Reiner Fuellmich & Mike Adams: Kde najít izolát covidu-19?

Ve zkratce...

Mike Adams z NaturalNews.com v tomto rozhovoru s Reinerem Fuellmichem sdílí svoje zkušenosti se snahou získat izolát covidu-19. Dále mluví o tom, proč PCR testy jsou nevypovídající, a jak se účinně bránit proti onemocnění. Více v tomto zásadním rozhovoru. Za překlad děkujeme Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Stažení PDF k tisku

Přepis:

Viviane Fischerová: Dobrý den a vítejte na ad-hoc setkání Investigativního výboru pro Coronu. Tento výbor jsme založili před rokem a zabýváme se podrobnostmi kolem viru a důsledky rozhodnutí zavést lockdowny a jiná opatření, která byla zavedena v boji proti viru. Dnes si budeme povídat s Michaelem Adamsem. Je to novinář, aktivista a provozuje platformu Natural News. Dnes budeme hovořit o viru a jiných podrobnostech, které jsou v této chvíli předmětem zájmu.

Fuellmich: Ano, právě jsme měli jiný rozhovor, akorát, že to bylo opačně. Mike dělal rozhovor se mnou a v tom rozhovoru jsem se toho hodně dozvěděl, ale nejdůležitější věc, ta jedna věc, která mě opravdu zajímá, je, že nám hodně expertů řeklo, že virus byl izolován, ale z jednoho z vašich videí jsem se dozvěděl, že jste udělal hodně věcí, abyste koupil jeden ze vzorků, nebo jak se tomu říká, a nepodařilo se vám koupit izolovaný virus, neexistuje způsob, jak ho získat, je to tak?

Adams: Ano je to tak, a mimochodem děkuji za pozvání, je to pro mě čest se k vám oběma připojit. A ještě bych chtěl o sobě doplnit nějaké informace. Ano, řadu let jsem aktivista a novinář zabývající se zdravotní svobodu a výživou po řadu let, ale v roce 2013 jsme založili svou vlastní laboratoř, což je potravinová vědecká laboratoř a je akreditovaná ISO a mezinárodně uznávaná, jsme každoročně auditováni a konrolováni a musíme projít akreditačním testem za použití slepých vzorků. Používáme velice drahé vyhodnocovací nástroje za miliony dolarů, používáme přístroje pro hmotnostní spektrometrii, provádíme kvantifikaci glyfosátu, těžkých kovů a toxických prvků, provádíme kvantifikaci nutričních prvků a máme taky mikrobiologickou laboratoř.

Jsem publikovaný vědec, publikoval jsem stať v LCGC (Chromatography Online) o hmotnostní spektrometrické kvantifikaci kanabinoidů v konopných extraktech. Jsem také majitelem dvou patentů, které vzešly z přístrojů pro hmotnostní spektrometrickou kvantifikaci v mé laboratoři. A jeden z těch patentů se jmenuje Eliminátor cesia, a je to patent látky, která dokáže eliminovat césium z lidského zažívacího traktu po jaderné válce nebo po jaderných haváriích. Lidé si to mohou vyhledat v databázi amerických patentů. Takže omlouvám se, že jsem to tady říkal, ale myslím si, že je to relevantní.

Fuellmich: Ne, já jsem rád, že to děláte.

Fischerová: To je velmi působivé a velmi zajímavé…

Fuellmich: Ano a je to důležité, protože jedna z věcí, na kterou myslí mnoho z našich diváků, mnoho z těch, kteří byli očkováni je, jestli existuje způsob, jakým tu věc dostat ven z našeho systému?

Adams: Ano, věřím, že existují způsoby, jak to provést, věřím, že existují věci, které si lidé mohou vzít z přírodních látek, které umožní blokovat ACE-2 receptor spike proteinu… a ve skutečnosti moje laboratoř používá nástroj jednokvadrupólové hmotnostní spektrometrie pro vývoj metody pro kvantifikaci kyseliny šikimové. Kyselina šikimová je přirozeně se vyskytující molekula v bylině čínské medicíny s anglickým názvem Star Anise (badyán). Nachází se také v jehlicích borovice, určitých typech borovicového jehličí a v semenech fenyklu. Takže kyselina šikimová… lidé si doma mohou udělat vlastní extrakt… a ona se používá jako základ pro lék na předpis Tamiflu, který podle FDA blokuje replikaci viru, a který zabraňuje respiračním onemocněním virového původu.

Takže to je zajímavé a myslím, že je tady hodně naděje pro lidi, kteří mají tuto informaci. My pracujeme na metodě… a to si vlastně myslím, že se vám bude líbit… existovala věděcká stať z Oregonu před několika lety, vědci koupili v obchodě přístroj na espresso, který používá extrakční metodu pod tlakem, aby vyrobil espresso z kávových zrn. Ukázalo se, že tyto přístroje jsou velmi levné a velmi efektivní rozpouštědlové extrakční stroje pro byliny. Můžete použít vodu jako vaše rozpouštědlo a můžete použít jehlice borovice nebo bylinu badyán a můžete vyrobit extrakt kyseliny šikimové za použití zařízení pro expresso za 100 dolarů ve vaší kuchyni. My se pokoušíme zdokumentovat efektivitu tohoto procesu za použití přístroje na espresso koupeného na Amazonu. Takže tohle je náš současný výzkumný projekt.

Fuellmich: To je opravdu, opravdu zajímavé, vím že hodně našich diváků to bude následovat. Existuje k tomu nějaká dokumentace?

Adams: Zatím ne, naše laboratoř se jmenuje CWC Labs, na stránce cwclabs.com, ale budeme to publikovat na stránkách naturalnews.com, jakmile to bude dostupné. Problém u stanovení metod je ten, že je to velmi bolestivý proces. My jsme například strávili 18 měsíců vývojem metody kvantifikace glyfosátu. Zabijáka plevele. Herbicidu. Ale to je velmi složitá molekula a kyselina šikimová je mnohem jednodušší a je rozpustná ve vodě a je snadno vidět pomocí chromatografie, takže to by mělo být… my se to snažíme protlačit co nejdříve to půjde. My chceme dělat vědu pro lidstvo a publikovat výsledky veřejně, chceme, aby se stala veřejnou doménou, tentokrát ani nebudu čekat na vědecký časopis, my to prostě budeme publikovat sami, tady je náš výzkum, udělejte si to sami. Protože svět to potřebuje hned teď.

Fuellmich: Výborně.

Fischerová: Chci se zeptat, zkoumali jste ve vaší laboratoři přísady ve vakcínách?

Adams: Nebyli jsme schopni… je těžké hledat neznámé při použití přístrojů pro hmotnostní spektrometrii. Nejblíže se k tomu můžete dostat s přístrojem pro hmotnostní spektrometrii doby letu. To vám může dát velmi přesnou molekulární hmotnost až na 4 desetinná místa. To vám může říct, co si myslí, že ta látka může být, ale abyste to potvrdili, musíte si obstarat certifikovaný materiálový standard fyzického materiálu, který si myslíte, že to je. A pak musíte spustit metodu vašeho přístroje proti tomuto fyzickému materiálu, abyste potvrdili. Ano, tohle jsou vrcholy, toto jsou hmotnosti, toto je ionizace. Jak se ukazuje, a tohle je tak nějak tématem dneška, když jsem se pokoušel zakoupit certifikovaný referenční materiál viru SARS-CoV-2, naběhl jsem si proti zdi. A zjistil jsem, že nejsou dostupné žádné izoláty… aspoň dle mých znalostí.

Hledal jsem, hledal jsem a hledal a potvrdil jsem si to s jinými vědci, včetně dr. Mikovitsové, která pracovala ve virologii. A nejsou dostupné žádné izoláty. Existují pouze něco jako koktejly mrtvých buněk, které byly vypěstovány v hovězím séru, kterým říkají „izolát”, a o ni vám pošlou 0,5 ml této tekutiny. Ale v jejich vlastním upozornění říkají: tohle by nikdy nemělo být použito k výrobě vakcín, protože většina genetického materiálu v této lahvičce je vlastně materiál lidské hostitelské buňky a materiál hovězího séra. Tak tady to máte. Není to izolované.

Fischerová: A je to něco jako obvyklá procedura pro izolát viru, mohou být možná jiné, které byste mohl zakoupit jako pro spalničky, je to vždycky tak?

Adams: Jako upozornění – zaprvé, nejsem virolog a my obvykle nekontrolujeme viry v naší laboratoři, my kontrolujeme mikrobiologii a jiné molekuly jako glyfosáty. Takže jsou jiní, kteří ví více o tomto problému než já. Ale na základě výzkumu, který jsem provedl… a mám dostatek věděckých poznatků k tomu, jak nakupovat certifikovaný referenční materiál.

Vím, jaké jsou standardy, vím jaké jsou popisy. Nemohu najít izolovaný materiál, který se vztahuje k čemukoliv podobnému SARS-CoV-2 a i dokonce materiály pro jiné věci jako jsou spalničky, to jsou směsi. Z toho, co vím, to jsou všechno směsi. Upřímně očekávám buď pevnou hmotu, což je jemný prášek sušených nanočástic a mám standardy jako tyto, nebo očekávám, že uvidím tekutinu se standardem v roztoku s uvedou kvantitativní hodnotou nebo koncentrací. Takže pokud koupím standard glyfosátu, glyfosát je typicky 1000 mikrogramů na mililitr. Takže hmotnost / objem a já vím, to je mimochodem vysoká koncentrace, takže vím, že to je, co tam je. Všechny ty standardy, které mohu najít, ty tzv. izoláty covidu, žádné z nich neobsahují vůbec žádnou specifikaci kvantifikace. Takže dokonce i když tam něco je, vy nevíte, kolik toho je. Tak jak můžete s tímto dělat vědu?

Fischerová: To je velmi podivné.

Fuellmich: Jak vysvětlíte, že existují lidé, kteří tvrdí, že virus byl izolován. Poslouchal jsem některé z nich, kteří se mi to pokoušeli vysvětlit, ale nebyl jsem schopen pochopit to, co říkají. Zatímco vy říkáte, že jste se pokoušel najít vzorek, a při tom můžete koupit v podstatě všechno, ale pro tuto část, ten izolát SARS-CoV-2, jste narazil na zeď. Jak si to vysvětlujete, jak ta druhá strana, ne druhá strana, jak někteří vědci, na základě čeho dochází k závěru, že virus byl izolován?

Adams: Já myslím, že to je mlžení terminologie. Protože CDC používá výraz izolát pro jakýkoliv vzorek, který je odebrán člověku, který je prohlášen jako symptomatický, a který je prohlášen nositelem určité nemoci. Takže jinými slovy jeden z těch takzvaných izolátů, což není izolát, byl odebrán ženě ze Seattlu ve Washingtonu, myslím v únoru 2020 a to je jeden z materiálů, který je k dostání k prodeji pro laboratoře. V podstatě ta historie toho je… oni vzali ženu z letadla, která letěla do Seattlu z Číny. Měla symptomy, určilo se, že to bylo v době vypuknutí epidemie v Číně a prostě prohlásili, že má covid. A pak vzorky, které jí odebrali, krevní vzorky a pak vzorky séra, které z toho odvodíte, byly prohlášeny za izolát. A doslova tomu říkají izolát i přesto, že to nejsou izolované částice.

A způsob, jakým je velmi jednoduché to ověřit je, že mohu koupit jeden z těchto vzorků, mohu ho dát pod skenovací elektronový mikroskop, a viděl bych hodně různých věcí, různé druhy tvarů a velikostí, lidské buňky a různé druhy vláken genetického materiálu atd. Izolát by měl být jednotný, všechno by to mělo být stejné. Když koupím izolát glyfosátu, mohu jít na chemspider.com, mohu tam vidět molekulární strukturu, a pokud to dám pod mikroskop, tak tam nebude nic jiného než glyfosát. Všechno stejné, všechno jednotné. To je izolát. Pokud se podíváte pod mikroskop a vidíte spousty různých náhodných bláznivých věcí, něco jsou buňky, něco genetický materiál a možná i nějaké krevní buňky, ty jsou velké pod mikroskopem, je mi líto. Tohle není dobrá věda a to není izolát.

Jak tak poznáte, co máte, a navíc jak poznáte, kolik toho máte? A to vede k PCR testům. PCR test tvrdí, že najde přítomnost jednoho nebo více vláken genetického materiálu, který je zesílen. Ale oni to zesílí tak hodně, hranicemi cyklování, že ve skutečnosti zesilují šum na pozadí přístroje, a stane se to, že ztratí to, čemu v laboratorní vědě říkáme poměr signálu k šumu. Musíte mít poměř signálu k šumu. Takže pokud koupím řekněme rtuť, pokud se dívám na rtuť ve vzorku potraviny, a můj šum na pozadí je takový, ale vrchol rtuti má tu samou výšku jako všechny ty vrcholy na pozadí, nemůžeme říct, že jsme našli rtuť. Protože to musí vyčnívat. A pro kvalitativní měření musíte mít poměr signálu k šumu alespoň 3:1 a pro kvantitativní měření musíte mít alespoň 10:1. A nic z toho neexistuje u PCR testů s vyššími limity cyklů. Takže tohle je moje odpověď.

Fuellmich: A jak to dělate, když hledáte, řekněme rtuť v jídle, jak to provádíte… jaký je ten proces? Prvně musíte získat izolát, předpokládám, a pak musíte naučit stroj, tohle je co hledám a tohle je množství toho, co hledám.

Adams: Máte pravdu. A hodně lidí si neuvědomuje, že stroje neví nic o kvantitě, dokud je to nenaučíte, Takže máte pravdu, získáte rtuťový standard a to jsou atomy rtuti, které jsou rozpuštěny ve stabilizačním roztoku, což je typicky nějaké procento kyseliny dusičné s vodou, takže to je roztok se známou koncentrací rtuti. A ta koncentrace může být 10 ppm (částic na milión), nebo jakákoliv jiná. A vy z toho normálně provedete sériové ředění tak, že snížíte rtuť až na 1 částici na miliardu. A pak prostřednictvím sériového ředění, a rtuť by byla analyzována na ICP-MS, což je jeden z přístrojů, který máme, používá plazmový hořák, aby zničil všechny molekuly a odseparoval elementární atomy ionizací a pak to má detektor, který to může vidět. Takže, proženete všechny vzorky přístrojem a přístroj pak vybuduje takzvanou kalibrační křivku.

Kalibrační křivka je od 1 částice na miliardu až kamkoliv vede vaše křivka, řekněme 1000 částic na miliardu nebo 1 částice na milión. Pak vezmete neznámé vzorky vašeho jídla, které musí být převedeny na kapalinu metodou rozkladu vzorku, rovněž za použití kyseliny dusičné, to převede známé množství potraviny, např 0,5 g potraviny by bylo rozpuštěno v 15 ml roztoku. A tak víte, že pak zpětně můžete přepočítat koncentraci. Pak vezmete roztok a proženete ho přístrojem a ten vám řekne, kolik rtuti bylo v tom vzorku ve srovnání s kalibrační křivkou, kterou jste předtím vytvořil a přístroj vám může říct přesně: Oh, vy máte 57 částic na milion nebo miliardu, typicky. U rtuti je to velmi nízké ve většině potravin, takže vám může dát přesné číslo, a to je vaše odpověď. Takto se to dělá.

Fuellmich: Jinými slovy… ano, pokračuj…

Fischerová: Já bych chtěla jen vědět ty věci, ten mix věcí, které jste mohl nebo někdo mohl koupit, s ohledem na izolát SARS-CoV-2… na co by se to obvykle používalo, zdá se to být zbytečné, pokud nemůžete detekovat samotný virus, je to jenom směs různých věcí. K čemu se to používá všeobecně?

Adams: Bohužel to je používáno na mnoho věcí, o kterých bych řekl, že jsou nevědecké. Například je to použito k ověření PCR testu. Tady je, jak to je s PCR. Většina z těch PCR laboratoří prostě jen nahrává knihovny ze CDC nebo jiných zdrojů. Ony používají digitální knihovny, sekvenci genetického materiálu. Sekvenci, kterou pak označí jako pozitivní u nějakého testu. Ale příležitostně to laboratoř pojede proti tzv. standardu, takže mohou zakoupit jednu z těchto směsí, která může obsahovat, řekněme 50 tisíc různých genetických sekvencí. PCR test pak řekne, ano je to pozitivní, detekovalo to covid v tomto vzrorku, ale tady je problém. Mohli byste spustit 50 tisíc různých PCR sekvencí, a to by taky vyšlo pozitivní pro tyto věci. Takže vy jste ve skutečnosti neizolovali žádný patogen.

A navíc je tady ten problém s kvantifikací. Tady je jedna zajímavá věc. Moje laboratoř jednala s Thermo Fisher před víc jak rokem, aby zakoupila jejich PCR vybavení pro testování potravinových patogenů. My v současné době používáme jinou značku, ne PCR metodu, která používá inkubaci. A je to dlouhý proces inkubace, pokud hledáte E.Coli nebo salmonelu, kvasinky a plíseň. Trvá to asi 72 hodin. My jsme v oboru nezávadných potravin, potravin testovaných v laboratoři, certifikovaných BIO potravin. Takže my musíme držet všechny naše zásoby pro všechno tohle testování a to přidá cca další pracovní týden, než můžeme dostat jídlo k lidem. Takže my jsme mluvili s Termo Fisher… a mimochodem, kdykoliv mě přerušte, když bych se odchyloval od tématu…

Fuellmich: Ne, prosím pokračujte, to je důležité.

Adams: Dobře, my jsme mluvili s Termo Fisher, protože oni řekli, že mají rychlejší metodu PCR. A PCR může detekovat genetický materiál E.coli, nebo salmonely, nebo potravinových patogenů, a že to může být provedeno během pouhých několika hodin místo tří dnů. Tak my jsme řekli: Skvělé! Jednali jsme s nimi a jedna z prvních otázek, na které jsem se zeptal, byla: Jak nám to dá kvantitativní výsledky? A jejich odpověď byla: To vám to nedá. To nedá kvantitativní… ne.. chápejte, v naší současné mikrobiologické laboratoři dostaneme kvantitativní okno. My víme, že nálož salmonely je mezi dvěmi body. Není to tak přesné jako hmotnostně spektrometrická analýza, ale víme, že je to větší než jedno číslo a nižší než jiné číslo. A to je cenné, to je cenná informace. S PCR nemáte nic, žádnou kvantifikaci.

A já jsem se zeptal, jak můžeme vědět, jestli to jídlo je bezpečné nebo nebezpečné? Vzhledem k tomu, že FDA a vy to víte, jste v Evropě, Evropská unie má velmí přísné úrovně bezpečnosti potravin, povolitelné mikrobiologické limity nebo kvasinek, nebo plísní, nebo olova, nebo glyfosátu, v konkrétních jídlech. Ve skutečnosti jsem se podíval na všechny ty evropské dokumenty, je to asi 100 stránkový dokument, kolik glyfosátu je v zelených fazolích, kolik glyfosátu v mase, mléku, protože to je jiné pro různé potraviny. Takže my víme všechny tyto informace, tak jsem se ptal, jak na to dokážeme odpovědět podle vašeho PCR testu. A oni řekli: Na to nedokážete (odpovědět). To jenom označí ano nebo ne.

Fuellmich: To je něco, co Kary Mullis říkal znovu a znovu a znovu pořád dokola. Protože to není… vy nemůžete ve své podstatě kvantifikovat PCR test. To je, o čem to celé je, je to tak?

Adams: Ano.

Fuellmich: Pokud vyjde test pozitivní, to může stejně dobře vyjít pozitivní na nějaký bezvýznamný fragment něčeho, co je naprosto bezvýznamné. Je opravdu těžké pochopit, že Světová zdravotnická organizace doporučila zbytku světa Drostenův test, o kterém on říká, že nám může říct přesně, jestli je někdo infikován nebo ne. Já tomu prostě nerozumím… A pokud vezmu v úvahu, co mi právě říkáte, a co nám jiní řekli dříve, to je prostě… Nedokážu pochopit jak lidé, kteří jsou zvyklí pracovat s PCR testy, například zubaři, nebo lékaři, jak mohli propadnout této lži. Protože to je tak očividné.

Adams: Ano, je to očividné, a co je dokonce ještě více šokující na tom, podle mého názoru, je to, že tyto testy jsou prováděny zdravým lidem, kteří nemají symptomy, takže nejsou nemocní. Můžete mi říct jediný případ z lékařské historie, nebo od vynálezu PCR, kdy jsme testovali zdravé děti, jestli nemají spalničky, které nemají příznaky a podrobili je PCR testu a řekli: ó, tys vyšel pozitivní kvůli jedné genetické sekvenci virového proteinu spalniček. A teď nesmíš jít do školy nebo nesmíš mít kamarády nebo musíš mít masku.

To by bylo absurdní. Nebo si zvolte jakoukoliv nemoc ať už mikrobiologickou nebo virovou, nebo plísňové onemocnění, jakoukoliv nemoc. Od kdy chodíme testovat zdravé lidi s nekvantitativním testem a říkáme jim, musíte být vězněm ve vašem vlastním obydlí, nebo dokonce i v nemocnici, a pak říct: Ó vy jste vyšel pozitivní, musíte mít ventilátor. Víte, to je lékařské pochybení, vědecké pochybení na globální úrovni, jaké jsme nikdy neviděli.

Fischerová: Je možné, že u těchto strojů… rozpoznat sekvenci, kterou hledáte… je možné tohle udělat na počítačově generovaném… s nějakou počítačově generovanou metodou? Jako to, co jsme slyšeli o Drostenovi, že nějak poskládal tento test. Prof. Drosten. Díval se do databáze genových sekvencí a pak shromáždil nějaký počítačový model genové sekvence, kterou hledal. Takže je možné nejít přes izolát a jít pomocí počítačově generovaného modelu? A pak, já nevím… myslím, že ve skutečném vědeckém světě by to někdo v nějakém okamžiku měl otestovat proti skutečnému viru, proti izolátu, o kterém jste právě řekl, že neexistuje, alespoň není v čisté formě, která by k provedení toho byla zapotřebí. Ale ty přístroje by mohly být nastaveny, nebo by jim bylo nějak řečeno, aby hledaly tuto počítačově generovanou sekvenci. Rozumím tomu správně?

Adams: Úplně správně Viviane. To je opravdu důležitý poznatek. To je, že většina laboratorních přístrojů pro PCR, které se právě používají, jen nahrávají digitální knihovny a nikdy neověřují žádné testování proti fyzickému vzorku, kterým říkáme CRM, certifikovaný referenční materiál. Takže jsem si vědom, že existují lidé, kteří chtěli vydělat hodně peněz v průběhu obzvláště loňského roku, a šli a koupili sadu přístrojů pro PCR, který je, pokud se týká laboratorního zařízení v USA, velmi levný, stojí jenom 120 tisíc dolarů nebo tak nějak, můžete zakoupit PCR systém.

Dokonce i když nevíte, co děláte. Někteří z těchto lidí byli schopni vydělat v průběhu jednoho víkendu kolem miliónu dolarů. Na parkovišti, v dodávce, provozovali své vybavení pro PCR, pro nemocnici a prostě jen označovali pozitivní, poztivní, pozitivní a nemocnice řekne: Ó, my máme všechny tyto pozitivní lidi, a teď označujeme Medicare, Medicaid, všechny ty pojišťovny, a teď dostávají covid bonusy na záchranu. Víte, každý v tomto řetězci dostával extra peníze, spoustu peněz, falšováním toho a s vědomím, že by to vědeckou kontrolou neprošlo.

A abych dále odpověděl na vaši mimochodem výbornou otázku, existuje u jakéhokoliv přístroje v laboratoři, včetně přístrojů na hmotnostní spektrografii, nebo chromatografii, PCR, apod. my bychom mohli vždy… my bychom se teoreticky mohli podívat na kontaminaci kadmiem nebo olovem. Mohli bychom říct ok, známe hmotnost olova, budeme hledat hmotnosti a řekneme, že tyto hmotnosti jsou hmotnosti olova. Jenomže to by nikdy neprošlo akreditací ISO. A jediný způsob, jak projít ISO akreditací, což je to, co jsme my, je, že musíte mít certifikovaný vzorek materiálu, olova, ve známé koncentraci, známého rozpouštědla a musíte potvrdit vaše zjištění proti skutečnému fyzickému materiálu, protože my nemůžeme provozovat vědu ve světě virtuálních definicí, galerií a knihoven a pak tvrdit, že to je skutečné. Ale to je, co se děje po většině u PCR.

Ve skutečnosti my jsme se zabývali… byl to dokument FDA, který přiznal, že schválení RT-PCR testu, který byl používán celou tu dobu, byl schválen na základě testu, který byl vyroben ze simulovaného… simulace covidu, SARS-CoV-2. Protože oni v té době neměli referenční materiál. Takže oni vzali digitální definici a pak ji zkombinovali s genetickou bankou. Oni zkombinovali a pak byli schopni získat nějaké genetické sekvence z fyzického světa, ne z Covidu, a zkombinovali je s lidskými buňkami a oni simulovali Covid a pak řekli ano, test funguje. Takže ten samotný základ pro schválení tohoto testu byl proveden bez certifikovaného referenčního materiálu. A myslím, že to je důvod, proč CDC nedávno oznámila, že stahuje tento test 31. prosince tohoto roku. Protože oni vědí, že je zfalšovaný, je nevědecký.

Fuellmich: Myslím, že se blížíme, alespoň z mého pohledu, my se blížíme více a více k faktu, že virus neexistuje. Nebo, že virus existuje, ale není nijak speciální. Víte, to je proč nám prof. Dolores Cahillová řekla, myslím, že jsme s ní vedli rozhovor několikrát, posledně, když jsme s ní vedli rozhovor… co nám řekla, bylo mimochodem potvrzeno dr. Sing Han Lee. On byl velmi známý doktor ve Spojených státech. On řekl, že jediný způsob, jak můžete skutečně vidět, na co ta věc testuje pozitivitu je tím, že sekvenujete molekulu toho, co odeberete z krku nebo z nosu. Sekvenováním pozitivního PCR testu. Pokud to sekvenujete, pak zjistíte, na co to testuje pozitivitu.

A Dolores nám řekla… A existuje nová zpráva právě z tohoto týdne, existuje podobná zpráva z oblasti zálivu v New Yorku, ona nám řekla, že v New Yorku sekvenovali 1500 pozitivních testů a polovina z nich byla Influenza A (chřipka) a druhá polovina Influenza B. Stejný příběh, doufám, že si je nepletu, ale myslím, že stejný příběh byl publikován před několika dny v oblasti zálivu (NYC). Takže se tu díváme na možnost, že virus neexistuje, nebo alespoň neexistuje koronavirus, ale spíš… a to vysvětluje, proč chřipka doslova zmizela, spíš to vypadá a zní, že přenálepkovali obyčejnou chřipku.

Fischerová: Reinere, mohlo by to být tak, že existuje skutečný virus, ale že test reaguje pozitivně na několik virů, jako influenza B, C, jakýkoliv rhinovirus, cokoliv a možná taky trochu koronavirus a jeho různé typy. Co jsme viděli v těch kruhových testech, kdy poslali hodně testovacích vzorků do laboratoře a pak jsme měli hodně pozitivních testování opravdu na obyčejné koronaviry, takže falešné pozitivity na SARS-CoV-2.

Adams: Já bych řekl, že virus existuje, existuje několik virů, běžných virů, dr. Mikovitsová dokonce říká, že některé z nich jsou opičí viry, které byly v předchozích letech podány v očkování proti chřipce, ale co tady není… tady není nový koronavirus. Tady není nic nového. Existuje tady virový mechanismus, podle mého chápání, protože virový replikační mechanismus existuje, ale je to vícero virů, které jsou jen označeny jako koronavirus, a především ten spike protein je velmi reálný. Spike protein je vytvořená biologická zbraň, to je teď velmi jasné. Spike protein byl dán do vakcín jako cíl protilátek, aby vytvořil imunitu proti spike proteinu, a navíc mRNA vakcíny obsahují intrukce pro tělo, pro buňky, aby vytvořily spike protein. Teď, co je důležité pochopit je to, že spike proteiny jsou samy velmi nebezpečné pro lidské zdraví, způsobují kardiovaskulární poškození a to bylo nyní potvrzeno institutem Salk a mimochodem i několika dálšími studiemi.

Vaskulární poškození, neurologické poškození, imunologické poškození a poškození reproduktivního zdraví, ony cílí na vaječníky a varlata, cílí na nadledviky, dostávají se do plic, neurologických tkání, sleziny, srdce, atd. A to je důvod, proč minimálně jedna z nedávných pitev někoho, kdo byl nedávno očkován, objevila spike protein v každém hlavním orgánu těla. Protože on cirkuluje a množí se, pokud dostanete mRNA jako injekci. Takže dr. Mikovitsová mi řekla, že ta původní platforma tohoto, což byla něco jako směs, koktejl mnoha virů, byl vzorek č. E6 z 96 jamkové destičky vzorků mnoha různých možných kandidátů na biologickou zbraň. Takže oni vybrali E6, protože to byla nejvíce agresivní biologická zbraň. A řekla mi, že tento výzkum probíhal ve Fort Detricku v Marylandu a něco z toho bylo financováno agenturou DARPA. DARPA později financovala výzkum vakcín pro Modernu. A pak když Fauci a NIH získali ten vzorek, tento koktejl nebezpečných virů, převezli ho do Wuhanského virologického institutu, a dali jim peníze a sdíleli duševní vlastnictví s čínskou komunistickou armádou, která vede tyto laboratoře a pak čínští virologové přidali dodatečné posílení funkce (viru), tak aby agresivněji útočil na lidské buňky, ACE-2 receptory, a stalo se to tak tím monstrem spike proteinem se zvláštní afinitou pro lidské buňky.

Takže pokud byste se mě ptal na můj názor na původ tohoto, a možná jste se ještě neptal, tohle je jen můj názor, ten začátek byl v americkém výzkumném programu pro zbraně, byl rozšířen a dokončen v laboratořích ve Wuhanu v Číně za použítí peněz Spojených států a pak byl nasazen jak vypuštěním, tak v samotných vakcínách a to je, jak jsme se dostali tam, kde jsme dnes. Celá věc byla rozšířena pomocí podvodných PCR testů.

Fuellmich: Ano, to si také myslíme. Takže v konečném důledku jde o to, že ta skutečná biologická zbraň jsou ty tzv. vakcíny, protože to je, jak dostanou spike proteiny do těla lidí. Jinak pokud by to byl přirozený virus i přesto, že s ním bylo manipulováno, nebo byl částečně vytvořen člověkem, pravděpodobně by si s tím náš imunitní systém… by byl pravděpodobně v dobré formě, pokud by s ním nebylo manipulováno, ale za normálních okolností by to náš imunitní systém porazil. Ale když náš imunitní systém je obcházen tím, že nutí lidi, aby si nechali dát tu injekci, to je, co je ta skutečná hrozba, to je ta biologická zbraň. To je, co říkáte, je to tak?

Adams: Já bych souhlasil s tímto hodnocením. Z veškerých dostupných důkazů to vypadá, že spike protein je ta biologická zbraň. A že vakcína… celá vakcinační hysterie je krycí příběh, aby přesvědčili lidi, aby se podřídili… mám říct eutanázii, pomalé eutanázii?

Fuellmich: Obávám se, že je to pravda. Myslím, že je to pravda. Takže to je, co nám důkazy… to je, co nám důkazy ukazují. Jak jste řekl v našem prvním rozhovoru, je nemožné zamést všechny ty negativní reakce pod koberec… objevují se všude. Objevují se teď všude v plné síle, a pokud je pravda, že půl milionu nebo dokonce možná milion lidí zemřelo po vakcinaci, existuje hodně lidí, kteří by oplakávali své příbuzné, o které přišli, a mnoho z nich nebude uklidněno tím, že jim lékaři řeknou, no nastal jeho čas, obzvláště pokud mu je pouze 21 let nebo tak nějak. A všechny to ostatní vedlejší účinky, které nejsou alespoň zatím smrtelné, jako myokarditida u mladých mužů, a tady v Evropě je prudký nárůst myokarditidy a obávám se, že v USA je to to samé u mladších mužů. Například před pár týdny, dánský fotbalový hráč dánského narodního fotbalového týmu zkolaboval na trávníku a měl štěstí, protože tam bylo hodně lékařů, kteří přispěchali a resucitovali ho, takže to přežil. Ale myokarditida… on už nikdy nebude moct hrát fotbal. Ano prosím pokračujte.

Adams: Přesně tak, narazil jste tady na velmi důležitý bod. Myokarditida je jen nablýskaný medicínský název pro zánět srdce. Kdykoliv slyšíte -itida, gingivitida je zánět dásní, takže každá -itida je zánět. Já jsem potravinový vědec. 20 let jsem studoval potraviny včetně jejich zánětlivých dopadů na lidské zdraví. A tady je má nejzávažnější obava v tom všem. My jsme nyní proočkovali po celém světě nevím kolik, stovky milonů nebo možná miliardy lidí to vakcínou, která obsahuje spike protein nebo jeho varianty. Spike protein je vysoce zánětlivá biologická zbraň a ta napadá vaskulární systém, neurologický systém atd. Obzvláště ve Spojených státech, my jsme známí jako národ, který jí hodně vysoce zpracovaných potravin a dokonce i ve světě lidé spoléhají na velmi levné a často zpracované nebo částečně hydrogenované semenné oleje.

Jako kukuřičný olej, řepkový olej, sójový olej, tyto oleje jsou známé ve výživových kruzích jako vysoce zánětlivé jak pro kardiovaskulární systém, tak pro neurologický systém. Takže nejen, že máme stravu ze zpracovaných potravin, a mnoho dalších věcí ve stravě jako homogenizované mléčné tuky například, nebo umělé ingredience, atd. Ale tyto úpravy jídla, zmínil jsem částečnou hydrogenaci, způsobují zánět a to vede k produkci trans tuků v průběhu procesu výroby potravin. U transmastných kyselin přiznává i FDA, že způsobují onemocnění srdce, mohou přispět k poruchám krevního cukru, obezitě dokonce potenciálně rovněž i k Alzheimerově chorobě.

Moje otázka je, co se stane, když národ lidí, žijících ve Spojených státech, který žije z větší části na zpracovaných, prozánětlivých, nezdravých potravinách a když polovinu z nich naočkujete biologickou zbraní s prozánětlivým spike proteinem a pak míříte do zimního období, kdy se deficit vitamínu D stane chronickým a rozšířeným a je vypuštěna další obyčejná chřipka, která spustí hyperzánětlivou odpověď imunitního systému známou jako protilátkově závislé zesílení neboli ADE. A moje závažná obava Reinere je, že mám velký strach, že uvidíme miliony Američanů umírat na následky této vakcíny v následující jedné až dvou chřipkových sezónách. A možná to hodně podceňuju.

Fuellmich: Obávám se, že máte naprostou pravdu, protože to, co říkáte, bylo potvrzeno všemi, všemi experty, se kterými jsme hovořili. Prof. Bhakdi, dr. Wodarg, Mike Yeadon, Roger Hodkinson z Kanady, každý a samozřejmě v poslední době, budeme mluvit s těmito lidmi také, ale obávám se, že potvrdí úplně stejný příběh… od lékaře z Idaho, ještě jednou jak se jmenuje? Skvělý člověk… Všichni se shodli na tom, že tohle je něco, čeho se máme velmi, velmi obávat. ADE – protilátkově závislé zesílení (nemoci). Ale co nám teď říkáte, je jako přednáška z vědy o výživě, ale dává nám to celý příběh. Proto najednou rozumím tomu, o čem to všechno je. To nejsou jen injekce, to je kombinace těchto věcí.

Adams: Ano. Pokud vám to nevadí, dovolte mi k tomu dodat něco důležitého. Vakcíny. V Evropě máte vakcíny Astra Zeneca, které jsou spojeny s krevními sraženinami. Faktory tvorby krevních sraženin jsou zesíleny v prostředí, kterému říkám zhuštěná krev. Zhuštěná krev je krev, která se příliš dobře nepohybuje. Samotné krevní buňky, krevní destičky se neoddělují, vytváří sraženiny dokonce i za běžného dne. Zhuštěná krev vede k vysokému krevnímu tlaku, protože vyžaduje větší tlak k pumpování zhuštěné krve v systému.

A zhuštěná krev je způsobena mnoha výživovými praktikami a praktikami životního stylu. Včetně konzumace mnoha zánětlivých potravin, mnoha smažených potravin a mnoha nezdravých potravin a jiných zvyků. Myslím, že je tady bod zvratu. Lidé, kteří mají zdravou krev, a to jsou lidé, kteří se snaží jíst superpotraviny, kteří jsou pro přirozené výživové návyky, možná jedí středozemní stravu, která je velmi dobrá pro kardiovaskulární zdraví, možná používají olivový olej, nebo dokonce kokosový olej na vaření, namísto levného semenného oleje, tisíce věcí, o kterých bych mohl mluvit, jak vytvořit zdravou krev. Už jen mimochodem pití více vody… lidé jsou chronicky dehydrováni. Ale když injekcí přidáte spike protein někomu, kdo má zhuštěnou krev, pak vaše faktory tvorby sraženin jsou zesíleny pravděpodobně o dva řády.

Najednou někdo, kdo by jinak nevytvořil krevní sraženinu, začne vytvářet krevní sraženiny jako blázen, dokonce i mladí zdraví muži sportovci, dokonce i na střední škole, umírají po vakcíně. To bylo zdokumentováno ve všech oblastech. Takže my se musíme dívat na kombinaci jídla a výživových faktorů, stavu vaší krve v porovnání s tím, čemu jste vystaveni. Nejen spike proteinu z vakcín, ale také šíření spike proteinu od jiných lidí, kteří byli očkováni, kteří jsou blízko vás a šíří spike protein dokonce i přes kontaktní povrchy. Takže abych to shrnul, jsem přesvědčen, že lidé, kteří následují zdravé praktiky ve smyslu jejich volby potravin a životních stylů, ti mohou odolat poškození ze spike proteinu. A to je dobrá zpráva pro lidstvo, ale je to také naléhavá zpráva, že lidé teď potřebují zlepšit zdraví jako nikdy předtím.

Fischerová: Pokud vaše teorie… ta, že je to biologická zbraň,… pokud je správná, myslíte že tohle všechno, všechny ty podrobnosti byly brány v úvahu těmi, kteří tu zbraň vytvořili? Protože to je hodně detailů, které hrají roli, aby dosáhli maximálního výsledku katastrofy, jak se zdá.

Adams: Domníval bych se, že brali v úvahu všechny tyto faktory a oni ví, že stejně jako farmaceutické firmy dominují inzerci v USA, stejně tak firmy vyrábějící nezdravé zpracované jídlo. A mimochodem limonády jsou vysoce prozánětlivé kvůli vysokým dávkám kukuřičného sirupu a kyseliny fosforečné. Takže vysoce kyselé nápoje, zkombinované se smaženým jídlem a všemi těmi ostatními věcmi, vedou k celému průmyslovému odvětví nemocí a transplantací srdce, a autoimunitních onemocnění, cukrovka typu B bují v USA u latinské populace stejně tak jako u populace afrických Američanů, kteří jsou náchylní k deficitu vitamínu D. Je tady spousta faktorů, které jsou zde důležité, ale neslyšel jsem mnoho lidí mluvit o výživových faktorech, a jak to ovlivňuje vaši míru přežití u těchto vakcín.

Fuellmich: Dává mi to perfektní smysl. A dává mi to perfektní smysl taky proto, že za posledních 40-50 let potravinový průmysl a farmaceutický průmysl pracoval ruku v ruce. A to se nestalo přes noc. Víte, moje žena a já… Moje žena nestrávila tolik času v USA, ale když tam byla v roce 2019 a 2020, neustále mě upozorňovala na fakt, že je tam tolik obézních lidí, mnohem více, než byste našel tady v Evropě. A to je samozřejmě výsledek toho, že potravinový průmysl skutečně ve své podstatě doslova tráví lidi. To se podle mě stalo.

Adams: Přesně tak. Existuje ingredience ve zpracovaném mase v USA, jmenuje se dusitan sodný, a ten přímo produkuje nitrosaminy, jakmile příjde do kontaktu s kyselinou chrolovodíkovou ve vašem žaludku. Nitrosaminy způsobují rakovinu. Způsobují rakovinu mozku, způsobují leukémii, způsobují kolorektální rakovinu. Nitrosaminy jsou známé tím, že jsou tak účinné při zvniku rakoviny, že v laboratorní analýze, když používají laboratorní krysy a chtějí, aby u nich vyvolali rakovinu, aby otestovali léčbu rakoviny, vstřiknou jim nitrosamin, aby především měly rakovinu. Pokud jíte zpracované maso, jíte rakovinu, pokud obsahuje dusitan sodný, USDA o tom ví od roku 1978 a oni se to rohodli vyjmout z limitů.

Proč… protože dusitan sodný jako konzervant způsobuje, že maso vypadá růžovější a čerstvé. Takže to je barvící přísada s vedlejším účinkem vzniku rakoviny. A je to v párcích v rohlíku a v Beef Jerky, polévkách v konzervě se šunkou, sendvičovém mase, lančmítu, salámech, všude v průmyslu zpracovaného masa, je to ve slanině, a je známo, celá desetiletí, že to zabíjí lidi.

Fuellmich: To je pravděpodobně nejdůležitější část této lekce, aspoň pokud jde o mě. A vím, že moje žena by souhlasila a jsem si jistý, že Viviane taky. Musíme být daleko víc opatrní v tom, co jíme. Musíme se naučit, jak se zbavit těchto jedů a jíst zdravé jídlo. Myslím, že to je jediná cesta, jak to udělat, plus musíme bojovat v průběhu období, kdy slunce tolik nesvítí, musíme bojovat se svým nedostatkem vitamínu D. A to vyřeší půlku problémů, je to tak?

Adams: Věřím, že pandemie by skončila, kdyby prezident Trump řekl, hej všichni, vemte si vitamín D, nebo dokonce kdyby vláda řekla: budeme zdarma dávat vitamín D a zinek. Vyzvedněte si to všichni na vaší místní poště. Je to všechno zdarma. To by ukončilo pandemii na místě. Ale neobohatilo by to vakcinační firmy a držitele patentů jako Fauci, to by nedalo moc CDC, guvernérům jako Newsom a Cuomo, to by jim nedalo všechny ty věci, které oni chtěli, i přesto, že lidstvo trpělo v průběhu toho procesu. Byli ochotni zabíjet, aby získali moc nad lidmi… představte si, co to říká o tom, kde se nacházíme nyní, a o naléhavosti poklidně povstat a protestovat, abychom to zastavili.

Fuellmich: Ano, to znamená, že nastal čas. Je nejvyšší čas. To je dobrá věc, protože nakonec více a více lidí se probouzí a dokonce i ti, kteří provedli špatná rozhodnutí, znám některé, kteří dostali injekci a kteří jsou těsně před přechodem na naši stranu uličky, takže to je jediná dobrá zpráva. Jsou věci, které vychází na světlo a lidé jsou připraveni povstat, protože to je jediný způsob, jak pokračovat.

Adams: Je smutné, že lidstvo se musí učit prostřednictvím tolika chyb, jak nám historie ukázala a proč musíme ty chyby historie opakovat ve stále větším a větším měřítku. To nedává smysl. Pokud se má lidstvo zachránit, musíme se přestat ničit. Opravdu jednoduché.

Fuellmich: To je vlastně velmi jednoduché. To je výborné Miku, je nám potěšením a ctí a jsme vděční, že jste nám věnoval všechen tento čas. Tohle bude jedna z nejpopulárnějších relací, které jsme měli a vím, že budeme mít hodně otázek od našich diváků a jsem si velmi jistý, že uděláme spolu rozhovor ještě minimálně jednou.

Adams: Bude mi ctí znovu přijít. Vaše práce je nesmírně důležitá pro svět, takže jsem poctěn, že tady jsem a udělám, co budu moct, abych podpořil vaše úsilí.

Fuellmich: Mockrát děkuji Miku, zůstaneme v kontaktu.

Adams: Dobře, děkuji.

Fuellmich: Dobře.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Nadcházející (pod)zimní období s chřipkovou sezónou snad mnohým váhavým konečně otevře oči. Mnohým neváhavým ale možná oči zavře. Na furt. „Hin sa hukáže, hdo z nás!“ — Kozina
    Já osobně jsem neváhavý a neočkovaný; jako takový jsem a zůstanu. Howgh.

  2. PANKRÁCKEJ: některým otevřela oči píchnutá druhá vakcínka, po které měli zdravotní potíže – v tomto případě velmi lehkého průběhu……
    a pokud jde o dusitan sodný, tak tam je zabedněnost lidí veliká…….

  3. Moc děkuji za překlad k tomuto videu, jedno z těch, kteří lidi musí vidět a až pak se „svobodně“ rozhodnout, zda korona narativu věřit dále, nebo začít váhat ohledně toho, co se tady opravdu kolem něj děje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů