Aerolinky ve Španělsku a Rusku doporučují očkovaným lidem nelétat

Ve zkratce...

Aerolinky ve Španělsku a Rusku doporučují očkovaným proti covidu nelétat z důvodu rizika vzniku krevních sraženin. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Zde je další nepříjemná pravda. Aerolinky v některých částech světa nyní radí očkovaným lidem, aby nelétali. Ano, slyšeli jste mě správně. Aerolinky ve Španělsku a Rusku varují očkovaným proti koronaviru, aby nelétali kvůli riziku krevních sraženin. To je známé riziko dálkových letů, ale je to ještě zhoršeno potenciálními vedlejšími účinky, tvorbou krevních sraženin u „vakcín” proti covidu. Je to jen další známka toho, že už opravdu neexistuje nikdo z veřejných činitelů, kterým můžete skutečně věřit.

A v tom spočívá problém. Globální tlak směřuje k posílení těch, kteří jsou jasně nedůvěryhodní, s ještě větší autoritou a kontrolou nad námi všemi. Tito lidé již přepisují historii tak, aby jim vyhovovala, tráví mysl našich dětí nebezpečnou a škodlivou koncepcí rasy a změny pohlaví ve školách.

Nyní trvají na tom, abychom se podrobili globálnímu lékařskému experimentu, který jim umožní ukázat, že dělají něco víc, než je zkušené odhady, proč to vlastně dělají? Po celá desetiletí tito totalitáři dělají dětské krůčky ke svému konečnému cíli. Ale teď sprintují k cílové čáře. Cítí, že vítězství mají téměř na dosah. Nyní je tedy na nás, abychom toto šílenství zastavili. Nemůžeme se spoléhat na vládu, že to udělá za nás, protože vlády jsou ve skutečnosti podstatnou součástí problému.

Potřebujeme méně jich a potřebujeme více z nás. My, jednotlivci, kteří bychom měli dělat svá vlastní rozhodnutí, kteří se dokážeme zbavit závislosti na vládě, a jít tak směrem k individuální autonomii a decentralizovanému řízení. A agenda decentralizace se rychle objevuje. Většinou prostřednictvím technologie blockchain… ta změní celou věc. A toho se vláda bojí nejvíce. To způsobí, že ti nahoře, kteří nad námi využívají moc, budou nadbyteční. Radikálně to změní obchodování, peníze a informace, jak to známe.

Přinese to zpět do systému pevnou důvěru a zároveň umožní vládnout svobodě. I když se snaží zabránit zvonům svobody, aby zvonily, současné mocenské struktury nemohou zastavit to, co přichází. Proto zdvojnásobily své snahy k prosazení své agendy. Ale jejich unáhlenost jen odhalila jejich slabiny a jejich pokrytectví. Lidé se probudí – pomalu, ale jistě. A toho se tito plutokratičtí elitáři bojí nejvíce.

Zdroj: Sky News

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. „Lidé se probudí – pomalu, ale jistě.“
    Jsem příliš pesimistická, když k té větě přidám „Ale pozdě“? Nebo spíš realistická? Je totiž možné, že už dnes je pozdě a to je pořád ještě konec fronty na očkování v nedohlednu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů