Bizár z mainstreamu: Kastrujte se a budete žít o 60 % déle

Ve zkratce...

V mainstreamových médiích se objevil článek o tom, že kastrace u ovcí vede k prodloužení života o 60 %, a že to stejné může platit u lidí. Tohle a více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Hugo: Zdravím, posloucháte Hugo Talks. No páni… kde mám vůbec začít? Neustále mluvím o falešných médiích, a jak ovládají vědomí široké veřejnosti. V posledních 16 měsících se tohle stalo velmi zřejmé. Jak zasazují semínka, malé kousky zpráv nebo příběhů. Sem a tam, různými způsoby, různými přístupy v průběhu času. A pak žádají politiky nebo mají na ně požadavky, aby schválili nové zákony nebo nařízení. A veřejnost pak v průběhu času, kvůli různým článkům a zprávám, si na to zvykne a ty nové zákony přijme. Dnes máme dva příběhy ze dvou odlišných úhlů pohledu.

Ale oba zasazují semínka. Dívejte na tohle. Kastrace by mohla mužům pomoct žít déle. Píše Daily Mail. „Odstranění varlat samcům ovcí jim prodlužuje život až o 60 % tím, že se zpomalí stárnutí DNA – a stejné principy by mohly také platit u lidí, tvrdí studie.” Takže… Zasazují semínka, že když si odstraníte svoje nádobíčko, svoje koule, svoje švestky, že můžete žít déle. Hmm… To je zajímavá věc. Co mám teď dělat? Měl bych si odstranit svoje koule a žít o 60 % déle?

Nebo bych si je měl nechat a mít kratší život? Nevím, co mám dělat. Eeehmm… ne. Ne, nechci přijít o svoje koule. V tomto článku se nezmiňuje jeden z vedlejších účinků, když přijdete o svoje koule, a tím je, že byste se pak nemohli rozmnožovat a mít rodinu. Jsem si jistý, že charity jako Population Matters (na populaci záleží), o které jsem už dříve mluvil, jejíž jedním z patronů je David Attenborough, který údajně řekl: „Všechny naše environmentální problémy se budou snadněji řešit s méně lidmi… a hůře, a ve výsledku budou nemožné na vyřešení, s ještě více lidmi.” Jsem si jistý, že tato organizace by nebyla proti této myšlence.

Každopádně, tato studie se provedla na Novém Zélandu a říkají, že jak farmáři i vědci už nějakou dobu ví, že kastrovaní berani žijí v průměru mnohem déle než jejich nedotčené protějšky. Nicméně, tohle je poprvé, co kdo zkoumal DNA, aby zjistil, jestli také pomaleji stárne. Takže… berani a nyní navrhují, že tohle by, možná v budoucnosti, mohla být volba pro lidskou obdobu ovcí. Přijít o vaše koule a díky tomu žít o 60 % déle. Každým dnem se tyto příběhy stávají bizarnějšími a absurdnějšími, není to tak? Tohle je jen studie… samozřejmě, je to jen studie. Nenechte se unést. Vědecká studie, která se nahodile dostala do mainstreamových médií. Za tím není žádná agenda.

A pak… počkat, co je tohle? Dnes vidíme tohle. Charita Population Matters udělila Harry a Meghan ocenění za to, že omezí rodinu na dvě děti. Pár dostane 500 liber, které darují charitě, za to, že učinil „uvědomělé rozhodnutí” mít pouze dvě děti. Píše se zde, že charita Population Matters… aha… vidíte, ta stejná charita, o které jsem mluvil. Ta řekla, že páru darují ocenění poté, co učinil uvědomělé rozhodnutí mít menší rodinu, a že je tak vzorem pro ostatní. Takže dát ocenění slavným lidem, kteří chtějí omezit množství svých dětí, aby ovlivnili ostatní k tomu stejnému.

Když se podíváte na lidi spojené… a za tímto stojí charita Population Matters, o které jsem už mluvil. Sir David Attenborough je její patron. Jane Goodallová je také patronka. Je členkou Světového ekonomického fóra. A vidíte, že tato organizace je financovaná elitou. Světovým ekonomickým fórem, vládami, nejspíše OSN. Tento muž, Jonathon Porritt, prezident charity Population Matters, býval předsedou britské komise pro udržitelný rozvoj. A je tu celá řada dalších spojitostí. Další patron je James Lovelock, a zde je video, rozhovor v BBC z doby před pár lety, kde mluví o populaci.

Tazatel: Co je podle vás životaschopný počet, který Země dokáže uživit?

James Lovelock: Hádám, že při současném způsobu života ne více jak jedna miliarda, nejspíše méně.

Tazatel: Říkáte to s klidem, ale tím naznačujete nejdramatičtější, otřesné a nepředstavitelné redukování počtu lidského druhu.

James Lovelock: No, stojím si za tím. Myslím si, že se to stane. Podle mě je to velmi pravděpodobné.

Tazatel: V jakém časovém období?

James Lovelock: Bude třeba téměř zázrak, aby se to nestalo… v tomto století.

Tazatel: V tomto století?

James Lovelock: Ano.

Tazatel: Snažím se tu možnost představit… zdá se mi, že pokud to tak bude, míra utrpení a paniky napříč celým světem bude nadměrná… z toho, že mají být nejkatastrofičtější konflikty, války, boje jen kvůli přežití.

Hugo: Vidíte, co tím myslím? Máme dva odlišné příběhy, které vyšly ten stejný den. Z odlišných úhlů pohledu. Jeden je vědecká studie a druhý je ocenění za… ani nevím za co, za to, že máte jen dvě děti? Ale agenda za tím… důvod za tím, proč se ty příběhy propagují ve falešných médiích, je jasný. Pryč s vašimi koulemi, pokud chcete žít déle.

A je dobré a ctihodné nemít příliš mnoho dětí. Chápete, co tím naznačují? Dvě semínka zasazena na zahradě od falešných médií a lidí u moci, kteří, čirou náhodou, jsou také posedlí environmentálními problémy, nebo to aspoň tvrdí. To zní, že začínají být posedlí populačními problémy. Jako vždy, děkuji za poslech. Připojte se ke skupině na HugoTalks.com, místo pro podobně naladěné duše, které nesledují falešná média a nejdou s davem.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů