Barrie Trower – Nebezpečí WiFi ve školách & Rizika mikrovlnného záření

Ve zkratce...

Barrie Trower, bývalý člen královské námořní služby a odborník na mikrovlnné záření, sdílí svůj pohled na nebezpečí WiFi ve školách, jak mohou poškodit budoucí generace dětí, a jakým způsobem se mikrovlnné záření používalo a stále používá pro vojenské účely.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Když jsem se v roce 1960 byl členem královského námořnictva, specializoval jsem se na mikrovlnnou válku, na radary, které pochopitelně používají mikrovlny. Ale oni vás neučí jen o radarech, ale vše o mikrovlnách a jak se dále dají používat. Rozuměl jsem mikrovlnné válce, a jak může poškodit a ublížit lidem. Když jsem z královského námořnictva odešel… v námořnictvu jsem byl také potápěčem. Mikrovlny se používají v podvodních minách jako nástražné výbušniny. Vlastně mě to zaujalo, protože jsem pod vodou rozebíral bombu na kousky a bylo to příliš složité.

Tak jsem ji vzal na hladinu a můj partner, co byl na hladině, mi řekl: Nebuď hlupák, vezmi ji zpět dolů. Řekl: Pokud na tebe někdo míří mikrovlny, projdou přímo skrze tebe, a jak otevřeš obal, spustí fotoelektrický článek a všechny nás to vyhodí do povětří. A pak řekl: Pokud neprojdou k bombě, zapůsobí na tvoji hlavu a způsobí, že uděláš chybu. To mě dost zaujalo, protože jsem se ptal: Jak mikrovlny, co vám míří do mozku, mohou způsobit, abyste udělali chybu? Ptal jsem se na spoustu otázek, mám velmi zvídavý mozek.

A v námořnictvu vám věci velmi dobře dokážou vysvětlit. Takže jsem dělal tohle, a také jsem podstoupil lékařský kurz, který mi pomohl vše pochopit. A když jsem odešel, malou součástí mé práce bylo vyslýchat zatčené agenty, špióny, teroristy, protože mikrovlny se v té době používaly jako zbraně stejně jako dneska. Je to dokonalá, neviditelná zbraň. A když se vládám nelíbí určitá skupina lidí, například dámy, co protestovaly v Greenham Common v Anglii proti americké raketové základně, byly terčem cíleného mikrovlnného záření.

V severním Irsku jsme mikrovlnným zářením zaútočili na katolíky, aby jim bylo špatně. Děje se to po celém světě. Je to zbraň, u které nevíte, že jste jejím terčem, protože dávky jsou velmi malé, což je ve skutečnosti nebezpečnější než vysoká dávka. Jde o malé dávky, a může to trvat rok nebo dva, ale s nízkými dávkami mikrovlnného záření můžete způsobit neurologická poškození a rakoviny. A svoje odpůrce můžete udělat nemocnými. Pro vládu to je dokonalá zbraň. To se tedy dělo, a získal jsem o tom všechny informace od zajatých lidí z jiných zemí, abych zjistil, jaké technologie mají, jaké pulzové frekvence používají. Ale jak jsem říkal, byla to malá část mé práce. Ale protože jsem v ní byl vysoce trénovaný a byl jsem užitečný, stalo se to součástí mé pracovní struktury. Společně s protřelými kriminálníky, teroristy a různými lidmi.

Ve skutečnosti bylo nesmírně zajímavé s těmito lidmi mluvit. Když jsem odtamtud odešel, vzal jsem práci učitele a učil jsem pokročilou fyziku. Specializoval jsem se na jaderné a atomové záření a mikrovlny. Vždy jsem se zajímal o mikrovlny. Jednou jsem byl za lékařem, jak většina učitelů za lékařem chodí s bolestí v krku. Jak většina lékařů říká, řekl mi: Je to virové, nic s tím nemůžu udělat. Když jsem odcházel, řekl: Počkej, Barry. Jsi fyzik, že? Povídám, že ano. Mohl bys mi něco vysvětlit? Šel jsem do domu, kde před pěti lety došlo k náhlému úmrtí kojence.

Rodina se přestěhovala, do domu se nastěhovala nová rodina, měly nové dítě…. postýlku pro dítě měli na přesně stejném místě a došlo k dalšímu úmrtí dítěte (tzv. syndrom náhlého úmrtí kojence). A řekl: Došlo k tomu během pěti let od sebe. Poté řekl: Na protější stěně od postýlky dítěte je vysílač. Je možné, že ten vysílač způsobil tu smrt? Povídám: To nevím, ale prošetřím to. Pak jsem zjistil, že v tom hrály roli mikrovlny a věděl jsem, co mikrovlny dokážou. O nějakou dobu později jsem znovu zašel za lékařem, napsal jsem o tom článek, a řekl jsem: Tady je vaše odpověď. Mikrovlny mohou způsobit náhlé úmrtí kojence. A to na základě dvou nebo tří různých mechanismů. Tady máte odpověď.

A pak… z nějakého důvodu to řekl někomu, kdo to řekl někomu, a lidé mi začali volat a psát a ptát se: Můžete tohle vysvětlit? Můžete s tímto pomoct? Nikdy jsem se neptal nikoho, jestli něco můžu udělat, ostatní vždy chodili za mnou. Pak za mnou přišla policie a řekla: Dostaneme tento nový systém, který nechápeme. Můžete si přečíst tyto vědecké nesmysly a zjednodušit je pro nás? Řekl jsem: Samozřejmě. Takže to se publikovalo… od té doby to nabralo samospád. A teď mi chodí tisíce emailů týdně od různých lidí z různých zemí. Nezvládám to… a teď jsem tady, protože mě o to někdo požádal. Myslím si, že kdokoliv, kdo dává WiFi do školy, by měl být zavřen po zbytek svého života.

Vážně si to myslím… podle mě takový člověk nemá tady co dělat. Protože se nepodíval na výzkum a jakoukoliv motivaci, kterou má, nestojí to za genetické problémy, kterým budou čelit rodiče u svých dětí, jak se narodí. Když si vezmete matku, která má geneticky znetvořené dítě, ta konkrétní matka se bude cítit provinile, protože ona porodila. Bude se cítit provinile a bude mít obavy každou vteřinu každého dne po zbytek svého života. Bude mít obavy, že dítě si nenajde partnera či partnerku. Pokud najde, bude mít obavy, že další generace dětí tu nemoc bude mít, což mít budou. Bude mít obavy, kdo se o ní bude ve stáří starat. Odsuzujete jak rodinu tak děti k životu absolutního pekla.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvobu, děkuji.

A tohle je už zdokumentované, je možné si to vyhledat, je to, čemu říkám úmyslná nevědomost. Nabídne se jim nějaká odměna, a oni si řeknou: Tohle bude dobré, souhlasíme. Problém spočívá v tom… představte si, že jste 15letá školačka. Všech 400 tisíc vajíček ve vašich vaječnících byly s vámi při porodu. Nejsou plně rozvinuté, ale jsou s vámi. Jsou 10x náchylnější k záření než veškerá ostatní DNA v těle. A vědci si to neuvědomují. Nečtou všechny studie jako já. Máte tento vysoce náchylný genetický materiál, který bude tvořit vaše děti. A vy ho ozařujete, protože WiFi jsou vysílače… stejně jako směrovače, stejně jako ty kolem vás. Všechny vysílají v této výšce skrze vaše vaječníky.

Riskujete poškození DNA vašeho dítěte, kdykoliv se posadíte a používáte WiFi. Je to jako říct: Když kouřím cigarety, která způsobí poškození? Odpovědí je, že nevím. Může to být ta dnešní. Nyní máte dítě, u kterého je pravděpodobnost, že bude geneticky poškozené. Ale skutečné poškození je v tom, jak to dítě vyroste. Máte ve svých vaječnících genetický materiál, který může být poškozen. Skutečný problém přichází… máte tedy dítě, které se může narodit geneticky poškozené, ale skutečný problém přijde, když otěhotníte. Pokud jste učitelka nebo vyzrálá studentka a otěhotníte. Protože embryo uvnitř vaší dělohy… v prvních 100 dnech všech těch 400 tisíc vajíček se ve vašem embryu formují… ve vaječnících vašeho dítěte. Takže vaše dítě se může narodit s geneticky poškozenými vajíčky.

Ta hlavní věc, kterou je třeba vědět o vajíčkách ve vaječnících vašeho dítěte, je ta, že nemají vůbec žádnou ochranu. Ještě se nevyvinuly. My máme přirozenou ochranu proti mikrovlnám. Vyvinula se z dob doby kamenné proti bouřkám a obrovskému množství záření, kterému našeho tělo bylo vystavené. Ale vaše embryo v děloze, váš plod, jak se vaše dítě prvních 100 dní vyvíjí ve vaší děloze, vajíčka ve vaječnících tu ochranu nemají. Takže jsou vystavené maximálnímu riziku ze záření. A první měsíc ani nemusíte vědět, že jste těhotná. Ani byste nepodnikla protiopatření. To je hlavní oblast nebezpečí. Porodíte tedy dceru, ale její vaječníky jsou nyní kontaminované.

Může být normální, může být geneticky poškozená, ale její vaječníky jsou nejvíce ohrožené. Když vaše dcera vyroste a ona otěhotní a bude mít dítě, tady se jedno z těch vajíček oplodní… takže skutečné poškození se projeví u vašich vnoučat. Tam se to projeví nejvíce. Už to vidíme u zvířat, které mají reprodukční cykly každý rok, dva nebo tři roky. Už to u nich vidíme, veterinární školy, veterináři a vědci o tom psali studie. Takže víme, že se tohle děje. Také to bylo zdokumentováno během studené války, kdy ženy byly záměrně zacíleny pomocí mikrovlnného záření. Takže víme, že se to děje… jsou pro to dokumenty. To, co riskujete tím, že dáváte WiFi do škol, jsou budoucí generace všech těchto dívek.

Ale to není to nejhorší… protože tato konkrétní DNA, mitochondriální DNA uvnitř vás můžete vystopovat beze změny ke své matce, její matce, její matce… až na počátek lidské rasy v Africe, v době kamenné… můžete svoje předky vystopovat až k první dámě. Ty mitochondrie se nemění. U vašich dětí se nemění. To znamená, že když je poškodíte, vaše dítě může být geneticky poškozeno, pak její dítě, a její dítě, a její dítě, navždy. Odsuzujete budoucí generace každého dítěte, dokud nezbudou žádné další linie žen ve vaší rodině.

Aby se tohle zastavilo, žena by musela přestat rodit děti. Když WiFi dáváte do škol, říkáte tím, že v zájmu ušetřených peněz z natahování kabelů, vrtání děr do zdí, protože to je dražší, nainstalujeme do škol WiFi, ale můžete mít geneticky poškozené děti po zbytek své rodinné linie. To je to, co tím říkáme.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů