Kdo je Bill Gates? Odhalení temné agendy a ideologie (část 4/4)

Ve zkratce...

V posledním díle série o Billu Gatesovi si položíme otázku: Kdo je Bill Gates? a odhalíme záměry a motivace tohoto muže, a jakou ideologií se nejspíše řídí.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Kdo je Bill Gates?

Vypravěč: Počítačový talent. Nadaný softwarový vývojář. Prozíravý obchodník. Štědrý filantrop. Odborník na globální zdravotnictví. Není pochyb, že Bill Gates zastával spoustu rolí na své pozoruhodné cestě od privilegovaného syna bohatých rodičů ze Seattlu, do jeho současného statusu jednoho z nejbohatších a nejvlivnějších lidí na planetě.

Ale jak jsme viděli v ostatních videích o Gatesově vzestupu jako nezvolené hvězdy globálního zdravotnictví a zastánce kontroly populace, otázka, kdo je skutečně Bill Gates, není pouze filozofická. Vzhledem k tomu, že nyní žijeme v krizi, kterou Bill Gates předpověděl, která vedla k reakci globálních zdravotnických organizací, kterou financuje nadace Billa Gatese, a přibližuje nás k řešení ve formě očkování a biometrických identifikací, na čemž Bill Gates už roky pracuje, odpověď na otázku: „Kdo je Bill Gates?” se rychle stává jednou z nejdůležitějších otázek našich životů. T

a odpověď nám nejen řekne o světě, ve kterém žijeme, ale o světě, do kterého nás tlačí, a jak se mu můžeme vyhnout. Dnes se pokusíme na tu otázku odpovědět. Prozkoumáme motivy, ideologii a vazby tohoto muže, který hraje zásadní roli ve formování světa po koronaviru. Poznejte Billa Gatese. Sledujete Corbett Report. Kdo je Bill Gates? Někteří tvrdí, že je génius, co ze svého přirozeného počítačového talentu udělal miliardového jmění.

Jane Pauley: Nazývají vás géniem. Podle mě vás to nedostalo do rozpaků… podle mě jste génius. To souvisí s tím, že máte nadání na počítače, a že jste byl dost prozíravý na to, abyste z toho udělal fungující společnost. Jste také podnikatelským géniem?

Bill Gates: Neřekl bych, že génius…

Vypravěč: Ostatní tvrdí, že je vizionář, který změnil náš život svou prozíravostí a velké představivosti.

Alan Garber: Bill měl vizi – a jak to chápu, měl ji dlouho – že všichni budou používat počítače. Že budou součástí našich životů. Jak všichni víte, z té vize udělal realitu a dnešní svět se tak dramaticky změnil z velké části díky práci Billa v průběhu let.

Vypravěč: Je považován za chytrého šéfa, který vybudoval impérium Microsoftu se svým pozoruhodným talentem pro byznys.

James Wallace: Když životopisci a historici píšou o historii 20. století, Bill Gates se zapíše jako nejlepší podnikatel našeho století a Microsoft jako jedna z největších společností 20. století.

Vypravěč: A je vychvalován jako filantrop, který nezištně svoje jmění používá ke zlepšení lidí po celém světě.

Jesse Kornbluth: Bille, i vaši nejzarputilejší kritici by museli přiznat, že vaše dobročinná práce je naprosto neuvěřitelná. A může být, pokud se tak rozhodnete, druhým dějstvím tak úžasným, že zastíní to, co jste zvládl s Microsoftem. [potlesk]

Vypravěč: Ale jako kdokoliv s jeho statusem má svoje kritiky. V 90. letech byl často popisován jako chamtivý šéf zlého monopolu Microsoft.

Benjamin Wooley: Bill Gates není spokojen, že jeho systém Windows pohání jen pár počítačů. Chce, aby poháněl celý svět… šířil se jako počítačový virus do našich faxů, telefonů, televizí a… ano… i do našich toustovačů.

Vypravěč: Ale v době koronavirové krize se k němu často chovají jako k nějakému epidemiologovi nebo vedoucímu zdravotnímu výzkumníkovi.

Anderson Cooper: Dnes je tu s námi, aby mluvil o testování, léčbě a více: Bill Gates, spoluzakladatel nadace Billa a Melindy Gatesových. Děkuji, že jsi zpět s námi. Naposledy jsi tu byl před měsícem. Tehdy jsi říkal, že USA nedosáhly vrcholu. Myslíš si, že jsme dosáhly vrcholu? V jaké fázi pandemie podle tebe jsme?

Vypravěč: Pravdou je, že žádné tyto perspektivy nejsou přesné. Velký průlom Microsoftu přišel z dohody, poskytnout software pro IBM, jak se přesunuli na trh osobních počítačů. Ale dohoda nebyla výsledkem Gatesovy technické geniality nebo podnikatelských dovedností. Jak pracovníci IBM tajně přiznali, Microsoft dostal šanci, spolupracovat s IBM, kvůli tomu, že Gatesova matka měla vztah s generálním ředitelem IBM Johnem Opelem.

Goran Milic: Pamatujete na svoje partnerství mezi IBM a Billem Gatesem? Jak se rozpadlo?

Edward Andrus: Pamatuji na něj velmi dobře. Bill Gates na začátku našeho partnerství žil na pizze a Pepsi v Albuquerque v Novém Mexiku. Jeho matka byla součástí naší rady United Way s naším předsedou, kterého požádala, aby mu pomohl. Když vám předseda řekne, ať tomu klukovi pomůžete, 900 lidí v pondělí ráno nastoupí do letadla a letí pomoct Billu Gatesovi.

Nevnímám Billa Gatese jako velkého kreativního člověka. Vnímám ho jako oportunistu. Tehdy se softwarový kód hodně sdílel. Lidé ho sdíleli… v Silikonovém údolí vše sdíleli. Bill přišel a snažil se vše kontrolovat a dát tomu cenu.

Vypravěč: Počítačoví historici dlouho věděli, jak základ pro to, co se stalo MS-DOS, nebyl skvělý vynález Billa Gatese, ale byl to QDOS – „Rychlý a špinavý operační systém”, který stvořil Tim Patterson, pracovník ve firmě Seattle Computer Products. QDOS byla náhrada, než Gates mohl prodávat náležitý operační systém. Jak i sám Gates přiznal, průkopnické grafické rozhraní, které se stalo základem pro Windows, bylo ukradeno od výzkumníků z výzkumného centra Xerox Palo Alto.

Paul Allen: Jak říkal Bill poté, co Apple neúspěšně zažaloval Microsoft za porušení autorských práv kvůli rozhraní Windowsu: „Hele, Steve. Jen protože ses do domu Xeroxu dostal dřív než já, a vzal sis televizi, neznamená, že tam nemůžu jít později a vzít si věž.”

Vypravěč: Jak Gates také přiznává, nejde o ducha „nezištné štědrosti”, který motivuje jeho zájmy ve vakcínách a ostatních lukrativních zdravotnických zákrocích.

Becky Quick: Ráda bych si s vámi promluvila o vašem přístupu k vakcinaci. Nedávno jste něco napsal… a jak vždy děláte, podíval jste se na problém z vědeckého a podnikatelského hlediska, v posledních dvou dekádách jste do vakcín investoval 10 miliard dolarů, a ta investice se vám vrátila. Dost mě to ohromilo. Můžete k tomu něco říct?

Bill Gates: Dosavadní výsledky jsou fenomenální. Svět do toho celkově dal 100 miliard dolarů. Naše nadace investovala trochu více než 10 miliard, ale máme pocit, že návratnost investic byla 20:1. Když se podíváte na ekonomický přínos, tohle je dost vysoké číslo ve srovnání s čímkoliv jiným.

Vypravěč: Jak jsme viděli, Gatesův „filantropický” investiční plán se dobře vyplatil. Jeho jmění se z 50 miliard dostalo nad 100 miliard dolarů po jeho dekádě „altruismu” na trhu vakcín. Jak kritici jeho nadace opakovaně zdůrazňují, devět milionů lidí, kteří ročně zemřou hlady, by mnohem více využili zdroje potravin, tekoucí vodu a ostatní základní nezbytnosti, ne drahé lékařské zásahy proti vzácným nemocem. Ale taková „charita” nenabízí návratnost investic. Ne, tohle není o charitě. Je to o kontrole.

Síť kontroly populace, kterou Gates v poslední dekádě tiše financuje a podporuje, biometrický identifikační systém vázaný na digitální platební infrastrukturu, která se použije ke sledování, zaznamenávání a kontrolování každého pohybu, každé transakce a každé interakce každého občana, se teprve nyní začíná objevovat. Ale skutečná otázka je: Proč tohle dělá? Co motivuje muže jako je Bill Gates, bohatšího než v nejšílenějších snech o chamtivosti, aby svůj čas a své jmění investoval do plánů ke kontrole populace?

Abychom našli odpověď na tu otázku, musíme se podívat na Gatesovu rodinnou historii. Nemělo by být překvapující, že Bill Gates se narodil do peněz. Jeho pradědeček, J. W. Maxwell, byl prezident národní banky v Seattlu. Jeho dědeček Wilard byl také bankéř, a jeho babička Adelle byla význačnou komunální představitelkou. Matka Billa Gatese, Mary Maxwell Gatesová, byla potomkem Maxwellovy bankovní rodiny a podle toho, co se říká, tak ambiciózní jako její předci. Sloužila jako ředitelka několika společností včetně First Interstate Bancorp a KIRO-TV ze Seattlu.

Byla správkyní washingtonské univerzity, a byla jmenovaná do rady United Way of America, kde… jak jsme viděli… přesvědčila generálního ředitele IBM Johna Opela, aby jejímu synovi pomohl v jeho začínající kariéře softwarového vývojáře. Billův otec, Williah H. Gates starší, byl význačným právníkem. Byl spoluzakladatelem mocné právní a lobbující firmy, pomohl Howardu Schultzovi v jeho snaze koupit Starbucks, sloužil v radách řady společností a organizací, a v průběhu let měl velký vliv na život a kariéru svého syna.

Bill Gates: Můj táta byl impozantní, jak fyzicky tak z hlediska jeho moudrosti. Velmi tvrdě pracoval. Ráno odcházel do práce, často ještě před snídaní, vracel se domů na večeři. Vzhlížel jsem k němu, jak tvrdě pracoval. U večeře si procházel různé žaloby a očekával, že ho budeme poslouchat. Měl velká očekávání.

Vypravěč: Mladý Bill Gates, technicky William H. Gates třetí, i když jeho karty hrající rodina ho označila za „Treye”, se od svých rodičů naučil hodně. Z bankovní rodiny své matky zdědil „čich na peníze”, jak uvedl jeden otec jeho dětského kamaráda. Od svého ambiciózního právně orientované otce se naučil, jak legalizovat podnikatelské dohody.

Jako dítě měl i právní smlouvu, která mu umožňovala používat baseballovou rukavici jeho starší sestry. Tyto vlastnosti mu nezajistily moc přátel, ale dobře mu sloužily, jak začal přinášet řád do anarchistické komunity softwarových vývojářů 70. let. Software pro nový trh osobních počítačů byl v té době oblast počítačových nadšenců. Lidé, jejichž nadšení z mikropočítačové revoluce a láska k inženýrství a řešení problémů je zavedla k volnému vývoji a sdílení kódu.

To pro Billa Gatese nebylo k ničemu, který ještě před spuštěním Microsoftu už snil o tom, že z tohoto koníčku udělá komoditu a udělá z něj základ podnikatelského impéria. V roce 1976, s první podepsanou smlouvou mezi Microsoftem a Micro Instrumentation a Telemetry Systems of Albuquerque, tehdejší 21letý Gates napsal otevřený dopis nadšencům, ve kterém ostře kritizuje první počítačové nadšence, kteří představovali jeho hlavní trh, za to, že sdílí microsoftův kód za Altair BASIC.

„Jak si musí většina nadšenců uvědomit, většina z vás krade software. Hardware je třeba zaplatit, ale software je něco, co se má sdílet. Koho zajímá, jestli za něj dostanou peníze lidé, co na něm pracovali? Je tohle férové? Honoráře, které dostáváme za práci, administrativu a náklady z toho dělají operaci bez zisku. Bráníte tomu, aby se vyvíjel dobrý software. Kdo si může dovolit, dělat profesionální práci za nic? Jaký nadšenec může dát 3 roky do programování, hledání všech chyb, zdokumentování svého produktu a jeho distribuci zdarma? Skutečností je, že nikdo kromě nás neinvestoval spoustu peněz do softwaru nadšenců. Napsali jsme 6800 BASIC, a píšeme 8080 APL a 6800 APL, ale je velmi malá motivace, udělat tento software dostupný pro nadšence. Abych to řekl přímo, to, co děláte, je krádež.” – Otevřený dopis Billa Gatese nadšencům

Vypravěč: Dopis byl trapný a nepatřičný, jak mnoho lidí popisovalo mladého Billa Gatese ve společenských interakcích. Kritizoval samotné lidi, kteří by byli zákazníci budoucího byznysu, a pouhým nařízením se snažil změnit zavedenou kulturu sdílení softwarového kódu. I Apple Computers, kteří se stali jedni z hlavních dodavatelů „uzavřených systémů”. které omezují schopnost uživatelů, kontrolovat vlastní počítač, dosáhli jednoduchého marketingového vítězství reakcí na Gatesův dopis tím, že: „Ano, lidi. Apple BASIC je zdarma!”

Ale rukavice byla hozena a Gates si prosadil svůj pohled. I když freeware a ostatní formy vývoje open source softwarů stále existují, zavedení softwarového kódu jako právně chráněného duševního vlastnictví vedlo ke vzestupu miliardářů jako je Gates. Čich na peníze a znalosti, jak používat právo k získání toho, co chcete, nebylo to jediné, co Bill Gates získal ze svého dětství. Jeho rodiče také podporovali diskuze o charitativní práci rodiny a věci, které jim byly blízké srdci. Jak Gates v roce 2003 odhalil Billu Moyersovi, ty věci zahrnovaly „problém s populací”, což zažehlo celoživotní zájem o „reproduktivní zdraví”.

Bill Gates: Problémy, které mi přišly dost naléhavé, souvisely s populací, reproduktivním zdravím.

Moyers: Dospěl jste k reproduktivním problémům jako intelektuál?

Bill Gates: Když jsem vyrůstal, moji rodiče se angažovali v různých dobrovolnických činnostech. Můj táta byl šéfem Plánovaného rodičovství. Bylo velmi kontroverzní, být v tom angažovaný.

Vypravěč: Gates odkrývá svoje karty, když srovnává „problémy související s populací” s „reproduktivním zdravím.” Téma je zejména kontroverzní, protože kontrola populace a reproduktivní zdraví se polovinu století používají jako eufemismy pro eugeniku, zdiskreditovanou pseudovědu tvrdící, že určité rodiny mají být vůdci společnosti na základě svých lepších genů. Jak jsme viděli ve videu „Proč ropný průmysl dobyl svět”, eugenika je oblast pojmenovaná a kodifikovaná Francisem Galtonem, bratrancem Charlese Darwina.

Eugenikové, údajně zabývající se dědičností a později známou genetikou, jsou přesvědčení, že bohatí a mocní se takoví nestali díky náhodě nebo štěstí, a rozhodně ne použitím bezohledných byznys taktik a tajných dohod… ne, bohatí a mocí svůj status získali, protože pochází z „lepšího původu”. Naopak chudí byli chudí kvůli svým „defektivním pohlavním buňkám”.

I když se dnes zdá očividné, že tato ideologie sloužila jako sebeospravedlnění pro vládnoucí třídu, na počátku 20. století se začala přijímat jako skvělá sociální kampaň. Od Teddy Roosevelta po H. G. Wellse, Juliana Huxleyho, Winstona Churchilla, byla široká podpora pro eugenickou myšlenku, že společnost se musí snažit, aby bohatí a dobře narození se co nejvíce množili, a aby se chudým, nemohoucím a zaostalým zabránilo, mít děti.

Běžný argument eugeniků byl, že vzácnými zdroji společnosti by se nižší třídy neměly podporovat, protože to jen tvořilo víc jejich druhu. Namísto toho by se zachraňující lékařská péče a zásahy měly vydávat na příděly, aby se ty zdroje mohly lépe využít jinde. Tzv. negativní eugenici šli s ideologií ještě dál. Někteří, jako slavný dramatik George Bernard Shaw, zastávali názor, že by se lidé měli svolávat před státem jmenovanou radou, kde by odůvodnili svoji existenci, nebo byli popraveni.

George Bernard Shaw: […] Je velký počet lidí, které bych rád zabil. Ne nijak zle nebo osobně, ale vám všem musí být zřejmé – musíte znát alespoň půl tuctu lidí – kteří v tomto světě nejsou užiteční. Kteří jsou větší přítěží než přínosem. Podle mě by bylo dobré, aby se všichni svolali před náležitě zvolenou radou, tak jako před daňového pracovníka, a řekněme, že každých pět nebo sedm let, je svolat a říct: Pane, nebo madam, byl byste tak hodný a odůvodnil svoji existenci?

Vypravěč: Ale v době po druhé světové válce, jak se eugenika začala spojovat se zvěrstvy nacistů, konverzace o popravních panelech a ostatních krutých představ eugeniků, se z veřejnosti stáhly. Od té doby se snaze snížit velikost chudé populace říká „kontrola populace” a „reproduktivní zdraví”. I tak se občas o těchto starých negativních eugenických představách znovu mluví.

Bill Gates: Na kalifornské univerzitě zvyšují školné tak rychle, jak jen mohou, takže přístup, který býval dostupný střední třídě, rychle mizí. To je kompromis, který společnost dělá, kvůli velmi vysokým poplatkům za zdravotnictví. A nedostatku ochoty, říct: Když dáte milion dolarů do posledních třech měsíců toho pacienta – nebylo by lepší, nepropustit 10 učitelů výměnou za ty zdravotní výdaje? Tomu se ale říká „popravní panel” a o tom se nemá mluvit.

Vypravěč: Stojí za to, si klást otázku, proč tomuto muži, který otevřeně uvažuje nad popravním panelem, a nad odebrání zdravotní péče pro staré lidi, máme bezvýhradně věřit v jeho snaze zpomalit populační růst ve třetím světě, nebo v řešení koronavirové krize, která primárně ovlivňuje staré lidi. To, že Gatesova agenda je motivovaná ideologií eugeniky, naznačují různé důkazy, jak historické tak současné. Jak jsme také viděli ve videu „Proč ropný průmysl dobyl svět,” Rockefellerova rodina hrála zásadní roli ve financování a propagování eugeniky, jak v Americe tak v zámoří. Rockefellerové pomohli financovat Úřad pro záznam eugeniky (ERO).

Zakládající ředitel Rockefellerova institutu pro zdravotnický výzkum, William Welch, byl členem ERO rady a pomáhal řídit jeho aktivity. Rockefellerové sponzorovali studie eugenických výzkumníků v Kaiser Wilhelm institutu v Německu, včetně Ernsta Rudina, který pak sepsal zákon o nucené sterilizaci pro nacistické Německo. A když se Americká eugenická společnost začala stydět za vlastní jméno, její dlouhodobý ředitel, Frederick Osborne, převzal post prezidenta Populační rady sponzorovanou Rockefellery. Tato oddanost „veřejnému zdravotnictví” se neminula souhlasnému pohledu Billa Gatese, staršího. V kapitole své knihy z roku 2009 s názvem „Showing Up for Life”, která se jmenovala „Chození s obry”, s obdivem píše o Rockefellerech a jejich vlivu v této oblasti.

William H. Gates (Showing Up for Life): „Kdekoliv jsme se v oblasti globálního zdravotnictví otočili, zjistili jsme, že Rockefellerové tam už jsou a několik let už byli. Když jsme začali zabývat dětskou imunizací, navázali jsme na práci, kterou Rockefellerova nadace v 80. letech pomohla začít a financovat. Když jsme se zabývali léčbou malárie a tuberkulózy, zjistili jsme, že Rockefellerové studovali prevenci a léčbu takových nemocí na celém světě v některých případech až sto let. Podobné to bylo v případě HIV/AIDS. Ze studování a spolupráce s Rockefellery jsme se naučili, že abyste dosáhli odvážných cílů, potřebujete spolupracovat s podobně naladěnými partnery. Zjistili jsme, že takové cíle nejsou pro ty s krátkodobým myšlením. Rockefellerové u těžkých problémů zůstávají celé generace.”

Vypravěč: Jak Gates starší naznačuje, díky spolupráci s „podobně naladěnými partnery” lze dosáhnout takových velkých cílů v oblasti globálního zdravotnictví. Pro Gatese jsou mezi podobně naladěnými partnery samotní Rockefellerové. Bill Gates, starší měl tu možnost mluvit o globálním zdravotnictví, zemědělství a životním prostředí lidmi jako David Rockefeller, starší, a David Rockefeller, mladší, na setkání o „filantropii v globálním století” v kampusu Rockefellerovy univerzity v roce 2000.

Jak jsme viděli, Bill Gates v roce 2009 spolupořádal setkání o snížení populace s Davidem Rockefellerem. Ale ty nejoplzlejší náznaky hlubší agendy nenajdeme v Gatesových veřejných vztazích, ale ve vztazích, které se před veřejností snažili skrýt.

Stephanie Ruhle: Jeffrey Epstein je možná mrtvý, ale tato zpráva není. NYT přišel se šokující zprávou o spojení mezi zakladatelem Microsoftu, Billem Gatesem, a zesnulým Jeffrey Epsteinem. Jak se Gatesovo jméno ukázalo ve spojení s Epsteinem a MIT Media Lab, Gates vydal prohlášení, ve kterém trvá na tom, že neměl žádný pracovní nebo přátelský vztah s Epsteinem. Ale zpráva z NYT hovoří o několika setkáních mezi Gatesem a Epsteinem a o konverzaci s nadací Billa a Melindy Gatesových. Spojení mezi jejich nadací a bankou JPMorgan se záměrem založit charitativní fond, ze kterého Epstein bude mít finanční prospěch… víte, co chci vědět? Proč?

Vypravěč: Na začátku srpna roku 2019 se začaly objevovat informace spojující Billa Gatese s odsouzeným sexuálním delikventem Jeffrey Epsteinem. Letové záznamy odhalují, že Gates letěl v soukromém letadle Epsteina. Odhalený email ukazuje zostuzeného ředitele MIT Media Lab, Joie Itoa, který ze své pozice rezignoval poté, jak se zjistilo, že pomáhal skrývat Epsteinovu identitu jako anonymního dárce pro laboratoř. V emailu informuje zaměstnance, že dar 2 milionů darů z roku 2014 byl „dar od Billa Gatese řízený Jeffrey Epsteinem.” Jak se tato zpráva rozšířila, Gates se ten vztah snažil zlehčit. Gatesova mluvčí tvrdila, že Gates nevěděl, že to bylo Epsteinovo letadlo.

A sám Gates trvá na tom, že: „Neměl jsem žádný pracovní nebo přátelský vztah s Epsteinem.” Tohle tvrzení vyvracuje zpráva z New York Times z října 2012 o tom, že Gates se setkal s Epsteinem při mnoha příležitostech. Dokonce mluvili o založení charitativního fondu s několika miliardy dolary s penězi nadace Billa a Melindy Gatesových a banky JPMorgan Chase. Podle NYT, Gates svým kolegům v roce 2011 napsal email o Epsteinovi: „Jeho životný styl je velmi odlišný a docela fascinující, i když pro mě by nefungoval.”

Epsteinova závěť dokonce jmenuje Borise Nikolice – imunologa z Harvardu, který pracoval jako hlavní vědecký poradce jak pro Microsoft tak nadaci Billa Gatese, a který se objevuje na slavné fotce Epsteina a Gatese ze setkání v Epsteinově sídle v roce 2011, jako náhradní správce Epsteinova majetku. Není těžké si uvědomit, proč by se Gates snažil distancovat od svého vztahu s člověkem, co obchodoval s dětmi. Přece jen Epstein podle všeho lákal do pasti vysoce postavené politiky, podnikatele a i členy královské rodiny, v operaci „honeypot” řízenou tajnými službami, kdy je nahrával při sexuálním zneužívá nezletilých dívek a ten důkaz používal k vydírání. Ale jak se ukazuje, pokus potlačit zprávu o Gatesovi a Epsteinovi mohl být pokus o potlačení odhalení naprosto odlišného sdíleného zájmu.

Kristen Dahlgren: Podle zdrojů se objevilo několik žalobců v Novém Mexiku, kde vlastní velký ranč. Podle nové zprávy z New York Times, kterou NBC News neověřili, Epstein chtěl ranč používat pro kontrolované množení za použití své DNA ke zlepšení lidstva. Zpráva cituje dva oceněné vědce a poradce velkých společností a bohatých jedinců, a uvádí, že Epstein se obklopil předními vědci a říkal jim, že chtěl na ranči postupně oplodnit 20 žen.

Vypravěč: Už tak sotva uvěřitelný příběh Jeffrey Epsteina v srpnu 2019 odhalil další bizarní skutečnosti, kdy se zveřejnila zpráva, že Epstein chtěl „zasét svoje DNA do lidské rasy”. Jak NYT vysvětlili, Epsteinův plán oplodnit 20 žen na svém ranči v Novém Mexiku, aby „zasel svou DNA do lidské rasy,” což je plán, který sdělil řadě vědeckým autoritám, které měl kolem sebe, dal velmi staré myšlence moderní lesk:

„Vize pana Epsteina odráží jeho dlouhotrvající fascinaci tzv. transhumanismem: vědou týkající se zlepšení lidské populace skrze technlogie jako genetické inženýrství a umělou inteligenci. Kritici přirovnávají transhumanismus k moderní verzi eugeniky, zdiskreditované myšlence o vylepšení lidské rasy skrze kontrolované množení.”

Vypravěč: Epsteinův zájem o genetiku vedl ke sponzorování řady vědců, kteří v té oblasti pracovali, včetně George Churche, genetika z Harvardu, jehož laboratoř v letech 2005-2007 pobírala finance od Epsteinovy nadace pro zkoumání „špičkové vědy”. Church se veřejně omluvil za svůj vztah s Epsteinem, což zahrnovalo několik setkání ročně počínaje rokem 2014. To nebylo poprvé nebo naposledy, kdy tento neokázalý harvardský biolog, jehož „špičková věda” často zachází do kontroverzních oblastí, způsobil veřejný skandál. Church v roce 2019 navrhl tvorbu randící aplikace na základě genetiky, která se okamžitě odsoudila jako aplikovaná eugenika.

Church byl také vědeckým poradcem pro Editas Medicine, startup, který se snažil využít nástroj pro upravování genomu s názvem CRISPR-Cas9 k eliminování nemocí smazáním částí genetického kódu, která jsou zodpovědná za nemoc. Společnost v roce 2015 oznámila, že získala 120 milionů dolarů od skupiny vedenou Epsteinem jmenovaným správcem dr. Borisem Nikolicem. Ta skupina investorů přirozeně zahrnovala Billa Gatese. Ano, Bill Gates se rozhodně řídí radou svého otce, aby spolupracoval s „podobně naladěnými partnery”. Otázka zůstává: Je Bill Gates motivován eugenikou? Vzhledem k tomu, že eugenika před více jak půl stoletím odešla do ilegality, je nepravděpodobné, že bychom od Gatese získali upřímné potvrzení v tomto ohledu.

Přece jen už neexistují žádní řádní členové Americké eugenické společnosti. Společnost v 70. letech změnila značku, kdy, jak řekl zakladatel společnosti, „stalo se zřejmé, že změny eugenické povahy by se dělaly z jiných než eugenických důvodů, a dávat jim nálepku eugeniky by spíše bránilo než pomohlo jejich přijetí.” Ale ve 20. letech existovala Americká eugenická společnost, a čirou náhodou uváděla W. H. Gatese na svém seznamu členů. To je ale možná jen náhoda.

A existovala Americká eugenická společnost v 60. letech, kdy před William H. Gatesem druhým, ředitel Plánovaného rodičovství byl Alan Guttmacher, který současně sloužil jako ředitel Americké eugenické společnosti. Možná byla náhoda, že nadace Billa a Melindy Gatesových organizovala summit o plánovaném rodičovství, kde se Gatesovi znovu zavázali k financování kontroly populace ve třetím světě, v červenci 2012, což bylo výročí prvního mezinárodního eugenického kongresu, který se přesně před sto lety pořádal v Londýně. A možná je až příliš přitažené za vlasy, srovnávat preference v randění mladého Gatese s randěním na základě genetiky, které moderní eugenici upřednostňují.

James Wallace: Mluvil jsem s pár ženami, co krátce chodili s Billem. Jedna mi řekla, že první otázka, kterou se jí Bill zeptal, byla: Jaké výsledky jsi měla na maturitě? Tohle není zrovna něco, co mladá žena chce slyšet. Bill Gates měl 100% správných odpovědí v matematické části maturity. Byl za to hrdý a chtěl mít jistotu, že jeho přítelkyně měla vysoké výsledky.

Vypravěč: Ne, nemůžeme očekávat odpověď o skutečných motivech od samotného Billa Gatese. Otázka motivací Billa Gatese byla pohřbena pod společnou váhu stovek milionů dolarů placených PR reportáží. Jako Rockefellerové před nimi, Gatesové se brzy naučili, jak zvětšit své rodinné jmění – nemluvě o jejich kontrole nad lidskou populací – nasazením masky filantropie. Je spousta názorů na Billa Gatese. Podle toho, koho se zeptáte, je počítačovým géniem, geniální podnikatel, nebo svatý filantrop. Všechny tyto názory vám ale dávají PR reportáže financované nadací Billa a Melindy Gatesových. Bill Gates už není předmět pro historiky, ale hagiografi. Nyní si musíme položit otázku, proč je tento muž motivován vybudovat takovou síť kontroly. Kontrolu nad našimi veřejnými zdravotnickými agenturami.

Bill Gates: Všech 193 členských států musí ve svém zdravotnictví udělat vakcíny vysokou prioritou, aby měly jistotu, že všechny jejich děti měly přístup k existujícím vakcínám a k novým vakcínám, jak se stanou dostupnými.

Vypravěč: Kontrolu nad našimi identitami.

Bill Gates: Nedostatek systémů identifikace je problém nejen pro platební systémy, ale také pro hlasování, zdravotnictví, vzdělání a daně. Je skvělá věc, vytvořit široký systém identifikace.

Vypravěč: Kontrolu nad našimi transakcemi.

Bill Gates: Jakmile se finanční toky začnou skrývat, kde máte spoustu legitimních transakcí společně s těmi, které chcete sledovat, a jakmile přejdou do digitálních systémů, ke kterým USA nemá žádný přístup, je mnohem obtížnější najít transakce, o kterých chcete vědět, nebo které chcete zablokovat.

Vypravěč: A dokonce kontrolu nad našimi těly.

Bill Gates: Budeme mít mezidobí, kdy uvolníme nějaká opatření… ale nebudeme zpět v normálu, dokud pro celý svět nevyvineme úžasnou vakcínu.

Vypravěč: Musíme se konfrontovat s možností, že tato snaha o kontrolu nepochází z nezištné štědrosti, která podle všeho neexistovala předtím, než se stal multimiliardářem, ale ze stejné touhy po penězích, touhy po vládnutí a stejného pocitu nadřazenosti, který ho motivoval při šplhání korporátního žebříčku nahoru. Pokud ale odpověď na otázku „Kdo je Bill Gates?” je, „Bill Gates je eugenik,” ukáže nám dost důležité věci o světě, ve kterém žijeme. Ukazuje nám, že Gates klame veřejnost pod falešnou maskou filantropie, aby podpořila jeho ovládnutí světa.

Ukazuje nám, že cíl Gatesových, jako cíl Rockefellerů před nimi, není zlepšit svět pro lidský druh, ale zlepšit svět pro svůj druh. A co je nejdůležitější, ukazuje nám, že Bill Gates není žádný komiksový superhrdina, který sám usměrňuje chaos, který se na světě objevuje, nebo že sám tomu chaosu dává vlastní řád. Ne… pokud je Bill Gates eugenik, motivován přesvědčením o nadřazenosti sebe a ostatních bohatých elitářů, tak nečelíme jednomu muži, nebo i jedné rodině, ale ideologii. Tohle není nic nepodstatného. Jednoho muže, ať je jeho bohatství jakékoliv, lze snadno zastavit. Ale i kdyby Billa Gatese zítra uvěznili, agenda, která je už v pohybu, by bez problému pokračovala.

Celá infrastruktura výzkumníků, laboratoří, korporací, vládních agentur a veřejných zdravotních orgánů existuje, často financovaná Gatesem, ale motivovaná přesvědčením všech těch milionů lidí, kteří pracují pro tyto různé entity, že skutečně pracují v nejlepším zájmu lidí. Ne, ideologii nelze zastavit zastavením jednoho muže. Lze ji zastavit jen tehdy, jak se dostatek lidí dozví pravdu o této agendě, a o světě naprosté všudypřítomné kontrole, do kterého se řítíme.

Pokud jste viděli všechny čtyři části této série o Billu Gatesovi, jste nyní jedni z nejinformovanějších lidí na světě o skutečné podstatě této agendy. Viděli jste, jak se ovládnutí veřejného zdravotnictví používá k prosazování povinného očkování po celém světě, biometrické identifikace a digitálních plateb. Viděli jste, jak kousky této skládačky do sebe zapadají, a jak představují mnohem větší hrozbu pro budoucnost lidstva než jakýkoliv virus. Zde jsou dobré zprávy.

Díky těmto informacím máte protilátku proti této ideologii eugeniky. Pravdou je, že ideologie jsou myšlenkové viry. Šíří se z člověka na člověka, infikuje je myšlenkami, které mohou vést k nemoci politiky. Ale zde je ještě větší pravda. Očkování funguje. Očkování pravdy proti lžím těch, kteří šíří svoji jedovatou ideologii. Pokud jste se dostali až sem, je na vás, abyste pomohli očkovat ty kolem sebe proti zkorumpované ideologii Billa Gatese a všech těch, co usilují o kontrolu nad světovou populací. Musíte pomoct, tyto informace šířit, aby ostatní mohli vidět celkový obrázek a sami se rozhodli, jestli jsou ochotní si vyhrnout rukávy a přijmout, co se blíží, nebo ne. Čas ale není na naší straně. I v tuto chvíli se připravují kampaně hromadných vakcinací.

Allison Arwady: Už připravujeme plány na vakcinaci celého města Chicaga. Spolupracujeme s ostatními v oblasti na velkém plánu. Koupili jsme injekce, koupili jsme chladicí boxy, naplánovali jsme lokace.

Vypravěč: Už se zavádí plány pro biometrickou identifikaci a „imunitní pasy”.

Caryn Seidman Becker: I když jsme začínali s cestováním, v jádru jsme platforma pro bezpečnou biometrickou identifikaci, kdy spojíte svoji identitu se svým palubním lístkem na letišti, nebo lístkem na sportovní utkání, nebo svojí kreditkou, abyste si koupili pivo. Spuštění Clear Health Pass má za cíl spojit svoji identitu s lékařskými zprávami o COVID pro zaměstnavatele, zaměstnance a zákazníky…

Vypravěč: Programy pro sledování, stopování a monitorování celé populace se už beta testují.

Denna Hinshaw: Dnes spouštíme další užitečný nástroj, který může nahradit zásadní detektivní práci, kterou děláme ve veřejném zdravotnictví. Alberta Trace Together je dobrovolná a bezpečná mobilní aplikace pro sledování kontaktu s cílem zabránit šíření covid-19.

Vypravěč: A digitální platební infrastruktura, systém finančního vyloučení, který umožní vládám libovolně kontrolovat náš přístup do ekonomiky, se nyní také zavádí.

Uhuru Kenyatta: Abychom se vyhnuli riziku přenosu skrze fyzické zacházení s penězi, podporujeme využívání bezhotovostních transakcí, jako jsou mobilní peníze M-Pesa a jiné, a kreditní karty.

Nicholas Thompson: Lidé používají bezdotykové platební systémy více než hotovost. Protože s lidmi už nejsme v takovém kontaktu, a také protože hotovost je taková nechutná.

Vypravěč: Musíme informace o temné povaze této agendy kontroly populace šířit mezi co nejvíce lidí, než nám nadobro odeberou naši schopnost se vyjádřit proti této agendě. Díky lidem jako Bill Gates virus této agendy kontroly populace je už tady. Hrozí, že zhroutí systém takový, jak ho známe. Pokud nás Bill Gates něco nauči, tak to, jak se vypořádat s virem. Je čas na tvrdý restart.

Překlad: David Formánek

Předchozí díly o Billu Gatesovi:

https://otevrisvoumysl.cz/bill-gates-a-sit-kontroly-populace/
https://otevrisvoumysl.cz/bill-gatesuv-plan-jak-proockovat-svet/

Zdroj: https://www.corbettreport.com/gates/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Mnohý astrolog by při pohledu na jeho radix mohl ..kdyby mu to stálo za to v tomto čase…

  12°-13° Ryb:

  Pro tento stupeň není žádného symbolu.
  Vidím však přece, že je naplněn zlem a zloba nejďábelštější povahy mu přísluší a je jím označován. Jeho povaha je subtilní a běžná zjevem, postrádá též i jen jiskřičku opravdové sympatie, bude zrádcem pro ty všechny, kteří mu poskytli svou důvěru. Je zdrženlivý, ale pilný a jeho zamilovaným zaměstnáním je černá magie. Mnoho z toho však může podléhat modifikacím, stojí-li na Ascendentu šťastná planeta, nebo jej dobře ozařuje. Ale i v tom případě bude tato osoba míti sklon lidem více škodit, nežli jim prokazovat dobré skutky.

 2. Toto je vůbec první článek, kde plně souhlasím s celým popisem kariéry Billa Gatese jako vychcaného obchodníka s cizími myšlenkami!
  Byl jsem součástí světa IT geeků od roku 1980 a jako sledovatel již od roku 74.
  Toto není žádná konspirace, ale holá fakta o dřevních dobách MS.
  Ostatně nebýt jistých nepříznivých okolností od roku 1996, na MS by všichni zapomněli, protože jeho přechod Windows byl tristní.
  I v ČR byli programátoři, kteří uměli alternativu MS DOS v multitaskingu, zatímco MS to neuměl. Tehdy byla příležitost MS odstavit, ale příliš mnoho ambicí příliš mnoha méně schopných lidí to zhatily.

  Jinak ta filantropie u BG asi souvisí s ředitelováním pana Milfaita u evropské sekce MS.
  Do té doby byl BG opravdu hajzl všech hajzlů a jeho lidi podpláceli kdekoho ve státních správách na celém světě, aby Windows byl nejužívanějším systémem.
  Trochu to souvisí také s chudobou a nerovnými podmínkami.
  Kdyby jsme nebyli tak chudí, mohli by se lidé volně rozhodovat a koupili by si raději Apple, protože by to nebyla otázka úspor, ale běžných výdajů …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů