V Bosně a Hercegovině jsou covid certifikáty nyní protiústavní

Ve zkratce...

Ivan Sincic sdílí pozitivní zprávu z Bosny a Hercegoviny, kde Ústavní soud rozhodl, že covid certifikáty a povinné očkování je protiústavní.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 16. března 2022

Odkaz na rozhodnutí soudu: https://www.ustavnisud.ba/en/143rd-session-of-the-grand-chamber

Přepis:

Ivan Vilibor Sinčić (nezařazený člen Evropského parlamentu): Chci s vámi sdílet pozitivní příběh z Bosny a Hercegoviny (BiH) ohledně ochrany lidských a ústavních práv. Ústavní soud BiH před rokem označil povinnost nošení roušek a omezení pohybu za protiústavní, a teď máme nové usnesení. 23. února 2022 na základě výzvy právníka Ajanovice, Ústavní soud BiH vydal usnesení, ve kterém označuje covid certifikáty a povinné očkování za protiústavní, kdy obě věci byly představeny výkonnou složkou.

Bylo to rozhodnuto Velkou komorou Ústavního soudu a třemi mezinárodními soudci. Soud i kritizoval Parlament, jak mohl dovolit výkonné složce porušovat zákon a demokracii země. Ti, kteří neuposlechnou tohle soudní usnesení, by měli být stíhání podle trestního práva a odsouzeni na šest měsíců až pět let. Norimberský kodex a rezoluce 2361 Evropské rady byly také přijaty jako argumenty. Ústavní soud nařídil, aby úřady okamžitě jednaly v souladu s tímto usnesením a sladily své činy s Ústavou BiH a Evropskou úmluvou o lidských právech.

Tohle je vítězství proti segregaci a diskriminaci a důkaz, čeho lidé jsou schopni, když jsou sjednoceni. Gratuluji Bosně a Hercegovině v tomto příkladě ochrany lidských a ústavních práv, z čehož se může celá Evropa učit.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

 1. Moc děkuji, otevřel jsem si namátkově mediální hovinka a tam, co „článek“ (pokud se to dá nazvat článkem, o čemž pochybuji), to lež!! https://i.postimg.cc/x8ccszjv/medialnihovinka.jpg

  „Tradičně se říká, že vlády obětují několik málo lidí, aby ochránily životy a zájmy mnoha.
  V novém světě „švabův“ zákon říká, že obětujeme mnohé, abychom ochránili finanční zájmy několika.“

  Pokud vám záleží na svobodě, čas se krátí..Účty za energii se všude ztrojnásobí. Účty za potraviny se během příštích šesti měsíců minimálně zdvojnásobí. Tisíce kaváren a malých podniků zavřou. Místní daně, prudce rostoucí účty za energie, zvyšující se náklady na materiál a práci a poplatky za parkoviště..Nezaměstnanost prudce vzroste.

  Téměř denně se objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer jen potvrzují to, co víme už od roku 2020. Nyní už nemůže být pochyb o tom, že očkovací látky, jak bylo předpovězeno, působí nekonečně více škody než užitku. Lidé, kteří propagovali a podávali tyto „injekce,“ by měli být ve vězení. Existují důkazy, že očkování může ovlivňovat vaječníky a vysvětlovat nárůst rakoviny vaječníků.
  Na celém světě ignoranti a podplacení lidé nadále trvají na tom, že „očkování“ proti kovid nepředstavuje žádné riziko. Média nadále popírají a zamlčují pravdu. Média dělají vše pro to, aby vyvolala nenávist k Rusům a lásku k Ukrajině. Ukrajinští vojáci prý křičí ´Bůh ochraňuj královnu´, zatímco střílejí na ruské tanky rakety britské výroby. Britská královská rodina skutečně zaujala politický postoj na podporu Ukrajiny.

  Já nevěřím nikomu, kdo pracuje pro jakoukoli vládu. Nevěřím nikomu (například mainstreamovým novinářům), kdo je placen vládami. Žijeme ve světě, kde nic není tak, jak se zdá.
  Nezapomeňte: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní“ je mantra velkého resetu. Vše, co se děje, se děje záměrně.

  Museli byste být stejně hloupí nebo zaujatí jako popírající zaměstnanec BBC/CNN PRIMA/NOVA.., abyste si mysleli, že se věci dějí náhodou. Politici jsou dnes pouhými nastrčenými osobami pro spiklence z řad miliardářů, kteří nejsou spokojeni se svým bohatstvím. Chtějí všechno: všechny peníze a všechnu moc. Žijeme ve světě, kde je všechno předurčeno k tomu, aby bylo mnohem, mnohem horší. A pamatujte: nic se neděje náhodou.

  Školy a dokonce i univerzity vytvořily miliony idiotů, kteří přijmou jakýkoli odpad, jímž jsou krmeni.
  Obávám se, že těm z nás, kterým záleží na svobodě, se čas krátí.
  Jediný způsob, jak tuto válku vyhrát, je šířit pravdu tak rychle a tak široce, jak jen můžeme..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů