GB News: Údaje prokazují, že 3. dávka covid vakcíny zvyšuje nemocnost a úmrtnost

Ve zkratce...

GB News přináší reportáž, ve které na základě oficiálních dat britské vlády ukazují, že 3. dávka zvyšuje nemocnost a úmrtnost, což prokazuje její naprostou zbytečnost. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. dubna 2022

Přepis:

Nedávno jsme tu měli australského senátora Malcolma Robertse, který žádal o vyšetřovací komisi k prošetření jejich postupů proti covidu. Já bych chtěl také požádat o zřízení vyšetřovací komise k prošetření postupů proti covidu ve Velké Británii za poslední dva roky. Protože existují nepřiznané oběti, o kterých jsme tu mluvili, například 4. dubna jsme rozebírali zprávu Ofstedu, jak byly postupem proti covidu poškozené děti. Jsme společnost, která zbůhdarma vyjebala s celou generací dětí. Jedním z důvodů tohoto poškození nejen dětí, ale i necovidových pacientů, kterým se nedostalo léčby, osamocených lidí v domovech důchodců, těch, kteří přišli o živobytí, a těch, kteří podlehli depresím a jiným psychickým chorobám, bylo potlačení diskuze v médiích, což musím zdůraznit.

Od března 2020 měla proběhnou mnohem širší rozmluva o zvládnutí této situace, obzvlášť když s tím někteří nechtějí přestat, jako Ursula von der Leyenová v Evropské unii s digitálními covid pasy a podobně. Místo toho zažíváme opak, kdy se diskuze o covidu dělí na oficiální verzi a dezinformace. Můžete říkat buď oficiální verzi, nebo říkáte dezinformace a zruší vám účet na Facebooku. Avšak při tomto hloupém rozdělení na oficiální verzi a dezinformace, které je pro svobodnou společnost nepatřičné, tak podle následujících oficiálních čísel z Britské Agentury pro zdravotní bezpečnost můžeme dojít k jedinému závěru, že třetí posilující dávka, kterou naše vláda tak horlivě propaguje ve svých médiích, selhala a vystavuje vás vyššímu riziku nákazy, hospitalizace a smrti.

Někdo se musí zodpovídat za tato šílená nařízení, proto chci tu vyšetřovací komisi. Zdůrazňuji, že toto jsou vládní statistiky, které by mělo být dovoleno citovat i v britské televizi. Pro začátek vidíme, že počet lidí s třetí dávkou je přibližně stejný, jako součet lidí s jednou a dvěma dávkami a neočkovanými. Toto jsou oficiální čísla z týdnu 14. dubna. Jak vidíte, z celkového počtu 63 milionů, je to na spodním řádku, má 32 milionů třetí dávku, takže nám zbývá 31 milionů, kteří mají dvě, jednu nebo žádnou. Takže máme podobně velké skupiny 31 a 32 milionů, na nichž je celkem snadné posuzovat přínos třetí dávky porovnáním těchto dvou skupin.

Tohle je počet případů covidu podle vládní zprávy, kterou jsem citoval už dříve. Tato čísla pochází z března, takže jsou jen pár týdnů stará a vidíte na nich případy covidu podle očkování. S třetí dávkou bylo nakažených asi milion lidí, ostatních bylo 475000. Takže lidí s třetí dávkou bylo nakažených přibližně dvakrát tolik, než bylo lidí s jednou, dvěma a neočkovaných. Chápete? S třetí dávkou máte dvojnásobně vyšší pravděpodobnost, že se nakazíte covidem. Ve Velké Británii se nakazilo dvakrát tolik lidí s třetí dávkou než těch, kteří třetí dávku neměli.

A děje se i jinde. Tohle jsem si vyhledal před začátkem pořadu, je to New York, pokud to vidíte, ale asi nevidíte, ta horní křivka ukazuje lidi s třetí dávkou a v New Yorku je mnohem víc případů covidu mezi lidmi s třetí dávkou než mezi ostatními. Takže dvorní eunuši, kteří nás straší v médiích, odvolali svá předchozí tvrzení, že vakcína vás ochrání před nákazou, ale prý sníží pravděpodobnost, že skončíte v nemocnici. Podívejme se na zprávu od naší vlády, ze které jsem před chvilkou citoval, na tyto případy. Tady to máme, ten sloupec vpravo jsou lidé s třetí dávkou a přibližně uprostřed jsou neočkovaní. Na spodním řádku je tam 147. Takže lidí s třemi dávkami, kteří se dostali do nemocnice, bylo 6750. Ostatních 3576.

Takže lidí s třetí dávkou skončilo v nemocnici s covidem přibližně dvakrát tolik než všech ostatních. A povšimněte si hlavně rozdílu mezi hospitalizovanými nad 60 let. Takže nám zbývá už jen jedno tvrzení pro podporu propagované třetí dávky. Nezabrání nákaze ani hospitalizaci, ale sníží to pravděpodobnost úmrtí. Opět ze stejné zprávy jako předtím. To jsou úmrtí do 28 dnů od pozitivního testu ve všech věkových skupinách. Lidé s třetí dávkou jsou opět úplně vpravo. Sečtěme si to, protože je to velký rozdíl. Lidí s třetí dávkou, kteří zemřeli do 28 dní, bylo 1557. Všech ostatních bylo 577. Lidí s třetí dávkou zemřelo do 28 dní přibližně třikrát tolik, než těch ostatních. Proč se o tom nemluví? Pokud máte po třetí dávce třikrát větší pravděpodobnost, že skončíte na prkně, proč se o tom nemluví? Podívejme se na úmrtí do 60 dnů od pozitivního testu. Opět ve všech věkových skupinách a opět jsou ti s třetí dávkou vpravo. 2106 mezi lidmi přes 80 let, mezi sedmdesátníky 611.

Když si to sečteme, s třetí dávkou do 60 dnů po nákaze zemřelo 3054 lidí. Ostatních 1003. Takže třikrát očkovaní opět umírali třikrát častěji než ostatní. A mezi lidmi nad 60 let, což jsou ti nejzranitelnější, to bylo téměř čtyřikrát častěji. Můžeme je přestat zabíjet? Žijeme snad v nějaké antiutopické fikci, kde se vlády snaží zlikvidovat staroušky, protože v domovech důchodců jich za rok a půl neumřelo dost? Tak jim dáme posilovací dávku, která jich zabije čtyřikrát tolik, než kdyby ji nedostali. Tato dávka nemá žádnou účinnost, naopak zvyšuje pravděpodobnost hospitalizace a úmrtí. Ale protože dvorní eunuši, kteří ovládají média, nepřipouští žádnou diskuzi, ani rozbor těchto vládních čísel, většina lidí to netuší. Třetí dávkou zjevně přestřelili, poškodili lidem imunitní systém, takže jsou náchylnější nemoci a smrti.

Co na to říkají ti neschopní hlupáci obklopující premiéra na tiskovkách? Můžeme diskutovat o přínosu jedné a dvou dávek. I když podle těch všech tabulek byly nejnižší počty těch, kdo měli jen jednu dávku. Vůbec bychom neměli zvažovat dávky po půl roce. Čtvrtou, pátou, šestou, je to nejen neúčinné, zvyšuje to pravděpodobnost nákazy, hospitalizace a smrti. Když umřete po čtvrté, aspoň už nemusíme na pátou, šestou a sedmou. Ale podívejme se rovnou na ty „popírače“ covidu, na ty zástupy neočkovaných, kteří nám údajně zahlcují nemocnice a způsobují kolaps našeho zdravotnictví, kterému se vláda snaží zabránit. Začněme zprávou ze třetího týdne, což bude z ledna, kdy poprvé uváděli lidi s třetí dávkou, a pak se podíváme po třech týdnech, jak se nám to bude rýsovat. Tohle jsou hospitalizace, máte tu, ano, je to správná tabulka.

Ve třetím týdnu to bylo více lidí s třetí dávkou než neočkovaných nad 60 let. Jinými slovy, v lednu, pokud je vám nad 60 let a nenechali jste se očkovat, neměli jste ani jednu dávku, jste měli vyšší pravděpodobnost, že se nenakazíte covidem, než lidé, kteří mají třetí dávku a je jim přes 60. O tři týdny později je více lidí s třetí dávkou než neočkovaných ve skupinách nad 40 let. O další tři týdny později je více lidí s třetí dávkou než neočkovaných ve skupinách nad 18 let. Takže ten ničivý účinek posilující dávky se časem zvyšuje. Pro zjednodušení jsem udělal vlastní tabulku, ale jestli mě chcete ověřovat, hněte zadkem a zkontrolujte si to. Je to ve vládní zprávě od třetího do třináctého týdne.

Pak mi dejte vědět. Podívejme se na úmrtí. Ve třetím týdnu bylo více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou než neočkovanými nad 70 let. Ve šestém bylo více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou než neočkovanými nad 60 let. V devátém mezi lidmi nad 50 let. Ve dvanáctém mezi lidmi nad 40 let. A ve třináctém více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 18 let. Opět se to rýsuje dost očividně. Co se týče smrti do 60 dní, opět více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 70 let. Po třech týdnech nad 60 let. Po dalších třech nad 40 let. A po dalších třech týdnech více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 30 let. Proč o tom nemáme mluvit? Je to tak zajímavý rys, že i v této zvrácené době omezující svobodu slova ve Velké Británii, by mělo být možné citovat oficiální vládní zprávu bez hrozby zrušení, žaloby, zablokování Twitteru nebo označení za dezinformátora, ale není to možné.

Vzpomínáte si na dobu před březnem 2020, kdy existovala lékařská etika? Vzpomínáte si na to? Člověk nemůže dát informovaný souhlas k očkování, pokud není informovaný. Je znepokojivé, že média ta čísla tají. Cílem je, aby ti zombíci, kteří bezmyšlenkovitě „následuji vědu“, „musím následovat vědu“, čímž myslí, že následují mluvčího vlády, si nechali píchnout něco, co zvyšuje riziko nákazy, hospitalizace a smrti. Dělení všeho na oficiální názor a dezinformace nám brání v otevřené diskuzi a má nepochybný vliv na vyjádření názorů, ať už se to týká covidu, lockdownů, škol a ostatního.

Vidíte to právě v médiích. „Dělám reportáž o selhání třetí dávky.“ „Jéminkote, to bude zase stížností, radši tam dejte něco s Harrym a Megan.“ Ukvapené rozhodnutí k přinejmenším zbytečné a poteciálně nebezpečné třetí dávce by mělo být veřejně diskutováno. A prosazuji si právo k citování oficiálních vládních statistik, protože ta čísla naznačují zbytečnou tragédii, umocněnou zdrcujícím omezením názorů v médiích. Proto chci vyšetřující komisi. Pošlete mi váš názor na gbnews.uk. Nebo na Twitter gbnews.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů