Dr. Paul Thomas: Většina náhlých úmrtí kojenců (SIDS) nastává v prvním týdnu po očkování

Ve zkratce...

SIDS neboli syndrom náhlého úmrtí kojenců je dle dr. Thomase převážně způsobován dětským očkováním, tak jak zjistila řada studií. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 28. dubna 2024

Ostatní videa od dr. Paul Thomase:

Přepis:

SIDS je syndrom náhlého úmrtí kojenců. Než se dostanu k SIDS, vyjádřím se k SADS. Ten termín je známý, ale slyšel jsem ho až během covidu – syndrom náhlého úmrtí dospělých. Vidíme to v televizi, ve zprávách, vidíme to na hřištích, zdraví dospělí prostě padají mrtví, a to všechno se děje od covid vakcín. No, SIDS je syndrom náhlého úmrtí kojenců.

Syndrom znamená, že nevíme, co to je. Nevíme, co ho způsobuje. Ve skutečnosti máme docela dobrou představu, protože existuje šest souborů dat, studií, které se zabývaly SIDS, když to dítě zemřelo, v souvislosti s tím, kdy dostalo vakcínu. V jednom souboru dat bylo 97 % případů v prvních 10 dnech po očkování. Pouze 3 % byla v následujících 10 dnech.

U ostatních studií… ten soubor dat byl vlastně oddělen od šesti hlavních studií… u těch šesti dalších studií se v několika z nich ukázalo, že 50 % úmrtí nastalo v prvním týdnu, ale ve všech těchto studiích dochází k 75 až přibližně 90 % těchto úmrtí v prvním týdnu po očkování. Je to jasné – očkujete, vaše dítě zemře. Pokud se to stane v jedné studii, může to být možná náhoda. Víme to už desítky let. Země, které mají nejvíce vakcín pro kojence, mají nejvyšší kojeneckou úmrtnost. Hádejte, jak si stojí USA? V očkování kojenců jsme na prvním místě.

Jsme na prvním místě v průmyslových zemích v kojenecké úmrtnosti. Takže to je pro vás SIDS. Ve skutečnosti existuje 450 stránkový právní dokument, který obsahuje tabulky ukazující, že u každé jednotlivé nemoci, proti které máme vakcínu, je více úmrtí na vakcínu než na nemoc, proti které máme tuto vakcínu, a to mluvíme jen o úmrtích. Když teď máme hrstku studií srovnávajících očkované a neočkované, víme bezpochyby, že věci jako neurologické problémy, poruchy učení, ADD, ADHD, autismus jsou jasně spojeny s vakcínami.

Čím více se očkuje, tím větší je pravděpodobnost, že se tyto problémy vyskytnou. Bezpochyby víme, že alergie a autoimunita, ekzémy, astma, všechny tyto druhy onemocnění… čím více očkujete, tím větší je pravděpodobnost, že budete mít tyto stavy. Víme také… a to je ohromující. Očkujeme, protože chceme, aby naše děti nebyly nemocné. Chceme, aby byly zdravé. Čím více očkujeme, tím jsou naše děti nemocnější. Ve všech těch studiích, kde se porovnávají očkovaní a neočkovaní, jsou to očkovaní, kteří mají více zánětů uší, dutin, plic, jakoukoli infekci, na kterou se podíváte… očkovaní mají více infekcí.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Chtělo by to odkazy, o jakých dokumentech a studiích hovořil. Nevím, zda lze s jistotou jen podle těchto všeobecných info zmíněné dohledat…???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů