227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu

Ve zkratce...

V mainstreamových médiích se objevila zpráva o tom, že 227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Bohužel, stále více pozoruji ve svém okolí stádové chování 🙁 JE už tolik důkazů, lidi jsou prostě ovce a nechápou, že koncem roku dostanou třetí dávky „včeliček“, začne se masivně „útočit“ na děti, příští rok tu máme druhé, pak třetí generace „vakcín“ a nejpozději v říjnu to zase celé začne a příští rok opět———

  2. Coronavirus mutuje 3 az 4-krat rychleji nez virus chripky. To dela vsechny vakciny vicemene neucinne. Priroda to ale zaridila tak, ze agresivni virus nemuze prezit (viz vedecky clanek o moru ve „Spektrum der Wissentschaft)“, kdyz zabije sveho hostitele. Proto prezijou jen mene agresivni mutace. Tak to bylo u moru v 17. stoleti (mor vyhubil asi tak tretinu evropske populace) a u spanelske chripky 1918, kdy melo zemrit 50 az 100 millionu lidi. Takovy cyklus pandemie trva 2 az 3 roky. U covidu, ktery je produkt z laboratore (ma 80% covidu, 20% SARS a 4 fragmenty HIV viru (aids)) by to nebylo jine, kdyby nekdo neprodukoval nove GMO Covid kmeny pomoci methody CRISPR. Kdyz se COVID onemocneni po 2 letech znacne neoslabi, t. j. nejpozdeji na jare 2022, tak byl vyvinut a rozprasden novy COVID kmen a cyklus nemoce (vlasnte nove infekce) zacne znova od zacatku. Bylo by treba autorum Covidu poradne prastit pres ruce.

  3. Kdybyste sledovali covidmànii od samého počátku, tak víte, že ve Wuhanu umírali lidi při chůzi na ulici po stovkách denně. A toto dokáže jen nějaká vojenská zbraň. V tomto případě směřovaný signál 5G. Tam byl poprvé veřejně použit. Běžnému signálu zvýšíte mnohonásobně výšku vlny, amplitudu, a kdo se dostane při chůzi do toho prostoru, zemře po pár vteřinách. Žádný vir to není. Nebo víte o někom ve světě, kam se vir dostal, že by po roce a půl a hrozivějších mutacích (neumím si představit něco smrtelnějšího neź padnou při chůzi mrtev na zem), kdo padl mrtev k zemi při chůzi ? Lžou a lžou dál. Každý rok jsme měli 1,5 milionů opravdu nemocných na chřipku. Od okamżiku, kdy hl.hygienička v březnu loňského roku prozradila, že na chřipku za leden a únor zemřelo 300 lidí, se po chřipce slehla zem, haha. A pak začali počítat nemocné na covid. A ejhle, za rok jich bylo opět 1,5 milionů. Na chřipku umírali 4 až 6 tisíc ročně a na covid nikdo !!!
    Chřipky jako ostatní respirační choroby se mezi lidma objevily až s vysíláním rozhlasu před sto lety (vznikla španělská, ale až po očkování proti ní byly desítky milionů mrtvých) a televize (ty mají frekvece ve stamilionech Hz) a 5G v miliardách Hz. Souběh MHz a GHz pak má za následek těžké a nové průběhy nemoci. A nezapomeňte, že tělo s přicházejícim podzimem ztrácí imunitu. Vir přece nemůźe přes léto zmizet (k moři) a na zimu vylézt z děr, haha. A k vakcínám. Babiš nám přece veřejně předvedl, že vakcína je bezpečná (v obličeji mu ale bylo vidět jeho špatné svědomí), aby lidem ukázal, že když já se nebojím, tak vy také ne. A v Tel Avivu ho a jeho druhy nepustili do očkovacího centra, protože nebyli očkovaní. Neprošli přes čtečku, která nepřečetla to svinstvo obsažené v injekci. Kdo nemá logické myšlení, nepochopí můj text. Z toho všeho, co jsem napsal logicky, matematický výraz „z toho vyplývá“, že když není vir, nemohou vyrobit źadnou vakcinu proti něčemu, co neexistuje. Všichni chodí kolem pravdy potichoučku, aby je nezabili, protože ta pravda je, že vakcinace je nejlepší a nejčistší způsob depopulizace země. Že je vám tento výrok povědomý ? Ano, před deseti lety toto vyslovil Bill Gates (náš nynější zachránce, hahaha).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů