Svědectví rodiče z Texasu před expertním panelem: „Tato vakcína zabila mého syna”

Ve zkratce...

Nedávno proběhl expertní panel senátora Johnsona o federálních povinnostech v oblasti očkování a poškozeních způsobených očkováním. Tohle je jedno z mnoha svědectví, které tam zazněly. Postupně zde budu přidávat další svědectví.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Jsem z Edinburghu z Texasu. Omluvte mě. Otec 16letého syna. Rodič samoživitel… svého chlapce jsem vychovával od kolébky. Byl pro mě vším. Nechal jsem se očkovat, abych ochránil svého syna. V dubnu oznámili, že tohle očkování je bezpečné pro dospívající. Já a můj syn jsme nikdy nebyli odloučeni. Vždy jsme byli spolu. Byl můj nejlepší přítel. Vždy jsem mu říkal, že je pro mě vším. Byl dobrý… ve věku sedmi let chtěl hrát baseball. Tak jsem strávil sedm let trénováním ligového baseballu. Byl skvělý baseballový hráč. Říkal mi, že se chce přidat do letectva. Tak jsem mu řekl: Dobře, podpořím tě v čemkoliv, co chceš dělat. Na střední škole se přidal k Výcvikovému sboru nižších důstojníků v záloze. Vždy se usmíval… kdokoliv, kdo znal mého syna, viděl, že byl šťastný. Nebyl jsem bohatý, ale dal jsem mu vše, co chtěl.

Chodívali jsme rybařit, kempovat. Nechal se očkovat Pfizerem, protože jsem si myslel, že ho ochrání. Myslel jsem, že… je to správná věc. Bylo to jako hrát ruskou ruletu. Moje vláda mi lhala… říkala, že je to bezpečné. Teď se vracím domů do prázdného domu. Když jsem ho probouzel, vždy jsem ho obejmul a dal mu pusu, řekl jsem mu, ať nepromešká školu. Když jsem se vracel z práce, tak vždy vyběhnul ven, protože věděl, kdy se vracím, a obejmul mě. Já mu dal pusu a obejmul jsem ho. „Kam chceš jít dnes na jídlo?” Co říct… byl to můj chlapec. Vše, co jsme dělali, jsme dělali spolu. Jak jsem říkal… příští týden má narozeniny. Teď víte, kde budu slavit jeho narozeniny…

Svědectví rodiče z Texasu před expertním panelem: „Tato vakcína zabila mého syna” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Jak tady skončíme, lidé zapomenou, co děláme, nebo co jsme tady říkali. Vrátí se domů za svou rodinou a dětmi. Já díkuvzdání strávím na hřbitově… to stejné s Vánoci. Musí tohle přestat nutit našim dětem. Přišel jsem o své. Musíte chránit svoje děti. Snaží se mířit na 5-12leté děti. Budeme mít více úmrtí, než plánovali. A oni říkají, že za to riziko to stojí? V mém případě to za to riziko nestálo. Můj syn byl pro mě vším. Nikdy mi ho vrátit nemůžou.

To je vše, co jsem chtěl… svého syna zpět. Nedělejte stejnou chybu jako já. Udělal jsem to, protože jsem myslel, že je to správná věc. Ale nebyla. Nebyla to správná věc. Jak jsme vždy říkal, svoji zemi miluji, ale své vládě už nevěřím. Jsem tady, protože jsem jeho hlas. Dělám to v úctě ke svému synovi. Pokud můžu takto ochránit jedno nebo dvě děti, budu za to nesmírně rád.

A v tomto boji budu pokračovat. Nevím, proč jsem tady skončil. Někdo mi řekl, ať sem přijdu. Vím, že tohle není pro mě konec cesty… budu pokračovat. Zjistím, kde je další zastávka. Musíme své děti chránit. Omluvte mě… Pane Johnsone, děkuji vám, že jste si se mnou promluvil, a pomohl jste nejen mně, ale všem z nás, kteří tímto prochází. To, co udělali mému synovi, oni věděli, co se děje… považuji to za vraždu. Protože 17. prosince 2020 udělali studii, a oni věděli, že tato vakcína u dospívajících způsobuje srdeční onemocnění. Proč tato informace byla zveřejněna až 1. října tohoto roku (2021)? Kdybychom to věděli, můj syn by tady byl se mnou. Jak jsem říkal, zavraždili mého syna.

A ostatní lidé, kteří trpí, tyto děti se všemi těmi vedlejšími účinky… to je zneužívání dětí. Proč se to dělá? Tohle by mělo… nenecháváme nikoho, aby ubližoval našim dětem. Dáváme své životy před životy svých dětí. Proč to dělají našim dětem? Jak jsem říkal, nemám nic jiného, co bych ztratil. Kdokoliv, kdo se se mnou chce postavit, budeme muset bojovat společně. Alespoň udělat lepší test, abychom se ujistili, že neublížíme více dětem. Omlouvám se, děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. pozor muze se jednat o klamavou reklamu za ucelem prodeje predmetuu

    Jedním z největších dosud pozorovaných problémů v souvislosti s fukcínami Covid-19 je skutečnost, že u některých lidí způsobují závažné srážení krve a „hrudkování“. Dobrou zprávou je, že existuje způsob, jak s tímto kardiovaskulárním poškozením bojovat pomocí ozonoterapie.
    Dr. Thomas E. Levy, MD, JD, publikoval nedávno článek na Orthomolecular Medicine News Service (OMNS) vysvětlující, jak je ozonová léčba schopna „zrušit spike protein“ zaváděný vpichy . Vizuální důkazy, které
    předkládá – viz níže – jsou skutečně ohromující: https://humansarefree.com/2021/11/ozone-treatments-reverse-blood-clots-caused-by-covid-shots.html

  2. Pozeral som prvú minútu a pol, potom som to vypol. Dôvod …. Popravde ma nezaujíma osud 16 ročného chlapca s vymytým mozgom…. Najprv baseball (typická súťaživá ovca), potom letectvo v armáde ……… Chlapec bol vyslovene typ, ktorý chce porážať iných, či už v športe, a neskôr v armáde. Keby sa dostal do armády, kľudne by mohol pilotovať lietadlo, ktoré by niekde zhadzovalo bomby, alebo lietadlo, ktoré by prevážalo sk*rvených amerických vojakov niekde mimo USA zabíjať bezbranných alebo proste nevinných ľudí. Takže chlapec zomrel? …Prepáčte, ale dobre mu tak. Keby zomrel chlapec, ktorý vôbec nerozmýšľal o armáde, nič také by som nenapísal. Toto bol ale chlapec typický VYMLETÝ MOZOG americkou propagandou. Odmalička chcel bojovať – najprv na športovisku (ktoré sa podobá vojne, hoci tam nejde o život), potom byť do boja proti FAKE terorizmu zainteresovaný spomínanou formou pilotovania amerických vojenských lietadiel……….. Tak čo??? DOBRE MU TAK.

    1. To samé napadlo i mě, po přečtení pár řádek. Blbá a zaostalá celá rodina. Nemají internet, neumí číst? Jenom žerou a serou. Nejsou na světě od včerejška, že ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů