Dr. Byram Bridle – O cenzurování odborníků & Výzva k zastavení očkování dětí

Ve zkratce...

Dr. Byram Bridle, který nedávno vystoupil v krátkém rozhovoru, ve kterém poukazoval na nebezpečí spike proteinu v covid vakcínách, a že covid vakcíny mohou mít spojitost s případy srdečních zánětů, v dnešním videu z kanadské tiskové konference hovoří o tom, jak je od té doby očerňován, cenzurován a poukazuje na nedostatečnou bezpečnost covid vakcín a vyzývá k jejich zastavení. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Původní rozhovor dr. Bridleho, o kterém ve videu hovoří:

Dr. Byram Bridle – Nebezpečí spike proteinu v covid injekcích (nová studie)

Přepis:

Nejprve bych rád poděkoval poslanci Dereku Sloanovi za tuto příležitost dnes tady mluvit. Že můžu mluvit otevřeně o svých myšlenkách a zkušenostech… bohužel je to neobvyklá zkušenost. Také bych rád poděkoval dr. Donu Walshovi a dr. Patrickovi Phillipsovi za to, že dnes je tu se mnou bok po boku. Cením si toho. A vím, že každý z nás zastupuje velký počet lidí, kteří nás podporují. Také bych rád poděkoval kanadské veřejnosti. Jsem nyní terčem velmi veřejné očerňovací kampaně a je to velmi obtížné, ale každý den mi chodí stovky emailů od lidí z celé Kanady a také z ostatních částí světa, kteří mě podporují.

Řekl bych, že každý podlý útok na mou stranu mi chodí kolem 50 zpráv podpory a povzbuzení, a proto jsem dnes tady. Jmenuji se Byram a jsem docent virové imunologie na Guelphské univerzitě. Od začátku vyhlášení pandemie se snažím sloužit jako hlas objektivního vědeckého názoru, aby veřejnost mohla pro sebe dělat co nejvíce informované rozhodnutí, pokud jde o problematiku kolem covidu-19.

S tímto jsem neměl tedy problém… nejsem rád moc před lidmi, spíše jsem introvert, nicméně jsem státem financovaný pracovník, takže jsem státní pracovník, vy Kanaďané za mě platíte svými daněmi. Pracuji v akademické instituci, která je financovaná státem, a tudíž tohle vnímám jako svoji zodpovědnost vůči Kanaďanům. Když mají otázky, že mohou za mnou přijít, a pokud se ty otázky vztahují k mé odbornosti, je mojí zodpovědností dát tu nejinformovanější odpověď, kterou dokážu, aby mohli udělat informované rozhodnutí. Před dvěma týdny jsem poskytnul rozhovor. Byl to pětiminutový rozhovor v rádiu.

Společnost, která vysílá ten pořad, neudělala nic špatně, moderátorka se mě zeptala na jednu otázku, a nic špatného neudělala. Dělala svoji práci. Položila mi otázku, jestli vím, jestli může existovat spojitost mezi covid vakcínami a případy srdečního zánětu, které se po celém světě hlásí u mladistvých mužů, v tomto případě 12 mladistvých mužů v Izraeli. Velmi hluboce jsem se ponořil do literatury, protože jsem vakcinolog. Můj celý výzkumný program je založen na vývoji nových vakcín.

Můj záznam publikací je založen na publikování informací o vakcínách. Mám v této oblasti hodně odbornosti. A vskutku, společně s velkým počtem spolupracovníků, jak v Kanadě tak mezinárodně, jsme došli k vážným obavám s ohledem na současné covid vakcíny. Měl jsem pocit, že bych mohl vyjádřit ty obavy, a že může být spojitost mezi těmito případy srdečních zánětů a těmito covid vakcínami. Po tomto pětiminutovém rozhovoru, co jsem mluvil k laické veřejnosti, to bylo, jakoby mi v mém světě vybouchla jaderná bomba a můj život se obrátil vzhůru nohama. Jsme si jistý, že můj život už nikdy nebude stejný. Během 24 hodin se vytvořil web za použití mého jména, falešný účet na Twitteru, aby mě očerňoval, a jsem terčem denních útoků.

Buď emailem, telefonáty, a rozhodně na sociálních sítích, kde jsem nikdy nebyl přítomen, až donedávna, kdy teď mám falešnou přítomnost na sociálních sítích. Je to pro mě a moji rodinu velmi těžké. Také bych měl zmínit, že na pracovišti zažívám spoustu obtěžování. Chci poukázat na to, že jsem z Guelphské univerziy. Administrace mé instituce se velmi jasně vyjádřila, že mě velmi podporují, ctí a respektují základní princip akademické svobody a svobody slova. Toho si na své instituci cením.

Ale mám kolegy, kteří mě obtěžují, jak na sociálních sítích tak na pracovišti. Dokonce to zašlo tak daleko, že jeden z členů vědecké poradní komise pro covid-19 v Ontariu byl první, který sdílel odkaz na tento pomlouvačný web. Od té doby poměrně silně rozdmýchal plamen této očerňující kampaně. Dokonce zašel tak daleko, že zveřejnil tajné zdravotní informace o mých rodičích. Tohle je nehorázné. Tohle je praktikující lékař. Praktikující lékař by měl vědět, že by neměl zveřejňovat tajné zdravotní informace o lidech.

Tohle jsou věci, které teď v posledních týdnech zažívám. Po třech dnech jsem byl jako chodící zombie… prvních několik nocí jsem spal jen 1,5 hodiny. Pak jsem se díky podpoře dal dohromady. V mé instituci mám pár kolegů, kteří se mnou stáli bok po boku. Jsem součástí kanadské aliance Covid Care. Tohle je skupina jedinců… důvod, proč vůbec existujeme, je smutný. Existujeme, protože jsme podobně naladění v tom smyslu, že chceme být schopni mluvit otevřeně a volně o vědě a medicíně s ohledem na covid-19.

A nikde jinde kromě naší soukromé skupiny se k tomu necítíme bezpečně. Tam se cítíme bezpečně. Já a jeden další člen té skupiny… ta skupina má skoro 100 členů a stále rychle roste… jsme poměrně noví. A pouze dva z nás jsme ochotní mluvit s médii o této skupině. Ostatní se příliš bojí o svoji práci. Lékaři se bojí, že přijdou o svoji licenci, a jsou tam akademici a ostatní odborníci, kteří se bojí, že přijdou o práci.

To, o čem teď budu mluvit, je přesně důvod, proč jsem obtěžován. Věda, o které budu ve zkratce mluvit… nemám moc času, takže to bude krátké. Ale pokud o tomto chcete více informací, napsal jsem pro rodiče vyčerpávající příručku, aby mohli udělat informované rozhodnutí ohledně covid vakcín, pokud jde o očkování jejich dětí. Tuto příručku najdete na webu kanadské aliance Covid Care.

To je CanadianCovidCareAlliance.org. Co se stalo v tomto rozhovoru? Když jsem dostal otázku, jestli vnímám potenciální spojitost mezi srdečními záněty a covid vakcínami, řekl jsem, že ano. A důvod je tento. Co jsme zjistili… a to jsme zjistili z velkého souhrnu vědecké literatury, také jsme to zjistili ze zpráv od samotného Pfizeru pro regulační agentury… jedna konkrétní je v Japonsku.

Zjistili jsme, že… jsem s vakcínami velmi obeznámen, a tradiční vakcinační technologie nám říká, že když píchnete vakcínu do ramene, kde očkujeme i covid vakcínou, tradiční vakcinační technologie nám říká, že vakcína zůstane v rameni. A buňky imunitního systémy přijdou a vyzvednou spike protein…. všechny tyto (covid) vakcíny spouští v těle výrobu spike proteinu. Takže buňky imunitního systému ten spike protein vyzvednou, vezmou ho do místní lymfatické žlázy a aktivují imunitní systém. Proto když onemocníme nebo jsme očkováni, někdy se nám naše lymfatické žlázy napuchnou, protože tam dochází k imunitní reakci.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

A naše B a T buňky jdou skrze tělo a hledají virus. Tohle byl tedy předpoklad, který jsem přijal na začátku pandemie a na začátku podávání těchto vakcín. Museli jsme převážně pracovat s předpoklady. Ale víte co? Vědecká literatura v posledních 16 měsících explodovala. A nyní chápeme mnohem víc. Teď tedy chceme očkovat děti. A už není v pořádku pokračovat na základě předpokladů. Zjistili jsme, že předpoklad, že vakcína zůstává v rameni, neplatí v případě této nové vakcinační technologie, která nikdy v lidech nebyla.

Tyto mRNA vakcíny se rozšíří do celého těla. Ve skutečnosti jsme zjistili, že v rameni zůstává pouze 25 % dávky. A šíří se po celém těle. Mnoho z vás možná slyšelo o polyethylenglykolu (PEG), protože to je jedna ze složek vakcín, na kterou lidé někdy mají anafylaktickou reakci.

Polyethylenglykol byl přidán… lidé neví, že tyto lipidové nanočástice, ty malé tukové bublinky, co s sebou nesou kód, který pomáhá našim buňkám tvořit spike protein, byly původně navrženy, aby se rozšířily do celého těla. Byly navrženy, aby byly vektory genové terapie, a aby také dodávaly léky, zejména do mozku, kde je lze použít k léčbě např. Parkinsonovy nemoci a Alzheimerovy choroby a rakovin mozku. Jen abyste věděli, ten polyethylenglykol je navržen na to, aby usnadnil to rozšíření do celého těla.

S polyethylenglykolem dochází k pětinásobně většímu rozšíření v těle. Víte proč? Protože přítomnost polyethylenglykolu pomáhá lipidovým nanočásticím obejít buňky našeho imunitního systému, které mají nabrat antigen a vzít ho do lymfatických žláz. Takže přítomností polyethylenglykolu nejen podporujeme šíření do těla, ale můžeme tlumit samotnou funkčnost vakcíny, kterou chceme.

Hodně z tohoto je samozřejmě spekulace. Ale s jistotou víme, že tato vakcína se šíří do celého těla. Také víme, že nebyly provedeny náležité studie. Tohle je pozoruhodně založeno na studii na krysách, a to je náležité jako počáteční bod, ale neměl by to být koncový bod. Tohle mělo být vyzkoušeno aspoň na dvou zvířatech. A co je pozoruhodné, nebylo to vyzkoušeno na lidech.

A nebylo to vůbec vyzkoušeno se skutečnou vakcinační formulou, kterou podáváme našim dětem. Vakcinační formula ani nebyla vyhodnocena… vyhodnocena byla technologie lipidových nanočástic, ale ne samotná vakcína. I když jde o reprodukční studie… když se prováděly reprodukční studie, očkovány byly pouze samice hlodavců. Samci nebyli. A lidé si také neuvědomují… a nebyly žádné důkazy o problémech s plodností… lidé si neuvědomují, že tito hlodavci jsou naprosto nevhodným modelem pro covid-19. Hlodavci neprojevují receptory jako my. V takovém modelu se vám samozřejmě prokáže bezpečnost.

Je to nevhodný zvířecí model. Snažím se vám tady říct, že jsou studie… bylo nám řečeno, že nebudou žádné zkratky. Zkratky byly provedeny. Dokážu pochopit, že jsme se snažili vyřešit něco, co nám přišlo velmi nebezpečné, a dokážu pochopit… a znovu mluvím z předpokladů… tady se zaměřuji na děti a očkování zdravých dětí. Hromadné očkování milionů zdravých, kanadských dětí vyžaduje, aby míra bezpečnosti spojená s tímto činem byla mimořádně vysoká. Za 16 měsíců zemřelo (na covid) 13 Kanaďanů ve věku do 20 let, ale více jak 2500 zemřelo na jiné příčiny. Jen abychom to uvedli do kontextu.

Musíme se vážně zaměřit na bezpečí. A chci říct, že tuto vědu podporuje mnoho vědců a lékařů včetně jednoho z vynálezců mRNA vakcinační technologie, dr. Roberta Malona. Tohle je skutečná obava o děti. To, co tady říkám, může klidně vést ke zničení mé kariéry. A to nechápu… přijde mi to nepochopitelné, že se tohle děje. Ale jako Kanaďané si musíme položit otázku: Chcete, aby hlasy vašich lékařů a vědců byly potlačovány? Teď v Kanadě jsme polarizovaní. Máme lidi na obou stranách.

Musíte pochopit, že jsme stejně tak zapálení… máme pocit, že se snažíme hájit nejlepší zájmy. Děláme naše analýzy rizika a přínosu… v mém případě u dětí. Upřímně si myslím, že pokračovat nyní s očkováním bez provedení náležitých bezpečnostních testů můžeme způsobit více škody než užitku. Jsem do toho zapálený… ale respektuji ty, kteří mají opačný názor. To stejné bych žádal pro sebe a moje kolegy. Nemůžeme potlačovat otevřenou diskuzi vědy a medicíny v Kanadě. Je to znak demokratické společnosti.

Další věc, kterou chci zmínit, je ta, že tu zastupuji lékaře, vědce, členy médií, kteří se cítí být potlačováni, a také jsem byl požádán, ať zastoupím některé politiky, kteří mě soukromě oslovili, kteří mají pocit, že jejich práce je v ohrožení, a poslanec Derek Sloan určitě může potvrdit, co se stane, pokud se příliš snažíte mít otevřenou diskuzi. Chci to tady zakončit, ale chci říct, že dr. Patrick Phillips za pár minut bude mluvit, a chci, abyste věděli, že je jeden lékař, ale zastupuje jich stovky. Kontaktovaly mě stovky lékařů, kteří podporují jeho postoj, a on vám přednese nějaké věci, které nám umožní bezpečně pozastavit tyto vakcíny.

Někdo jako Patrick Phillips a jeho kolegové mají efektivní strategie pro prevenci a léčbu covidu, co nám umožní očkování zastavit. Momentálně nepoznávám zemi, ve které jsem se narodil. Jednoduše bych požádal všechny Kanaďany, prosím, chci, abychom se znovu naučili se navzájem respektovat. Moc vám děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů