Británie ruší vakcinační pasy? Nebo spíše psychologická manipulace?

Ve zkratce...

Mainstreamovými médii proletěla zpráva, že v Británii budou rušit vakcinační pasy. Je tomu ale skutečně tak? Co se zatím skrývá? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Zdravím, posloucháte Hugo Talks. Pokud jste si nevšimli, pár videí jsem nahrál na HugoTalks.com, tak se na ně podívejte… nejsou na YouTube a odebírejte HugoTalks.com pro novinky o všech videích, jelikož mnoho z nich už není na YouTube kvůli cenzuře. Dnes vidím spoustu článků o tom, že vakcinační pasy se ruší. A také spoustu článků o tom, jak chtějí posílit proočkovanost u skupiny nad 50 let před 21. červnem – tzv. dnem svobody. Den, o kterém poslední týden říkají veřejnosti, že bude odložen.

Což samozřejmě naprosto odporuje tomu, co říkají dnes. To vše je naprostý nesmysl. Tady v Telegraphu vidíme: „Britské vakcinační pasy se ruší.” A různé variace stejné zprávy vidíme v ostatních médiiích. Tady v The Guardian. „Plány udělat covidové dokumenty jako požadavek vstupu na velké události se nejspíše zruší, jak vláda řeší, jak může bezpečně uvolnit poslední řadu restrikcí v Anglii během pár týdnů.” Ministři už měsíce zkoumají, jak udělat certifikáty o imunizačním statusu povinné v některých oblastech, podle vzoru Izraele, který zavedl zelený pas, aby lidé prokázali nízké riziko přenosu nemoci.”

V podstatě… tohle je jedno z těch věštění z koule, kdy předstírají, že možná tohle se stane, nebo tohle se možná stane. Říkají, že pasy se mají rušit… to je nesmysl. Nebudou se rušit… to není pravda. Říkají, že se zruší pro velké události… ale stále je budou používat pro mezinárodní cestování. Hádám, že tyto titulky… když se na ně podíváte, myslíte si, že je to pozitivní. Jsem ale přesvědčen, že mají několik think-tanků, zpravodajských pracovníků, kteří každým den prochází sociálními sítěmi.

Tvoří průzkumy a zkoumají výsledky. Spolupracují s mainstreamovými médii a nařizují jim, aby vydaly články, falešné příběhy, příběhy typu věštění z koule jako je tento, a pak analyzují výsledky na sociálních sítích. Jak na to lidé reagují… a pak zjišťují, jaký udělat další krok s ohledem na to, jak ovládat, jak veřejnost na tohle pohlíží, a jak dosáhnout svého konečného cíle – zavedení těchto pasů – jak to implementovat. Myslím si, že oni vidí, že lidé se proti těmto pasům nyní hodně bouří a jsou proti nim. Ne jen lidé jako vy a já, ale také lidé, kteří se nechali očkovat. Mnozí z nich s tím také nesouhlasí.

Tak si říkají, že je příliš brzy… musí být záludnější. Teď k tomu přistoupí z pohledu: „Budete ho potřebovat jen pro mezinárodní cestování, ale pomalu v průběhu času ho zavedeme do každé oblasti denodenního života.” Nevěřte jim ani slovo… říkají, že je to jen dočasné. Hovadina… říkají, že se budou používat jen pro mezinárodní cestování. To je hovadina. K zavedení těchto pasů přistupují tzv. „salámovou metodou”… pěkně pomalu. Přistupují k tomu opatrně, ale nenechte se oklamat, že konečný cíl je pro ně stále stejný.

Podvolíte se tomu? Jen tomu řekněte NE hned od začátku. To může znamenat, že krátkodobě něco ztratíte. Můžete mít problém se svou prací, což je velký problém. Není to správné, pokud vám váš zaměstnavatel kvůli tomuto doslova vyhrožuje vyhazovem. Doslova se vás snaží přinutit… podvolíte se nebo se proti tomu postavíte? Přišel mi email od někoho, kdo se nemůže vrátit na své lekce jógy, protože nechtějí přijmout lidi, kteří neměli obě dávky injekce, atd.

Je to vaše volba… v případě těchto pasů se budete možná muset obejít bez určitých věcí, a to v nějakou dobu přijde. Ale jaká je alternativa? Umožníte těmto lidem, aby vás svými ultimáty vydírali, abyste si nechali udělat pas? Z takové situaci nikdy nepřijde nic dobrého. Jako vždy, děkuji za poslech… odebírejte HugoTalks.com. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů