Dr. Carrie Madejová: Pravda o covid injekcích & Jaký je skutečný účel očkovací kampaně

Ve zkratce...

Dr. Carrie Madejová v novém rozhovoru rozebírá problematiku covid očkování, jaké nové technologie tyto injekce obsahují, jaké jsou jejich jiné možnosti, o kterých se nemluví, a k čemu to celé vede. Velice doporučuji.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Stew Peters: Dr. Carrie Madejová je odbornice na interní medicínu a má více jak 20 let zkušeností v oboru medicíny. Vystudovala medicínu v Kansas City a teď je tu s námi. Dr. Madejová, děkuji vám, že jste tu s námi, vážíme si toho.

Dr. Madejová: Děkuji Stew, je mi potěšením.

Stew: Hodně se vyjadřujete ke covidu-19, a veřejně varujete lidi před těmito injekcemi, kterým se nepravdivě říkají vakcíny. Jsme svědky nebývalého množství poškození a úmrtí z těchto injekcí. Očkování proti prasečí chřipce zastavili kvůli 25 úmrtím, a přitom nyní v důsledku této injekce máme více jak 5100 hlášených úmrtí nebo poškození. Podle studie z Harvardu se do systému VAERS hlásí pouze 1 % nebo méně, a přesto média a zvolení zástupci, faráři a ostatní vlivní lidé nadále tuto injekci prosazují, jakoby očekávali, že nebudu věřit tomu, co vidím, nebo co slyším. Mám pocit, že žiju v nějakém bizarním světě. Pokuste se nám to nějak objasnit… zaprvé, co jsou tyto injekce?

Dr. Madejová: Tyto injekce používají genetickou modifikaci. Jde o upravenou mRNA neboli syntetickou RNA. Není to z přírody. Programují vaše tělo, aby si tvořilo protein. Tohle nikdy předtím v historii lidstva nebylo provedeno. Nikdy předtím z nás neudělali továrny, které v těle tvoří tyto syntetické proteiny. A Pfizer a Moderna používají ještě jinou naprosto novou technologii pro lidstvo. A tím jsou nanolipidové částice, které obalují tento cizí povlak, a myšlenka je taková, že musí potlačit náš imunitní systém, aby naše imunita ten povlak nezničila, Na jak dlouho naši imunitu potlačí? Nikdo to neví… nejsou žádná dlouhodobá data.

Ty částice potlačí imunitní systém a slouží jako systém na dodávku léků na požádání. Problém s tou novou technologií je ten, že je velmi syntetická, a nanotechnologii lze také použít pro jiné věci, v tomto tedy také vidím problém. Jde o zbrusu novou technologii, nemáme žádná bezpečnostní nebo dlouhodobá data, abychom věděli, jestli je to pro nás bezpečné, a co to s námi v budoucnosti udělá. A prosazuje se to téměř v každé zemi. Počet obětí v USA je už skoro 6000, a to ještě systém VAERS je se svým hlášením opožděn o 3 měsíce. Je to neuvěřitelné. Teď s tím mají problémy děti a mladiství, proč s tím tedy proboha pokračujeme?

Stew: Ano. Pro jakou další věc lze použít ty nanočástice? Nebo tuto nanotechnologii.

Dr. Madejová: No… ve skutečnosti jsem se o tom dozvěděla před mnoha lety na některých schůzkách. Ve skutečnosti to vidíme nyní s Billem Gatesem a jeho společností GAVI. Spolupracuje s Mastercard a také Trust Stamp, programem umělé inteligence, nyní v západní Africe. Zavádí tam „wellness pas”. To souvisí s covid injekcí. S wellness pasem lidé dostávají digitální ID, něco jako čárový kód, který bude uchovávat veškeré jejich lékařské záznamy, očkovací záznamy. Takto také budou dostávat peníze… něco jako kryptoměna. V tu na řadu přichází Mastercard… pokud si nedáte injekci ala vakcínu, nebudete mít přístup do systému.

A v tomto protokolu… a to je důležité… používají nanotechnologii, která má potenciál – jak sami říkají – v použití ke sledování a prediktivnímu zajišťování bezpečnosti. Tak jak ve filmu Minority Report s Tomem Cruisem. A pak říkají, že jakmile to v západní Africe zdokonalí, plánují to spustit ve všech rozvinutých zemích.

Páni… takže v těchto injekcích používají tuto novou technologii a teď nám říkají, že plánují ji využít k jinému účelu. Viděli jsme, že ostatní země používají aplikace pro kontaktní trasování k předávání informací policii. Za účelem pomoci se zločinem. Vidíme, že začínají používat tuto technologii umělé inteligence pro něco, co nemá nic společného se zdravím a blahobytem pro lidi.

Stew: Je nějaká pravda na těch zprávách o magnetismu?

Dr. Madejová: No… všichni vidíme nepodložené důkazy od lidí, kteří o tom podávají zprávy, kdy na nich magnety drží… mám kolegyni, která ve své praxi zkoušela dát kancelářské sponky na očkované lidi. Asi v polovině případů u očkovaných lidí držely. Nemáme nyní žádné přesvědčivé důkazy… jsou zatím nepodložené. Ale nějaké další nepodložené důkazy… lidé si vzali měřič EMF (elektromagnetických frekvencí), a ti, kteří byli nedávno očkovaní Modernou nebo Pfizerem, vykazují velmi vysoké údaje na měřiči EMF. Jakoby vyzařovali nějaké frekvence, tak jako mobil nebo počítač.

Stew: Takže je nějaká pravda na té teorii o 5G?

Dr. Madejová: Když se podíváte na to, co je tato nanotechnologie… tento hydrogel, který je obsažen v Moderně a Pfizeru. Jde o nanolipidové částice, které spadají pod obecnější název hydrogel. Když se podíváte na výzkum, co to dokáže, lze to také použít jako biosenzor. Co je biosenzor? Je to jako malá anténa v těle… je mikroskopická. Dokáže ve vašem těle akumulovat data, o vašem dýchání, krevním tlaku, ale také by mohl poznat, jestli lžete, jako detektor lži. Kolik máte alkoholu v krvi, vaše myšlenky a emoce… různé věci. Toho všeho jsou biosenzory potenciálně schopné. Biosenzory bezdrátově vysílají informace. Jde o obousměrnou komunikaci… informace ven a informace dovnitř. Cokoliv, co vás obklopuje, co je digitální, s tím komunikujete… ne vědomě, ale komunikujete.

A tohle je plán pro lidi do roku 2030… propojení s něčím, čemu se říká internet všeho. Tohle je plán všechny na Zemi… aby byli propojeni se vším okolo. Říkají, že je to velkolepá myšlenka, protože je to součástí něčeho s názvem Agenda 2030. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, uvidíte, že tohle je plán pro rok 2030. Také se podívejte na Codex Alimentarius, Agendu 21, všechny tyto různé plány říkají to stejné. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, oni tvrdí, že do roku 2030 nebudeme nic vlastnit, nebudeme mít soukromí, ale budeme šťastní.

A také říkají, že všechny vaše myšlenky a sny se budou nahrávat. Na jejich webu o tom píšou, že ty myšlenky a sny… snad nepůjdou proti narativu nebo paradigmatu té doby, protože možná byste mohl mít problémy za to, co si myslíte, nebo o čem sníte. Zní to absurdně, ale podívejte se na jejich web… píšou to tam. A jak toho mohou dosáhnout? Pomocí biosenzorů. Z čeho jsou biosenzory? Z hydrogelu neboli nanolipidových částic. Podívejte se na potenciál věcí, které do lidí píchají. Vůbec se o tom nemluví… nikdo nemluví, jaké možnosti tohle má.

Zamyslete se nad tím. Pokud v sobě máte něco syntetického, něco jako část počítače, můžou se do vás „nabourat” (hacknout), že? To s sebou nese obří problémy. A kdo tohle celé bude řídit? Takže tohle je důvod, proč mám velké obavy, a doufám, že všichni si začnou tyto věci zjišťovat, přečtou si o Světovém ekonomickém fóru, přečtou si o hydrogelu, o tom, co se teď děje v západní Africe, o tom, co je wellness pas.

Protože v zájmu budoucnosti lidstva se za sebe musíme nyní postavit.

Stew: Tohle je neuvěřitelné… je velmi děsivé, slyšet tyto věci od někoho, kdo je věrohodný lékař se zkušeností, jakou máte. Je v tuto chvíli možnost tohle odčinit, když má někdo výčitky, že se nechal očkovat?

Dr. Madejová: Moc toho teď nevíme. Já a moji kolegové se pokoušíme o to, abychom mohli zanalyzovat ty očkovací látky, které lidem dávají. Rádi bychom je zanalyzovali, abychom zjistili, co přesně obsahují, protože v tuto chvíli jen věříme výrobcům, co nám říkají. Jakmile zjistíme, co ty lahvičky obsahují… podle mě vždy existuje řešení… vždy. Jen musíme vědět, co obsahují. Někteří výrobci mají patentované ingredience jako SM-102.

Není nám dovoleno, abychom věděli, co vše obsahují. Proč? Proč nám není dovoleno vědět, co vše se píchá do člověka? Jak můžeme pomoct s negativními účinky, když o tom nic nevíme? Tohle jsou zločiny proti lidskosti. Jakmile pochopíme, s čím máme co do činění… ano, řešení vždy existuje. Ale nenechávejte se očkovat, když nevíme, co ty věci obsahují. Tohle je šílené.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Ano. Vaši věrohodnost samozřejmě zpochybnili. Když si v Googlu vyhledáte svoje jméno, najdete jen negativní výsledky. Společně s dr. Tenpenny, dr. Simone Gold, dr. Jane Ruby. Dr. Manuel Aparicio v Mexiku léčí lidi oxidem chloričitým. Kdokoliv jiný, kdo se odváží tyto injekce zpochybnit… Máte pocit, že jsou miliony lidí, kteří se tomuto slepě poddávají, jen protože vy nejste slyšet? Protože oni o vás a ostatních jako jste vy neslyšeli? Protože vás potlačují, cenzurují, mažou vám účty, atd.?

Dr. Madejová: Ano, rozhodně, protože jsme mnoha způsoby cenzurováni. Jen abyste věděl… já a moji kolegové jsme už před rokem požádali o otevřenou debatu s jakýmkoliv jiným lékařským odborníkem. Protože já mám za sebou jeden výzkumný článek za druhým. Vše, co říkám, mám podložené výzkumem. Nebojím se debaty, vyzrálé debaty s vědeckými daty. Je mi jedno, jak mě očerňují… to je maličkost, to je jen nadávání. Dejte mi nějaká data a promluvme si.

Protože o tom tohle je. Žádali jsme o debaty, ale jen nás cenzurují. A pokud to, co říkáme, není pravda, čeho se pak bojí? Ano, lidé si musí hledat alternativní formy médií a hledat si tyto informace sami. Tady jde o budoucnost lidstva.

Stew: Jen se vás zeptám… oslovila jste mainstreamová média jako Fox News, CNN, MSNBC, apod.? Obeznámila jste je se svými zjištěními?

Dr. Madejová: Já osobně ne, Oslovila jsem NPR News a podobné, ale ti nemají zájem. Neoslovila jsem velká média jako Fox News.

Stew: Zdá se mi, že je povinností zodpovědného novináře, povědět svým spoluobčanům, obeznámit je, že tohle je přinejmenším možné. Není práce médií prezentovat tyto věci veřejnosti, aby se veřejnost mohla rozhodnout na základě toho, co cítí, že je pro ně nebo jejich rodiny nejlepší?

Dr. Madejová: Tomu se říká investigativní novinařina, která v mainstreamových médiích už podle mě neexistuje. Ta už je dlouho pryč. Velká média řídí a vlastní stejné entity, které prosazují tuto agendu pro všechny. Jsou velmi zaujatá.

Stew: Big Tech spolupracuje s farmaceutickým průmyslem… není pochyb o tom, že teď probíhá boj o lidstvo. Víme, proč tak moc prosazují tyto vakcíny… jde o nadvládu a poslušnost, a ve výsledku o moc skrze peníze. Ale jaký je konečný cíl pro tyto lidi? Pokud byste měla spekulovat.

Dr. Madejová: No… když se podíváte na některé lidi, kteří stojí za těmito projekty, věří něčemu, čemu se říká transhumanismus neboli člověk 2.0. Jde o spojení našich přirozených lidských těl s umělou inteligencí. A plán je do roku 2030. Už jsem se o tom zmínila.

O tom, mít v sobě části počítače… vím, že to zní jako něco ze sci-fi, ale jsou toho schopni… říká se jim nanoboti a hydrogel. Každopádně, to vás digitálně napojí na cokoliv jiného, co je digitální zařízení… ať je to satelit, pouliční lampa, váš počítač, mobil… mobil někoho jiného. A oni si myslí, že je to fantastické, protože teď můžeme být více futurističtí, můžete na něco pomyslet a ono se to stane, nebo si můžete stáhnout jazyk a ihned jím mluvit. To zní fantasticky, ale… zamyslete se nad tím, co to znamená.

Pokud je ta komunikace obousměrná, to znamená, že všechny ty přístroje mají přístup k tomu, na co myslíte, o čem sníte, co jste dělal, jestli jste na baru… vše bude navždy známo. Přijdete o svoje soukromí.

Stew: A pokud podle nich nebudete přemýšlet správně… podívejte se, co dělají s lidmi, kteří se 6. ledna účastnili prezidentského sjezdu. Tito lidé nesprávně přemýšleli, tak byli uvězněni. Byli bezohledně stíháni nejvyššími policejními agenturami, byli uvězněni na samotku… ani to nedokážu vyslovit, aniž by mě to nerozbrečelo, když pomyslím, čím si tito lidé prochází. Tohle by znamenalo, že by věděli, na co myslíte, i během spánku, aby vás pak mohli přeprogramovat, protože tohle jde oběma směry, že?

Dr. Madejová: Přesně tak. Když se podíváte na agenturu DARPA, uvidíte, jaké různé věci s touto technologií dokážou. Ve skutečnosti do vás dokážou nahrát vzpomínky druhých lidí. Tvrdí, že je to tak dobré, že nepoznáte, které vzpomínky jsou vaše a které jsou někoho jiného. Existuje něco s názvem N3, což dokáže přepsat vzpomínku ve vašem mozku. Ve skutečnosti by to odebralo vzpomínku a nahradilo ji jinou, jako byste tu původní věc nikdy nezažil.

Tohle je děsivé… proč byste tuto technologii chtěli udělat? Jak to má prospět lidstvu? Tohle jsou věci, o kterých mluví, aby z nás udělali lepší lidi. No… my jim pro tohle nedali svolení. A lidé, kteří tuto agendu prosazují, také věří, že takto, skrze tu technologii, se můžeme stát nesmrtelní. Myslí si, že být člověkem znamená jen naše vzpomínky, myšlenky a sny, tak říkají, že je nahrát do cloudu a pak je stáhnout do nového těla, do robotického těla nebo digitálního avatara by znamenalo nesmrtelnost. To pro mě není nesmrtelnost.

Musíme být opatrní, protože tohle je velmi tenká hranice, a velmi rychle se to může zvrhnout… pokud přijmeme jednu věc, co dalšího se po ní může stát? Pokud se vzdáme své suverenity, své schopnosti myslet vlastní myšlenky a být kreativní jedinci, co to bude znamenat? Budeme trestáni za to, že máme nějaké myšlenky, co jdou proti vládě, tak jak v Číně, kde mají systém sociálního kreditu?

Stew: Ano, tam je už trestají za to, když přemýšlí proti současnému systému. Jsou uvězňováni. Jdou po nás… umlčují vás, umlčují mě. Jsem diskreditován ověřovateli faktů… nevím, jak můžete ověřovat fakt… fakta jsou fakta. Pokud byste měla spekulovat… a vím, že tohle může být nad rámec vaší odbornosti, protože vím, že chcete být lékařsky zodpovědná, ale pokud byste měla spekulovat, kolik úmrtí uvidíme na základě toho, co jste už viděla z množství lidí, kteří už byli naočkovaní, a z množství úmrtí, která jsme zatím viděli. Myslíte si, že bude opožděná reakce? Jinými slovy, ti naočkovaní, co říkají, že se cítí v pořádku a že tohle vše jsou nesmysly, jsou v jistém smyslu jen časovanou bombou?

Dr. Madejová: No… ano, tyto injekce fungují tak, že neexistuje tlačítko „vypnout” pro produkci těch spike proteinů v těle. A teď se zjistilo, že tyto spike proteiny se ve skutečnosti ukládají do různých orgánů jako je mozek, játra, ledviny, cévy. A teď víme, že samotné spike proteiny jsou pro lidské tělo toxické.

Řeklo se nám, že nejsou, že jsou neškodné, ale teď říkají: Udělali jsme chybu. Ve skutečnosti jsou toxické, ale nebojte se, dlouho se produkovat nebudou. Pro to ale nemají data. Tyto malé částice, které do lidí píchají, mohou způsobit krevní sraženiny, krvácející onemocnění, infarkty, mrtvice, kterých teď vidíme hodně. To vše se nyní hlásí jako nepříznivé účinky těchto injekcí s názvem vakcíny. Ale když se podíváte na celkový obrázek, myslím si, že jich je mnohem víc… těch 6000 úmrtí můžete zatím vynásobit 10x nebo 100x. To je neuvěřitelné.

Jak jste řekl… tu vakcínu proti prasečí chřipce stáhli z trhu, a to bylo hlášených pouze 25 úmrtí. My jsme teď na 6000, ale to vynásobte 10x nebo 100x. To může být 600 tisíc úmrtí způsobených těmito injekcemi. To je astronomické číslo. A to číslo bude stoupat, protože v budoucnu plánují touto injekcí očkovat každý rok. Tyto injekce poškozují naše tělo. Máme důkaz… teď máme dospívající, kteří dostávají záněty srdce.

Jsou i zprávy, že 2-3leté děti na tyto injekce zemřely, protože byly součástí experimentu… rodiče je zapsali do experimentu. Nikdy předtím jsem tohle v medicíně nebo vědě neviděla. Lidé musí pochopit, že se tohle děje, lidé tohle vidí. Lékařům se říká, aby ty události nehlásili. Máme kolegy, kteří nám říkají, že jim není povoleno ty nepříznivé události hlásit. Nemocnice jim to nedovolují. Všichni v každé situace jsou umlčováni a cenzurováni. Děje se něco špatného… děje se něco většího než my. Tohle je naše příležitost říct: něco není správné. Pojďme na vše uvalit moratorium, zanalyzujme očkovací látky, zjistěme, co se děje, a pak můžeme udělat další krok.

Stew: Myslíte si, že můžeme vyhrát? Pokud se lidé této věci postaví a budou proti ní bojovat, vidíte cestu ven? Vidíte, že Moderna a Pfizer budou kdy hnáni k zodpovědnosti, možná trestně stíháni? Myslíte si, že Fauci a ti, kdo ho ovládají… loutkáři globalistů… víte, tajný spolek. Myslíte si, že tohle se odhalí? Vidíte světlo na konci tunelu?

Dr. Madejová: Ano, na 100 %, protože nás je 99 %. Akorát jsme v psychologické válce, kdy nás manipulovali a oklamali, a vštípili do nás přesvědčení, že nic nezmůžeme. Ale ve skutečnosti jsme my ti, kdo mají moc… vážně to je v nás. Já věřím v Boha a věřím, že jsme stvořeni dle obrazu Boha, a máme v nás božství, pokud se s ním rozhodneme propojit. Já si vybírám se s ním propojit… a vidím, jak to dělá více lidí. Ta síla a frekvence je obrovská.

To, co oni dělají… šíření strachu, paniky a negativních, nízkých energií. Jakmile si uvědomíme, kým jsme, a společně se postavíme do své moci, bude to konec hry pro tyto lidi, kteří způsobují tyto otřesnosti.

Stew: Páni… Mohl bych s vámi mluvit celý den. Moc si vážíme vašeho času, vaší odbornosti, a že jste tady. Děláte boží práci. Tato platforma… jsme nesmírně vděční, že jste tam venku se svými kolegy, kteří mají tu statečnost a energii, a jdou dál… nevím, jak to děláte. Všichni se o to snažíme. Ale moc vám z celého srdce děkuji… vážím si toho, že jste tu byla, dr. Carrie Madejová.

Dr. Madejová: Děkuji Stew, bylo mi ctí tady být, děkuji. A povinností.


Ostatní přeložená video s dr. Carrie Madejovou:

19. červen 2021: Dr. Madejová odpovídá: „Po vakcíně mi nic není. Proč šíříte lži o tom, jak je nebezpečná?”

3. březen 2021: Dr. Carrie Madejová: Vakcína genového kódu – experiment na lidstvu

17. říjen 2020: Dr. Carrie Madej: Bitva o lidstvo & Vakcína proti covidu-19

14. září 2020: Dr. Carrie Madej – Transhumanismus, vakcína na covid-19 a člověk 2.0

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Waw, toto je silné video, ďakujem za zdieľanie aj za preklad.

  Napíšem sem niečo o tom EMF. EMF je elektro-magnetic field. Jedná sa o elektromagnetické pole rôznych zdrojov energií na rôznych frekvenciách. Je všade okolo nás aj v nás. Prechádza skrz materiály, steny aj človeka. Všetko živé vyžaruje EM pole, ktoré je ale veľmi slabé na to aby ho bežné EMF metre zaznamenali. Naproti tomu, všetky elektro prístroje (mobil, monitor, TV, pračka, predlžovačka, 230V káble v stenách atď) vyžarujú EMF ktoré už je o dosť silnejšie, a tým pádom je zmerateľné bežným EMF metrom. Bežný človek v modernom svete je neustále doslova zaplavený rôznymi silnými EMF poliami. S tým je spojený jeden problém. Keď ste napríklad v kancelárii alebo v nemocnici, elektro zariadenia vyžarujúce silné EMF máte prakticky úplne všade okolo seba. Silné EMF polia sú tam úplne všade. To znamená, že kamkoľvek nasmerujete EMF meter, niečo silné zmeráte. Takže sa kľudne môže stať, že mierite EMF metrom na človeka v strede miestnosti, ale v skutočnosti zmeráte všetky elektro zariadenia smerujúce z toho smeru. Kľudne môžete namerať silné hodnoty ktoré prichádzajú z WiFi routera ktorý je v inej miestnosti, bez toho aby ste o tom vedeli. Alebo môžete namerať silné hodnoty mobilného vykrývača (3G,4G,5G, …) ktorý je umiestnený na budove 100 metrov od vás. Chcem tým povedať to, že je veľmi otázne, čo vlastne zmerali keď nasmerovali EMF meter na očkovaných ľudí. Verím, že mRNA zmení v človeku jeho frekvencie ktoré vyžaruje. Ale zároveň verím, že zmerať to je veľká lotéria. Osobne vlastním profi EMF meter, viem o čom píšem. Ak by ste mali otázky, dajte vedieť.

  1. čekal bych že změřili stav kdy tam očkovaný človek není a pak když si tam stoupne, a našli výrazný rozdíl v podobě nárůstu EMF rušení. A že si to několikrát zopakovali a ověřili, kdyby např. zrovna nějaký router začal náhodou vysílat když se tam ten člověk postavil. Ale možná mám moc velkou důvěru v logické myšlení různých made in usa nedouků hrajících si na vědce… možná očkovanému testovanému jen zrovna přišla smska nebo mu mobil v náprsní kapse začal stahovat dlouhý email…

 2. Nyní seznam/novinky aktuálně: … technický výpadek … co potřebují rychle upravit …
  ON-LINE: Data o koronaviru budou kvůli technickým problémům později, hlásí ministerstvo. Pražští hygienici apelovali na obyvatele, aby dodržovali koronavirová opatření. Aktuální stav, kdy počty nových případů rostou, sledují se znepokojením.

  = Už to začíná, stejně tak, jak teď začali hromadně umírat piloti z různých aerolinek.. Mutace a nákazu budou primárně šířit ti očkovaní a agenda pojede ještě tvrději. Mrtvé piloty nahradí AI, žádné výplaty odchodu do důchodu pro všechny lidi, kteří zemřou na vakcinaci, je to prostě všechno část plánu..=

 3. Dr.Madej je mojou najoblúbenejšou doktorkou. S úsmevom dokáže i laikom predstaviť takéto desivé technológie. Je to hrdinka dnešnej doby!
  Chlapi, netreba sa však ničoho báť. Nám sa nič nestane, čo si čítame tieto články. Omnoho väčšie riziko podstupujú neinformované TV ovečky odtrhnuté od intuicie srdca.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů