 2018. Nepochybně si vzpomenete, že jsme se zabývali příběhem, kdy se pohřešoval vědec, co editoval geny čínských dětí. A mluvili jsme o dětech upravených pomocí CRISPR, které tam v roce 2018 opravdu neortodoxním způsobem oznámil jeden čínský vědec No, nejnovější informace o tom z MIT Technology Review, tvůrce CRISPR dětí byl propuštěn z čínského vězení, i když podrobnosti o tom, kde je, co dělá a jaká je jeho budoucnost, jsou přinejlepším povrchní. V každém případě údajně byl propuštěn z vězení, myslím, že, aby pokračoval v ničení genomu lidstva. Hurá. Dobře. Tak to je pro vás aktualizace Nového světa příštího týdne.

JP: Jamesi, dnes v ranní show jsem říkal, že budou pracovat na CRISPR kočkách, aby se zbavili víš, prostě divných zárodků a věcí, na které jsou někteří lidé alergičtí, aniž by věnovali pozornost samozřejmě všem nechtěným rakovinným mutacím, které pocházejí z CRISPRu. Co by se mohlo pokazit? To je Nový svět příští týden, epizoda 481. Vysíláme už od října 2009. NewWorldNextWeek.com má Corbett Report DVD a trička od nás obou plus moje rozhlasová hra. Stále máme také poštovní schránku pro analogovou podporu. A já mám svůj rozhlasový pořad od pondělí do pátku od devíti do pěti. Bylo super skvělé slyšet jen během jednoho týdne všechny nezávislé umělce protestní hudby.

Po mé výzvě k akci z minulého týdne. Mám kontaktní formulář na konci každé stránky na mediamonarchy.com. Lidé tak mohou dál posílat svou pravdivou hudbu. A od ledna 2021 hrajeme jednu na konci každé ranní show. To jsou doslova stovky písní pravdy. Tedy tolik, že je docela chci začít vydávat jako kompilace. Jamesi, také jsi mluvil o 24 hodinách. To je asi 16 hodin, než lidé uslyší exkluzivní audio právě z této show na mém streamu po čtvrteční ranní monarchii, než bude zveřejněno kdekoli jinde. Rádio Media Monarchy, bych měl poznamenat, je pikantní a syrové a pouze pro dospělé. To by možná mělo vzbudit zájem. Jamesi, kam se chystáš příští týden?

JC: Jo, dobrá otázka. Dobře. Tak zaprvé, ano, děkuji za upozornění. Takže předplatitelé Media Monarchy mohou získat první exkluzivní poslech tohoto pořadu. Doufám, že toho předplatitelé využívají, a lidé, kteří ne, by o tom měli přemýšlet. Když už jsem to řekl, ano. Deprogramovací poznámka, chci to dát hned na úplný konec tohoto pořadu, kde to pravděpodobně 99 % lidí neuslyší. Ale stejně. Velmi důležitá aktualizace. Ano. Příští týden si já a Brock vezmeme týden volna. No… vlastně… Brock si dá týden volna. Já budu horečně pracovat v zákulisí na všech těch miliardách dlouhodobých projektů, které mám rozdělané, na kterých jsem ještě nezačal pracovat. A to už jsme v dubnu 2022. Musím začít pracovat na dalších věcech. Takže si vezmu týden na jinou práci a doufám, že Brock si vezme týden volna na dobití baterek. Ale to znamená, že tento víkend nebudou žádná videa, dokonce ani newsletter pro předplatitele, a příští týden nebude žádný Nový svět příští týden.

JP: Dobře, no a ty také zřejmě děláš práci tam vzadu ve svém kancelářském studiu také. Takže nemáš konce práce a jak říkáme 15-16 let, co tohle děláme. Mnoho rukou dělá lehkou práci. Tohle byla epizoda 481.

JC: Super. Dobrá. Těším se znovu za dva týdny.

JP: Dobrá, měj se.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. + přidám nové info: Jarní setba je ohrožena. V návaznosti na zrušení přepravy obilí železničními dopravci společnost CF Industries varuje, že během jarní výsadby jsou nyní zastaveny železniční přepravy hnojiv. CF Industries: Union Pacific omezuje přepravu hnojiv, zpožďuje dodávky a brání přijetí nových železničních objednávek:
  viz: https://www.cfindustries.com/newsroom/2022/union-pacific-shipping-restrictions

  Týká se to nejen hnojiv, ale také DEF („Diesel Exhaust Fluid“), který je nezbytný pro všechny traktory, dopravní nákladní automobily, stavební stroje a další stroje, které používají dieselové motory. Bez DEF nelze provozovat tahače. Přestože se ceny i nedostatek nadále zhoršují, Jen Psaki (mluvčí bílého domu) jako vhodnou zástěrku uvádí, že za všechno může „Putin“. Zastavení dodávek energie, potravin a hnojiv je jen jednou malou součástí tohoto plánu. A bez dusíkatých hnojiv nebudou výnosy plodin nic jiného než katastrofální. Možná právě proto Čína skupuje veškeré zásoby obilí po celém světě a hromadí je jako šílená! A jestliže roky 2020 – 2021 byly „covidovou“ kapitolou globálního kolapsu, roky 2022 – 2023 budou kapitolou „hladomoru“?

  +EU zvažuje uvalení embarga na ruské ropné produkty, což by mohlo způsobit další katastrofu v dodavatelském řetězci. Evropští představitelé nyní připravují plány na uvalení embarga na ruské ropné produkty, což je zatím nejspornější opatření v rámci trestání Ruska za jeho invazi na Ukrajinu:
  https://www.zerohedge.com/commodities/oil-surges-session-highs-after-report-eu-drafting-ban-russian-crude

  Po zákazu ruského uhlí, který způsobil, že ceny uhlí na celém světě dosáhly rekordních výšek, nyní EU podle úředníků a diplomatů pravděpodobně přijme podobný zákaz na ruskou ropu. Energetická závislost se značně liší, neboť existují země jako Bulharsko, které jsou na ruské ropě téměř zcela závislé. Maďarsko již uvedlo, že ropné embargo nemůže podpořit. Evropská komise nyní připravuje návrhy na uvalení ropného embarga na Rusko, ačkoli ministři zahraničí se na zákazu ruské ropy zatím neshodli. Mezitím Austrálie, Kanada a Spojené státy, které jsou na ruských dodávkách méně závislé, již nákup ropy zakázaly.

  Více informací kolem dění zásob potravin ode mě zde: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů