Dr. Tapper – Tato pandemie je duchovní a psychologickou válkou proti lidem

Ve zkratce...

Dr. Tapper mluví o tom, jak důsledky pandemických nařízení mají horší dopad než samotná „pandemie”. Říká: „Tohle je duchovní a psychologická válka proti lidem.”
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dr. Tapper: Jmenuji se dr. Tapper z 16909 Birx Street z Omaha v Nebrasce. Jsem dr. Tapper a nejsem vám cizí, jelikož jsem zde už potřetí ohledně omezení a nařízení nošení roušek. Představte si tak smrtelný virus, že si musíte udělat test, abyste zjistili, jestli ho máte. Tato čísla zakládáte na pozitivních případech, a ne na hospitalizacích nebo úmrtích.

Na tom byste je měli zakládat. Čísla jsou nafouknutá falešně pozitivními testy a nekonečným strašením mainstreamovými médii. Učili mě, že strach je oheň, který pohání kotel nemocí. Kdy tohle šíření strachu přestane? Přijde mi otřesné si představit, jak snadno by se tohle nařízení nosit roušky mohlo změnit na nařízení se nechat očkovat. Scénu s vakcínami pozorně sleduji posledních 10 let. Jsem svědkem škod, které mohou nastat po očkování. Škody jako zánět kostní dřeně nebo míchy.

Potkal jsem rodiny, které přišly o dítě z důsledku zranění z vakcín. Zranění jsou reálná a ne vzácná. Společnosti, které lžou a ignorují tyto chudé rodiny, jsou stejné společnosti a organizace, které podporují tuto korona virovou propagandu. Světová zdravotnická organizace minulý rok uvedla, že největší hrozba pro naše zdraví jsou lidé, co odmítají očkování. Krátce na to ACIP pro CDC uvedlo, že nemohou vynutit vakcinaci, ale mohou vynutit poslušnost. Jak to udělají? Nikde nenosím roušku. Je ponižující, jak vás ostatní lidé zahanbují. Lidé se mnou odmítli obchodovat, a několikrát mě nepustili do obchodů.

Pokud se povinnost nosit roušky změní na povinnost vakcinace, nebudete se moct vrátit do práce, vydělávat, obnovit si řidičák nebo fungovat ve společnosti bez prokázání vakcinace. Minulý rok se v našem národě navrhovaly drakonické zákony omezující naše lékařské svobody. A pak přišel koronavirus. Trójský kůň k implementaci této tyranické agendy. Jsem přesvědčen, že se jedná o duchovní a psychologickou válku proti lidem. Míra sebevražd je nejvyšší, jaká kdy v lidské historii byla.

Více lidí tento rok zemřelo na sebevraždu než na koronavirus. Národní linka důvěry o duševních poruchách zaznamenala 65% nárůst telefonátů od tohoto března. Jinými slovy, drtivá většina zdravotních, emočních, fyzických, psychických a finančních potíží, kterým občané čelí, nejsou způsobeny covidem-19, ale pokračujícími katastrofickými nařízeními, omezeními, které zavádí nezodpovědné, iracionální vlády. Od kdy je vaší prací, schvalovat zdravotní zákony? Historie nás učí, že když vláda odebere určitou svobodu, nevrací ji volně zpátky.

Martin Luther King Jr. jednou řekl, že utlačovaný lid nemůže být navždy utlačován. Nakonec se u nich projeví touha po svobodě. Už šest měsíců zažíváme tento cirkus, který měl trvat dva týdny k zamezení šíření. Modlím se, aby se lidé probudili a uvědomili si, že tohle není dočasné nepohodlí. Ale že směřujeme do naprostého lékařského diktátorství.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Bylo by možné doplnit info o autorovi, Dr. Tapperovi? Nelze o něm zjistit informace, tedy ověřit zdroj. Díky.

  2. Opravdu je potreba patrat po zdroji? To co rika on, vidi vsichni, kteri jiz proztreli, z medicinskeho pohledu to nedava smysl stale vice lekarum, kteri se ozyvaji ze vsech stran a jsou umlcovani, zesmesnovani a nikde se o tom nemluvi (napr. https://docs4opendebate.be/en/open-letter/)…. Mrknete na plandemie.cz a pochopite…

    I clovek bez jakehokoli medicinskeho vzdelani s otevrenoui mysli musi uznat, ze to co se deje je mimo chapani a ze o nase zdravi nikomu nahore nejde…… slysela jste nekdy od nekoho z nich slovo „prirozena prevence“? Tj. napr. zdravy zivotni styl, dostatek spanku, zdrava strava, ty spravne mineraly, vitaminy, dostatke vody, pohodova nalada, atd atd?… Nebo slysela jste nekdy od nekoho slova utechy, podpory…jako „lidi budte pozitivni, v klidu, to zvladneme,… „? Jen slysime sireni strachu, vyhrozovani, napadani atd… a to dela nekdo, kdo chce ty na druhe strane zdrave a zalezi mu na nich?

    Polozte si otazku,… „Co rika rodic detem, kdyz onemocni?“ Taky jim udela nastenku a vystavuje jim tam cislo kolik lidi z rodiny je jeste zdravych, kolik uz umrelo a kolik je nemocnych, hlasi jim jak jsou na tom sousedi, kazdy den do nich husti, jak je to zakerna nemoc atd atd? A nebo se je snazi uklidnit, podpori to vsechno nejakymi vitaminy, pohodou doma, pusti detem pohadky adtd? Kdyz se nad tim zamyslite, tak nepotrebujete nic dalsiho zkoumat a dokladat zdroji a studiemi, … zakonite musite dojit k tomu, ze tem, co to vedou nejde o nase zdravi, pohodu a stastny zivot…ale o zisky, moc a kontrolu….

  3. Odporucam prehodnotit preklad slova INJURY do nasich jazykov. Zranenie je to zrejme vtedy, ked si zlomime nohu alebo na niekoho padne roentgen. Tu je ako zranenie zrejme myslene „poskodenie zdravia“… lebo nasledky su vo forme psychickych a psychosomatickych ochoreni, uzkostne stavy sposobujuce prasknutie vredu v zaludku asi nenazyvame „zranenie“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů