Otevřená diskuze lékařů: Jaké máte postřehy po očkování z praxe? (otázka 03/12)

Ve zkratce...

Podívejte se na třetí část otevřené diskuze lékařů. Co si myslíte Vy? Jaké máte postřehy po očkování z praxe? Napište nám komentář a sdílejte, děkujeme.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Ostatní díly:

Otevřená diskuze lékařů: Je očkování COVID-19 stále dobrovolné? (otázka 01/12)

Otevřená diskuze lékařů: Došlo k porušení zákonů a etických norem v souvislosti s Covid očkováním? (otázka 02/12)

Otevřená diskuze lékařů: Jaké máte postřehy po očkování z praxe? (otázka 03/12)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. dokud se medicína bude opírat pouze o „lidské tělo“a télesné projevy, není naděje, že by došlo k nápravě v Systému. a medicínu „provozují“ lidé, kterým se říká doktor či lékař, zdravotní sestra. kdysi šli medicínu studovat lidé „povolaní“ Životem a věřili, že člověk je něco víc než tělo řídíc se heslem: „doktor léčí, příroda uzdravuje“. Ůpadek medicíny vidíme v přímém přenosu od první světové…v množství ůzkých specializací, „které mají svou medicínskou taktiku“, ale nemají stratéga – hlavu – dříve jím býval internista, starý zkušený lékař. Dnes ho není třeba – jeho „funkci“ převzala zdravotní pojišťovna – pacienti jsou děleni do věkových kategorií a je jim „umožněno“ podstoupit vyšetření, na které mají podle ZP nárok. Bodka. Nelidský systém nemůže vychovat „lidského“ doktora – nezaplatí ho…a nikdo o tom nemluví.

  2. já nejsem lékař, ale Bůh mi nevzal možnost myšlení … a zajímám mě problematika bytí, jako takového .. Vše, co bylo odhaleno a mělo smysl, zapadalo do sebe, poznatky… se po uveřejňování, diskuzích – zkorumpováni lékaři, politici, těmi, kdo jsou do zapojeni likvidace lidstva pod 1/ neviditelných – jmenovali jako konspirační teorie, Hoax, se stávaji skutečnostmi … Mizeli maily, informace. které měli poznatky – jako např. Válka jedu – italský dokument – přeložený Slováky, …o šíření svinstev letadly nad určenými oblastmi.., vše pro ovlivňování a likvidaci lidstva … je spousta dokumentů o Chemitrials , fotky, zamořujicími oblaky, ne kondenzační páry, … Koresponduje to i z letovým provozem, který je minimální a OBLAKA nejsou od května do září … a pak nastupují i jako Covid… Proč nezajímá vlády států, co nad jejich územím provádějí tyto dopravní letadla vybavená cisternami…????? Proč nikdo nepřevzal odpovědnost za následky po očkovaních???? Proč už byly vakcíny vyrobeny i v roce 2018??? Komu to vše prospívá??? Proč nebyl schváleny Sputník V ??? Jako velmi účinné očkování, proč to stálo místo předsedu vlády na Slovensku… Vše je hnus a politika, to není o lidech!!!!!!|

  3. Dobrý den,dovolte mi také se vyjádřit,za celou dobu trvání tohoto „covid šílenství“jsem neslyšel,ani neregistroval od našich stále upřednostňovaných“odborníků“ v mainstreamu žádný „tlak“ na prevenci a osvětu,narozdíl od jejich strašení a jediného řešení , „vakcinace“/o těchto nebezpečných látkách,kterým se říká vakcíny se zde nemusím ani rozepisovat/,mám na mysli opravdovou prevenci onemocnění,ne zjištění,že „ho“ člověk má,nebo je snad „pozitivní“ na základě tkzv. „testů-netestů“ k tomu neurčených….to je zdravý životní styl,pro všechny zvýšené dávky vit.D,C,zinku,pití zeleného čaje….v případě opravdového onemocnění zahájení okamžité a včasné léčby antivirotiky,lidé pak nemusí zanedbanou léčbou končit v nemocnicích s těžkým průběhem,nebo snad i umírat.Poznatků z celého světa z praxe je dostatek,takže tady je jasné,že šiřitelé“zadání“ neví,nebo nechtějí vědět a co je ještě horší,dobře ví a jsou na tom hmotně zainteresovaní a měli by nést odpovědnost za tento stav.

  4. Sousedka zemřela, říkala jsem jí, že se nemá nechat očkovat, ale byla přesvědčená. Chvíli před ní zemřela ještě jedna sousedka. Obě 65 let. Před kovidem jsem té první řečené čistila energie, protože měla na moji adresu nějaké nepříjemné hlášky. Sebetrestání, haldy sebetrestání, že se to nedalo všechno vyčistit. Tak jsem to uzavřela. Náš vztah pak byl laskavý, povídala mi, jak byla na nějaké menší operaci s uchem, že si nechala spravit něco, co se zanedbávalo od dětství, prostě byla na dobré cestě. A pak masírka z televize a ahoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů