Vakcína Gardasil proti HPV způsobila rakovinu, která zabila 22letou dívku, tvrdí žaloba

Ve zkratce...

Případ americké dívky, které se rozvinula rakovina děložního čípku poté, co byla očkována vakcínou Gardasil, která měla zabránit onemocnění rakovinou děložního čípku. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 30. dubna 2024

Matka mladé ženy, která zemřela na rakovinu děložního čípku po očkování vakcínou Gardasil, zažalovala společnost Merck a tvrdí, že výrobce vakcíny nepravdivě propagoval vakcínu jako prevenci rakoviny a nevaroval pacienty před riziky očkování.

Matka mladé ženy, která zemřela na rakovinu děložního čípku po očkování vakcínou Gardasil, žaluje výrobce vakcíny, společnost Merck.

Advokáti společnosti Wisner Baum podali stížnost jménem Erin Fergusonové, jejíž dcera Haley zemřela ve věku 22 let.

Žaloba tvrdí, že společnost Merck nepravdivě propagovala Gardasil jako vakcínu pro prevenci rakoviny a opomněla pacienty varovat před závažnými riziky této vakcíny. Žalobci požadují odškodnění ve formě sankcí.

Tato žaloba na neoprávněné úmrtí se připojuje k více než 182 dalším případům proti společnosti Merck, které jsou konsolidovány ve federálním soudním sporu týkajícím se Gardasilu v Severní Karolíně.

„Nechci zemřít v tak mladém věku

Když bylo Haley 13 let, dostala první ze tří očkování Gardasilem. Po injekcích začala pociťovat mimo jiné bolesti břicha, křeče, nevolnost, zvracení, abnormální krvácení a silnou menstruaci.

Když bylo Haley 18 let, lékaři jí diagnostikovali metastazující rakovinu děložního čípku/adenokarcinom děložního hrdla. Podstoupila salpingektomii a operaci oboustranné transpozice vaječníků.

Lékaři také léčili její rakovinu chemoterapií a ozařováním. Haleyina rakovina děložního čípku však nadále postupovala a rozšířila se do jater, kůže, dělohy a nakonec i do lymfatických uzlin.

Poté, co se každý nový nádor objevil v jiném orgánu, podstoupila Haley různé formy chemoterapie a kombinace léčby spolu se silnějšími dávkami ozařování.

Trpěla nesnesitelnou bolestí, přišla o vlasy a měla silné podráždění kůže. Ke zvládnutí bolesti potřebovala oxykodon a morfium.

22. května 2023 Haley zemřela na metastazující rakovinu děložního čípku/adenokarcinom. Její matka tvrdí, že za vznik rakoviny děložního čípku mohly vakcíny Gardasilu, které její dcera dostala.

Před svou smrtí napsala Haley v rámci své žádosti u soudu pro vakcíny následující:

„Každý den si říkám, jestli by všechno bylo jinak, kdybych tu vakcínu nedostala. Jestli bych byla normální mladá dospělá, která začíná svůj život v reálném světě a necítila bych se každý den svého života hrozně, protože mám tolik bolesti z šířící se rakoviny.

Nechci zemřít v tak mladém věku a doufám, že mohu pomoci rozšířit informace o tom, že tato vakcína není pro každého a že můj život mohl být úplně jiný, kdybychom to věděli.”

Bijan Esfandiari, právník společnosti Wisner Baum, řekl:

„Společnost Merck vyděsila rodiče, včetně manželů Fergusonových, že očkováním vakcínou Gardasil HPV budou jejich děti chráněny před rakovinou. Studie společnosti Merck však neměly za cíl zjistit, zda vakcína Gardasil zabraňuje vzniku rakoviny děložního čípku.

„Společnost testovala pouze to, zda Gardasil zabraňuje vzniku určitých lézí způsobených HPV, z nichž naprostá většina sama zmizí. Jak ukazují studie uvedené ve stížnosti Haley, Gardasil může ve skutečnosti zvyšovat riziko onemocnění rakovinou děložního čípku.“

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

 1. + Inspekce našla (ZASE!) salmonelu v kuřecím z UA !! Už zase, vždyť je to snad už tak po sedmé nebo kolikáté!! Viz:
  potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=200535&lang=cs&design=default&archive=actual&listtype=tiles

  + AstraZeneca v tichosti stažena a život ohrožující lži ministerstva, viz:
  blog.tomanek.com/2024/05/astrazeneca-v-tichosti-stazena-a-zivot-ohrozujici-lzi-ministerstva/#comments

  To s tou fuckínou astra jsem zaregistroval cca týden zpět. Podělím se ještě o tohle:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4857.jpg
  = „Toto je krev tečkovaných lidí (pro rýpaly, nikdo netvrdí, že to musí být u všech). Sraženina bývá měkká, hlenovitá a dá se rozmazat. Tyto sraženiny na obrázku jsou tvrdé. Připomínají chrupavku. A pomáhat, vážení doktoři a zdravotníci, má být vaším posláním.“

  + WHO předpovídá do roku 2050 více než 35 milionů případů rakoviny, ale ignoruje TURBO RAKOVINY vyvolané očkováním u osob mladších 30 let, viz:
  childrenshealthdefense.org/defender/who-report-rise-cancers-2050-turbo-cancers-young-people-cola/

  + Jak upozornil i kanadský onkolog a výzkumník rakoviny Dr. William Makis, tato rakovina se objevuje u mladých lidí, mnohdy mladších 30 let, kteří nemají v rodině žádné nádorové onemocnění. Objevují se také u těhotných žen a malých dětí.

  „Jeden z případů popsaných kardiologem Dr. Peterem McCulloughem a jeho kolegy se týkal 56letého muže, u něhož se po podání injekce mRNA COVID-19 vyvinul bazaloidní karcinom – typ agresivního karcinomu. Časné příznaky, které začaly pouhé čtyři dny po injekci, byly podobné příznakům způsobeným Bellovou obrnou. Zpočátku se jednalo o bolesti hlavy – brzy se však u muže objevil nádor na uchu a obličeji..

  Další případ publikovaný v časopise Frontiers in Medicine se týkal 66letého muže, u něhož došlo k „rychlé progresi“ angioimunoblastického T-buněčného lymfomu (AITL) pouhých několik dní po podání třetí dávky injekce COVID-19 společnosti Pfizer…

  Další případ – muž paradoxně dostal posilovací čtvrtou dávku, která ho měla jak jinak, než ochránit, ale ta jen vyvolala explozi turbo rakoviny a její šíření během osmi dnů. Podle Makise by takový postup normálně trval několik let nebo alespoň několik měsíců….“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů