BSc. Amandha Vollmerová – Fakta a fikce za konceptem virů

Ve zkratce...

BSc. Amandha Vollmerová je holistickou lékařkou, držitelkou bakaláře věd v zemědělské biotechnologii z Univerzity Lethbridge v Albertě v Kanadě (2000) a doktorského titulu z naturopatické medicíny (2008) z Canadian College of Naturopathic Medicine v Torontu. Od roku 2008 pomocí holistických principů úspěšně pomohla mnoha lidem a zvířatům ve vyléčení všech různých akutních a chronických onemocnění jak v počátečních tak v pokročilých fázích.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Tazatelka: Amandho, chtěla jste mluvit o konceptu virů. Mohla byste k virům něco říct, prosím?

Amandha Vollmer: Jistě. Je důležité pochopit, že virus nikdy nebyl izolován. Ani jednou, nikdy nebyl a nikdy nebude, protože neexistuje tak, jak se říká. Stefan Lanka, německý virolog a biolog, byl první, kdo identifikoval fágy, což jsou velké struktury, které podporují prostředí ryb a pomáhají jim překonat nemoci.

Nejsou tedy patogenní… a když si to uvědomil, věděl, že něco je špatně. Začal zkoumat konkrétně virus spalniček a chtěl vidět původní studie, co ten virus identifikovaly, pojmenovaly, změřily a náležitě popsaly. Zjistil, že žádné původní studie tohle neudělaly. Žádné virové částice, jak se nám popisují a ukazují nám o nich kreslené seriály a barevné obrázky a hezké počítačové grafiky, takto neexistují. Nejde je správně vidět pod mikroskopem. Jsou to výtvory těla a tvoří se, když tělo prochází stresem. Stres, toxiny a výživové nedostatky vede k problémům v těle, kdy se buňky začnou rozmnožovat, protože musí spravit problém.

A když se odpadní materiál vymkne kontrole, tělo ho musí odstranit. Pokud žijete takovým stylem, kdy se stravujete špatným jídlem, kouříte cigarety, pijete alkohol, pijete hodně kávy a nestaráte se o své zdraví, každé jaro obvykle projdete přirozeným detoxem, kdy tento odpadní materiál vyloučíte z těla skrze hlen. Když se na ten hlen podíváte pod mikroskopem, najdete v něm různé částice. Pokud hledáte tyto skupiny částic, najdete to, co hledáte. Je to v podstatě jako říct, že mouchy způsobily odpad, který jste vytvořili, ale ne… vy nejprve vytvoříte odpad, který přitahuje mouchy.

To stejné funguje v těle… tvoříte odpad, vaše vlastní mikroby začnou polymorficky pracovat, což znamená, že mění tvar. Bakterie se stane plísňovou formou, „virovou” formou, atd. Ne aby vás udělaly toxickými nebo „nemocnými”, jak se nám říká, a aby vám daly špatné věci. ale aby pomohly tělu správně odstranit jedy ze všech tkání. Pokud trpíte nedostatkem živin, dojde k tomu, že se vám nebude dařit správně jedy odstraňovat skrze játra a ledviny, a tak použijete jiné orgánové systémy jako kůži, tak jako v případě spalniček nebo neštovic. Používají se plíce, což není vhodné… ideálně by se měly odstranit skrze játra.

Lidé říkají: Neměla bys to říkat, můžeš se nakazit. Já říkám: Nikdy se tím nenakazím. Nenakazím se, protože pravidelně detoxifikuji svoje tělo, dávám si správnou výživu a nevystavuji se jedům. Nebojím se ničeho, co bych ani stejně nemohla chytit. Pochopit od začátku, že nemáme virus, neidentifikovali jsme ho správně, a nesplňuje to Kochovy postuláty. Dokonce původní studie o covidu z Číny uvádí, že to nesplňuje Kochovy postuláty, což znamená, že když odstraníte izolát a umístíte ho do zdravého jedince, měli byste být schopni toho zdravého jedince tou nemocí nakazit, což neudělali a nemohou udělat.

Jestli se vám líbí překlady a tvorba na tomto webu, zvažte podporu chodu tohoto projektu, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Pokud by se jim ten virus podařilo izolovat a pokusili se nakazit zdravý subjekt, nic by se nestalo. Když se podíváte na jakoukoliv studii o šíření nákaz, co musí udělat, aby vyvolali odpověď nemoci, je otrávit hostitele… to je mimochodem přesně to, co dělají vakcíny. Pokud byste mohli vytvořit „vakcínu” pouze s izolátem toho, proti čemu chcete vytvořit imunitní odpověď, řekněme proti bakterii, nic by se nestalo, protože nejprve musíte hostitele otrávit, aby prošel agresivní reakcí, aby se vytvořily cytokinní bouře a všechny tyto imunitní částice, aby tuto nepřirozenou věc dostaly z těla.

To je důvod, proč vakcíny „nefungují”, pokud do nich nepřidají toxické adjuvanty jako kovy, polysorbáty, antibiotika a další látky, které do vašeho těla nepatří. Šíření nemocí neexistuje a viry neexistují, a to podle výzkumu a podle historie. Doporučuji lidem, aby si přečetli práci Stefana Lanky, pokud je tohle pro vás nové a snažíte se tohle pochopit. Nemůžete vzít virus a udělat z něj v biologické laboratoři nějaké monstrum, protože ve chvíli, kdy se dostane ven na slunce, denaturuje, zmizí, dehydratuje se. Pokud chcete vytvořit monstrum, což vím, že v laboratořích dělají, musíte to dát do vakcíny a do těl lidí a pak máte velký problém.

První krok je, správná strava, detoxifikovat tělo, naučit se to… a další krok je, nenechat se očkovat, protože přesně takto do své krve dostanete biologickou látku, kde vám způsobí velké problémy na každé možné úrovni, což může být velmi těžké na vyléčení, jak spousta z nás, včetně mě, zažili ze zranění z vakcín. To jsem jen chtěla říct… mám k tomu veškerý výzkum a publikace.

Jsem ochotná ty informace sdílet… na webu mám blogové články a spoustu videí na tohle téma. Můžete si tedy prostudovat, proč viry neexistují tak, jak se nám popisuje, abyste pochopili polymorfizmus, že ty částice si tvoříme sami. Proto říkají, že „virus mutuje. Trochu se změnil z Itálie do Íránu do Kanady.” Vůbec nezmutoval… to protože každý z nás tvoří individuální částice, které se trochu liší od částic ostatních. Můžete se podívat na tu mapu, u které ukazují, jak mutuje… je to nesmysl. Jen jsem tohle chtěla říct, děkuji.

Web Amandy: https://thebigvirushoax.com/

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Další podvodník !!!! Snad se nachytá co nejmíň blbců. Peníze za takový škvár. A Země je placatá a Hitler žije. To jste nevěděli?

  1. Sorac Pavle… Moje babička mi kdysi dala zábal na průdušky, vývar cibule česneku a ještě čehosi… Zabalila to do utěrky a dala cca na 20 minut na plíce. Světě div se za pár hodin bylo po vážně chřipce u které to schytal nejvíc plíce… Následovalo akorát vykašlávání ale už mi bylo zcela fajn…
   Naše babičky věděli jak nato nikoliv Paralen a brufeny… A paní má v něčem pravdu není jediná kdo stim to vyšel na veřejnost avšak farmaceutikum se to určitě vůbec nelíbí

   1. Asi proto byl v té době o tolik nižší věk dožití oproti dnešku. Světe div se, i když babičky věděly jak na to a farma firmy nás netrávily, lidi tehdy na nemoci umírali mnohem víc než dnes.
    Záhada.

    1. Lidi dřiv neumirali dřive to je mateni.Uvědom si,kolik 100letých žije ale dnes lidi umiraji velice brzo.Cukrovka byla vzácná,rakovina div!A dnes???Chlapče najdi si statistiku.Lidé méně jedli a byli zdravější.Najdi si kolik lidi denne a ročně umírá na špatné diagnózy a špatnou léčbu a budeš v šoku!!!Naše pratety žily běžně 86 let.Moje tety(7)byly všechny mrtvé kolem 55 až 62 let a chlapech nemluvě!!!!Bressy

  2. Ved si dej rousko. Nenut to na mne. Dej si kondom kdybyneco
   Stavme sa o milion ze ma korina nezabije a ani si nevsimnem ze ju mam akveris ze je korona nebezpecna su to pre teba peniaze zadarmo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů