Univerzální lék – Věda a příběh oxidu chloričitého – český dabing

Ve zkratce...

Dokument o úžasných léčebných účincích Oxidu chloričitého při léčbě virových, bakteriálních a plísňových infekcí.
Facebook
Telegram
VK

Disclaimer: Veškerá tvrzení a postupy uvedené v tomto videu a na této stránce jsou pouze pro vzdělávací účely a nemají v žádném případě nahradit profesionální lékařskou péči a léčebný protokol. Před jakoukoliv procedurou se poraďte se svým lékařem.

První video je s českým dabingem:

Druhé video je anglické s českými titulky:

Odkazy na zdroje a další informace:

www.zlutavoda.cz www.oxidchloricity.cz


Přepis videa:

Vypravěč:

Úvod

Co kdybych vám řekl, že lidé zbytečně trpí a umírají na nemoci jako rakovina, AIDS, borelióza a prakticky nekonečný seznam virových a bakteriálních infekcí?

Co kdybych vám řekl, že existuje levný a účinný chemický lék a tento lék byl umlčen, zpochybňován a skryt před světem?

Co kdybych vám řekl, že existují nepopiratelné důkazy a nespočet svědectví o jeho bezpečném použití a silné účinnosti? Byli byste ochotni se dozvědět pravdu?

Sdělovací prostředky jej nazývají jedovatým bělidlem a Úřad pro kontrolu potravin a léčiv tvrdí, že je to nebezpečná toxická chemikálie škodlivá pro člověka.

Přesto to nebylo tak dávno, kdy vědci NASA prohlásili, že je to univerzální lék, a další tisíce lékařů ve Střední a Jižní Americe ho v poslední době používají se 100% účinností proti COVID-19.

Někdo nás klame!

Univerzální lék – Věda a příběh oxidu chloričitého

V roce 2015 jsem narazil na informaci o údajném „zázračném doplňku“ zvaném MMS nebo Miracle Mineral Solution. Pracuji jako zdravotník na urgentní péči již 25 let. Za tu dobu jsem viděl mnoho prodejců „zázračných preparátů“ a jsem vždy skeptický, když slyším o léku, který je nazýván “zázrakem”. Byl jsem přesvědčen, že pokud je něco příliš dobré na to, aby to byla pravda, obvykle jde o podvod.

Proto jsem se zděsil po zhlédnutí dokumentu o MMS na Youtube s názvem „Církev bělidla“. Tento dokument byl spolu s několika dalšími natočen tak, aby lidi odradil od této látky a každého, kdo by uvažoval o jejím užívání, označil v lepším případě za člena nějaké sekty a v horším za sebevraha, co se chce otrávit.

Až o 3 roky později, počátkem roku 2018, se mi otevřely oči ohledně pravdy o tom, co tato zázračná substance je.

Od této chvíle budu MMS označovat jako oxid chloričitý, což je jeho správné jméno.

Rád bych začal tím, jak mi byl poprvé představen.

Počátkem roku 2016 mě navštívila kamarádka a pověděla mi o známém, který strávil více než deset let v Africe na misijní práci, kde pomáhal lidem se všemi druhy zdravotních problémů. Dala mi jeho číslo a řekla, abych mu zavolal a promluvil si s nim o jeho zkušenostech. Zavolal jsem tedy Dave. Změnil jsem raději jeho jméno, abych neohrozil jeho misijní práci. Strávil jsem s Davem asi 20 minut na telefonu s Davem. To bylo v roce 2016.

Z rozhovoru s ním jsem toho moc nepochytil, protože jsem toho o této alternativní metodě léčení v té době moc nevěděl. Řekl mi o tom, jak používá látku zvanou MMS, o její úžasné účinnosti a jak pomáhá lidem v některých nejchudších oblastech Afriky.

Asi o rok a půl později v roce 2018 jsem narazil na video s názvem „Kvantový skok“. Byl to dokument, který zahrnoval rozhovory s lidmi, kteří byli vyléčeni z lehkých i vážných nemocí pomocí MMS.

Poté, co jsem jako zdravotník strávil 25 let v oblasti zdravotní péče, jsem byl velmi skeptický a bylo pro mě těžké uvěřit, že bylo tolik lidí vyléčeno jedinou látkou.

Moje mysl se však stále vracela ke konverzaci s misionářem Davem a vše začalo zapadat. Zavolal jsem opět své kamarádce a znovu dostal Daveovo telefonní číslo. Zrovna se vrátil do USA z africké mise a já jsem se s ním mohl spojit. Dave a já jsme spolu telefonovali asi půl hodiny. Příběhy vyléčených nemocí byly velmi podobné příběhům z dokumentu „Kvantový skok“. Tímto rozhovorem začala moje dvouletá cesta objevování pravdy o oxidu chloričitém. Během těchto dvou let jsem se rozhodl jednou provždy dokázat, zda tato látka je opravdový zázrak, nebo opravdový jed, který se z ní snaží mainstreamová média udělat.

Přečetl jsem stovky vědeckých prací, výzkumných článků a patentových přihlášek. Pozorně jsem poslouchal více než sto videí se zkušenostmi ostatních a každé anti-chloridové video, které se mi dostalo do rukou. Chtěl jsem vědět, jestli existují legitimní a opodstatněné argumenty proti použití oxidu chloričitého. Dělal jsem si poznámky, ukládal komentáře, stahoval videa a účastnil se diskuzí na internetu, abych osobně komunikoval s těmi, kteří ho používají.

V tomto videu se s vámi chci podělit o svou dvouletou cestu objevování, abyste mohli ušetřit trochu času a úsilí. Neříkám, že byste si neměli dělat svůj vlastní průzkum, ale osobně jsem provedl ten svůj a byl jsem ochoten jít oběma směry, pokud jde o přijetí jakéhokoliv tvrzení o oxidu chloričitém.

Nebyl jsem odhodlán dokázat, že ta látka opravdu funguje, ale jako zdravotník jsem vždy hledal věci, které lidem pomáhají, a po té o nich vzdělával ostatní.

Když jsem se pustil do hledání pravdy, měl jsem mnoho otázek. Mé otázky k oxidu chloričitému a odpovědi na ně, shrnuje tento dokument, ve čtyřech částech.

V první části se dozvíme, co je to oxid chloričitý, a krátce se podíváme do jeho historie ve Spojených státech.

Část druhá se zabývá bezpečností oxidu chloričitého pro člověka.

V třetí části zjistíte, jak je účinný, a prozkoumáme širokou škálu jeho použití.

Čtvrtá část se skládá z osobních svědectví lidí, kteří se uzdravili díky oxidu chloričitému.

Úplný přehled údajů shromážděných během této cesty za poznáním najdete v PDF dokumentu v popisu tohoto videa a také na mém kanálu YouTube, nebo na mém záložním kanálu Brighteon.com. Oba kanály mají název „Curious Human Productions“.
Pokud toto video zkopírujete a znovu někam nauploadujete, rád bych vás požádal, abyste umístili odkaz na PDF dokument v popisu uploadovaného videa.

Co je to oxid chloričitý a jak se používá?

Nejprve bych chtěl říci, že oxid chloričitý měl v USA velmi bohatou a věhlasnou historii dlouho před tím, než proti němu začala brojit média a mocnosti. Co tedy způsobilo tuto změnu?

Zde je krátký pohled do jeho historie ve Spojených státech.

Od jeho objevu v roce 1814 sirem Davym Humphreyem, jeho používání pomalu rostlo a nyní se používá v celé řadě průmyslových odvětví. Jeho použití výrazně stouplo na konci sedmdesátých let.

Oxid chloričitý je registrován jako sterilizátor a biocid. Používá se ke sterilizaci zdravotnických zařízení a laboratoří, včetně laboratoří BSL-3 a BSL-4, které pracují s těmi nejsmrtelnějšími patogeny na světě.

Oxid chloričitý je biocid. To znamená, že zabíjí všechny bakterie, viry a houby při kontaktu s ním procesem oxidace.

Má mnoho aplikací v potravinářském a nápojovém průmyslu, kde se používá jako antimikrobiální prostředek na mytí potravin, čištění produktů a dezinfekci kapalin. Používá se v lékařství a farmaceutice pro regulaci kontaminace a sterility. Nemocnice, školy a ústavy zdravotní péče ho používají jako dezinfekční prostředek k prevenci proti nebezpečným patogenům, jako MRSA, koronavirus a spóry plísní.
Oxid chloričitý se používá k čištění vody a stal se zlatým standardem, protože je bezpečný pro člověka, nekarcinogenní a nemutagenní.

Oxid chloričitý je plyn a musí být vyrobený krátce před jeho použitím.

Nejběžnější a nejjednodušší způsob výroby plynného oxidu chloričitého je smícháním chloritanu sodného (NaClO2) s kyselým aktivátorem. Když se tyto dvě látky smísí, vytvoří se plynný oxid chloričitý.

Plyn je velmi jednoduchá a malá molekula. Obsahuje jeden atom chloru (Cl) a dva atomy kyslíku (O2).

Je velmi dobře rozpustný ve vodě a nevytváří chemické vazby. To znamená, že plynem může být sycena voda. Díky této vlastnosti s ním lze bezpečně a efektivně čistit vodu a přitom úplně deaktivovat viry, bakterie, houby a některé druhy malých parazitů.

Dokonce neutralizuje mnoho toxinů, pesticidů, herbicidů a farmaceutik které kontaminují pitnou vodu.

Jako bonus to všechno dokáže, aniž by při svém působení produkoval škodlivé organické sloučeniny, jaké se vyskytují téměř u všech ostatních dezinfekčních prostředků.

Mezi odvětví, která se na něj spoléhají, patří zemědělství, zdravotnictví, potraviny, nápoje, veřejné vodovody a čištění ovzduší a další.

Až do 70. let minulého století se oxid chloričitý používal primárně k dezinfekci vody, ale k jeho většímu rozšíření bohužel nedošlo kvůli levnému, zato toxičtějšímu chlóru, který se používal pro dezinfekci pitné vody od 20. let minulého století.

Howard Alliger, vynálezce, vědec a obchodník, poprvé objevil blahodárné účinky oxidu chloričitého nejen pro zdraví lidí a zvířat, ale téměř pro cokoliv, co souvisí s likvidací bakterií, virů a hub. Učinil tento objev když hledal nekorozivní sterilizátor, použitelný s produktem, který pomáhal vyvíjet a prodávat pod názvem Sonikátor. Tato práce ho vedla k experimentování s oxidem chloričitým jako sterilizátorem části jeho systému. Objevil způsob jednoduchého generování oxidu chloričitého,použitím chloritanu sodného a kyseliny jako aktivátoru. Tato metoda perfektně fungovala s jeho Sonikátorem. Patentoval si chemický proces, který pojmenoval Alcide.

Poté zjistil, že látka funguje stejně dobře pro sterilizaci i bez potřeby ultrazvukového zařízení. Použil tento patentovaný proces a postup pro výrobu oxidu chloričitého a založil společnost se stejným názvem Alcide Corporation. Alcide Corporation pokračovala ve vývoji několika patentů a produktů, které využívaly antimikrobiální a hojivé účinky oxidu chloričitého. Alcide Corporation měla patenty pro ošetření a dezinfekci ran, dezinfekci darované lidské krve a krevních složek, ústní výplachy, na prevenci a léčbu infekce, přípravky pro léčbu zánětlivých onemocnění včetně psoriázy, plísňové infekce, ekzémů, lupénky, akné, genitálních oparů a bércových vředů. Další její produkty zahrnovaly lokální aplikace pro prevenci a léčbu bakteriálních infekcí včetně mastitidy vemene u savců. Rovněž byly vyvíjeny systémové protizánětlivé postupy a způsoby snížení zánětu v tkáních, jako jsou střeva, svaly, kosti, šlachy a klouby. Byly také vyvinuty a patentovány metody prevence a léčby mikrobiálních infekcí dolního pohlavního ústrojí savců. Jednalo se o léčbu vulvitidy, vaginitidy, cervicitidy a endometritidy, která zahrnovala intravaginální nebo intrauterinní infuzi.

Kromě aplikací pro použití u lidí a zvířat Alcide Corporation také získala několik patentů, které využívají oxid chloričitý k ošetření a dezinfekci potravin a nápojů, dezinfekci povrchů pro průmysl, zdravotnictví, zemědělství a další. Alcide Corporation vstoupila na burzu v roce 1983 a z neznámých důvodů Howard krátce na to prodal svůj podíl ve společnosti. Při opuštění společnosti musel Howard podepsat s Alcide Corporation dohodu o konkurenci, která mu bránila dále pokračovat ve vývoji produktů na bázi oxidu chloričitého.

Pozoruhodné je, že v roce 1994 ve věku 66 let založil společnost ARCO research a zahájil další výzkum oxidu chloričitého poté, co vypršela dohoda o zákazu konkurence. V roce 2004 se ze společnosti ARCO Research stala společnost Frontier Pharmaceutical a pokračovala v expanzi a vývoji produktů s oxidem chloričitým pro použití na člověka a před jeho smrtí ve věku 92 let pan Alliger patentoval způsob léčby rakoviny injekcemi oxidu chloričitého.

V roce 2004 koupila firmu Alcide multi miliardová společnost Ecolab. Generální ředitel společnosti Ecolab v té době uvedl: „Věříme, že tento obchod je pro akcionáře společnosti Alcide atraktivní, umožní urychlit růst jejích produktů a bude znamenat nové příležitosti pro její zaměstnance.“

Poté, co Ecolab koupil Alcide, byl výzkum a vývoj produktů zastaven a výroba společnosti Alcide se zaměřila na průmyslové a zemědělské využití.

Nyní se pojďme vrátit trochu v čase do roku 1996. To byl moment, kdy příběh oxidu chloričitého nabral velmi zajímavý obrat náhodným objevem jeho zdravotního účinku obyčejným, svérázným těžařem zlata panem Jimem Humblem. V létě roku 1996 byl Jim Humble najat, aby vedl průzkumnou výpravu džunglemi Jižní Ameriky. Během expedice byli dva muži z jeho posádky štípnuti komáry a vážně onemocněli malárií. Neměli žádné léky proti malárii a byli dva dny daleko od jakékoli pomoci. Jim přinesl lahve stabilizovaného kyslíku. Stabilizovaný kyslík je kapalný roztok chloritanu sodného, který se používá k čištění vody. Jelikož se chloritan sodný používá k čištění vody, doufal Jim, že by jim mohl pomoci zbavit se patogenu. Dal svým společníkům trochu stabilizovaného kyslíku a během několika hodin se muži vrátili na nohy a cítili se úplně dobře.

To vyvolalo v Jimově mysli mnoho otázek. Opravdu tento čistič vody zabil malárii? Parazit způsobující malárii infikuje a zabíjí každý rok více než milion lidí.

To zahájilo Jimovo hledání vysvětlení toho, co se stalo.

Začal úspěšně experimentovat se směsí stabilizovaného kyslíku na sobě a na místních domorodcích, kteří trpěli malárií. Jim později zjistil, že při kontaktu roztoku chloritanu sodného se žaludeční kyselinou nebo jakoukoli kyselinou, se produkuje látka zvaná oxid chloričitý.

Jim později objevil, že oxid chloričitý umí vyléčit mnohem víc nemocí než jen malárii.

V příštím desetiletí strávil Jim značné množství času experimentováním s oxidem chloričitým na sobě a nakonec pomohl lidem v některých z nejchudších oblastí světa, včetně Jižní Ameriky, Mexika a několika afrických zemí. Používal oxid chloričitý, který léčil malárii, tyfus, horečku dengue, HIV a další závažná onemocnění.

V roce 2006 Jim vydal svou první knihu s názvem „Zázračný minerální doplněk 21. století.“

Právě v této knize líčil pan Humble příběh svého počátečního objevu, následné vlastní experimenty a dobrodružství při objevování léčivých účinků oxidu chloričitého.

Sepsal také podrobné pokyny, aby si kdokoli mohl tuto látku levně připravit sám.

Během několika příštích let se z oxidu chloričitého, který se stal známým jako MMS, stala internetová senzace a mnoho lidí začalo sdílet, jak jim tato látka pomáhá. Vznikly internetové chatové skupiny a další rané sociální sítě, které se začaly rozvíjet a šířit skrze zprávy o jeho účincích.

Od roku 2006 do roku 2010 popularita oxidu chloričitého pro léčebné použití pod názvem MMS nadále rostla a právě v roce 2010 se rozjela vládní a mediální kampaň s cílem odradit lidi od používání oxidu chloričitého. Média a FDA (americký SúKL) informovaly, že oxid chloričitý je jedovaté bělidlo a jeho konzumace může mít za následek zranění nebo smrt.

Od roku 2010 až do současného roku 2020 pokračovala média hlavního proudu a FDA s jejich neúnavnými útoky proti používání oxidu chloričitého a proti komukoli, kdo by jej propagoval pro použití k léčbě lidských onemocnění.

Nyní o tom na chvíli kriticky uvažujme.

Od poloviny 70. let do roku 2010 používá a vyvíjí široká škála průmyslových odvětví produkty oxidu chloričitého bez mediálního pobouření a bez varování FDA o tom, že jde o toxické jedovaté bělidlo. Pak, když se zjistilo, že kdokoli může bezpečně vyrábět a používat oxid chloričitý k léčbě široké škály nemocí a to bez potřeby lékaře, FDA a mainstreamová média začínají kampaň strachu proti oxidu chloričitému, aby vystrašili lidstvo před touto jednoduchou a úžasnou látkou.

Začínáte už chápat souvislosti? Nemohou zakázat látku, protože je tak široce používána v mnoha průmyslových odvětvích. Oxid chloričitý je k dispozici pro použití u lidí a zvířat od 70. let, ale když obyčejný starý těžař zlata jménem Jim Humble objeví, jak snadné je vyrobit si oxid chloričitý a vyléčit se jím, přichází média s nepravdivými informacemi a šířením strachu a taktikami, jak zabránit lidem, aby vyzkoušeli účinky oxidu chloričitého na vlastní kůži.

Je toho spousta, co bych chtěl přidat v souvislosti s historickým vývojem, ale mám to uložené pro další video.

Takže teď, když jsme shrnuli krátký přehled historie, pojďme k naší první otázce.

Je bezpečný pro lidské použití?

Zastavme se na chvíli a promluvme si o bělidle.

Je pravda, že oxid chloričitý se používá v papírenském průmyslu jako bělící prostředek a právě zde vyvstává značná část jeho kontroverze. Odpůrci oxidu chloričitého mají jeden argument, ano pouze JEDEN argument proti! FDA uvádí, že látky v něm jsou velice nebezpečné! Vlastně je to silné bělidlo, které může otrávit každého, kdo jej vypije. Léčí každého od rakoviny po autismus, ale neměli byste ho pít, protože jak jistě tušíte, pití bělidla vám rozhodně neprospěje. V podstatě se ve vašem žaludku změní v bělidlo. Je to v podstatě požívání bělidla a je to nebezpečné pro vaše zdraví. Je to bělidlo!

Tento argument je obyčejná propaganda. Tady je důvod. Jako zdravotní bratr pravidelně dávám svým pacientům mnoho nebezpečných látek, jako je Coumadin, na ředění krve, který se používá jako jed na krysy, chemoterapie obsahující látky, z nichž se některé používají jako chemické zbraně, a slanou vodu pro hydrataci, která je ve vysokých koncentracích jed. Všechny tyto látky mohou být pro člověka prospěšné, ale mohou být také vysoce toxické, a dokonce způsobovat smrt, pokud jsou podávány ve velkém množství nebo nevhodně. Toxicita má co dělat s množstvím podané dávky a nemá to nic společného s názvem na obalu umístěným na látce. Totéž platí pro oxid chloričitý.

U oxidu chloričitého, který se má použít jako bělidlo, se používá zhruba 5% koncentrace roztoku. Dávky používané pro lidské zdraví se pohybují od 0,000003% do 0,02% roztoku.

Když se oxid chloričitý používá vhodně, v nepatrném množství potřebném k eliminaci patogenů a prospěchu pro lidské zdraví, je naprosto bezpečný.Takže argument propagandy bělidla, který mě zpočátku zděsil, je zcela neplatný s ohledem na to, jak se oxid chloričitý používá pro vnitřní a vnější použití.

Zde je citát skupiny Scotmas, odborníků v oblasti dezinfekce oxidem chloričitým: „Přestože oxid chloričitý má ve svém názvu chlor, jeho složení se od chloru radikálně liší”. Jak jsme se všichni naučili při středoškolské chemii, můžeme smíchat dvě sloučeniny a vytvořit třetí, která má pramalou podobnost s původními. Například smícháním dvou částí plynu vodíku s jednou částí plynu kyslíku vzniká kapalná voda. Neměli bychom být uvedeni v omyl skutečností, že chlor a oxid chloričitý sdílejí společné slovo. Chemické složení těchto dvou sloučenin je úplně odlišné. Pojďme tedy prověřit jeho bezpečnost. Je oxid chloričitý bezpečný? Odpověď na tuto otázku je ano i ne. ANO, je bezpečný, pokud je používán vhodným způsobem, a NE, není bezpečný, pokud je používán nevhodně.

To platí pro všechny chemikálie, léky nebo látky, které jsou aplikovány do lidského těla.

Vzhledem k mnoha faktům o jeho bezpečnosti, je široce používán k čištění vody a používá se jako bezpečný dekontaminant v mnoha průmyslových odvětvích, včetně potravinářského, nápojového, zdravotního, zemědělského, farmaceutického a sanitace. Kdekoli potřebujete zabít všechny bakterie, houby a viry, je oxid chloričitý prověřenou, nejbezpečnější a nejúčinnější volbou, která je dispozici.

Oxid chloričitý byl použit k bezpečné sterilizaci kanceláří senátu po antraxovém útoku ve Washington DC v roce 2001 a byl použit k bezpečnému vyčištění epicenter viru Ebola.

Při správném použití je oxid chloričitý bezpečný a je jednou z mála chemikálií, které nepoškozují životní prostředí.

Jeho vhodné dávkování je vždy nutné dobře uvážit, jako u jakékoliv chemikálie, léku, byliny nebo látky používané k léčebným účelům.

Uživatelé oxidu chloričitého užívají látku vně i vnitřně různými způsoby.

Hlavními způsoby jeho užití je vnitřní (perorálně) a zevní aplikování na kůži. Pro účely této diskuse o bezpečnosti, se budu zabývat metodami, které jsou běžně testovány ve vědecko výzkumné literatuře, která zahrnuje perorální užívání, inhalaci a oční aplikaci.

Jedním z hlavních důvodů, proč oxid chloričitý nahrazuje chlor v mnoha zařízeních na zpracování vody je, že jeho vedlejší produkty nereagují s organickými sloučeninami stejně jako chlor. Vedlejší produkty oxidu chloričitého jsou bezpečné a při jeho používání nejsou pro člověka škodlivé. Bezpečnostní studie prováděné od 70. let ukázaly, že vhodně použitý oxid chloričitý, je pro člověka bezpečný.

Novější studie na zvířatech pomohly k určení bezpečných úrovní oxidu chloričitého pro orální a inhalační použití.

Podívejme se na několik z těchto studií.

V roce 2017 byla provedena studie jeho bezpečnosti testováním na myších. Tato studie byla z části provedena za účelem stanovení bezpečnosti a účinnosti oxidu chloričitého, když je inhalován a užíván perorálně.

Závěr pro inhalovaný oxid chloričitý byl, že ve srovnání s kontrolní skupinou myší, „ Inhalace 10 a 20 ppm (částic na jeden milion) oxidu chloričitého, po celé 24 hodinové období, nezpůsobila myším žádné podráždění.“ Nebyly pozorovány žádné viditelné rozdíly mezi kontrolní a testovanou skupinou.

Závěr stejné studie orálního dávkování oxidu chloričitého je: „V subchronickém testu orální toxicity, 0, 5, 10, 20 a 40 ppm oxidu chloričitého, který byl podáván v krmení myším, se ani po 90 dnech neprokázala žádná abnormalita a žádné úmrtí v kontrolní a testovací skupině.” Podávání až 40 ppm oxidu chloričitého myším po dobu 90 dní tedy není toxické.

A opět ve stejné studii aplikování 50 ppm nevykazovalo žádné významné příznaky podráždění při testu reakce dráždění králičího oka.

V jiné studii na zvířatech bylo 100 mg /l, což je 100 ppm oxidu chloričitého přidáno do každého litru pitné vody po dobu 30 dní a byla hodnocena toxicita na krevní složky. Byla hodnocena široká škála krevních parametrů a nebyl zjištěn žádný dopad na některý z těchto parametrů.

V jiné studii pili dobrovolníci oxid chloričitý v roztoku až do 24 ppm a nebyly u nich pozorovány žádné nepříznivé účinky.

V jiné studii z roku 1979 byly včely medonosné, které jsou obvykle velmi náchylné k jakékoli toxicitě,

krmeny vysokými dávkami 10 až 100 ppm oxidu chloričitého ve vodě a nevykazovaly žádné škodlivé účinky. A nejen to, když se koncentrace udržovala mezi 10–100 ppm, razantně se zvýšila i životnost včel.

V jiné studii z roku 2012 byly krysy kontinuálně vystaveny inhalovanému plynnému oxidu chloričitému při 0,05 ppm nebo 0,1 ppm po dobu 24 hodin, 7 dní a po dobu 6 měsíců. Studie dospěla k závěru, že plyn až 0,1 ppm, překračující hladinu účinnou proti mikrobům, jemuž bylo vystaveno celé tělo potkanů ​​nepřetržitě po dobu šesti měsíců, nepůsobil toxicky. Tyto krysy po dobu šesti měsíců nepřetržitě dýchaly nízké koncentrace a nevykazovaly žádné nežádoucí účinky.

V jiné studii provedené v Japonsku měly školní děti významně snížený výskyt absence v období, kdy byly ve třídě do vzduchu vypouštěny nízké koncentrace oxidu chloričitého. Tyto děti byly vystaveny bezpečným úrovním oxidu chloričitého a získaly výhodu menšího počtu dnů nemoci.

Podle centra pro kontrolu nemocí „Oxid chloričitý není pro člověka mutagenní ani karcinogenní. “

Podle agentury pro ochranu životního prostředí EPA, ve studii provedené v roce 1981, bylo 198 lidí vystaveno 5 ppm oxidu chloričitého po dobu tří měsíců a vědci EPA nezjistili žádné nežádoucí účinky spojené s expozicí ve srovnání s kontrolní skupinou 118 lidí.

Další studie oxidu chloričitého a jeho metabolitů provedená v roce 1982 přišla s tímto závěrem: „V mezích studie byla zkoumána relativní bezpečnost perorálního užívání oxidu chloričitého a jeho metabolitů, chloritanu a chlorečnanu, nebyla prokázána žádná škodlivá fyziologická reakce. “

Na první stránce dokončené zprávy EPA o oxidu chloričitém se uvádí: “V současné době jsou výrobky obsahující oxid chloričitý a chloritan sodný určeny pro zemědělské, obchodní, průmyslové, lékařské a domácí použití. “

Na druhé straně se uvádí:„ oxid chloričitý a chloritan sodný neprodukují toxický metabolit produkovaný jinými látkami. “

Pro ilustraci toho, jak bezpečný je oxid chloričitý, vyráběla společnost Frontier Pharmaceuticals řadu bezpečných produktů, schválených FDA obsahujících oxid chloričitý, které zahrnují ústní vody a výrobky pro péči o pokožku.

Zakladatel společnosti Howard Alliger má dokonce patent na používání oxidu chloričitého k eliminaci rakoviny.

Patent uvádí následující: „Oxid chloričitý (ClO2), silný oxidant, lze bezpečně injekčně aplikovat do těla, včetně nádoru, i když sloučenina dosud nebyla použita pro léčbu rakoviny tímto způsobem. “

Dále říká: „ClO2 je vysoce pronikavý a obecně se považuje za netoxický, jak bylo prokázáno jeho aplikací v hlubokých ranách a popáleninách 3. Stupně a při jeho použití perorálně a lokálně. “

Citace z výzkumných prací, které potvrzují toto tvrzení, lze nalézt v PDF dokumentu uvedeném v popisu tohoto videa.

Existují desítky výzkumných prací, které vyzdvihují výhody a bezpečnost správně aplikovaného oxidu chloričitého pro hojení ran a mikrobiální regulaci.

V roce 2014 publikoval Journal of Advances in Skin and Wound Care článek, který uvádí: „ Oxid chloričitý je biokompatibilním antiseptickým prostředkem na hojení ran, při kterém nedochází k žádnému poškození tkání.”

Mezinárodní zubařský časopis vydaný v roce 2004 uvádí: Byla prokázána účinnost lokálně použitého oxidu chloričitého (v koncentraci 0,8%) v léčbě chronické atrofické kandidózy. ClO2 poskytuje bezpečnou a klinicky efektivní volbu.

Abyste pochopili, co je 0,8% koncentrace, dovolte mi vám to trochu přiblížit. 0,8% po přepočtu na počet částic na milion se rovná 8 000 ppm.

Typické orální dávkování, které lidé používají při perorálním požití oxidu chloričitého, je méně než 100 ppm a obvykle méně než 50 ppm.

Jako ústní výplach byl oxid chloričitý bezpečný a klinicky účinný v dávkách 80x vyšších, než jaký se používá k léčení při perorálním podání.

Oxid chloričitý byl ve Francii dokonce použit k léčbě rakoviny. Francouzský lékař Laurent Schwartz léčil pacienty pomocí protokolu zahrnujícího oxid chloričitý. Zdroj lze zkontrolovat na www.cancertreatmentjournal.com

Když typičtí uživatelé užívají oxid chloričitý ústy, jedná se o směsi, které se pohybují asi od 10 ppm do 100 ppm. Rozsah dávkování je tedy pod nebo jen mírně nad dávkami, které nevykazovaly žádné abnormality ani úmrtnost a to ani po 90 dnech každodenního užívání, při testech na zvířatech.

Tisíce lidí, včetně mě, experimentálně konzumovali oxid chloričitý několik měsíců v rozmezí dávkování 10 až 100 ppm.

Neříkám, že doporučuji jeho dlouhodobé denní užívání, ale konstatuji, že lidem, kteří ho užívali dlouhodobě, nezpůsobil žádnou újmu.

Jako každý dobrý lék, měl by být i oxid chloričitý používán správně, aby pomohl obnovit a zlepšit lidské zdraví.

Úplný přehled všech dokumentů uvedených v této části týkající se bezpečnosti lze najít v odkazech u popisu tohoto dokumentu.

Stručně řečeno, při jeho vhodném použití v nízkých dávkách potřebných k neutralizaci patogenů se oxid chloričitý ukázal jako bezpečný. Při nevhodném použití ve vysokých dávkách, může být nebezpečný a musí se používat uvážlivě.

Účinnost oxidu chloričitého

Třetí otázka, na kterou jsem hledal odpověď, když jsem zahájil svůj výzkum oxidu chloričitého byla: Je oxid chloričitý účinný při ničení patogenů včetně virů, bakterií a hub a jaké jsou jeho příznivé oxidační účinky? A abych byl konkrétnější, je efektivní to zjistit přímou aplikací vně i uvnitř těla?

Nejprve se podívejme na důkazy o celkové účinnosti oxidu chloričitého při zabíjení virů, bakterií a hub. Poté se podíváme na účinnost s ohledem na použití u člověka. Jedna věc, kterou musíte mít na paměti, pokud jde o studie účinnosti, alespoň dle mého zjištění je, že ve Spojených státech doposud nebyly žádnými zdravotními autoritami provedeny ani zahájeny žádné výzkumy týkající se vnitřního užití oxidu chloričitého člověkem a jeho přínosu v boji proti jakýmkoliv virům, bakteriím nebo houbám. Za to ale byly provedeny stovky, ne-li tisíce výzkumných projektů na jeho vnější a dezinfekční použití.

Naštěstí bylo dokončeno několik neoficiálních pozoruhodných studií na lidech a my žijeme v digitálním věku, kdy je téměř nemožné zcela eliminovat informace.

Bohužel místo nadšení z jejich úžasných výsledků a okamžitého startu dalších výzkumů, byly současné výsledky rychle zdiskreditovány a pohřbeny autoritami, které je zatajují, jako že se „nikdy nestalo“ nebo „nebylo potvrzeno“.

Pojďme tedy začít zkoumat “in vitro”.

Pro začátek je zde citát z Encyclopedia of Food Microbiology (druhé vydání), 2014: „Oxid chloričitý je 3 až 4 krát silnější než chlornan sodný jako dezinfekční prostředek a je obecně účinný proti všem bakteriím a virům. “

Z příručky o cestování a tropické medicíně (páté vydání), 2017: „ Oxid chloričitý je schopen inaktivovat většinu patogenů přenášených vodou, včetně Cryptosporidium v ​​rozumných dávkách v čase kontaktu. Je přinejmenším stejně účinný baktericid jako chlór a v mnoha případech lepší. Je mnohem lepší než virucid. “ Z mezinárodního průvodce cestovním zdravím (2006–2007), 13. vydání:

„Oxid chloričitý je mimořádně účinný dezinfekční prostředek, který ničí okamžitě bakterie, viry, Giardii a je také účinný proti Cryptosporidiu.

Oxid chloričitý také zlepšuje chuť a vůni, likviduje sulfidy, kyanidy a fenoly, reguluje řasy a neutralizuje železo a ionty manganu.

Je to účinný biocid při koncentracích pouhých 0,1 ppm a v širokém rozsahu pH.

Je desetkrát více rozpustný ve vodě než chlor a to i ve studené vodě.

Na rozdíl od jódu, oxid chloričitý nemá žádné nepříznivé účinky na funkci štítné žlázy.

Oxid chloričitý je široce rozšířený a využívaný obecními úpravnami vody.

Pojem „oxid chloričitý“ je zavádějící, protože chlor není aktivním prvkem. Oxid chloričitý je oxidační, nikoli chlorační činidlo.

ClO2 proniká do buněčné stěny a reaguje s aminokyselinami v cytoplazmě buňky, kde zabíjí mikroorganismy. Vedlejší produkt této reakce je chloritan, který je pro člověka neškodný.

V již zmíněné studii zmíněné dříve, která zkoumala bezpečnost dávkování perorální, inhalovanou a oftalmickou cestou, vědci zjistili, že: „ Antimikrobiální aktivita in vitro byla zvýšena o více než 98,2%, při koncentracích oxidu chloričitého 5 a 20 ppm pro bakterie a houby“ a naopak “byla pozorována vynikající antimikrobiální aktivita v případě problému s bakteriemi a plísněmi.“

Dále byla v této studii zkoumána antivirová inhibice viru H1N1, chřipky typu B a enteroviru 71, kde došlo k více než 50% inhibičnímu účinku po dvouminutové expozici 100 ppm oxidu chloričitého.

Je důležité si uvědomit, že tato studie bezpečnosti a účinnosti byla prováděna hlavně proto, protože roztok oxidu chloričitého může být a bývá přímo používán na potraviny, v hygienických prostředcích a při preventivních zdravotních opatřeních. Jinými slovy, oni vědí, že při vnějším použití funguje velmi dobře, a chtěli se ujistit, že je bezpečný i pro vnitřní použití, protože je tak účinný proti všem patogenům. Ve studii z roku 2010 bylo zjištěno, že oxid chloričitý v koncentracích od 1 do 100 ppm produkuje silnou antivirální aktivitu.

Inaktivuje více než 99,9% virů již po 15 sekundovému vystavení této koncentraci. Tato antivirová aktivita oxidu chloričitého byla přibližně 10 krát vyšší než aktivita chlornanu sodného, což je standardní bělidlo.

Ve studii z roku 2008 týkající se infekce virem chřipky A, byla provedena randomizovaná kontrolní studie u myší, která přinesla tyto úžasné výsledky: 10 myší bylo vystaveno aerosolizované chřipce A a aerosolizovanému oxidu chloričitému při 0,03 ppm současně po dobu 15 minut. Kontrolní skupina 10 myší byla vystavena pouze aerosolu chřipky A po dobu 15 minut.

Šestnáct dní po expozici nezemřela žádná z myší vystavených chřipce A s oxidem chloričitým, ale 7 z 10 myší z kontrolní skupiny vystavené pouze chřipkovým virům zemřelo. To je 70% smrtnost pro myši, které nedostávaly aerosolizovaný oxid chloričitý.

Zachytili jste to? Extrémně nízké dávky oxidu chloričitého chránily 100% těchto myší před chřipkou!

Oxid chloričitý předčí jiné dezinfekční prostředky a je bezpečnější než kterýkoli jiný.

V této studii bylo testováno jedenáct dezinfekčních prostředků proti některým z nejběžnějších škodlivých bakterií. Oxid chloričitý měl nejvyšší biocidní aktivitu ze všech jedenácti.

Oxid chloričitý inaktivuje HIV in vitro.

Ve studii z roku 1993 oxid chloričitý inaktivoval HIV-1 přítomné v krvi a ve zdravotnickém materiálu.

Oxid chloričitý je účinný při inaktivaci a ničení lidského papilomaviru (HPV).

Pět nejběžnějších bakteriálních patogenů bylo testováno vystavení oxidu chloričitému a zde jsou některé z výsledků:

5 ppm oxidu chloričitého ve vodě snížilo E. coli. o 99,999% za 60 sekund.

Acinetobacter Baumannii, bakterie, která je rezistentní vůči lékům a která může způsobit zápal plic a meningitidu byla zlikvidována oxidem chloričitým při dávce 100 ppm za 60 sekund.

Salmonella Typhimurium, bakterie způsobující tyfus, byly usmrceny 10 minutovou expozicí plynného oxidu choričitého o síle 5 ppm.

Pseudomonas Aeruginosa, což je bakterie rezistentní na léky, která způsobuje zápal plic, byla zcela zabita vystavením 10 ppm oxidu chloričitého po dobu 60 sekund.

Oxid chloričitý je certifikovaný biocid a zde je seznam běžných mikroorganismů, který zahrnují bakterie, viry a houby, o nichž je známo, že je inaktivuje.

Existuje mnoho dalších studií o účinné ničivé síle oxidu chloričitého a mnoho dalších studií lze nalézt v Referencích v příručce v PDF, na kterou najdete odkaz v popisu tohoto videa.

Neuvěřitelnou sílu a účinnost oxidu chloričitého při likvidaci patogenů, které způsobují člověku utrpení, ovšem nelze přeceňovat.

Podívejme se na dostupné výzkumy oxidu chloričitého pro přímé vnější a vnitřní lidské použití spolu s několika zajímavými studiemi na zvířatech.

V japonské studii, která se zabývala nepřetržitým používáním extrémně nízkých koncentrací oxidu chloričitého, byly školní děti trvale vystaveny 0,01 – 0,03 ppm oxidu ve vzduchu, díky čemuž došlo k výraznému poklesu absence studentů během 30 denního zkušebního období a to jasně prokazuje účinnost plynu ClO2 s extrémně nízkou koncentrací k prevenci respiračních virových onemocnění.

Oxid chloričitý je uznáván jako biokompatibilní antiseptický irigátor ran. To znamená, že může být použit na lidské a zvířecí rány, aby pomohl snížit infekci a zánět, aniž by došlo k jakémukoli podráždění nebo negativním účinkům na běžné hojení. Ve skutečnosti bylo produkty oxidu chloričitého při studii na zvířatech prokázáno, že výrazně zkracují dobu hojení ran.

A ještě dodám, že léčba hlubokých chirurgických ran oxidem chloričitým, která ve veterinární medicíně proběhla, zaznamenala také velmi pozoruhodné výsledky.

Oxid chloričitý ukázal, že je zcela bezpečný a biokompatibilní, a došlo k významnému zlepšení u výsledků v hojení ran.

V další studii byla navržena zajímavá teorie příčiny blahodárných účinků, které oxid chloričitý přináší závažným zraněním

Společnost Frontier Pharmaceuticals provedla výzkum použití oxidu chloričitého k léčbě nehojících se diabetických vředů s pozoruhodnými výsledky.

Bylo provedeno také několik studií použití oxidu chloričitého pro ústní hygienu a různé společnosti vyvinuly několik produktů, které používají oxid chloričitý pro pooperační orální výplachy a obecně pro výplach ústní dutiny při léčbě periodontálních onemocnění, orálních infekcí, vředů, zápachu z úst a dalších.

Společnost Frontier Pharmaceuticals, kterou založil Howard Alliger, nabízí celou řadu produktů z oxidu chloričitého pro vnější a ústní oplachování. Nabízí produkty, které ničí houbová onemocnění nehtů na nohou, boláky, orální infekce a chronické infekce nosních dutin.

Candida albicans je velkým problémem, pokud jde o její přemnožení v důsledku nadužívání antibiotik a používání zubních náhrad u starších osob. Toto přemnožení může způsobit významné zdravotní problémy.

V pilotní studii orální candidy poskytl oxid chloričitý bezpečnou a klinicky efektivní volbu v léčbě chronické kandidózy.

Výzkumná studie použití oxidu chloričitého při dezinfekci struků dojnic zjistila snížený výskyt stafylokokové infekce vemene o více než 90%.

V předběžném klinickém hodnocení, které proběhlo v roce 1982, lékař uvedl, že Alcide, což je patentovaná forma oxidu chloričitého, vyvolal okamžitou úlevu od příznaků periorálního herpesu a rychlý ústup lézí v 15 ze 16 případů.

U pacientů také nedošlo v následujících šesti měsících k recidivě.

Pět ze šesti pacientů s genitálním oparem cítilo rychlý ústup nemoci a nadále nedošlo k jejímu návratu.

V roce 2012 proběhla studie v Ugandě. Mezinárodní Červený kříž, Ugandský červený kříž a skupina s názvem Water Reference Center zde měla přítomné své členy, kteří prováděli studii a zdokumentovali výsledky.

Ve studii mělo 154 lidí pozitivní test na malárii a 154 bylo z malárie do 48 hodin vyléčeno.

Ihned poté, co místní Červený kříž provedl tuto studii, vedení Mezinárodního červeného kříže popřelo, že by se celá věc odehrála, a odmítlo ověřit výsledky.

Studii dokumentovalo několik lidí a tato videa se dostala na internet.

Dokument o studii účinku na malárii byl bohužel na YouTube několikrát zakázán, ale lze je najít na alternativních video platformách jako Brighteon a BitChute a tyto odkazy jsou i v dokumentu PDF, který najdete v popisu tohoto videa.

Při novějším zkušebním použití oxidu chloričitého bylo100 pacientů se silným průběhem COVID-19 vyléčeno za 48 hodin užíváním oxidu chloričitého.

Tyto předběžné studie byly provedeny v Ekvádoru licencovanými lékaři, kteří se zoufale snažili najít skutečné řešení pro mnoho pacientů se závažným průběhem COVID-19, kteří umírali po stovkách.

Jeden odvážný lékař nejprve léčil sebe pomocí oxidu chloričitého a poté, co se několik dalších lékařů vyléčilo oxidem chloričitým, začal být nabízen jako alternativní léčba s informovaným souhlasem v těžkých případech. Všech 100 pacientů, kteří se zúčastnili, mělo výrazné zlepšení do 48 hodin a dosáhlo úplného uzdravení.

Tato předběžná studie byla provedena za pomoci biofyzika Andrease Kalckera, který je dlouholetým zastáncem oxidu chloričitého a na toto téma přednáší mezinárodně.

Jedním z mých hlavních důvodů, proč vám ukazuji všechna tato výzkumná data, je pomoci vám vidět rozdíl mezi tím, co Vám ukazují mainstreamová média, která tvrdí, že oxid chloričitý je toxické bělidlo a realitou, že oxid chloričitý je bezpečná, silná a účinná látka.

Zde máte látku, kterou si může kdokoli vyrobit nebo koupit, a při vhodném použití může přinést zdraví a uzdravení tam, kde nic jiného nepomůže. Za méně než dva tisíce korun si ho můžete vyrobit tolik, že vám vydrží po celý život a je znám jeho léčivý účinek od běžného nachlazení až po rakovinu.

Vzpomínáte si na Howarda Alligera, muže, který založil společnost Alcide Corporation a Frontier Pharmaceuticals? V roce 2017 podal patent, který využívá oxid chloričitý k léčbě rakoviny.

V dokumentaci patentu je popsán experimentální výzkum prováděný na myších, při kterém došlo k úplnému zmizení nádoru do 48 hodin po injekci ClO2. Výborně! ClO2 zlikvidoval rakovinové nádory za méně než 48 hodin.

Jak už jsem řekl, studií o vnitřním užívání je velmi málo, ale totéž nelze říci o výpovědích lidí z celého světa.

Od písemných svědectví, po videa, jsou jich stovky, ne-li tisíce. Mnoho jich bylo zakázáno na mediálních platformách jako YouTube, Facebook a Google.

Odkazy na tato svědectví můžete nalézt v PDF dokumentu, uvedeného v popisu tohoto videa.

Nyní tiše rostou počty lidí, kteří sami používají oxid chloričitý k léčbě svých nemocí.

Používají oxid chloričitý k léčení široké škály infekčních nemocí jako: bakteriální infekce rezistentní na antibiotika, malárie, chřipka, žloutenka a další.

Další mají pozoruhodné výsledky při zmírnění nemocí jako: artritida, rakovina a další zánětlivá onemocnění.

Časové a osobní omezené možnosti dělat rozhovory a sbírat z nich údaje, mi nedovolí zaznamenat tisíce příběhů, které bych mohl nashromáždit. Zde je pouze několik nedávných rozhovorů, které jsem zaznamenal. Jen pár ukázek z mnoha, jaké zmírnění lidského utrpení přináší světu oxid chloričitý.

Svědectví

V dokumentu jsem se zmiňoval o Davovi, misionáři v Africe, který lidem pomáhá oxidem chloričitým od roku 2007. V květnu 2020 jsem s ním dělal rozhovor přes videochat.

Tady jsou některé záběry z rozhovoru.

Celý lze nalézt na mém záložním kanále Brighteon a také na záložním kanále Bitchute.

Dave: 10 let jsem byl v Guineji Bissau v západní Africe, kde jsme měli kliniku. Poslední roky jsem byl v Keni a Ugandě. Používal jsem to tam.

Vypravěč: Řekněte mi, jak jste se poprvé setkal s MMS.

Dave: Chtěl jsem jít do Afriky a vždy se zajímal o přírodní léčbu. Znal jsem z doslechu přínos MMS. Říkejme tomu MMS nebo oxid chloričitý, jak chcete.

Když jsem se dostal do Afriky, měl jsem to u sebe, ale nikdy jsem to moc nepoužil. Snad jednou, dvakrát v Americe. V Africe jsem do 10 dnů dostal malárii. Málem jsem na ni zemřel. Byl jsem opravdu nemocný, tak jsem zkusil běžný farmaceutický lék asi po dobu 10 dní, ale nezlepšoval jsem se. Špatně jsem viděl a slyšel, z těch léků, injekcí nebo tablet.

Asi po 10 dnech jsem si ve 2:00 ráno uvědomil, že musím zkusit něco jiného. Namíchal jsem MMS, vypil to, chutnalo strašně, ale během 1 – 1,5 hodiny jsem normálně spal, zmizela nevolnost, bolest hlavy, všechny ty příznaky i teplota, vysoká teplota. Uzdravoval jsem se velmi rychle. Když jsem se ráno probudil, cítil jsem se skvěle.

Pak jsem si pomyslel, že je to skvělé na malárii a dal to 13 Afričanům. Téměř všichni v té vesnici měli chronickou malárii, nebo na ni zemřeli. Dal jsem jim to a pak o tom řekli, že je to nejlepší, co kdy na malárii měli.

Vypravěč: Jaký to byl rok?

Dave: Byl to rok 2007.

Vypravěč: Wow! Západní Afrika, Guinea Bissau.

Dave: Testovali jsme krev před a po na falciparum, malárii. Testoval jsem 33 lidí před a po. A bylo to 100% přesné. A pak dalších 50 nebo 70, dalších lidí, kteří se testovali sami. Ale MMS fungovalo během hodin, dvou až tří hodin na 100%.

Vypravěč: Na malárii?

Dave: Na malárii.

Dostal jsem tyfus, můj krevní tlak klesl asi na 85 na 45. Když jsem to vzal na břišní tyfus, během dne až dvou se obnovila funkce střev, krevní tlak se lepšil.

Je to neuvěřitelné na malárii a tyfus.

Viděli jsme lidi s plísňovou infekcí od hlavy až k nohám. Šílené infekce, kterou měli už 10 let na každém kousku těla. Někdy ve tváři, na hlavě, po celém těle.

Natírali jsme je štětcem nebo stříkali rozprašovačem. Ano. Abychom byli důkladní na 100%.

Nikdy nikdo nepřišel zpět, že se mu vyrážka vrátila, že ho to stále svědí.

Velmi efektivní.

Vypravěč: Stalo se někdy, že MMS někoho poškodilo dávkováním, které jste používali?

Dave: Ach, nikdy, ošetřili jsme asi 70 000 až 100 000 lidí na malárii a tyfus. Nikdy jsem neviděl nežádoucí reakci. Viděl jsem lidi zvracet, zvláště, když byli velmi nemocní, a malým dětem jsem obvykle dal více kapek léku, než bylo pravděpodobně nutné, protože hodně dětí bylo na pokraji smrti. Raději bych je tedy viděl zvracet, protože i když to vyzvracejí, uleví se jim neuvěřitelně rychle.

Stačí třeba i pouhých pět, deset minut léku v žaludku, před vyzvracením.

Viděl jsem děti a dospělé na pokraji smrti, připravené zemřít. Pokud mohli sedět a vypít to, tak během hodiny, dvou byli na nohou a říkali, že se cítí dobře.

Léčil jsem několik lidí na HIV pomocí MMS a koloidního stříbra s opravdu skvělými výsledky. Ale problémem většiny zemí v Africe je, že jsou ovlivněné FDA a nepovolí to.

Viděl jsem, jak po CD4, CD8 počty negativních testů na vir ihned stoupaly. Ale bylo toho velmi málo, protože jsem to dělal okrajově, jen u málo lidí.

Bylo docela zvláštní, vídat stejný scénář pokaždé, když jsme přišli do komunity, do kmene 100% muslimského, dělal jsem to stejně. Řekl jsem, že jim chceme dát Bibli a říci o proroku Izovi nebo o Ježíši.

A oni řekli:„Dejte si s námi čaj, můžeme spolu mluvit, ale nebudete mluvit s lidmi z vesnice. Budeme je chránit před Biblí.“ Pak jsem vždy přešel v tématu. Říkal jsem, že chceme léčit lidi z komunity, ošetříme každého, kdo přijde zítra ráno. Ošetřili bychom 500 až 2000 lidí.

Když přišli, tak jsme je pomocí megafonu roztřídili.

Pokud máte příznaky malárie, stoupněte si pod mangovník.

Za den jsme léčili hodně pacientů.

A na konci prvního dne se lidé cítili tak dobře.

Vedoucí vždy řekli: „Posaďte se a dejte si s námi čaj.“ A já už věděl, co řeknou:

Pokud přinesete ten lék do naší komunity, primárně MMS, konkrétně ten lék, dáme vám půdu, po dobu, co bude klinika v naší vesnici. Dáme vám půdu, pomůžeme stavět, koupíte cement, střechu.

Ale mimo to by prostě řekli, že je všechno možné, žádný problém. Když měli rozhlasovou stanici, řekli: „Pokud přinesete ten lék, můžete použít rozhlas.

Jen zaplatíte vysílací čas.

Můžete učit o Ježíši a Bibli v rádiu.“

Bylo to úžasné, protože to odstranilo všechny překážky. Kdykoli za nimi jdete, jsou tam vysoké zdi, ale jakmile je léčíte, vše je pryč, dveře jsou otevřené pro duchovno.

Vždy jsem byl extrémně opatrný, protože v komunitě, kde jsme otevřeli kliniku v hlavním městě Guinea Bissau, pokud někoho léčíte a má to nepříznivé účinky, nebo pokud někdo zemře, můžete čelit sami vlastní smrti. Policie nepřijde. Ministerstvo zdravotnictví to nezastaví. Zabije vás rodina, nebo se okamžitě utvoří dav a zabije vás.

Vypravěč: Další rozhovor je o Stevovi. Po svých dvacetinách byl chronicky nemocný, což vyústilo ve dvě otevřené operace srdce a mnohočetné pneumonie. V březnu 2020 měl vážný průběh nákazou COVID-19. Líčí svůj první objev oxidu chloričitého a jeho rychlé zotavení z těžké nemoci.

Steve: Jsem obchodní právník, právní poradce pro finanční služby, právní zástupce v UK. Jsem právníkem už 20 let.

Vypravěč: Povězte mi o tom, jak jste poprvé slyšel o oxidu chloričitém a jak jste ho poprvé použil.

Steve: Byl to březen tohoto roku 2020, když mi bylo tak zoufale zle. Měl jsem spoustu známých příznak ů COVID-19. Extrémní problémy s dechem, měl jsem vyrážku na rukou, prsty ztratily barvu. Cítil jsem se neuvěřitelně špatně. Průjem, divné zimnice. Horšilo se to asi čtyři, pět, šest dní, než jsem nakonec šel do A&E, což je pohotovost ve Velké Británii. Nemohli mě otestovat na COVID, protože ještě UK neměla testy, ani lékaři se nemohli testovat. Ale řekli, že vykazuji příznaky COVIDU, že virus pravděpodobně mám, ať jdu domů do izoloace, ale pokud se výrazně zhorší problémy s dechem, ať volám sanitku.

Poslali mě domů v sobotu ve dvě ráno.

Během předchozích zdravotních výzev, jsem nikdy necítil, že to prohraju, ale teď jsem měl skutečně potíže.

V zoufalství jsem to řekl přítelkyni z Keni a ona řekla: „Slyšel jsi o MMS nebo oxidu chloričitém?“

Řekl jsem:“ Ne.“

Řekla:“Myslím, že by to mohlo pomoci.“

Měla v UK přítele, který by to snad měl mít u sebe a mohl by mi to přinést.

Donesl mi balíček a pokyny, co dělat.

Pár hodin jsem při čekání na něj hledal na Googlu. A narazil jsem na věci, jako že pijete bělidlo, že je to nebezpečné. A znělo to, jako hrozný nápad.

Zároveň mi bylo tak špatně a zoufale.

Večer jsem vzal pár aktivovaných kapek a další den se to rozběhlo.

36 hodin mi procházelo hlavou, jak nemohu uvěřit, že se cítím mnohem lépe.

Přišlo mi, že je to pravděpodobně progresivní věc.

Přemýšlel jsem o tom, co to bylo.

36 hodin jsem nemohl uvěřit, že jsem se vyhnul kulce. Jakou úžasnou věc jsem užil!

Vypravěč: To je Anna. Anna měsíce trpěla s vysilující lymskou boreliózou, než objevila oxid chloričitý. Byla ležák, nemohla chodit a nyní je na cestě k úplnému uzdravení.

Anna: Prostě chci sdílet svoje zkušenosti s MMS, protože je to zázrak.

Tři, čtyři týdny nazpět, jsem byla ležákem, neschopná chodit s chronickou lymskou boreliózou 3. stupně s EBV a další koinfekcí. Opravdu ležák. Nechodila jsem ani do koupelny, na záchod. Neschopná myslet, mluvit, držet lžíci a jíst déle než 2 sekundy. Když jsem držela lžíci déle, než 2 sekundy, měla jsem pak silné bolesti po celý den. Velmi silné bolesti a mozkovou mlhu.

Chtěla jsem to ukončit, jako vážně, bylo to takové peklo. Bylo to peklo na Zemi. Bolelo mě tělo, svaly, nervy. Moje deka jakoby vážila 1000 kilogramů.

Měla jsem divné tlaky po těle.

Bylo to nekonečné. Každý den nový příznak.

Každý den jsem myslela, že se zblázním, zemřu a tak dále.

Brala jsem antibiotika, nezabíraly. Před tím různé byliny, také nic.

Pak, když jsem byla na umření, poslala jsem nejlepší kamarádce SMS, že si nemyslím, že to skončí dobře. Ani jsem nemohla držet telefon. Napsala jsem slovo, a musela ho položit, a pak další slovo, protože bolest nervů byla tak silná, strašná.

A ona, že mi musí říci, že její otec bere MMS a jeho přítel si s tím vyléčil rakovinu, a že je to velmi diskutabilní a je o tom spousta divných článků, že neví, jestli jsem pro, jen mi o tom chtěla říci.

Od prvního dne, byly moje úzkosti okamžitě lepší.

A pak jsem to začala brát extrémně pomalu.

Nyní jsem na dvou kapkách ráno a jedné 7x během dne.

Nechci mít herxheimerovu reakci. Takže beru extrémně pomalu s úžasnými výsledky. Bolest nervů je pryč! Můžu chodit. Hodně příznaků ještě mám, jako je únava, závratě a nevolnosti atd., ale hodně symptomů je úplně pryč. Konečně se cítím, jako lidská bytost a mohu fungovat v tomto světě.

Nejlepší je, že je to den za dnem lepší a lepší. Je to sice jako tři kroky dopředu a dva dozadu,

ale MMS je jediné, co teď beru

Vysadila jsem všechny svoje doplňky jako vitamín C, věci jako vitamín D, B, všechny ty věci, všechny ty věci, které jsem brala, jen je dám do šuplíku a na stole mám jen MMS a to je všechno. Takže to musí být MMS.

Nemůžeš mi to jinak vysvětlit, než že ve skutečnosti MMS funguje.

Dobře. Tak to je ono. Pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte.

Uzdravená Češka: Ahoj, lidi, takže dnes máme v České republice velmi pěkné počasí. Slunce svítí jako blázen. Já jsem jen v tričku. A páni, tohle je nejdelší procházka, jakou jsem za poslední měsíce zažila. Jen jsem předala kočku veterináři. Doufám, že předal je to správné slovo. A rozhodla jsem se, že půjdu pěšky, protože obvykle, právě teď, využívám Uber, protože jsem měla takové problémy s chůzí. Takže nejde jen o to, že mi bylo fyzicky špatně, ale také jsem měla velké úzkosti a agorafobii, protože jsem se cítila tak špatně ve svém těle kvůli příznakům lymské boreliózy. A teď právě už chodím a cítím, že to je sakra úžasný, být schopná někam jít pěšky.

V dalším videu se setkáte s Lindsay Wagnerovou. Lindsay Wagnerová je herečka, kterou můžete znát z TV seriálu Bionic Woman ze 70.let.

Měla závažné kožní onemocnění, s kterým si moderní medicína nevěděla rady.

Objevila oxid chloričitý a její rychlé uzdravení je skutečným důkazem tohoto chemického zázraku.

Moderátoři: Dnes jsme pro vás aktualizovali vyšetřování zpráv očitých svědků, které začalo před více než rokem v Církvi zdraví a léčení, Genesis II, která prodává lék, který se označuje jako zázračný lék na cokoliv od HIV po rakovinu.

Zatímco mnozí včetně FDA označují MMS jako jed, mluvili jsme s jednou ženou, která říká, že to funguje. Možná budete překvapeni, o koho se jedná.

Očitý svědek, zpravodaj Jory Rand má pro vás exkluzivní rozhovor.

Jory Rand: Marku a Michelle, mluvíme o látce známé jako MMS. Můžete ji najít online a zná ji mnoho lidí. Je tu ale problém, že mnoho dalších, včetně FDA říká, že to vůbec není lék. Je to jen bělidlo, ale našli jsme ženu, která říká, že ji to vyléčilo. Možná ji znáte jako „Super“ Ženu.

Když se „Super“ Žena, zpodobněná herečkou Lindsay Wagnerovou, ocitla v obtížné situaci, byla schopna podat nadlidské výkony. Když se spojila se „Šestimilionovým“ mužem, hrdinka Wagnerové zachraňovala životy a situace.

Kouzla této TV show ze 70.let ale nepřipravila Wagnerovou na utrpení v jejím skutečném životě.

Chronickou kopřivku a závažné alergické vyrážky.

Wagnerová: Měla jsem po celém těle podlitiny jako velké rány. Vypadala jsem jako boxer. Měla jsem oči úplně oteklé.

Jory Rand: Steroidy a antihistaminika pomáhaly, ale měly nežádoucí účinky a nebyly trvalým řešením. Takže po osmi měsících utrpení Lindsay zoufale hledala nějaký lék.

Wagnerová: Pálilo to. Svědělo jako blázen. Bylo to k zbláznění.

Jory Rand: Skrze jednoho přítele se Lindsay zkontaktovala s ženou, jejíž dítě se zdálo být téměř vyléčené z těžkého autismu tzv. zázračným minerálním roztokem neboli MMS, který měl také být účinný na jiná onemocnění včetně chronických alergií.

Wagnerová: Takže i když to bylo divné, našla jsem si to na internetu a četla jsem se o tom spoustu dobrých věcí. Pak jsem tam četla i pár děsivých. Přemýšlela jsem… Hmm.

Bylo mi to jedno. Upřímně, byla jsem zoufalá, a tak jsem do toho šla. „Vyzkouším to.“

Jory Rand: MMS je vyrobeno z chloritanu sodného, složky, která je v mnoha průmyslových čisticích prostředcích a je to náboženská svátost Církve zdraví a léčení, Genesis II.

Její vedoucí představitelé Jim Humble a Mark Grennon, sami sebe prohlásili za arcibiskupy a tvrdí, že MMS může vyléčit cokoliv od rakoviny až po obyčejnou rýmu?

Reportér: Říkáte lidem, že to může vyléčit karcinom prsu?

Mark Grenon: Říkáme lidem, že to vyléčí spoustu věcí.

Reportér: Nejste jen podvodník?

Jim Humble: Myslím, že ne.

Reportér: Kritici včetně FDA tvrdí, že MMS není nic víc než průmyslové bělidlo.

Jory Rand: Ale zpět k Lindsay.

Wagnerová: Byla jsem ohromena. Během týdne jsem se zbavila Prednisonu. Během jednoho týdne. Byla jsem… Byla jsem v šoku.

Jory Rand: Říká, že během týdne vyrážky zmizely a nikdy se nevrátily.

Wagnerová: Nejsem lékař, nejsem vědec, nejsem chemik, ale zdálo se, že tohle vlastně sebralo všechno, na co jsem reagovala.

Reportér: Lidé říkají, že je to bělidlo. Ano je. V podstatě by se to dalo použít jako čistič a lidé to pijí…

Wagnerová: Ale co třeba vodka? Jednou jsem upustila láhev vodky v kuchyni mé babičky a na podlaze byl vinyl, byl to ten hezký tmavohnědý vinyl a v tom je teď uprostřed obrovská hnědá skvrna. Takže, víte, je to tak trochu…bláznivé… Hodně z toho, co jím, může způsobit spoustu bizarních věcí.

Vypravěč: Nemohl jsem udělat tento dokument bez zmínky o Církvi zdraví a léčení, Genesis II. Hrají zásadní roli v pomoci tisícům lidí z celého světa, aby se dozvěděli informace o prospěšných účincích řádně používaného oxidu chloričitého. I přes neustálou dezinformační kampaň. I přes obrovské pronásledování a obtěžování, nadále prohlašují pravdu o oxidu chloričitém.

Také vytvořili mnoho instrukčních videí, která pomáhají lidem naučit se vyrobit a užívat oxid chloričitý.

Také vytvořili stovky krátkých videí s hodnocením lidí z celého světa. Tyto videokonference poskytly možnost jednotlivým osobám sdílet jejich zkušenosti s uzdravením a sloužily jako potvrzující dokumentace o účinnosti a schopnosti hojení oxidu chloričitého.

Avšak většina, ne-li všechny byly zakázány, odstraněny a vymazány ze všech hlavních mediálních platforem.

V PDF popisu tohoto videa jsou k dispozici odkazy, kde můžete najít všechna tato videa a instruktážní videa s návody na výrobu a používání oxidu chloričitého.

Pro účely tohoto dokumentu vám ukážu výběr z některých svědeckých výpovědí, které vám dají představu o tom, v jaké široké škále onemocnění oxid chloričitý pomohl.

Jsem si vědom toho, že všechny tyto zprávy jsou pouze jejich osobním vyprávěním o zkušenostech.

Kdyby jich bylo jen pár, nestálo by to za řeč. Nicméně když se podíváte na stovky videí a přečtete si stovky psaných výpovědi, tak dojdete k závěru, že na tom prostě něco je.

Vyléčená: Tak jsem si to začala brát po třech dnech. V mém případě jsem necítila brnění. Bylo to spíš jako kdyby levé prso bylo něčím vystláno nebo něco takového.

Tak jsem si začala kontrolovat prso a bylo vždy o trochu větší. Levé prso větší než to pravé, takže vždycky vylezlo z podprsenky a já jsem zjistila, že to jsou cysty.

Mark Grenon: Cysty?

Vyléčená: Ano. Zmizely velmi rychle díky užívání MMS. Druhý týden už tam nebyly.

Nemocná: Diagnostikovali mi HPV. Nevěděla jsem to, neřekli mi, že mám HPV (lidský papilomavirus). Chodila jsem na výtěry k lékaři každý rok.

A řekli mi, že to jsou jen abnormální buňky, ale ať se nebojím, že by to mělo zmizet samo.

Přijďte příští rok a my to otestujeme znovu. A to bylo v roce 2015.

Přibližně v roce 2017 jsem našla nějaké doklady a narazila na shrnutí a lékařskou zprávu. Všimla jsem si, že se ve zprávě je diagnoza HPV.

Nevím, jestli si to dokážete přiblížit.

Mám HPV, aterosklerózu a vysoký cholesterol, prostě na co si vzpomenete. Doktoři mi řekli, že HPV se nedá vyléčit, neexistuje na něj žádný lék.

Tady máte nějaké léky a můžeme také udělat konizaci děložního čípku.

O tři roky později to bylo mnohem horší, už jsem měla příznaky. Moje spodní prádlo… je mi trapné to říct, ale pravda je pravda. Bylo zničené jako kyselinou. Výtok prosakoval skrz mé spodní prádlo a já nevěděla, co to je.

A pořád mi říkali: „Nebojte se, všechno je v pořádku. Prostě přijďte zase za rok.

Každopádně, hledala jsem informace o HPV a lécích a přírodních lécích a hledám na YouTube. Našla jsem Jima Humbla a pak Marka Grennona a MMS. Tak jsem začala používat lék MMS.

Začala jsem se třemi kapkami MMS a třemi kapkami aktivátoru. Brala jsem to každou hodinu hodinu asi tři dny.

Po třech dnech ty fleky a pálení zmizely a čtvrtý den jsem se cítila líp.

Měla jsem hodně energie. Zavolali mi z nemocnice: „Kvůli vaší historii vás musíme otestovat znovu.“

Paráda, aspoň zjistím, na čem jsem. Tak jsem se nechala otestovat a tady mám výsledky.

Tady to mám. Vidíte, negativní HPV test.

Mark Grenon: Negativní. A datum? 14.8.2018 HPV negativní.

Nemocná: Jo, než jsem sem přišla, zjistila jsem, že mám stafylokokovou infekci v děloze a že musím brát silná antibiotika, která jsem nechtěla.

Tak jsem zavolala své kamarádce. Je velkou zastánkyní MMS.

Vyráběla CDS a velmi mi to doporučovala. Tak jsem si to vzala.

Myslím, že jsem to brala tři týdny, no nevzpomínám si přesně, nebo déle, každou hodinu ústně a také jsem dělala klystýry, pardon, výplachy každý večer. Snažila jsem se je dělat dvakrát denně, ale nestíhala jsem, tak jen večer.

Mark Grenon: Měla jsi problém s dělohou?

Vyléčená: Ano. Stafylokoková infekce? Uvnitř mé dělohy.

Mark Grenon: Bolelo to hodně?

Vyléčená: Jo, hodně. Byla jsem velmi unavená. Nemohla jsem jezdit autem po hrbolatých silnicích. To pak bolelo daleko víc.

Mark Grenon: Výtok?

Vyléčená: Ano, přesně tak. Takže, stafylokoková infekce v děloze.

Mark Grenon: A co se stalo potom, po těch třech týdnech?

Vyléčená: Začala jsem se cítit líp. Dělala jsem celý protokol podle doporučení a bylo mi líp, už asi v polovině nebo o něco později. Všechny příznaky prostě zmizely.

Mark Grenon: Kdy to bylo?

Vyléčená: Před osmi měsíci.

Mark Grenon: Takže 8 měsíců a je bez příznaků.

Zraněná: Měla jsem roztříštěnou ruku, dali mi tam dráty a šrouby a takhle to bylo od roku 1990.

A pak asi čtyři týdny poté, co jsem začala s užíváním, co jsem mohla narovnat svou ruku.

~ POKRAČOVÁNÍ NA STRÁNCE 2 (PAGE 2) – ODKAZ NÍŽE ~

Disclaimer: Veškerá tvrzení a postupy uvedené v tomto videu a na této stránce jsou pouze pro vzdělávací účely a nemají v žádném případě nahradit profesionální lékařskou péči a léčebný protokol. Před jakoukoliv procedurou se poraďte se svým lékařem.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

  1. Zdravím a chci jen podotknout že tento přípravek užívám už asi 20 let a mám s ním ty nejlepší zkušenosti…..Němec.

  2. Mohu jen potvrdit, že je to MMS sice nepříjemné chuti a vůně výborný „lék“ na všechno: od bolení v krku přes artritidu až po těžké zápaly a očistu těla. Užívala jsem to cca 6 let, když jsem churavěla. Levné a vždy po ruce. I knížku jsem měla k tomu. Vše jsem posunula dál, když jsem se očistila. Bůh pamatuje na dobré lidi s velkým srdcem. Jenom jednou jsem to spomenula před doktorem, a dle jeho reakce – oči v sloup obrácené – pak už nevěřila lékařům, že chtějí , aby byli lidé zdraví a nestonali. Přesedlala jsem na urinoterapii- není třeba nic kupovat, tělo namíchá to, co zrovna potřebujete s přesností homeopata.

  3. Ahoj Davide, děkuji za tvé překlady – patřím ke Tvým podporovatelům. Moje první setkání s MMS a následně oxidem chloričitým bylo asi před pěti lety prostřednictvím vysílání na SVCS s Jiřím Lisou . Od té doby ho používám, hlavně na všechny respirační choroby – náznaky bolení v krku a hlavy. Funguje okamžitě . Nikdy jsem nebral žádné léky a když se ne-lekám tak ani lékaře nepotřebuji. Díky jirka mur.

  4. Marie, ja beru kapky asi 7 let a mam s tim jen ty nejlepsi zkusenosti co se tyce uzdraveni a pomoci od riznych nemoci. jeden problem mam a to je, ze mam nemocny zaludek a kapky kdyz beru je me na zvraceni. zacinam byt uz alergicka. Rada bych kdyby me nekdo porodail jestli ma taky nejake zkusenosti s tim zalidkem. Dostavam to do tela pres kuzi mazanim na ruzne casti tela. nevim zda je to taky tak ucinne. pravdou ale je, ze vsechny moje zdravotni problemy resim jen mms. Mela jsem brat snad uz 20 tablet denne. Na vsechny moje priciny nejake leky. Mam silnou artrozu kloubu na rukach, sarkodiozu lympfatickych uzlin, silny gastritidis zaludku, bolesti kolena kde je narusena chrupavka, 2x op plotynek zad, atd. zacala jsem jak jsem psala pred 7 lety a do ted se me vsechny bolesti a nemoci zlimitovali na bod unosnosti bolesti a normalniho ziti o kterem jsem uz myslela, ze je konec. Je me 70 let a vsechny tyto nemoci se stupnovali behem celeho zivota od 25 let. Urcite, kdybych uz tenkrat znala mms tak bych mnoho nemoci mohla uplne vylecit. Dekuji za pripadne rady.

  5. Mám zkušenost s MMS kapkami. Bral jsem to asi půl roku na zažívací potíže. Nemělo to žádný efekt. Po letech jsem zjistil že příčina byla psychosomatická. Proti chřipce – žádný efekt. Vlastní zkušenost. Sice to úplně nezatracuji ale mě to nepomohlo. Možná to na každého působí jinak. Musí zkusit každý sám co mu vyhovuje.

  6. Vrtá už mě to dlouho hlavou.. A asi sem na to přišel. U mms je klíčová věc v jakém stavu se člověk nachází. Asice, stručně. Užívejte MMS když jste vyhladovělí. Když jste žízniví. Protože když máte plný trávicí trakt, tak chlordioxid se nestihne dostat včas a v takové koncentraci aby pomohl. Za to když jste vyhladovělí, žízniví, tak tělo okamžitě co pozřete vypijete, posílá do celého těla a s tím i chlordioxid. Toť, má jednoduchá teorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů