Stevensovi: „Naše neočkované dítě je zdravější než naše očkované děti” | Příběhy z autobusu

Ve zkratce...

V USA členové organizace CHD vyjeli nedávno autobusem mezi lidi, se kterými točí rozhovory na téma jejich příběhů s očkováním. V rámci sérii „Příběhy z autobusu” budu překládat různá svědectví rodičů na téma očkování dětí a jaký negativní dopad to na ně má.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 13. září 2023

Přepis:

Jsme živě. Pojďme si tedy promluvit o vaší domácí studii očkovaných versus neočkovaných. Začněte s dítětem číslo jedna, nejstarším dítětem, co se stalo?

Mému nejstaršímu dítěti je 23 let. Byl očkován podle běžných protokolů, které jsem dodržovala od svého lékaře. A měl stále silné bolesti uší a hlavy. A teď trpí depresemi a úzkostmi, které pravděpodobně souvisí s vakcínami, které měl jako dítě. Mému druhému dítěti je 20 let, brzy mu bude 21 let. Když dostal vakcínu Tdap, byl bez sebe a řval celé hodiny, museli jsme ho dát do autosedačky a houpat hodně vysoko.

A myslím, že ten pohyb mu pomohl zmírnit bolest, kterou možná cítil v mozku, když se teď dívám zpátky. Později v pubertě měl dost silné tiky. Většinu z nich se nám podařilo vyléčit poté, co jsem zjistila, co jsem zjistila, a začala jsem tak nějak jít tou zdravotní cestou. Mému dalšímu dítěti je 17 let. Měla méně vakcín, ale pořád nějaké, protože jsem ještě nebyla úplně na cestě mnišky. Ale začala jsem se snažit je oddělit. Problém byl v tom, že už je nešlo oddělit.

Měly jenom kombinace vakcín. Takže jsem dala jednu, počkala hromadu měsíců, vrátila se a dala další, počkala řadu měsíců… takže neměla žádné reakce. A nyní je v pořádku. Nejsem jistá, co bude, až bude starší. Moje patnáctiletá dcera má jednu kombinovanou vakcínu. A můj jedenáctiletý syn nemá žádnou.

Vůbec žádnou?

Ne.

A můžete tedy popsat, jestli je mezi nimi nějaký rozdíl?

Ano, můj nejmladší se jmenuje Chapel. A ten, když onemocní, což se mu za 11 let stalo dvakrát, je to horečka, která trvá možná jen pár hodin a necháme tomu volný průběh, přešli jsme z alopatické medicíny a děláme jen přírodní. Pěstuji léčivou zahrádku. A používám jen bylinky, které si vypěstuji. A používáme hodně esenciálních olejů a nikdy nic farmaceutického. A daří se mu dobře. Ten rozdíl je ohromující.

Myslíte si, že je to náhoda?

Ne, to teda ne. Je to očividné, jen lidé se to bojí vidět a podívat se.

Štve vás, jaký podvod s ostatními dětmi to byl?

Je mi z toho smutno. Jo, rozčiluje mě to. Když jsem to poprvé objevila, rozbrečela jsem se. Protože jsem si říkala, že tohle je něco, čemu jsem mohla zabránit. Ale pak se podíváte zpátky a řeknete si: No, víte to, co víte. A pak se polepšíte. A já to nevěděla. Ale jakmile jsem na to přišla, změnila jsem to. A teď je naše nejmladší dítě prostě perfektní.

Co byste poradila mladým maminkám? Existuje něco, čemu se říká informovaný souhlas. A když si řeknete o příbalový leták k těm vakcínám, tak vám dají půlku, nebo nebude žádný. A vy musíte trvat na svém, a když se pak podíváte na ty složky, umíte je vůbec vyslovit? Co to je? Jsou to těžké kovy, které se dostávají do mozku vašeho dítěte a zadupávají všechno, co Bůh nechtěl, aby se stalo.

A Bůh nás stvořil a ve svém slově řekl, že jste stvořeni s bázní a podivuhodností. A pokud jsme stvořeni bázlivě a podivuhodně, tak nic jiného nepotřebujeme.

Amen. Děkuji vám za rozhovor.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. + Nově schválené injekce proti COVID byly testovány pouze na myších – jen na osmi z nich – a NIKDY na lidech. To znamená, že nově schválená vakcína NENÍ vakcína – je to doslova nová netestovaná vakcína!

  = Pokud se někdo již dříve nechal „očkovat“ a „posílit“ proti COVID-19, gratuluji vám: nedosáhli jste vůbec ničeho.

  „Je to doslova nová vakcína,“ řekla dnes Hochulová (guvernérka státu New York) a pronesla tuto větu svým nejlepším hlasem. „Není to posilovací injekce. Není to vylepšovací vakcína. Je to nová vakcína určená k útoku na nové varianty.“

  = Jinak řečeno, Hochulová v podstatě říká, že operace COVID 1.0 nic nezmohla a že teď se všichni musí nechat znovu píchnout, pokud chtějí přežít COVID 2.0.,

  „Děláme to od března 2020 – není důvod s tím teď přestávat,“ řekla Hochulová a snažila se být vtipná. „Nemyslete jen na sebe.“

  No, tyto další vakcíny budou první, které budou uvolněny pro veřejnost, aniž by se klinických zkoušek účastnili lidé, což vyvolává otázky, testovali je pouze na osmi myších!

  Vzhledem k tomu, že včera FDA schválila nejnovější očkovací látky COVID, je vhodná doba pro doplnění zásob zinku, např. kvercetinu, vitaminu C, vitaminu D, bylinek, isoprinosine…

  Vypadá to, že COVID 2.0 je nevyhnutelný, protože včera americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv udělil schválení (pro osoby starší 12 let) a povolení k mimořádnému použití (pro děti a kojence ve věku od šesti měsíců do 11 let) pro nejnovější injekční „vakcíny“ proti ko*kovidu od společností Pfizer a Moderna.

  = Kdyby tato nová očkování proti COVIDu skutečně zůstala v těle těch, kteří si je vezmou, my ostatní bychom se nemuseli obávat, že sami onemocníme. Smutnou pravdou však je, že stále více důkazů ukazuje na to, že „vylučování“ (shedding) je velmi reálné, což znamená, že můžete „chytit“ cokoli, co tyto lahvičky obsahují, jednoduše tím, že jste v blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován.

 2. Nádherné video. A jsem si jista, že i pravdivé. Znám děti, co se NIKDY neočkovaly, jsou téměř dospělé i dospělé – a nikdy nebývají nemocné, a když jsou všichni okolo nemocní, ani stonají tak půl dne. ROZDÍL JE PROPASTNÝ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů