Luc Montagnier – Civilizační hrozba prionových onemocnění způsobených covid očkováním (z 12. 1. 2022)

Ve zkratce...

Luc Montagnier, držitel Nobelovy ceny, na veřejném slyšení v Lucembursku dne 12. ledna 2022 vysvětluje vážné riziko covid očkování na dnešní ale i budoucí generace.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 15. ledna 2022

Přepis:

Děkuji vám za pozvání k tomuto slyšení, které je důležité nejen pro tuto zemi, Lucembursko, ale také pro Evropu a celý svět. A abych vám odpověděl na vaši otázku, působím v medicínském oboru jako lékař. Důležitou věcí je… že… můžeme říct… že to může být zvažováno… na úrovni… skupiny nebo celé společnosti. Momentálně je zde diskuze o lékařské etice. Začneme Hippokratem „primum non nocere“ v první řadě neškodit. Ale pokud medicína směřuje ke smrti, a mluvíme o léčbě s velkým nepohodlím (následky/bolest), jsem absolutně proti této myšlence a… musíme respektovat etiku v tom smyslu, že musíme uzdravovat a léčit pacienty, a ne je zabíjet.

Bohužel se aktuálně setkáváme s velkou kampaní, v souladu s marketingovými pravidly, abychom prodávali a nařizovali medicínské léky. které zabíjí naštěstí ne celý svět, ale starší a nyní mladé sportovce a dokonce děti. Nyní se bavíme o rozšíření očkování na děti. Jsem absolutně proti tomu. Lékařská etika… musí být respektována. A musí být respektován význam slova život, a zdravotní stav očkovaných lidí. Ale tyto vakcíny jsou jed. To nejsou skutečné vakcíny, mRNA umožňuje, aby informace byla nekontrolovaně přepsána prostřednictvím celého těla. Nikdo z nás nemůže s jistotou říct, kam se tyto mRNA dostanou.

To je přeci naprosto šílená nejistota, a ve skutečnosti, nyní zjišťujeme, že toto je práce publikovaná před více než rokem. Tato mRNA obsahuje oblast, kterou můžeme nazvat prionem, což je oblast schopná způsobovat proteinové modifikace, jež nejsme schopni vůbec předvídat. Jako lékař vím, že 21 lidí, kteří dostali očkování od Pfizer a ti, co dostali očkování od Moderny, v jakémkoli případě mRNA vakcínu, považuji za důležité zde doplnit také DNA, která je zdrojem přenášené informace ve vakcíně od AstraZeneca. Tyto tři vakcíny obsahují sekvence identifikované v bioinformatice jako schopné přeměny na priony. To bylo riziko, o kterém víme více než rok. Riziko, které je pravděpodobně známé výrobcům očkovacích látek. Ale nyní jsou věci okolo vakcín ještě více vážné, protože těch 21 lidí zemřelo na Creutzfeldt – Jakobovu chorobu.

Což je onemocnění způsobené právě priony, díky těmto modifikacím. Chtěl bych to nějak shrnout. Vědecké vysvětlení je poněkud komplikované. Existují proteiny, které mají několik různých forem, konformací. Formace šroubovice je plochá vrstva a tato vrstva způsobuje formaci vláken přesněji neuronů a to je formace, která je nakažlivá molekula od molekuly.

Tím teď nemám na mysli, že by byla nakažlivá z osoby na osobu, ale existuje tato možnost. Takže musíme znát toto riziko pro budoucnost našich budoucích generací. Musíme si uvědomit, že nesmíme teď myslet jen na sebe a na lidi okolo nás, ale také na příští generace. Zde se dotýkáme něčeho, co může kompletně změnit naši civilizaci. Takže tohle je problém naší civilizace, kterým se teď zabýváme, a je důležité, dámy a pánové, že jste informováni v rámci vykonávání svých rozhodnutí, které budou mít následky do budoucnosti. Děkuji vám pane doktore.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Je zajímavé, že když si o Creutzfeldtově Jacobově chorobě přečtu na wikipedii, tak to nápadně připomíná, o čem se v poslední době mluví v médiích. Tam to samozřejmě berou jako důsledek pouze samotného koronaviru, ale ať už tzv. long covid“, či očkování, tak je tam zajímavá shoda příznaků. Jsem zvědavý, kdo se o 7 miliónů lidí bude starat.

  1. Taky kdo to je držitel Nobelovy ceny pan Luc Montagnier, a kdo to je nějaký „politický expert na seznam.cz“? To je obrovský rozdíl, srovnání si nelze ani představit, tak normální člověk nebude poslouchat tupce na seznam.cz. Tady skutečný vědec jasně něco říká, tím to hasne.

 2. Dr. Luc Montagnier pred dvoma týždňami zomrel. Viem si predstaviť, že budú snahy pomaly a potichu zcenzurovať jeho slová a ďalej sa držať už len „žijúcich odborníkov“ a „nových poznatkov“.

 3. Dne 8. února zemřel Luc Montagnier (18. srpna 1932 – 8. února 2022) a to ve věku 89 let! Tenhle záznam byl z jeho posledních tažení, aniž by to věděl..od začátku měl ve všem kolem kovid pravdu. Už když prohlásil, že objevil samotné fragmenty HIV v samotném izolátu atd., on měl a má stále pravdu..
  Francouzský virolog, který spolu s Françoisem Barré-Sinoussim a Haraldem Zur Hausenem získal v roce 2008 Nobelovu cenu za fyziologii nebo medicínu. Cena byla udělena za objev viru lidské imunodeficience (HIV). Profesor Montagnier zemřel pokojně 8. února 2022 v přítomnosti svých dětí. Profesor byl ženatý s Dorotheou Ackermanovou.

  Ceny profesora Luca Montagniera: https://www.wikidata.org/wiki/Q103598#P166

  Během kovid „krize“ Montagnier prosazoval teorii, že SARS-CoV-2 byl vytvořen záměrně a unikl z laboratoře. Pro tuto teorii poskytl také forenzní důkazy. Spolupracoval s námi na jednom z podání k Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu. Bývalá mainstreamová média a jejich alternativní odborníci ho kritizovali za to, že využívá svého postavení laureáta Nobelovy ceny k „šíření nebezpečných lékařských informací“.

  Uctěme jeho památku, protože do historie se zapíše jako svobodný, čestný a nebojácný vědec a muž s velkým NE.
  Na poli vědy byl stejně fenomenální..

 4. Nejhorší je, že doktor Montagnier odešel z tohoto světa, aniž by se dozvěděl, jak tohle všechno dopadne. Tak moc mu záleželo na osudu lidstva, snažil se varovat před možnou katastrofou, ale málokdo mu naslouchal a ještě na něj kydali hnůj. Muselo to být pro něj hrozně frustrující.

 5. Všímejte si tu ženu vedle něj.
  Tak probíhá tuhý duševní boj s fakty od skutečné autority oproti mediálnímu narativu.

  Čest jeho památce.

 6. ak virus a teda ani COVID neexistuje, je cela tato porota divadlom pre ovecky.
  staci sa pozriet na jednotlivcov, co maju nahubky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů