AUSTRÁLIE: Vláda vyhlásila nejstriktnější lockdown doposud kvůli jednomu případu covidu

Ve zkratce...

V Austrálii a na Novém Zélandu v posledním týdnu vyhlásili nejstriktnější lockdown doposud kvůli jedinému případu covidu. Policie varuje lidi, že když se „opováží” chodit ven navzdory nařízení, tak je budou pokutovat a zatýkat. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew Peters: Musím říct, že jak se dívám na vše, co se děje, zdá se, že Austrálie do toho praštila. U protinožců je plná tyranie a je tam vyhlášené stanné právo. V sousedských oblastech jsme viděli dekontaminační stany. Dozvídáme se, že lidem se říká, že nemohou mluvit se svými sousedy. Více nám o tom řekne DeAnna Lorrainová. Je také autorkou bestselleru „Získejme Ameriku zpět”, což je něco, co rozhodně musíme udělat. Knihu můžete najít na jejích stránkách. DeAnno… páni… naši přátelé z Austrálie… zdá se, že jejich země je ztracená.

DeAnna: Stew, představ si svět, kde bys byl přinucen být uzamčen uvnitř, kde tohle místo můžeš opustit pouze pro nezbytné věci, a to maximálně. Pokud bys šel ven na čestvý vzduch nebo cvičit nebo na procházku, můžeš dostat pokutu a být poslán do vězení. Co vám to připomíná? Mně to připomíná vězení. Nijak se to od vězení neliší. A to se teď přesně děje v Austrálii a na Novém Zélandu. Nový Zéland právě tento týden vešel do nejstriktnějšího lockdownu úrovně čtyři. Proč? Kvůli jedinému případu covidu. To je vše. Jediný případ covidu. A samozřejmě neuvádí jméno člověka, ale obviňují z toho jednoho člověka, který nebyl očkovaný. Všichni samozřejmě budou vinit tohoto neočkovaného člověka za další uzavření celé oblasti.

Kvůli jednomu případu covidu. Austrálie také kvůli jednomu případu covidu zavádí nejstriktnější omezení. Ani nemůžete jít ven na čerstvý vzduch. Pokud budete s někým trávit čas mimo svůj domov, dostanete pokutu, nebo vás uvězní. Podívejte se, jak tento tyranský policista mluví o lidech, kteří se opováží jít proti opatřením. Obranné složky a policie v Nového jižního Walesu se na základě informací z kontaktního trasování včera ráno vydaly do domu v jihozápadním Sydney a zjistily, že osoba, která tam měla být, tam není. Provedly několik šetření, a zanedlouho se ta osoba vrátila domů ve vozidle.

Policie s osobou mluvila a dostala upozornění o porušení nařízení. Osoba uvedla, že nasedla do auta a jela na čerstvý vzduch, a že nikde jinde nebyla. Jde o to, že pokud se takto budete chovat, včera bylo navštíveno více jak 2300 domů, pokud se takto budete chovat, pokud budete porušovat zdravotní nařízení, budete kontrolováni a dostanete oznámení o přestupku, a ta osoba bude nadále kontrolována, aby se zajistilo, že dodržuje nařízení.

Stew: Páni.

DeAnna: Pokud se takto budete chovat… pokud se opovážíte vyjít z domu ven na čestvý vzduch… to podle těchto tyranů není přijatelné. A tento policista by se měl nesmírně stydět. Tohle je vězení, no ne? Není snad tohle definice vězení?

Stew: Nikdy jsem si nepředstavil, že někdy budeme svědky něčeho takového. Když si představím Austrálii a Nový Zéland, představuji si úžasná místa na navštívení… samozřejmě si představím Steva Irwina. Moji australští přátelé z toho nejspíše nemají radost. Ale naše představa o Austrálii… klokani, koaly, však víte… budova opery v Sydney. Všechna tato úžasná místa, ta příroda, otevřenost, přátelskost… kriket. – DeAnne: Svoboda. –

Stew: Ano, svoboda. Jedním slovem svoboda. A teď je to pravý opak. Ten celý kontinent je teď uzavřený, je drakonický… chci říct, že Hitler by byl velmi hrdý na to, co se teď děje v Austrálii.

DeAnna: Ano. A víte, co je ta nejděsivější věc? Dívala jsem se na komentáře, protože o tom lidé mluví na Twitteru, že Austrálie a Nový Zéland jdou do nejstriktnějšího lockdownu kvůli jednomu případu covidu. Očekávala jsem a doufala, že všechny komentáře budou říkat, že je to nehorázné a otřesné a příšerné, a že se proti tomu postaví. A objevila jsem něco možná děsivějšího než samotný lockdown. Byli to lidé, co tleskali tomuto lockdownu. Přečtu vám pár komentářů, protože podle mě je diváci musí slyšet slovo od slova. Zde je komentář, co zní: „Tohle je nesmírně chytré. Zavedou lockdown, aby mohli zjistit, odkud ten případ pochází. Takto se řeší pandemie.” To byl první. A teď druhý: „Oh, kéž by byla naše premiérka.” Další zní: „Nejchytřejší osoba na planetě.”

Tohle je šílené. Další člověk píše: „No páni, vy lidé na Novém Zélandu máte velké štěstí, že jste se vyhnuli této situaci. Kéž bychom měli premiérku, která by byla tak chytrá jak ta vaše.” Řekla bych, že 80 % komentářů jsou lidé v Austrálii a na Novém Zélandu, kteří tohle vychvalují. A lidé z Británie a ostatních zemí říkají, že si přejí, aby jejich prezident nebo vůdce byl stejný. Tady je další: „Kéž bychom mohli vyměnit guvernéra Abbotta za vaši premiérku Nového Zélandu.” Říká, že Texas není dost silný v lockdownech. Takže máme lidi, kteří žádají lockdown, žádají tyranii. Myslel jste si, že se to někdy stane? Kdy lidé, co jednou byli svobodní, teď budou prosit o uvěznění?

Stew: Řeknu vám, že mají pravdu. Guvernér Abbott není dobrý v lockdownech, konkrétně v tom, že neuzavřel hranici svého státu, jelikož vydal nařízení, aby se nezatýkal kdokoliv, kdo tvrdí, že je bratranec, bratr, sestra nebo i přítel či přítelkyně ilegálních imigrantů, což znamená, že 10 chlapů v kamufláži můžou stát uprostřed ranče po nedovoleném překročení hranice a nebudou zatčeni, pokud řeknou: „To je můj přítel. To je můj bratranec.” Máte pravdu… guvernér Greg Abbott není dobrý v lockdownech a měl by okamžitě uzavřít svoji hranici před krizí, což je ilegální imigrace. To je největší hrozba v jeho státě, jelikož tito ilegálové pak cestují po celé naši zemi, a mimochodem netestovaní na smrtelnou epidemii, nekontrolováni pro jejich kriminální historii, a nejsou to jen Mexičané, co překračují mexickou hranici v jižním Texasu.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Jsou to také lidé z Pákistánu, Íránu, lidé, kteří nenávidí USA, křičí „smrt Americe”… samozřejmě slušně, tohle jsou nenásilní zpěváci sloganu „smrt Americe”. Ale jen vám řeknu, že tohle je absurdní… teď už o Abbottovi nebudu mluvit. Abych odpověděl na váš dotaz – ne, nikdy jsem si nepředstavil, že se lidé takto vzdají své svobody, natož, že to lidé budou oslavovat. Ale chci všem připomenout, že jak slyšíte, jak o tom mluví DeAnna Lorrainová, když slyšíte, jak čte tyto vybrané komentáře z Twitteru. Zaprvé… tento příspěvek na Twitteru byl nejspíše od nějakého sympatizanta tyranie, že? Takže sledující tohoto člověka už automaticky nejspíše budou chlápci žijící u mámy v suterénu, hrající počítačové hry, rozlívající si polévku na sebe… nejspíše mají z tohoto radost, protože i tak jim na svobodách nezáleží. Oni jen zůstávají uvnitř, nedostávají žádný přírodní vitamín D, nebo nejspíše žádný… což je důvod, proč se vůbec bojí nachlazení. Ale tito lidé jsou menšina, na to pamatujte. Nemyslete si, že všichni tohle podporují.

Ne, převážně to nepodporují… my to nepodporujeme. My jsme většina. Jsme velká země, jsme velká planeta… 350 milionů zde v USA, zhruba 7 miliard na světě. Většina nás vážně chce svobodu. Vážně chceme, aby si naše děti hrály s koalami a klokany… i když jsem slyšel, že klokani jsou poněkud nebezpeční. Ale chápete, co tím říkám. Chceme, aby naše děti pobíhaly v přírodě a prozkoumávaly ji. Aby mohly protahovat a cvičit svoje těla, a co je důležitější, aby používaly svůj mozek, používaly svoji představivost, hrály si s kamarády… interakce s kamarády není touha, je to potřeba, je to nezbytnost, aby lidé spolu mohli navazovat blízké kontakty. Takže tito šílenci, o kterých DeAnna právě mluvila, nemají nad námi převahu. Chtěl jsem to říct, protože jsem měl pocit, že lidé si budou myslet, že tito lidé to vážně chtějí… ne, nechceme.

DeAnna: Nešlo jen o jeden příspěvek na Twitteru. Byla to spousta příspěvků. Ale jde o to, že oni mohou mít hlasitější mikrofon, protože dělají největší hluk. Musíme udělat větší hluk. Protože já vám věřím, že nás je víc než jich. A věřím, že je víc lidí, kteří chtějí svobodu, než těch, kteří chtějí tyranii. Nevěřím, že je více lidí s vymytým mozkem, než lidí, kteří chtějí svobodu.

Stew: Jak by nemohlo… jak by nemohlo být více lidí, kteří se dívají do očí svých dětí… čtyřleté, šestileté… sám je mám. Mám dvouleté, šestileté a devítileté děti. Představuji si, že bych se na ně podíval a řekl: Ne, tohle nemůžete. Proč? Kvůli tomuto tzv. viru, který nikdy neměl na děti žádný vliv. Kvůli této strašidelné věci, na kterou 99,98 % lidí, kteří… a mimochodem před vakcínami, před injekcemi, kterým se falešně říká vakcíny… se přirozeně zotavuje, protože naše imunita, kterou máme od Boha, si s tímto dokáže sama poradit. Kromě toho existují ostatní protokoly a léčby… o vakcínách teď nebudu mluvit. Vy víte, já vím… všichni to ví. Ale podívat se na svoje děti a říct: Jak se vrátíte do školy, musíte na sobě nosit zařízení omezující kyslík.

Nebudete mít žádnou interakci s přáteli. Budete od sebe udržovat rozestupy. Nebudete mluvit se sousedy, budete chodit do těchto dekontaminačních stanů… nebudete moct chodit na čerstvý vzduch. 2300 domovů se dnes bude kontrolovat… snad to nebude náš. A pokud se takto „budeme chovat”, tak dostaneme pokutu. Tohle je šílené. A je naprosto nechutné, že někteří lidé tohle vychvalují. Je to odporné. Ti lidé jsou ti, kteří potřebují opatrovnictví, ne Britney Spearsová. Ti lidé potřebují vážnou prohlídku jejich duševního zdraví. A možná by měli být posláni nedobrovolně do karantény, pokud by bylo třeba.

DeAnna: Souhlasím s vámi. A víte… mám kamarády v Austrálii a na Novém Zélandu, kteří bojují za svobodu, kteří chtějí svobodu, protože jsme viděli, jak spousta lidí vyměňuje svobodu za trochu bezpečnosti, a víme, že jim nezbyde nic. Pokud jste někdo na straně svobody, postavte se tomu a bojujte, nebuďte poslušní. Premiéři Nového Zélandu a Austrálie říkají, že byste ani neměli s nikým mluvit na ulici. Pokud projdete kolem souseda, ani s ním nemluvte. Nemluvte s přáteli, nemluvte s rodinou. Kam to asi povede? Je to nesmírně destruktivní, a pokud se tomu nepostavíme… a Američané také převážně sedí na zadku… pokud se tomu hromadně nepostavíme a nebudeme mít hlasitější mikrofon, bude to vypadat, že oni vyhrávají, a naše vůle bude oslabena. Musíme mít schopnost bojovat a k tomu potřebujeme více lidí, kteří se tomu postaví a přestanou tyto věci dodržovat.

Stew: Přesně tak… tohle je DeAnna Lorrainová. Je autorkou bestselleru „Získejme zpět Ameriku”, kterou najdete na deannalorraine.com. DHS nás označuje za teroristy, protože tohle zpochybňujeme. Ale skuteční teroristé jsou tito lidé, kteří nás uzavírají. Lin Wood vyzývá k celonárodní stávce. O tom budeme mluvit zítra nebo možná další den. Lin Wood u nás bude mluvit o této celonárodní stávce. A já s tím souhlasím… mluvil s generálem Michaelem Flynnem, který s tím souhlasí. Pokud oslovíme dostatek lidí, tak nás nezruší… my zrušíme je, tečka. Také chystám velké odhalení o Austrálii. Jsem v kontaktu s někým u protinožců a přivedeme ji zde do pořadu, abychom vám ukázali, jak děsivá je tato situace. DeAnna Lorrainová… děkujeme za vaši účast. Ceníme si toho. Pořad Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. Su len 2 veci ku komentarom a komentujucim na australiu a novy zeland. Su to:
    1. totalni debili
    2. zmanipulovane komentare
    Treba si pozriet 12 dielny serial Spiaci agenti

  2. Very good account on what’s happening in Australia. People are suffering for political reasons that is fight between Liberals and Labour politicians. As to comments in social media or mainstream media – they are manipulated by moderators to suit the official propaganda. Many comments are either deleted or „pending“ forever without being published. And those comments published are from paid „commentators“ – easy income in these hard times of unemployment.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů