14 mladých kanadských lékařů zemřelo po očkování. Za normálních okolností by to bylo ~0 za 30 let

Ve zkratce...

Steve Kirsch v tomto článku píše: Toto je seznam doktorů, o kterých se můj přítel lékař v Kanadě dozvěděl pasivně. Za posledních 30 let neslyšel ani o jednom takovém úmrtí. Ani o jednom. Nyní jich je nejméně 14. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 7. srpna 2022

Steve Kirsch: Toto je seznam doktorů, o kterých se můj přítel lékař v Kanadě dozvěděl pasivně. Za posledních 30 let neslyšel ani o jednom takovém úmrtí. Ani o jednom. Nyní jich je nejméně 14.

Shrnutí

Můj přítel lékař v Kanadě slyšel o 15 úmrtích kanadských lékařů za posledních 9 měsíců. V praxi je už 30 let. Nikdy předtím o žádném takovém neobvyklém úmrtí lékařů neslyšel. Za 30 let nula. Proč nyní najednou slyší o tolika úmrtích a proč se všechna tato úmrtí stala velmi brzy po očkování?

Od 13. července do 28. července zemřelo 7 lékařů, tedy v průměru každý druhý den jeden lékař po dobu dvou týdnů. A příčiny úmrtí byly statisticky neobvyklé: dva zemřeli při plavání (což je velmi vzácné), jeden zemřel ve spánku (velmi vzácné) atd.

Kontroloři faktů nás všechny ujišťují, že všichni tito lékaři zemřeli z jiných důvodů; to, že všichni zemřeli hned po očkování, byla prostě smůla. To není správný metr. Kontroloři faktů nám musí říct, kdy se to stalo naposledy, kdy během 14 dnů zemřelo 7 lékařů z neobvyklých příčin. Nemohou. To je bezprecedentní.

Kanadští lékaři nadále ignorují úmrtí, která jsou jim na očích, a nadále věří tomu, co se jim řekne. Předpovídám, že další záběry budou ještě horší.

Bohužel si myslím, že kanadští lékaři na to nikdy nepřijdou.

14 úmrtí mladých lékařů za posledních 9 měsíců, všechna krátce po očkování

Kanadští lékaři stále stojí fronty na očkování, aby byli „chráněni“ před nemocí, která je snadno léčitelná kombinací léků s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.

Přítel lékař v Kanadě si pasivně všímal předčasných úmrtí lékařů v Kanadě krátce poté, co byli nuceni dostat třetí a čtvrtou dávku vakcíny. Poslal mi tyto níže uvedené obrázky, které mu byly zaslány. Aktivně je nezkoumal. Je pravděpodobné, že úmrtí, o kterých neví, je mnohem více.

Hádejte, kolik podobných úmrtí (mladých lékařů, kteří nečekaně zemřeli z podivných příčin) zaznamenal za posledních 30 let praxe? Ano, nula.

Zarážející je, že se jedná o vakcínu, která podle této studie CDC téměř znemožňuje, abyste po očkování zemřeli. Přesto všichni tito lékaři krátce po očkování zemřeli. Lékaři jsou mrtví, takže studie CDC musí být chybná.

Kupodivu se o žádném z těchto úmrtí nepsalo v kanadských mainstreamových médiích, takže jsem si myslel, že byste o nich měli vědět.

Ve zprávách Health Impact News se psalo o šesti nedávných úmrtích: 6 kanadských lékařů zemřelo během dvou týdnů poté, co v jedné nemocnici začali zaměstnancům podávat 4. posilovací injekce COVID.

Řeknu to jasně. Není možné, aby 14 kanadských lékařů zemřelo krátce po očkování, pokud s vakcínou není něco v nepořádku. Tečka. Tečka. Každá z těchto událostí je velmi vzácná. To, že jsou takto seskupeni, je jistým znamením, že je vakcíny zabily.

Každý poctivý vědec by vycházel z této hypotézy jako z nejzřejmější a zamítl by ji pouze v případě, že by existovaly přesvědčivé důkazy o opaku.

Vakcína zabíjí lidi nenápadnými způsoby, které lékaři NEvyšetřují. Záměrně se dívají jinam.

Dvěma nejoblíbenějšími metodami, které vakcína používá k usmrcení lidí, jsou urychlení rakoviny (která mohla začít po dřívější dávce) a způsobení náhlé smrti, která, pokud osoba řídí nebo plave, vypadá jako autonehoda nebo utonutí.

Téměř všichni soudní lékaři se při posuzování úmrtí způsobeného očkováním dívají jinam.

Znám například technika, který pracuje pro soudního lékaře, který vidí všechny ty podivné „krevní sraženiny“, ale říká, že patologové „nechtějí poslouchat ani vyšetřovat“!

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Proč se lidé dívají jinam? Protože chtějí, aby pandemie zmizela, a je jim řečeno, že vakcína je jediným východiskem z pandemie, takže se při špatných zprávách dívají jinam.

Kontroloři faktů: nic k vidění, přátelé. Jděte dál.

Podle ověřovatelů faktů žádný z těchto lékařů nezemřel na následky injekcí, všichni zemřeli z jiných příčin. Hloupost. Vakcína vždycky zabíjí lidi tím, že jim zastaví srdce, mozek atd. takže to vždycky vypadá, že zemřeli na něco jiného, protože to tak bylo.

Když však normálně zdraví lidé náhle zemřou v rychlém sledu, je naprosto neupřímné vyloučit, že by příčinou úmrtí byla vakcína.

Kontroloři faktů však opomíjejí, že v mnoha případech se nemoci často objevily již po prvním očkování a s dalšími očkováními se zhoršovaly. Nějak jim vždy uniká, že vakcína urychlila úmrtí. Skutečnost, že všichni tito lékaři zemřeli v těsné blízkosti očkování, je příliš náhodná.

Kanadští lékaři budou i nadále věřit „bezpečnému a účinnému“ příběhu, protože k tomu jsou vyškoleni: věřit autoritám.

Moji přátelé lékaři v Kanadě prostě nemohou uvěřit, jak vymyté mozky mají jeho kolegové. Nula úmrtí za 30 let, a teď najednou 14 úmrtí za 9 měsíců, každé krátce po očkování. Ale no tak. To není smůla. To snad ne.

Kanadští lékaři budou i nadále ignorovat statistiky, věřit „ověřovatelům faktů“ a stát ve frontě na injekce. V dalším kole to bude ještě horší.

14 kanadských lékařů, kteří zemřeli po podání vakcíny

Od 13. července do 28. července zemřelo 7 lékařů… tedy v průměru jeden lékař každý druhý den po dobu dvou týdnů.

Obsah obrázku text, noviny

Popis byl vytvořen automaticky

14 mladých kanadských lékařů zemřelo po očkování. Za normálních okolností by to bylo ~0 za 30 let • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Vincent Mak

Zemřel 3. srpna 2022 ve 12:45 hodin. Můj přítel ho znal. Píše se o něm zde a zde.

Obsah obrázku osoba, muž, vázanka, oblečení

Popis byl vytvořen automaticky

Dr. Bradley James Harris

14. března 2022. Jeho smrt zůstala bez povšimnutí.

Obsah obrázku text, osoba, muž, exteriér

Popis byl vytvořen automaticky

Takových je jistě mnohem více.

Postiženi nejsou jen lékaři

Lékaři, sportovci, celebrity jsou velmi viditelní.

Tento „problém“ se vyskytuje všude. Jedinou otázkou je, zda mu lidé věnují pozornost.

Přečtěte si tento příspěvek Anity Jader. Dává pozor.

Zeptejte se sami sebe: viděli jste někdy v životě podobný příspěvek? Myslíte si, že je to „normální“?

Přečtěte si tento příspěvek o svatbě Wayna Roota. V podstatě provedl postmarketingovou randomizovanou klinickou studii, kterou CDC nikdy neprovedla. Do jeho „studie“, která trvala pouhých 8 měsíců, bylo „zařazeno“ pouze 200 lidí. Výsledky jsou ohromující a nelze je vysvětlit jen „smůlou“. Jiné vysvětlení není možné: vakcíny jsou katastrofa.

Waynovi očkovaní přátelé měli 26% riziko vážného zranění a 7% pravděpodobnost úmrtí ve srovnání s 0% úrovní u jeho neočkovaných přátel ve stejném časovém období. Právě takovouto observační studii by mělo CDC provádět… ale ze zřejmých důvodů to nedělá (vyvolalo by to váhání s očkováním).

Připadá vám to jako bezpečná vakcína?

Průzkumy: 10 % lidí má výčitky svědomí, že si vakcínu dali, 15 % má po očkování nové zdravotní potíže.

Studie NIH zjistila, že u 40,2 % žen došlo po očkování ke změnám menstruace.

Zdá se, že na důkazech nezáleží, i když jsou na očích. Vakcína zasáhla reprodukční orgány 40,2 % žen, a my přesto tuto vakcínu nařizujeme?!?!!

Existují nějaké příběhy, které ukazují opak, tj. že onemocní/zemřou pouze neočkovaní? Žádné jsem nenašel!

Když jsem hledal příběhy, které by byly opačné než tento (kdy byli zraněni nebo umírali neočkovaní), žádné jsem nenašel.

Zřejmě nejsem sám. Tento průzkum je tak jednostranný, jak jen může být; říká vše, co potřebujete vědět:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku výše: „Znáte nějaký příběh, kde by očkovaní byli na tom s nemocností a úmrtností ze všech příčin lépe oproti očkovaným? Všechna moje data ukazují, že vakcíny jsou katastrofou, pokud jde o výsledky v oblasti VŠECH příčin. Máte
protipříklad?”
85 % – Všechna data, která jsem viděl, ukazují, že vakcíny jsou katastrofa
0 % – Mám data, která ukazují, že očkovaní jsou na tom lépe!
15 % – Jen chci vidět, jak lidé hlasovali
438 hlasů

Průzkum ukázal, že nikdo nedokázal najít žádné příběhy.

Na ověřovatelích faktů teď je, aby vyprodukovali stovky extrémních obrácených příběhů (např. svatební příběhy Wayna Roota, kde ale umírali a byli zraněni POUZE neočkovaní).

Souhrn

Toto je částečný seznam úmrtí kanadských lékařů. V komentářích se jistě objeví další.

Klíčovým bodem je samotný počet událostí v kategorii lékařů, který je prostě příliš vysoký. Všichni tito lékaři, kteří zemřeli krátce po očkování, naznačují, že nejpravděpodobnější hypotézou je, že je očkování zabilo, např. urychlením jejich stávajícího zdravotního stavu nebo vytvořením nového zdravotního stavu nebo záhadným náhlým úmrtím.

Je tedy možné, že jedno nebo možná dvě úmrtí byla jen náhoda, ale je pravděpodobné, že zbytek ne. Takový vzorec se dříve nevyskytl.

Ve vědě jde o to zjistit, která hypotéza lépe odpovídá údajům. U údajů, které vidím, je to vždy to, že vakcíny jsou příliš nebezpečné na to, aby se používaly.

DŮLEŽITÉ

Ještě jsem neviděl příběh, který by byl zrcadlovým obrazem příběhu Waynea Roota, kde by v náhodně vybrané skupině byli zraněni a umírali pouze neočkovaní. Pokud nějaký máte, dejte mi vědět v komentářích!

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. Všechno je to šílené a ještě šílenější je, že tyto inforamce jsou VELMI pravdivé a prokázané jako FAKTA. Ale pořád to asi nestačí, .viz video = žena křičela na muže a jeho děti, že doufá, že zemřou, protože nenosí masky a ohrožují přitom její zdraví a přitom stála ve frontě a čekala na ve frontě ve fast foodu: https://twitter.com/Antman0704/status/1556299084188745733

    1. pokud lidé budou věřit pohádkám vydávaným knihtiskem, nedá se NIC dělat…dříve byli lidé chytřejší a pohádky se vyprávěli ůstně – k tomu bylo třeba – babiček/dědečků- aby vložili svou životní moudrost do závěru, který byl ve zhodě s realitou jejich života…tohle robot neumí – je naprogramován zadavatelem…

    2. Ano, je to všechno šílené,ale jak přesvědčit ty všechny ovce?
      Bohužel Farma zvířat Orwell má pravdu…..

  2. Zase lžete https://apnews.com/article/fact-check-canada-doctors-deaths-covid-vaccines-352319081218 Nekrolog Segalla, který zemřel 17. července ve věku 49 let, uvedl, že otolaryngolog zemřel po „směšně nespravedlivém a tvrdě vybojovaném celoročním boji s pokročilou rakovinou plic“.,Sawicki mezitím zemřel 19. července a měl rakovinu žaludku rakoviny mají několik stádiií a trvá roky než člověk zemře,proto je logické že nemohli zemřít kvůli vakcíně,, OsM je právem označován za dezinformační web

  3. Moje kamarádka (bývalá špičková sportovkyně), velmi zdravá, vitální, fyzicky i psychicky na velmi vysoké úrovni, která procestovala celý svět a vydržela neuvěřitelně hodně námahy, zemřela po 3. injekci genové terapie (odmítám říkat očkování, neboť to je první veliká lež, očkování to není). Po aplikaci této smrtící injekce se jí totálně „rozhodil“ krevní obraz, přestala jí fingovat imunita, zemřela po několika měsících trápení. Už se nikdy nepostavila na nohy. Tuto smrtící dávku obdržela koncem října, neboť chtěla jet na nový rok 2021 do Ameriky – byla to velká cestovatelka, proto si to nechala píchnout, aby ji neotravovali s testy atd. a aby byla „posílena“. Ano, tato posilující injekce posílila její cestu do hrobu. Protože byla velká bojovnice tělem i duší, její tělo bojovalo, avšak nemělo šanci. Před smrtí, kdy již nemohla téměř ani mluvit, mi řekla, že toho velmi velmi lituje, že mne neposlechla, když jsem ji varovala. Krátce a jednoduše řečeno: Byla zabita v důsledku největšího zdravotního podvodu tisíciletí, to nemá obdoby. Nebyl dodržen ani norimberský kodex, což je trestuhodné. Všechno se točilo jenom kolem odsouzeníhodné propagandy, která si nezadá s propagandou předválečných let. Dříve byla mířena „jenom“ proti židovským a cikánským spoluobčanům, dnes je mířena proti všem lidem (jenom farmakomafiáni mají zelenou , a což je nejhorší, posvěcenou vládními úředníky téměř všech „civilizovaných“ zemí světa) Tito vedoucí lídři nás, to jest celé lidstvo, vedou k sebedestrukci., neboť i zákony ku podivu urychleně upravují podle potřeby, aby nabyly ještě více finančního profitu a ještě více moci. Myslím, že nadešel čas jít ve stopách obdivuhodného Mah. Gándího. Nastal asi čas občanské neposlušnosti, chceme-li, aby tato civilizace nezanikla. Je mi z těch světových i našich manažerů – tak zvaných „autorit“ na zvracení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů