Nové dokumenty odhalují, že COVID bylo od začátku politické divadlo plánované roky dopředu

Ve zkratce...

Nová zpráva ukazuje, že ministerstvo obrany řídilo program COVID-19 od samého počátku... a vše, co nám bylo řečeno, bylo politické divadlo, které to mělo zakrýt. Tyto dokumenty získala bývalá vedoucí pracovnice farmaceutické smluvní výzkumné organizace Saša Latypová. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 5. ledna 2023

Článek Sašy Latypové o tomto tématu: https://sashalatypova.substack.com/p/the-role-of-the-us-dod-and-their

Všechny COVID smlouvy, o kterých se mluví ve videu: https://www.keionline.org/covid-contracts

Přepis:

Redacted: Nová zpráva ukazuje, že ministerstvo obrany… ano, Pentagon kontroloval program COVID-19 od samého počátku. A vše, co nám bylo řečeno, bylo politické divadlo, aby se to ututlalo až po schvalovací proces vakcíny úřadem FDA. Všechno bylo divadlo. Lidé byli použity jako rekvizity. Podle nově získaných dokumentů, Pentagon používal kombinaci pochybných schvalovacích oprávnění, včetně zákona PREP, oprávnění k mimořádnému použití, a dalších transakcí, což vše chránilo Big Pharmu, agentury, účastníky lékařské péče, kteří dodávali neregulované vakcíny, před jakoukoli odpovědností a chránilo je. Prošli jsme spoustu těchto dokumentů a právě jsme ukázali, jak na ně žádná odpovědnost nedopadá. Tyto nové dokumenty získala bývalá vedoucí pracovnice farmaceutické smluvní výzkumné organizace. Tou osobou je Saša Latypova. Saša se k nám nyní připojuje, aby nám řekla, co odhalila. Děkuji vám, že jste přišla do našeho pořadu, Sašo.

Saša: Moc vám děkuji za pozvání.

Redacted: Rozhodně. Je to intenzivní. Když jste poprvé objevila tyto dokumenty, spadla vám čelist na zem? Nebo jste věděla, že to je to, co najdete, na základě drobků, které jste už odhalila?

Saša: Ano, byla jsem opravdu v šoku. Pracovala jsem na tom docela dlouho. Takže mým prvním zjištěním bylo, že tyto výrobky nejsou v souladu se správnou výrobní praxí, a to jsem zjistila hned, když se začaly zavádět, kvůli extrémní variabilitě nežádoucích příhod a úmrtí, které byly hlášeny na každou šarži tzv. vakcíny. To mě jako farmaceutického profesionála velmi šokovalo, protože víme, jak se obvykle musí vyrábět vysoce kvalitní léčiva. Musí být velmi konzistentní, že by neměly existovat prakticky žádné rozdíly mezi jednotlivými šaržemi, pokud jde o toxicitu nebo jakékoli jiné výkonnostní charakteristiky. A tyto produkty se lišily asi 1000krát mezi šaržemi. Takže to bylo nesmírně znepokojující. A neuvědomovala jsem si, proč se to děje. Ale prostě jsem věděla, že nejsou v souladu se správnou výrobní praxí. Později jsem to potvrdila prostřednictvím regulačních dokumentů. A posledním dílem skládačky pak bylo, když jsem byla schopna vidět smlouvy z ministerstva obrany, které byly zveřejněny na základě žádosti podle zákona o svobodě informací. A když jsem viděla ty smlouvy, kterých bylo asi 400 a které jsou nyní k dispozici, pro všechna tzv. COVID protiopatření, včetně vakcín, uvědomila jsem si, že to je skutečně to, o co jde. Ministerstvo obrany používalo velmi podezřelé smluvní praktiky a také využívalo několik zákonů, které byly zavedeny již dříve před COVIDem k tomu, aby chránilo farmaceutické společnosti, aby neprováděly řádné klinické zkoušky, aby provádělo spoustu podvodných manipulací s veřejným míněním. A to vše ve spolčení s mainstreamovými médii a těmito farmaceutickými společnostmi. Ve výsledku jsme měli divadlo, kterému se říká klinické zkoušky, ale ony vlastně nebyly skutečné… na základě zákonů, které se tady používají a na které se v tomto procesu odvolávají, klinické zkoušky vůbec nejsou vyžadovány a že je nelze provádět.

Redacted: Je mnoho opravdu znepokojivých částí tohoto příběhu… několik z nich si rozebereme. Ale ta pro mě vyčnívá, je možná na prvním místě seznamu… a tou je to divadlo, které bylo pro tyto zkoušky zavedeno. Takže tam byly lidské bytosti, v mnoha ohledech používané jako rekvizity, aby se vykreslila ta okleštěná podoba, že se nějakým způsobem prochází hlubokými zkouškami, aby se zajistilo, že tyto vakcíny jsou bezpečné. A vím, že tam byla například třináctiletá dívka… Rada pro bezpečnost vakcín vydala reklamu, která měla běžet během Superbowlu, než ji Comcast stáhl, nedovolil ji odvysílat, která ukazuje naprosto zdravou třináctiletou dívku, která prošla tímto konkrétním testem a pak měla všechny druhy nežádoucích účinků. Takže tito lidé byli v podstatě použiti jako rekvizity, že?

Saša: Ano, přesně tak. Účastníci klinických zkoušek byli oklamáni. A co je však důležité, většina míst, kde se klinické studie prováděly, a zkoušející byli také podvedeni… a většina zaměstnanců FDA byla podvedena, protože tento konkrétní podvod je řízen shora. Pouze pár lidí, pokud vím, na vrcholu těchto organizací, ministerstva obrany a HHS, FDA, BARDA, jejich právní poradci, pouze oni vědí, ale zbytek běžných zaměstnanců a zejména subjektů klinických testů byli drženi v nevědomosti. Zákon Obamovy administrativy Cures Act změnil požadavky na informovaný souhlas, takže subjekty nemusí být nutně informovány o tom, co se děje, pokud se má za to, že to není v jejich nejlepším zájmu. Zabralo by čas jít do právní historie, ale existuje velmi rozsáhlý výzkum, stovky stran dokumentů o právní historii tohoto, ale zákony, které se odvolávají na spuštění tohoto programu, nevyžadují informovaný souhlas, a také nevyžadují klinické zkoušky.

Redacted: Takže lidé, kteří se účastní těchto zkoušek, nemusí být informováni o tom, co se děje?

Saša: Ano, přesně tak. Pravidla informovaného souhlasu byla změněna za Obamy, aby se řeklo, že pokud to není v nejlepším zájmu subjektu… kdo vůbec rozhoduje, jestli to je, nebo není. Ale tohle ten zákon říká. Tyhle typy věcí se dají před lidmi utajit, že v rámci povolení k použití používaného při ohrožení veřejného zdraví, což je zásadní, proto neustále prodlužují stav nouze v oblasti veřejného zdraví… nemáme stav nouze, ale oni ho neustále prodlužují. Proč? Kvůli tomuto. V rámci veřejného zdraví nouzově povolili tyto druhy léků, protiopatření, to je klíčové slovo. Nejsou to vakcíny, jsou to protiopatření. Díky tomu tedy nemusí informovat subjekty, co to je, mohou použít hodně utajení. Nemusí provádět klinické studie, nejsou povinné, protože tyto produkty nemohou být zkoušenými produkty. Tak to říká zákon. Pokud nemohou být zkoumanými výrobky, pak nemáme žádné zkoumání, žádný subjekt klinického zkoušení. Takže to je způsob, jakým to dělají.

Redacted: Takže je to v Pentagonu, na ministerstvu obrany, mluvila jste o protiopatřeních. Okamžitě nás napadne zahraniční hrozba… máme co do činění s Pentagonem. Ten nás má chránit před zahraničními protivníky. Jak je tedy COVID zahraniční protivník? A jak to prochází skrze Pentagon?

Saša: To je skvělá otázka. Ukazuje se, že Trumpova administrativa a následně Bidenova administrativa s COVIDem zacházela jako s válečným aktem, protože Rada národní bezpečnosti určuje politiku COVIDu, a tato Rada nemá žádné zástupce ministerstva zdravotnictví, pouze obrany a zpravodajských služeb. A tak Rada národní bezpečnosti určuje politiku COVID. Ministerstvo zdravotnictví (HHS) nestanovuje politiku, není vedoucí agenturou v reakci na to… zpracovává informace. Takže vrchol vlády se k tomu chová jako k válečnému aktu. A nám všem říkají, že je to zdravotní událost. Je to přírodní virus, přeskočil z netopýra. A ani se nezmiňujte o laboratorním výtvoru, protože vás okamžitě zruší a cenzurují na sociálních sítích. Hned od začátku tu máme obrovský podvod. Oni to považují za válečný akt, ale lidem říkají, že jde o zdravotní událost.

Redacted: A z Twitter Files se dozvídáme, z posledních spisů z Twitteru, že Bidenova administrativa se aktivně snažila cenzurovat každého, kdo mluvil o teoriích úniku z laboratoře a mluvil o laboratoři ve Wuhanu. A tak se aktivně snažili cenzurovat tento narativ. A tak to bylo všechno koordinované. A víme, že více agentur samozřejmě aktivně šlo po Twitteru a po společnostech sociálních médií a snažilo se to v těchto dokumentech zamlčet. Ukazuje váš výzkum, jak hluboko to jde? Jak rozsáhlá jsou v tom chapadla Pentagonu? Sahá to až k doktoru Faucimu, sahá to k dalším hlavním agenturám?

Saša: Ano, všichni to koordinují. V roce 2013 dokonce zřídili… takže mimochodem, to plánování probíhalo roky, minimálně od roku 2012-2013 na základě smluv a dokumentů, které jsem odhalila. Například existuje pandemický podnik. Je to kvazi soukromý, kvazi vládní podnik, který byl zřízen v roce 2013, který zahrnuje 10 šéfů federálních agentur. Jmenuje se PEMPSI, což je zkratka. 10 šéfů federálních agentur včetně ministerstva obrany, HHS, FDA, NIH, ministerstva zemědělství, energetiky, záležitostí veteránů… všichni společně se scházejí a tajně diskutují o těchto druzích protiopatření. Na webových stránkách FDA je vloženo memorandum o porozumění. A většina z něj se zabývá tím, jak vše navzájem utajíme. Jakým zpsobem o tom budeme komunikovat. Takže máme tuto formu tajného spolčení se spoustou tajemství a postupů, jak udržet v tajnosti reakce na pandemii, a to už v roce 2013.

Redacted: Skoro jakoby věděli, že to přijde. Proto mluvíme o konspiračních teoriích. Všechno je to pravda. Je to neuvěřitelné. Tady je to všechno připravené už v roce 2013.

Saša: Je tam vyloženo, jak všechno utají. A já si říkám, proč je něco, co má být zdravotní událost, tak tajné před veřejností. Takže potom to berou jako válku, pak nám zase říkají, že je to zdraví. Takže zakrývají vojenskou činnost s tímto zastoupením zdravotní události a reakce na zdravotní hrozbu. Takže to je to, kde lidé nejsou informováni hned a jsou klamáni. Protože se odvolávají na tento soubor pravidel a používají protiopatření, ani ne vakcíny. Protiopatření nejsou farmaceutické výrobky, jde o úplně jinou kategorii.

Redacted: Aby bylo jasné, takže to technicky vzato není vakcína, že? Je to jen protiopatření. Jako bomba.

Saša: Přesně tak. A konkrétně ministerstvo obrany si je objednalo u soukromých výrobců jako prototypy. Lidem nikdy neřekli: Pojďte sem, nechte si píchnou prototyp protiopatření, že?

Redacted: Ne, neřekli jim to, protože podle nich to nepotřebovali vědět, takže nemuseli mít informovaný souhlas. Tady je prototyp, který vám píchneme jako 13leté dívce, kterou jsme tu představovali na začátku… dovolila by to její rodina, kdyby věděla, že je to jen prototyp?

Saša: Rozhodně ne. Lidem bylo řečeno: Tohle je vakcína. Je to bezpečné a účinné. Byla důkladně testována. Ale žádné testování bezpečnosti provedeno nebylo. Nedokončili žádné testy na zvířatech a ani je nezačali provádět předtím, než začali masově aplikovat lidem injekce v rámci testů na lidech. A to je naprosté porušení všech předpisů všude na světě. Včetně FDA. A opět, nikomu to neřekli. Říkali: Už to bylo testováno. Bylo to ve vývoji. Provedli jsme předklinické testy. A oni neudělali žádné, prostě šli rovnou do lidí a píchli to té dívce, která je teď ochrnutá, pokud vím.

Redacted: Z toho, že jste byla vedoucím pracovníkem farmaceutické smluvní výzkumné organizace a intenzivně studujete tyto smlouvy, víte, že jsou zcela chráněni… mají zde imunitu. Žádná odpovědnost pro Pfizer a Modernu, žádnou z těchto společností. Jsou chráněny. Je to tak, jak vám ukazují dokumenty?

Saša: Ano, ve smlouvě s ministerstvem obrany je samostatná doložka ze zákona PREP Act, a v ní se píše, že podle zákona PREP Act jste krytá osoba nebo subjekt, a všichni v dodavatelském řetězci, takže nejen výrobci, ale všichni jejich dodavatelé, doručovatelé, lékárna nebo nemocnice, kdokoli, kdo tyto výrobky vstřikuje, ti všichni jsou považováni za zaměstnance ministerstva zdravotnictví, za státní zaměstnance, bez ohledu na to, kde pracují, pro účely tohoto cvičení. A produkt, tento prototyp protiopatření, bojový prostředek, je po celou dobu tohoto procesu, dokud není vstříknut člověku, vlastnictvím ministerstva obrany. Nikdo jej nepřebírá. Takto se zcela chrání před jakoukoli odpovědností. To neznamená, že by lidé neměli jít po všech, včetně očkovatelů. A ti budou samozřejmě obětováni jako první, protože jsou to malí lidé, ale všichni by měli jít po očkovatelích, kteří neposkytli informovaný souhlas, po výrobcích, po nemocnicích. A já všechny vyzývám, aby to udělali, protože je to důležité.

Redacted: Ano, máme tolik našich diváků… už nám to řeklo tolik našich diváků, desetitisíce našich diváků nám pravidelně říkají, buď někdo z jejich blízkých… včera večer nám jedna matka řekla, že z jejích pěti dětí jedno zemřelo. Takové příběhy v našem pořadu máme každý večer. Takže je to neuvěřitelné. Zakončíme touto otázkou o budoucnosti. Takže to plánovali v roce 2013, jako by už věděli, že to přijde. Ale z toho, co jsem četl, to vypadá, že už plánují další.

Saša: Ano, už mají rozpracovaný scénář. Další důležitá věc, kterou chtějí udělat, je odevzdat naši suverenitu ve prospěch WHO podle Mezinárodních zdravotnických předpisů, což znamená, že WHO teď může vyhlásit pandemii, kdykoli se jí zachce, což udělali s touto. Bylo jen 40 případů na celém světě a oni rozhodli, že je to globální pandemie, což je směšné. Ale teď můžou vyhlásit pandemii, kdykoli se jim zachce, možná bude pandemie stromů, možná bude pandemie koz. A řeknou: Máme pandemii změny klimatu. A všude bude lockdown… a naše vláda a Bidenova administrativa konkrétně se chce vzdát naší národní suverenity, takže kdykoli WHO rozhodne, že jde o pandemii, musíme do toho jít a zavést všechny ty jejich směšné protokoly o lockdownu a vraždění, které si vymyslí. Takže takhle to bude. Je třeba napsat našim zástupcům v Kongresu a protestovat a naše státní vlády musí říct: Ne, my se nevzdáme své suverenity, federální vláda nemůže rozhodovat za nás. To se musí stát, protože během příštího roku to zavedou.

Redacted: Neuvěřitelné. Ano, žádná z těchto zemí toho teď nemůže moc udělat. Měli jsme Afriku, která se postavila WHO, naštěstí, členské státy Afriky dokázaly říct: Ne, my to nechceme. Ale myslím si, že to bude bohužel stejně prosazeno a my se vzdáme suverenity ve prospěch nevoleného orgánu, který to všechno bude řídit. Sašo, moc vám děkuji za váš úžasný výzkum v této oblasti. Doufáme, že se do pořadu vrátíte. Děkujeme vám za vaši další práci. Vážíme si toho, že nám to vyprávíte.

Sašo: Moc vám děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

 1. A Gates chce „očkovat“ zvířata, aby měla lepší genetiku? pic.twitter.com/2lBKXzpm8P
  A „Očkování“ potravin je způsob, jakým Gates (aspol.) plánují násilně naočkovat i neočkované?
  = Podle Gatese mají zvířata, která lidé jedí, nedostatečnou genetiku. A jediným způsobem, jak tuto genetiku „napravit“, je „očkovat“ zmíněná zvířata novými „vakcínami“ s mRNA !!!

  + k tomu: nemocnost a úmrtnost budou narůstat, protože imunitní systém poškozený mRNA podlehne každé nové nemoci?
  = Kůli očkování mRNA injekcemi, trpí poté imunitní systém dysregulací, která vede k nadprodukci protilátky zvané IgG4. Tato dysregulace znamená, že „plně očkovaní“ časem ztratí generalizovanou imunitu a nebudou již schopni bránit se jakýmkoli koronavirům, včetně běžného nachlazení. S každou další infekcí bude člověk, který dostal všechna očkování proti ko*kovid, stále náchylnější k onemocnění. Naopak ti, kteří mají přirozenou imunitu, budou k infekcím méně náchylní, protože jejich imunitní systém funguje správně a neustále se učí, jak s mutujícími nemocemi bojovat..
  A v nejhorším případě by se mohla objevit nebezpečnější umělá laboratorní varianta vypuštěna mutací (skrze spásné vakcíny), „kterou očkovaný a posílený jedinec s oslabeným imunitním systém nedokáže odstranit“ 🙂

 2. To je genocida, pokusy na lidech, jako v době nacistů během druhé světové války. Je vidět, že nejsme pro ně více než hmyz. Pohrdají s námi, chtějí nás oddělat. A podle toho musíme jednat. Musíme se vzepřít, nesmíme je poslouchat. Vakcínu nenechám nikdy píchnout, může být 1000x povinná. Ne nejsem tak odvážná, k tomu mě vede hrůza. Hrůza z vedlejších účinků toho jedovatého svinstva. Zpočátku jsem netušila, o co se jedná, ale veškeré informace byly buď reklama na vakcínu typu Tečka k normálnímu životu, apod. nebo „Je to pravda, protože já, odborník, jsem to řekla.“ Nic víc. To mě vyděsilo a zároveň pobouřilo. Jednají s námi jako s malými dětmi. Neposlechnout je nutnost, pokud člověk nechce zbytek života strávit v utrpení. Nikdy si tu vakcínu nenechám píchnout, bojím se, že bych mohla dopadnout jako ta 13letá dívka, která je ochrnutá a pokud se nestane zázrak, tak bude ochrnutá do konce života. Ležet, nemoci se ani pohnout, být plně odkázán na péči druhých, a to vše při jasném vědomí, je zírat do stropu a čekat dlouhé roky na smrt. To je hrůza. Horší trest opravdu není. A ti zločinečtí šmejdi ho mít ani nemohou.

 3. Stále více lidí, kteří kritizovali od začátku všechny „antivaxery, odmítače (a já nevím koho ještě) a kteří démonizovali, vysmívali se a opovrhovali, nyní začali trousit podobné myšlenky, za které nás skoro před třemi lety odsuzovali.
  Lékaři a novináři, kteří o falešné pandemii nic neřekli a kteří druhé napadali za to, že poodhalili pravdu o nebezpečnosti očkování, nyní píší články a natáčejí videa, jako by sami od sebe zjistili, že výluky, masky a experimentální očkování jsou špatná věc.

  No, už je zatraceně pozdě! Spásné kovidí vakcíny už napáchaly škody. Bitevní pole se posunulo dál. Nyní bojujeme (o život) za ochranu hotovosti. Pokud boj o hotovost prohrajeme, ztratíme všechno..

 4. „Snažte se zachovat si zdraví, a to se vám bude dařit tím lépe, čím méně se budete vyhýbat lékařům, neboť jejich léky jsou druhem alchymie, o níž existuje neméně knih než léků. – Leonardo da Vinci (1452-1519)

  Na každé fotografii pořízené uvnitř nemocnice jsou všichni v rouškách – jako by všichni šli dobrým příkladem. Naopak, nositelé masek dávají najevo svou nevědomost a hrubou hloupost.

  Není to tak dávno, co lékaři tvrdili, že kouření je dobré pro plíce. Nyní tvrdí, že očkování je dobré pro organismus. Celkově bych si tipnul, že historie ukáže, že první omyl nebyl o nic škodlivější než ten druhý. Kdyby zastánci vaxingu skutečně věřili, že vakcíny jsou bezpečné a účinné, byli by připraveni o svém přesvědčení diskutovat. Oni však diskutovat nechtějí, a tak jasně vědí, že očkování je podvod!

 5. Už jsem zde před časem uvedla knihu dr.Johna Virapena Lék jako modla(předpis na nežádoucí účinky a na smrt).
  Jde o vedoucího pracovníka Elly Lilly,která je součástí Big Pharmy.(gener.ředitel).
  Jeho popis fungování výroby a používání léků je opravdu odstrašující,m.j. i v tom,že jde o korupci,korupci a ještě jednou korupci.
  Je zmiňovaný i Ibuprofen,Opren atd.
  To,že všichni lékaři jsou na tom zainteresování svými dodavateli léků je známo..
  Jediné řešení:nespoléhat na to,že vám MUDr něco napíše a ono to pomůže.
  Lépe se zajímat o přírodní prostředky a vyhnout se pokud možno chemii a doktorům.
  A nevěřit všemu doporučování těch všelijakých odborníků,ale také použít vlastní mozek, např.při tom
  zprofanovaném pseudoočkování.
  Odkaz na tuto knihu je na http://www.slovartprint.sk.

 6. Další fakta=

  1) V životně důležitých orgánech příjemců byla nalezena DNA z non-mRNA „vakcíny“ proti kovidům společnosti AstraZeneca! Takže, po dlouhých politických tahanicích se organizaci Informed Consent Action Network (ICAN) konečně podařilo získat záznamy o „vakcínách“ covid od britské agentury Medicines and Healthcare Products Agency (MHRA), které ukazují, že injekce s virovým vektorem společnosti AstraZeneca šíří DNA v těle příjemce.
  Záznamy ukazují, že biodistribuční schopnost injekce společnosti AstraZeneca zahrnuje vše od sedacích nervů až po kostní dřeň, játra, plíce a slezinu. Stručně řečeno, obsah injekce nezůstává lokalizován v místě vpichu, jak se stále tvrdí..
  expose-news.com/2023/01/04/astrazenecas-injection-dna-is-found-everywhere/

  2) nadměrná úmrtnost nad 5letým průměrem zaznamenána v Anglii a Walesu, kdy v posledním týdnu roku 2022 už přesahuje 20%!
  ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/bulletins/deathsregisteredweeklyinenglandandwalesprovisional/latest

  3) Z HISTORIE PFIZER – NEZAPOMEŇTE: Zkouška léku Pfizer, při které zemřelo 11 nigerijských dětí, odhalila VRAŽEDNÉ experimenty společnosti Big Pharmas! Neautorizovaná zkouška experimentálního léku na meningitidu, kterou společnost Pfizer provedla v roce 1996 na 200 nigerijských dětech, straší svět i po 27 letech. Podle analytiků nigerijský případ ukázal, jak jsou zahraniční zkoušky léků často neregulované, nebezpečné a nespolehlivé..:
  threadreaderapp.com/thread/1610375042940153856.html
  cbsnews.com/news/pfizer-case-over-test-that-killed-11-kids-could-blow-the-lid-off-foreign-drug-trials/
  theguardian.com/world/2011/aug/11/pfizer-nigeria-meningitis-drug-compensation

  4) Z HISTORIE PFIZER – NEZAPOMEŇTE 2: Pfizer manipulovala se studiemi, aby přesvědčila lékaře předepisovat lék na záchvaty Neurontin pro neznačkové použití. Vyšetřování deníku New York Times tvrdilo, že off-label použití Neurontinu, které společnost Pfizer intenzivně propagovala, pomohlo zvýšit prodej tohoto léku na téměř 3 miliardy dolarů ročně, než v roce 2004 ztratil patentovou ochranu kvůli nezákonné propagaci off-label použití.
  A Pfizer také potlačila další výzkumy, které by vyvrátily její tvrzení o údajné užitečnosti Neurontinu při léčbě jiných onemocnění = KOHO TO DNES JEŠTĚ PŘEKVAPUJE?…
  nytimes.com/2008/10/08/health/research/08drug.html
  mayoclinic.org/diseases-conditions/epilepsy/expert-answers/neurontin-side-effects/faq-20057893

  1. Hej, ti všichni po celém světě, kteří říkali „věřte vědě“ nám taky tvrdí, že bílkoviny hrotu nebudou cestovat krevním řečištěm a usazovat se v životně důležitých orgánech a že všechno to jsou dezinformace. Chcete mi říct, že nám lhali? Jsem v šoku xD

   1. áno, Bojka… samovyvolený tzv. „boh“ Sionu je klamárom a vrahom „odpočiatku“; dôkazom toho je jeho „svätá“ biblia – dejiny postupujú presne podľa jeho krvavého plánu. A kde je Pravda? Zostala pribitá na kríži. A práve preto je potrebné pracne ju HĽADAŤ – doslova ako ihlu v kope sena.
    Stotožňujem sa s 2 poslednými slovami, ktoré hovoria za úplne VŠETKO :
    https://www.youtube.com/watch?v=1GzLpnRtu6E

 7. Bohužel jsem až nyní objevila,že mnou uvedený web není už dostupný.
  Samosebou kniha také nebude,to co se tam píše,při dnešní politice se nemůže šířit.
  Holt to není současný škvár……

 8. Overeni funkcnosti genové terapie/vakcín?….
  V USA a Velké Británii v příštích letech osekvenují genom 200 000 novorozenců!

  https://czechsight.cz/v-usa-a-velke-britanii-v-pristich-letech-osekvenuji-genom-200-000-novorozencu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=864231&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  Ve Velké Británii a New Yorku se rozjíždí projekty sekvenování celého genomu u 200 000 novorozenců. Jejich cílem je zachytit léčitelná genetická onemocnění, která standardní novorozenecký screening neodhalí.

 9. Tak nyní je vše jasné. Pravda pomalu vyplouvá na povrch. Po čase snad skončí před soudem, do té doby budeme muset vydržet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů