Nejvíce očkovaný stát v Americe nyní zaznamenává masivní nárůst hospitalizací

Ve zkratce...

Vermont, nejvíce očkovaný stát v Americe proti covidu, zaznamenává obrovský nárůst hospitalizací a úmrtí.
Facebook
Telegram
VK

Přestože je nyní přibližně 88 % obyvatel „plně očkováno“ proti koronaviru, Vermont zaznamenává masivní nárůst nových hospitalizací kvůli této nemoci.

Zprávy naznačují, že tak silný nárůst nebyl zaznamenán od vrcholu plandemie v loňské zimě, což dokazuje, že injekce, které Donald „otec vakcíny“ Trump – podle jeho vlastních slov – hrdě přinesl světu warpovou rychlostí, nefungují na „zploštění křivky“.

„Myslím, že je to pro nás všechny jednoznačně frustrující,“ postěžoval si Michael Pieciak, komisař vermontského odboru pro finanční regulaci, který pro stát sleduje statistiky viru.

Právě nyní je počet hospitalizací ve Vermontu téměř rekordní. Stát zaznamenal září jako druhý nejsmrtelnější měsíc a říjen by mohl stanovit nový rekord.

To vše navzdory tomu, že téměř všichni ve Vermontu se nechali očkovat oběma vakcínami, které jim doporučil Tony Fauci – a mnozí se nechali očkovat i třetí Bidenovou „posilovací“ injekcí.

Kdyby očkování skutečně fungovalo tak, jak se tvrdí, byl by Vermont nyní nejzdravějším státem v zemi. Místo toho se Vermont rychle stává nejnemocnějším státem v zemi.

„Stát zaznamenal 30. září nejvyšší počet hospitalizací na 100 000 obyvatel, čímž překonal rekord z 31. ledna 2020,“ uvedl Ivan Pentchoukov pro The Epoch Times.

„Na virus ČKS (Komunistické strany Číny) zemřelo ve Vermontu 13. září údajně osm lidí, což je dosud nejvyšší počet zaznamenaný ve státě.“


Plně očkované státy Massachusetts, Maine a Connecticut zaznamenaly podobný nárůst hospitalizací a úmrtí.

Přibližně 90 zaměstnanců vermontského ministerstva zdravotnictví (VHD) podepsalo již koncem srpna dopis, v němž přiznávají, že počet nových „případů“ čínského viru mezi plně očkovanými neustále roste.

V té době se téměř polovina všech nových případů vyskytovala u lidí, kteří užívali plný režim injekcí předepsaný vládou a farmaceutickým průmyslem. Od té doby se toto číslo vyšplhalo na více než 76 procent.

Jinými slovy, jen velmi málo neočkovaných lidí ve Vermontu má „pozitivní“ testy a onemocní. Drtivá většina všech nových onemocnění a úmrtí se tam vyskytuje u lidí, kteří poslechli Fauciho a další politiky a nechali se očkovat.

Republikánský guvernér Phil Scott zrušil výjimečný stav ve Vermontu již v červnu, jakmile alespoň 80 procent obyvatel státu dostalo alespoň jednu dávku očkování. Toto spoléhání na to, že vakcína zachrání stát, zjevně selhalo.

„Nemůžeme být v neustálém stavu nouze,“ prohlásil Scott tento týden.

Maine, Massachusetts a Connecticut, tři státy, které následují hned za Vermontem, pokud jde o dodržování očkování, zaznamenávají podobný nárůst nových hospitalizací a úmrtí.

Šéf UMass Memorial Health, největšího zdravotnického systému v centrálním Massachusetts, nedávno přiznal, že od doby, kdy stát dosáhl „kolektivní imunity“ díky téměř úplnému dodržování očkování, se počet hospitalizací kvůli covidu zvýšil dvacetinásobně.

„Massachusetts má pátou nejvyšší proočkovanost v zemi,“ poznamenává Pentchoukov.

Connecticut, druhý nejvíce proočkovaný stát v Americe, rovněž zaznamenává masivní nárůst hospitalizací a úmrtí – a to do té míry, že zákonodárný sbor státu nedávno rozšířil guvernérovy mimořádné pravomoci, aby mohl reagovat na tuto nejnovější „vlnu“ viru.

„Dne 22. září bylo v Maine, třetím nejvíce proočkovaném státě USA, téměř 90 lidí na jednotkách intenzivní péče, což je pro tento stát pandemické maximum,“ dodává Pentchoukov a dokazuje přímou souvislost mezi vysokou proočkovaností a velkým nárůstem nemocnosti a úmrtnosti.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů