EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami

Ve zkratce...

Doktorka Jane Rubyová se setkává s certifikovaným balzamovačem a ředitelem pohřební služby Richardem Hirschmanem, který vůbec poprvé odhaluje tepny a žíly naplněné nepřirozenými kombinacemi krevních sraženin s podivnými vláknitými materiály, které zcela vyplňují cévní systém. Mnoho obětí údajně zemřelo na infarkt a mrtvici. Pan Hirschman uvádí, že při pokusu o balzamování těchto očkovaných pacientů narazil na odpor a poté tyto podivné materiály našel a vytáhl z velkých cév těl. Dále uvedl, že se mu počet balzamovaných případů s těmito typy sraženin zvýšil z 50 % na téměř 80 %.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 26. ledna 2022

Přepis:

Jane: Vítejte v pořadu dr. Jane Ruby. Jsem vaše moderátorka, dr. Jane Rubyová a mám tu světově exkluzivní odlahení, které se nám podařilo získat, které chci s vámi dnes sdílet… nikdy předtím neviděné, potenciálně výsledky covid chřipkové biologické zbraně neboli covid injekcí. Atestovaný balzamovač a ředitel pohřebního ústavu přišel se svými zjištěními, která se týkají časového období po začátku zavedení těchto injekcí. Chci vám dnes představit pana Richarda Hirschmana. Richarde, chci vás přivítat v dnešním pořadu. Děkuji, že jste tu dnes s námi.

Richard: Děkuji za pozvání.

Jane: Rozhodně, je mi ctí s vámi mluvit. Jsem vděčná, že jste se přihlásil. Jak jsem říkala, jste atestovaný jako majitel pohřebního ústavu a balzamovač. Máte více jak 20 let zkušeností v tomto oboru. Vy a vaši kolegové, se kterými se radíte a se kterými pracujete, jste zjistili, že zejména v posledním roce objevujete něco velmi neobvyklého v tělech těch, které uchovávate. Povězte nám něco o vašich zkušenostech, pokud jsem něco vynechala, než se dostaneme ke snímkům, které jste nám poslal.

Richard: Jistě. Začínal jsem v roce 2001. Atestaci jsem získal v roce 2004. Balzamuji už hodně dlouho. V tuto chvíli jsem převážně cestující balzamovač, takže navštěvuji různá místa. A začal jsem objevovat zvláštní sraženiny… vše to začalo, nevím přesně, ale nejspíše v polovině minulého roku 2021.

Jane: Dobře, a k tomu se přesuneme. Podívejme se na první snímek, což je velmi dlouhá sraženina na stole.

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Od levého konce to vypadá jako červená šňůra, sraženina… jen to chci publiku popsat… v pravé části je už více bílá a vláknitá, a rozděluje se tam. Povězte nám, jak jste tohle objevil. Zaprvé, jak jste na to narazil?

Richard: Ano, podobných sraženin jsem viděl několik a když balzamuji, musím jít do žíly a v rámci procesu balzamování musím krev odvést ze žil. Tuto obrovskou vláknitou sraženinu jsem z člověka vytáhl před zahájením balzamování.

Jane: Z jaké části těla je tato sraženina?

Richard: Tato vyšla z oblasti kyčlí…

Jane: Laicky řečeno, jde o oblast třísel?

Richard: Ano.

Jane: Dobře, a vypadá, že má délku nohy té osoby, je to tak?

Richard: Je skoro stejně dlouhá jako noha. Před touto jsem vytáhl několik jiných. U této jsem si akorát řekl, že si ji musím vyfotit, protože nikdo mi jinak neuvěří, jak to vypadá. Na začátku to vypadá jako normální krevní sraženina, ale ta bílá vláknitá část není normální.

Jane: Jasně, a popište nám to podrobněji, prosím. Ta červená část je krevní sraženina… povězte nám o její struktuře, co se stane, když ji zmáčknete, a srovnejte to s tou bílou částí. Povězte nám o té struktuře.

Richard: Krevní sraženina je obvykle hladká. Je to krev, co se srazila, ale když ji zmáčknete, dotknete se jí nebo ji zvednete, obvykle se rozpadne, můžete ji zmáčknout mezi prsty a skoro z ní znovu udělat krev. Ale tato bílá vláknitá část je dost silná. Není vůbec slabá. Můžete s ní manipulovat, je velmi ohebná, není tvrdá. Je těžké to popsat, ale není to normální. A nevím, jak se někomu něco takového může vytvořit.

Jane: Richarde, povězte nám… víte, tohle jsou anonymní osoby, neznáme oblast státu, žádné společnosti, ale povězte nám, co jste se dozvěděl o této konkrétní zemřelé osobě, u které jste našel tuto konkrétní dlouhou sraženinu.

Richard: Ano. Tohle je osoba, u které jsem zjistil, že je očkovaná, ale podle všeho i tak chytila covid. Pokud si dobře pamatuji, tato konkrétní osoba byla propuštěna z nemocnice poté, co testovala negativně. Přesto o pár dní později zemřela, nejspíše protože měla krevní sraženiny. Nejspíše nemohla dýchat.

Jane: Ano, a když jsme si předtím psali, řekl jste mi, že máte informace od důvěryhodného zdroje, že tato osoba, když byla propuštěna z nemocnice domů, měla problémy s dýcháním?

Richard: Ano. Z toho, co chápu, rodinní příslušníci byli naštvaní, protože ho propustili, i když byl ve špatném stavu. Je to smutné.

Jane: Richarde, chci se vrátit k těm sraženinám. Chci se podívat na druhý snímek. Naznačil jste, že jste opláchnul… protože jste nikdy předtím nic takového neviděl. Začínáte to vidět častěji. Řekl jste, že jste nic takového neviděl. Viděl jste spoustu sraženin, spoustu výrůstků a podobných věcí, ale to, co vidíme na těchto snímcích, jste před rokem 2019, 2020 neviděl? Předtím, než tato věc začala? Povězte nám… teď se podíváme na druhý snímek, kde jste to trochu opláchnul. Povězte nám, co jste na tom snímku viděl.

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Richard: Ano, zjistil jsem, že spousta těl měla spoustu sraženin a začal jsem si všímat… abych vám to přiblížil, mohl jsem tyto sraženiny doslova opláchnout od krve a tato bílá část se silně držela… nerozpouštěla se. Můžete ji roztrhnout, ale je pružná. Myslel jsem si, že možná něco není v pořádku… kontaktoval jsem své kolegy a oni všichni vidí stejnou věc. Tohle pro nikoho není normální.

Jane: Než se přesuneme ke třetímu snímku, chci, aby můj produkční tým slyšel, že to říkám veřejně. Chci lidem dát sedmi až osmi vteřinové varování, že tohle může být dost citlivý snímek a že může být nepříjemný pro děti nebo některé lidi. Takže vás nyní varuji. Třetí snímek, který ukážeme, ukazuje nohy zemřelého.

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Jak jste vytáhnul spoustu těchto sraženin… a aby bylo jasné, potvrďte mi to, říkal jste mi, že tyto sraženiny převážně vytahujete ze žil a ne tepen, je to tak?

Richard: Ano, ale v tomto případě jsem jednu vytáhnul i z tepny, což je neobvyklé. V poslední době se mi některé sraženiny podařilo vytáhnout i z tepen. Jednu z tepny jsem vytáhnul včera večer. V tepnách se sraženiny obvykle netvoří, pokud nejde o někoho, kdo byl už několik dní mrtvý, což tohle ten případ nebyl.

Jane: Protože krev se pohybuje skrze tepny. Richarde, byl nějaký rozdíl v tom, co jste pozoroval – barva, konzistence – ze sraženiny, ať je to cokoliv… sraženina znamená pouze krev… ale byl nějaký rozdíl mezi sraženinou z tepny v porovnání se sraženinami ze žil?

Richard: Ty, které jsem vytáhnul ze žil, jsou obvykle mnohem větší. Ale ty, které vytahuji z tepen, jsou stejné. Obvykle mají takovou tu bílou vláknitou část. Obvykle se mi daří odstranit krev, která je k ní připoutaná… někdy se zdá, že jsou promíchané. Skoro se zdá, že ta bílá část jakoby rostla z krve. I když to zní zvláštně. Někteří lidé… já jim říkám červi, protože se velmi podobají červům.

Jane: Nechceme ale lidi uvést v omyl a říkat, že je to živočich jako červ… pouze říkáte…

Richard: Často se to podobá červu. Podobá se to červu. Neviděl jsem, že by se sám hnul nebo tak… Ale vypadá to jako malý červ. Někdo, kdo byl jednou se mnou v balzamovací místnosti, když z krve vycházela spousta těchto sraženin, jeho slova byla: Vypadá to jako vlasovec psí, ale pro lidi. Neříkám, že se to pohybovalo, ale jen říkám, že tyto vláknité struktury vycházely z krve.

Jane: Tyto struktury, o kterých říkáte, že se podobají červům… byly oddělené od sraženiny, co začínala s krví, a pak z ní vycházel ten delší kus?

Richard: Obvykle jsou spojené. Obvykle najdu normální sraženinu připoutanou k jednomu konci… Nebo najdu, jak jsou spojené se sraženinou. Proto některé lze opláchnout a pak vidět tu bílou strukturu.

Jane: Ano… když je opláchnete, jsou oddělené od té dlouhé vláknité sraženiny?

Richard: Co tím myslíte?

Jane: Ty červovité struktury… jsou někdy oddělené od té delší…

Richard: Ano, ale ne vždy. Většinou jsou spojené s normálně vypadající sraženinou.

Jane: Tohle je nesmírně šokující. Jsem si jistá… z lidského hlediska… co si o tom osobně myslíte?

Richard: Znovu… mám pocit… osobně jsem tyto věci začal více vídat od poloviny roku 2021. Leden 2021 byl nejvíce pracovně vytížený měsíc, jaký jsem kdy v životě zažil. To byl zrovna měsíc, když začali očkovat. Samozřejmě jsem neviděl všechny tyto bílé, červovité struktury, protože něco takového by se nevytvořilo přes noc. Ale jak tyto věci vídávám mnohem častěji, mám velké obavy z budoucnosti. Těchto lidí je spousta… někteří lidé, které jsem balzamoval, kteří v sobě měli tyto vláknité struktury, jejich příčina úmrtí byla uvedena jako infarkt, mrtvice nebo něco takového. Většina lidí neuvidí to, co vidím. Když lékaři odebírají krev, tak tyto věci neuvidí.

Jane: Richarde, myslíte si, že tohle lze vidět na ultrazvuku, PET skenu nebo MRI skenu?

Richard: Víte, nevím… před několika měsíci jsem viděl video, kde mluvili o krvi očkovaných. Ukazovali tam takovou bílou strukturu uvnitř krve, a to bylo pod mikroskopem nebo něčím takovým. Když jsem ten snímek viděl, tak jsem si řekl: tohle přesně vidím já, ale já k tomu nepotřebuji mikroskop.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu přes formulář níže, děkuji ~

Jane: Richarde, podařilo se vám nebo vaším kolegům udělat chemickou analýzu této věci? Zejména té vláknité struktury? Abychom věděli, z čeho je to složeno?

Richard: O ničem takovém zatím nevím. Snažím se právě najít někoho, kdo to udělá.

Jane: Dobře, a vaši kolegové zajistili vzorky pro pozdější analýzu, na které se domlouváte?

Richard: Ano, mám jeden vzorek. Nemusím se mít strach z nedostatku vzorků. Pokud denně balzamuji čtyři těla, je pravděpodobné, že dvě z nich to budou mít. Od listopadu se zdá, že tyto případy jsou na vzestupu. V tuto chvíli více jak 50 % těl, které balzamuji, má tyto typy sraženin.

Jane: Jen abych to pro diváky vyjasnila. Před rokem 2020… před začátkem covidu v únoru a březnu 2020… ale před rokem 2020, během roku 2019 a dřív… nikdy jste neviděl tento konkrétní typ sraženin?

Richard: Přesně tak. Za celých 20 let, co tohle dělám, jsem viděl spoustu sraženin. Ale ne u 50 % těl, které balzamuji… bylo to občas. Ale nikdy jsem neviděl tohle, co můžete doslova zvednout do ruky, a aby v tom byla tato bílá vláknitá struktura. Nedává mi to smysl.

Jane: Za svých 30 let, co jsem pracovala jako zdravotní sestra v nemocnicích, účastnila se pitev, nikdy jsem neviděla nic takového. Nejsem odbornice v oblasti jako vy, ale nikdy jsem ani neslyšela o ničem podobném, když jsem byla v lékařské profesi. Jak jsme říkali, ještě to nemůžete vědět… nemáte definitivní informaci, že tohle vše jsou očkovaní lidé. Máte zprávy o některých z nich, kde to máte ověřeno. A o svých zdrojích mluvit nebudete, ale jsou to ostatní odborníci ve zdravotnictví. Ale nemůžeme to s jistotou říct… každopádně před začátkem očkování jste tohle nikdy neviděl, což byl v podstatě konec roku 2020 a začátek roku 2021. Je to tak?

Richard: Naprosto. Já mám 20letou zkušenost, oslovil jsem ostatní v mém oboru se stejnou dlouholetou zkušeností. Mluvil jsem s balzamovači, kteří jsou v oboru 30, 40 nebo 50 let. Ukázal jsem jim ty snímky a ptal se jich, jestli něco takového viděli, a vždy říkají, že nic takového nikdy neviděli.

Jane: Před chvílí jste říkal, že je to častější jev, že se to zhoršuje.

Richard: Zdá se to tak.

Jane: Dobře. Určitě o tom mluvíte se svými kolegy, protože je to tak neobvyklé. Mají oni stejný názor? Mají pocit, že toho vidí stále více?

Richard: Ano. Je to tak. Někteří z nich jsou z toho nervózní.

Jane: Jak to?

Richard: Můj strach je tento… pokud tohle způsobuje vakcína, a můj instinkt mi říká, že ano, samozřejmě to nemůžu prokázat, ale pokud to způsobuje vakcína, představte si, kolik lidí v budoucnosti bude umírat, protože lidé nemohou žít s takovou strukturou, co jim proudí v cévách. Je ohromující, kolik lidí v poslední době umírá na infarkty a mrtvice. Jakmile se tato malá vláknitá tkáň dostane do mozku, člověk dostane mrtvici. Pokud se vám dostane do srdce, povede to k infarktu. Balzamoval jsem člověka, který nebyl tak starý… říkám ne tak starý, mně je 54 let, takže on byl o pár let starší než já, Zemřel a jako příčina byl uveden infarkt myokardu. Měl v sobě tyto sraženiny. Měl u sebe svoji peněženku… součástí mé práce je, že kontroluji osobní věci, a měl v ní vakcinační průkaz.

Jane: To jsou ty druhy informací… To jsou ty druhy informací, které jsou dost pádným důkazem… tohle je důkaz, že jsou to oběti těchto injekcí. Souhlasím s vámi. Nadnáší to otázku, jak mohli tito lidé fungovat předtím, než se tohle stalo. A jestli se to stalo rychle. Dokud nebudeme znát chemické složení, nebudeme vědět, jak rychle… některým lidem se po očkování mohly vytvořit tyto… my jim z důvodu nedostatečného chápání říkáme vláknité sraženiny… ta bílá část.

Richard: Ano.

Jane: A jak rychle tělo člověka tvoří tyto vláknité sraženiny. Jsem si jistá, že je to snaha těla se chránit… reaguje na něco v těle, že? Znovu… budeme profesionální a řekneme, že to nevíme jistě. Vypadá to, že se to tvoří u „vakcinovaných“… nemám ráda slovo vakcína, jak víte. Mluvil jste s rodinnými příslušníky, kteří možná zpětně řekli: Pane Hirschmane, víte… necítil se moc dobře pár dní před svou smrtí.

Richard: Znovu… obvykle nemám možnost se setkat s rodinou, ale mám možnost se potkat s pracovníky pohřebních služeb. A popisují to stejné… říkají, že se začali cítit špatně, že začali cítit bolest v pažích, začali mít závratě, bolesti hlav, atd. A pak zemřeli.

Jane: Přemýšlel jste nad tím, nebo měl nějaké nutkání kontaktovat rodiny a dát jim vědět, že jejich blízkému se tyto věci v těle objevily?

Richard: Přemýšlel jsem nad tím, ale jde o jednu věc… je spousta lidí, které mám rád, a které znám… rodinné příslušníky, přátele, kteří se nechali očkovat, a říkal jsem jim, aby si brali denně aspirin… nevím, jestli to zabrání vzniku těchto sraženin, ale nemůže vám to ublížit, tak prosím něco dělejte. Nechci vnášet strach do lidí, kteří si už vakcínu dali, a brát jim naději. Je to tedy těžké. Pokud je to partner někoho, kdo zemřel na tyto červy, je pravděpodobné, že ten druhý dostal stejnou dávku. A představte si, že to víte… nedovedu si to představit a nechci být poslem špatných zpráv, ale zároveň mám pocit, že lidé o tomto musí vědět. Pokud to způsobuje vakcína, musíme to zastavit, a pokud se nám podaří zjistit, co tato věc je, pak možná najdeme způsob, jak to rozpustit, abychom zachránili životy lidí.

Jane: Když v lidském těle, které připravujete na uchování, najdete něco neobvyklého, máte povinnost to někde zdokumentovat, i když to rodina nikdy neuvidí? Myslím třeba do nějakých záznamů balzamování?

Richard: Ne… ano a ne. Zákon nám nepřikazuje tyto věci zaznamenávat. Jsou místa, která mají záznamy z balzamování. Ale není to povinné… ale pokud bych narazil na tělo, u kterého je zjevné, že ten člověk byl uškrcen, pak mám povinnost to oznámit. Ale pokud jde o balzamování, tak ne. Začal jsem zaznamenávat tyto „červy“, jak říkám těmto vláknitým sraženinám. V listopadu jsem je začal zaznamenávat, protože všichni se mě ptali, kolik jsem jich viděl, a já říkal, že hodně. No ale kolik? Nedokázal jsem na to odpovědět, tak jsem je začal sám dokumentovat.

Jane: Kolik jich zatím máte zdokumentovaných?

Richard: Hodně… momentálně tento měsíc z 35 lidí, které jsem balzamoval, řekl bych, že 20-24 z nich to měli.

Jane: Bože, to jsou skoro čtyři pětiny.

Richard: Já vím. Zdá se, že tyto případy jsou na vzestupu.

Jane: To je 80 %.

Richard: Neklesá to.

Jane: Ano, to je 80 %. Začal jste v listopadu… pamatujete na počet z prosince?

Richard: Kolem 50 %.

Jane: 50 %… už chápu, co myslíte tím vzestupem.

Richard: Mám obavu z toho vzestupu, protože pokud tyto věci rostou pomalu, tak časem budou nadále růst.

Jane: To je pravda.. Ti lidé, kteří se očkovali před šesti nebo třemi měsíci… V tomto pořadu jsme říkali, že máme důkazy od samotných výrobců, že se podávají různé dávky, různý obsah v určitý den… ten důkaz jsme viděli od týmu Enigma. Takže tohle může lidi dostihnout postupem času. Můžeme vidět prudký nárůst těchto sraženin, protože lidé budou umírat v důsledku poškození těchto věcí. A tohle jsou vážné překážky v těle. Pane Hirschmane, chci vám poděkovat za vaši odvahu, závazek lidstvu a za vaši ochotu promluvit a sdílet tyto snímky.

Doufám, že se znovu vrátíte… jsem si jistá, že vaše odhalení sklidí spoustu pozornosti. Vím, a tohle chci zdůraznit… máte potvrzeno od mnoho ostatních balzamovačů a majitelů pohřebních služeb, kteří tohle také našli. Nejste to jen vy sám. Mnoho z vás tohle objevilo. Možná někteří z těch lidí teď budou mít odvahu veřejně promluvit o tom, co vy všichni objevujete. Doufám, že vy se také vrátíte.

Richard: S radostí se vrátím. Doufám, že více lidí v mém oboru promluví. Jen nevíme, koho kontaktovat a s kým mluvit.

Jane: Jasně… udělal jste správnou věc a jsem vděčná… jsem přesvědčena, že tohle je velký kousek ve skládačce a pokud někdo vyčkává a přemýšlí, že si tuto injekci vezme… a víte co, vy jste možná zachránil… a nechci to přehánět, ale možná jste právě zachránil miliony dětí po celém světě, tím, že jste sdílel tyto informace, protože jakýkoliv rodič, který si myslí, že tohle je vakcína a že chrání, se nyní musí vážně zamyslet, protože může vidět, co se může stát v těle jejich dítěte, pokud je nechají očkovat nebo jim dají posilující dávky. Chci vám poděkovat jménem dětí po celém světě… myslím to vážně.

Richard: Moc vám děkuji.

Jane: Zůstaneme v kontaktu a Bůh vám žehnej za to, co jste dnes udělal. Rchard: Děkuji, dr. Rubyová.

Jane: Moc vám děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Dirofilaria immitis je zoonotický parazit, což znamená, že i člověk může být infikován při bodnutí nakaženým komárem. Dirofilárie však u lidí obvykle nedospívají a usazují se pouze v podkoží, oku nebo v plicích, kde způsobují embolické změny.

  Důležitá je především prevence. Ta spočívá v aplikaci látek jako mylbemycin oxime, ivermektin nebo selamektin.
  https://www.ceskaveterina.cz/vlasovec-psi-cvt-1127-9713.html

 2. Došlo na moje slova..

  Lidi jsou začervený…Vypadá to na vlasovce, i škrkavky..Někde jsem viděla i motoličky..Některé bývají mikroskopické..
  Proto zabírá Ivermectin..

  A proto takové reakce..Bud dostali oni červíci infarkt, nebo se udusili v krvavé lázni a tím se cévy ucpaly..
  Taky mohli zdrhat z míst, kde je vir nebo vakcína, našla..a přemístovaly se.

  Vzhledem k tomu, že v některých vakcínách je grafen, kovy mohly způsobit další vlnu sraženin..

  Lidi jsou zakovený hlavně olovem, kadmiem, rtutí..

  Proto se odčervujme, lidi..V republice už nemáme parazity, nebo co?

  Jana

 3. Ta moderátorka to dělá sakra dobře. Vždy po několika otázkách diskutovanou část informací shrne a nechá si ji potvrdit. Z obsahu samotného videa je zřejmé, proč byl Ivermectin nežádoucím číslo 1.

 4. Myslím, že jsem se v některém z komentářů na Vašem webu zmiňovala o úmrtí dvou sousedek v listopadu. Asi před měsícem zemřel očkovaný strýc. Infarkt. Bylo to velmi rychlé. Předtím potíže se srdcem neměl.
  Informace o tom, co se děje, potvrzují, že varování Dr. Bhakdiho a dalších lékařů na Vašem webu byla opodstatněná.

 5. Mám očkovaných známych, ktorích bolia ruky aj nohy. Sú to následky Covid očkovania. Podľa tohto videa by mali onedlho zomrieť. Dúfam, že sa tak nestane a prežijú.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů