Studie po srovnání zjistila: Očkované děti trpí více nemocemi

Ve zkratce...

Nová studie srovnávající neočkované a očkované děti. Ze vzorku 2047 dětí bylo zjištěno, že děti, co byly očkované v prvním roce života, mají 4,5x vyšší šanci na astma a jiné poruchy!
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Můj život se změnil, protože mi zavolal vědec, který řekl že v CDC je informátor, který promluví veřejně, a přizná, že tam provádí vědecké podvody v souvislosti se studiemi ohledně vakcín a autismu, konkrétně se studií z roku 2004. Tím informátorem byl dr. William Thompson. Muž, kterému se přiznával, byl dr. Brian Hooker. Tohle je úryvek z filmu Vaxxed, abychom si připomenuli, kdo je Brian Hooker, protože má novou studii. Když vám vědec CDC, který tam v té době pracoval už 17 let, řekne, jak se dostat k datům, netrvalo mi dlouho si uvědomit, že bych měl udělat to, co říká, protože ví, o čem mluví.

Dr. Thompson: Chci vám říct jednu věc… momentálně se nacházím v dobré pozici s ohledem na možnost vám dát hodně informací.

Brian Hooker (z dokumentu Vaxxed): Zeptal se mě, jaká data si chci vyžádat, a já řekl, že si vyžádám dvě studie o thimerosalu, což je konzervant obsahující rtuť, který se používá v některých vakcínách. A on řekl: Dobře, ale chci, abyste si nejprve vyžádal data o MMR vakcíně. A tohle je studie od Frank DeStefana a jeho kolegů z roku 2004.

Dr. Thompson: Byla to jedna studie, kterou jsme mohli vyvolat chaos. Pokusili se vyřešit něco, co nechápali.

Del Bigree: Nebýt Briana Hookera, nevěděli bychom o dr. William Thompsonovi, nebýt Briana Hookera, nebyl by dokument Vaxxed, což znamená, že by nebyl můj pořad The Highwire, a já bych měl teď jiný život. Musím vám říct, že miluji, co dělám, miluji práci, kterou tady provádíme. Je mi naprostou ctí zde přivítat dr. Briana Hookera. Briane, zvládnul jsi to, že? Máš studii. Jedna z věcí, o které jsme mluvili… jak se dostaneme na konec této vakcinační debaty? Říká se nám, že vakcíny jsou bezpečné a efektivní. Víš, že jsem vyhrál žaloby proti Národnímu zdravotnickému institutu, CDC, FDA ohledně vakcín. Ale stále opakujeme, že musíme porovnat očkované jedince s těmi naprosto neočkovanými.

Byli jsme na setkání s Národním zdravotnickým institutem (NIH), které zorganizoval Donald Trump, a to byl náš hlavní požadavek. Proč CDC nevezme databázi…. mají v ní desítky milionů lékařských záznamů lidí… a proč neporovná očkované s neočkovaným? Po diskuzi nám v podstatě řekli, že tu studii v podstatě nikdy neudělají. Ty jsi ale právě shromáždil data a pokusil ses tu studii provést. Konečně jsi ji publikoval. Pověz mi o té studii, kolik dětí jste v té studii posuzovali, a co jste zjistili?

Brian Hooker: Konečná sada dat pro analýzu obsahovala 2047 dětí. Těch 2047 dětí bylo ze třech zastupujících pediatrických klinik v USA. Podařilo se nám vyhodnotit jejich stav od porodu, skrze jejich očkovací harmonogram v prvním věku života, dokud jim nebyly aspoň tři roky. A tak jsme se pokusili zjistit konkrétní diagnózy pro ty, kteří byli v prvním roce života očkovaní, oproti těm, kteří nebyli očkovaní v prvním roce života. Mohli být tedy očkovaní po tom prvním roce života, ale ty ses snažil zjistit, jak očkování v prvním roce života ovlivňuje zdravotní stav do věku tří let.

Del Bigree: Jaká zjištění tě praštila do očí? Zkoumali jsme čtyři různé diagnózy.

Brian Hooker: Zaprvé opožděný vývoj, pak záněty ucha, astma a gastrointestinální poruchy. Nechtěli jsme zkoumat konkrétní typy opožděného vývoje jako autismus, ale počet zkoumaných subjektů byl tak malý a tohle byly kliniky, které byly přátelské pro rodiny, co nechtějí očkovat. 30 % z té skupiny byly neočkované děti a 70 % byly očkované děti v prvním roce života. Konkrétně vyčnívala velmi vysoká korelace mezi vakcínami a astmatem, také opožděným vývojem a zánětem ucha.

Při hlubší analýze jsme zkoumali počet vakcín, které děti dostaly v prvním roce života, oproti těm, které nebyly očkované. Čím více vakcín děti dostaly v rámci očkovacího harmonogramu, což je v prvním roce života až 21 vakcín, viděli jsme, jak se ta souvislost zesílila, a také jsme viděli silnou statistickou významnou souvislost s gastrointestinálními poruchami. Nezkoumali jsme tedy pouze očkované versus neočkované děti, ale také, jestli se ten efekt zesiluje, pokud dítě v prvním roce dostane více vakcín.

Del Bigree: Takže jsi i zjistil, že více vakcín než méně vakcín vedlo k více zdravotním problémům. Když mluvíme o astma… o kolik vyšší bylo riziko astma pro děti, které byly očkované?

Brian Hooker: Děti, které byly v prvním roce života očkované, měly 4,5x vyšší šanci, že dostanou astma, než ty, které nebyly očkované. Byla tedy velmi vysoká a také velmi statisticky významná nad rámec jakékoliv pochybnosti, čehokoliv jako třeba, že neočkované děti nechodily k lékaři tak často, takže je tam rozdíl v návštěvě lékaře. Tyto tzv. odhady efektu, což je v podstatě zvýšené riziko, přesahovaly 2.0, což znamená, že je nelze ospravedlnit. Skutečně existuje nějaká souvislost mezi těmito poruchami a očkováním v prvním roce života.


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu skrze formulář níže. Děkuji. Vaší podpory si vážím. David


Del Bigtree: Často slyšíme, že tato věda… kdykoliv, kdy zpochybňuješ očkování, proces přezkoumání je velmi zásadní. Bylo těžké tuto studii publikovat?

Brian Hooker: Musím se smát… proces přezkoumání normálně trvá… mám za sebou kolem 60 publikovaných vědeckých článků. Proces přezkoumání typicky trvá 2 až 4 měsíce. A s touto studií jsme byly v nějakém typu přezkoumání rok a půl, celých 18 měsíců. Prvních šest měsíců nám časopisy tuto studii odmítaly přijmout, aniž by umožnily ji přezkoumat. A posledních 12 měsíců ji měl Sage Open Medicine, kteří ji opakovaně přezkoumávali. S tímto časopisem jsme prošli čtyřmi koly přezkoumání.

Máme štěstí, že byli ochotní takovou práci zveřejnit a klobouk dolů jim pro jejich akademickou integritu. U nich ten proces trval celý rok.

Del Bigree: Páni, to je neuvěřitelné. Děkuji za tvoji pracovitost a děkuji časopisu Sage. Pochopitelně by byli terčem kritiky, kdyby tu studii nepřezkoumali… ale 4 přezkoumání a 12 měsíců, než se ta studie publikovala. Už nějakou dobu jsi mi to naznačoval, že to vypadá dobře. Konečně je to tady. Nevěřte tedy mým nebo Brianovým slovům. Stačí napsat ICAN do komentářů, pokud jste na FB nebo YouTube nebo na našem webu nebo na našich jiných platformách. Napište zprávu na číslo 33222 s textem ICAN a my vám pošleme tuto publikovanou studii od Briana Hookera v časopisu Sage společně s webem Joal Haze a vše, co tady dnes vidíte. Briane, jsem na tebe hrdý. Vím, že jsi na tom usilovně pracoval a nevzdal ses.

Tohle je jen další důkaz… a už víš, jaký argument budou používat, že? „To bylo jen 2040 lidí.” Známe to se studií od Mawsona… „zkoumali jen 600 lidí. Vzorek není dost velký a ukazuje jen signál.” Ale není to ta pointa toho? Vidíme signál, kdykoliv takovou studii uděláme, nehledě na velikost skupiny. Ty jsi zkoumal více lidí než Mawson… vím, že pracuje na větším projektu. Je to vážně vzkaz… hele, CDC, NIH, Tony Fauci… co tohle? Než abyste říkali, že všichni jsou šílení, nebo když CNN říká, že neexistuje žádná věda, když ve skutečnosti existuje… vím, že budete napadat Briana Hookera, ale jediný způsob, jak vyvrátit jeho tvrzení, je, aby sami udělali studii očkovaných vs neočkovaných.

Nemyslíš si, že tohle jsi teď zavedl? Nezávisle jsme tohle provedli už několikrát, je načase, aby vládní agentury… a řekl bych vládní agentury z celého světa. Něco jak říká Joal Haze říká o krevních testech… „tyto věci můžeme zjistit do 72 hodin.” Souhlasíš, že můžeme provést studii očkovaných vs neočkovaných… a jestli očkované děti jsou vážně zdravější. Trvalo by to možná 72 hodin nebo dva týdny, než bychom mohli začít zkoumat dostupná data, se kterými jsi i ty pracoval. Jaký je tvůj vzkaz ministerstvům zdravotnictví po celém světě, která se pokusí vyvrátit tvoji studii?

Brian Hooker: Když se podíváme na studie jako ta od Mawsona nebo ta moje, když se podíváme na ostatní sestavené studie, na webu ChildrensHealthDefense.org je téměř 60 takových studií, které zkoumají odlišné typy očkování a porovnávají očkované a neočkované jedince. Když se podíváš na souhrn těch důkazů, je nejvyšší čas, aby CDC, FDA a Národní zdravotnický institut, které mají obrovské množství dat a informací, zopakovali naši práci nebo aby nechali nezávislé vědce, což je mnohem vhodnější, aby prozkoumali tyto databáze a nechali je zopakovat tuto práci, abychom zjistili, k jakým výsledkům dojdou. Jedna z věcí, o kterou ve studii žádám, je ta, že tohle si zaslouží další studii.

To, co jsme tu zjistili, potřebuje další studii, abychom věděli, jaké chronické zdravotní důsledky se projevují u dětí, které jsou očkované oproti těm neočkovaným. Tato data existují a jsou dokonce v databázi CDC, a jak jsi říkal, výsledky můžeme mít během 72 hodin. Tohle není žádná velká věda… rád bych předstíral, že jsem tak chytrý, ale nebyla to tak složitá analýza. Jde spíše o to, shromáždit veškeré informace. CDC ty informace už má pohromadě. Takže ano, tohle si vyžaduje další studii. Potřebujeme větší skupiny dětí. Také musíme varovat rodiny, protože výsledky, ke kterým jsem dospěl já a Mawson a ostatní, jsou opodstatněné.

STUDII NAJDETE ZDE

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů