27letá sestřička z Gruzie zemřela 24 hodin po covid vakcíně

Ve zkratce...

27letá sestřička z Gruzie 24 hodin po podání vakcíny proti covidu-19 zemřela.
Facebook
Telegram
VK

AKHALTSIKHE, GRUZIE (21.3.) – 27letá sestřička je mrtvá v dalším případu úmrtí, které souvisí s experimentální vakcínou od AstraZenecy.

Gruzie svoji plošnou očkovací kampaň spustila v pondělí 15. března. Experimentální injekce od AstraZenecy je v Gruzii jediná dostupná. Sestřička Mezi
Bakradzeová dostala injekci ve čtvrtek před kamerami ve městě Akhaltsikhe, jak píše státní zpravodajská platforma Agenda.ge.

Poté novinářům řekla, že vakcína je nezbytná a že by si ji všichni měli dát. Věci se od té chvíle vyhrotilo. Sestřička upadla do anafylaktického šoku během hodiny po rozhovoru. Záchranáři ji převezli do První univerzitní kliniky státní lékařské univerzity Tbilisi v hlavním městě Gruzie, 207 kilometrů daleko.

Levan Ratiani, vedoucí kliniky, na tiskové konferenci uvedl, že se lékařům podařilo obnovit tlukot jejího srdce. Ale také řekl, že její celkový stav se nezlepšil. Sestřička Bakradzeová zemřela krátce po tomto oznámení, a méně než 24 hodin po injekci.

Prezidentka Salome Zurabišviliová se nechává „očkovat na kameře”

Gruzijská hlava státu si přečetla stránku z amerického příručky. Prezidentka Salome Zurabišviliová se na kameře nechala očkovat injekcí od AstraZenecy ve stejnou dobu jako sestřička Bakradzeová.

Řekla, že jediný způsob, jak ukončit „pandemii”, je ten, že se všichni nechají očkovat. Gruzie 13. března dostala 43 tisíc dávek experimentální vakcíny od AstraZenecy. Několik zemí po celém světě pozastavilo očkování vakcínou od AstraZenecy kvůli případům krevních sraženin, úmrtí a ostatních nepříznivých účinků. Ale Evropská léková agentura nyní říká, že vakcíny od AstraZenecy jsou „bezpečné”, a že přínosy převažují rizika.

Dr. Budzina Kulumbegov, gruzijský vládní poradce pro covid-19, zněl ve svém prohlášení definitivně. Španělským novinám Heraldo de Aragón řekl: „můžeme předběžně potvrdit, že to, co se stalo, je výsledek vážné alergické reakce na očkování.” Ale pak uvedl, že „odborníci” budou mít poslední slovo v určení příčiny úmrtí sestřičky Bakradzeové. Pracovníci gruzijské vlády se zeptali gruzijské ortodoxní církve, aby pobízela lidi k očkování. Ta to odmítla.

Cenzura v USA a Evropě


Existuje stále více důkazů o tom, že vakcíny od AstraZenecy jsou nebezpečné a měly by se trvale stáhnout z globálního trhu. Italští žalobci zkoumají trestní obvinění související s úmrtími a nepříznivými reakcemi na vakcíny od AstraZenecy.

Související zpráva:

https://otevrisvoumysl.cz/norsky-profesor-vakcina-od-astrazenecy-zpusobuje-krevni-srazeniny/
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů