Prezident jihoamerické země Guyana griluje moderátora BBC za jeho pokrytectví

Ve zkratce...

Prezident jihoamerické země Guyana Irfaan Ali odhaluje pokrytectví moderátora BBC ohledně tématu změny klimatu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Však celý narativ o klimatu je další psyop a fake! Kdyby moderátor chtěl opravdu zachránit planetu, ZABIL by se sám.

  + Gates nedávno ve svém podcastu diskutoval o tom, jak by umělá inteligence mohla bojovat proti změně klimatu, a byl to přesně ten typ rozhovoru, který byste očekávali od stejného muže, který propaguje syntetické hovězí maso, depopulaci, prevenci krkání krav a experimentální geoinženýrství..

  = S teroristickými organizacemi, jako je WHO, banky, farmaceutické společnosti (filantropové, prolhané zprávy…) .. se nevyjednává ani se neuzavírají smlouvy! Pokud nebudou všechny tyto organizace „zničeny“ a teroristé uvnitř nich odstraněni a pohnáni k odpovědnosti, tyranie neskončí! Podívejte se na všechna videa s Klausem Schwabem, abyste viděli, co ti hajzlo*vé vůbec chtějí zavést a provést.

  1. CZkotas má naprostou pravdu. OSN, WHO, všechny možné finanční organizace a další „demokratické“ instituce jsou služebníčci USA, které chtějí pouze jedno: získat moc a nadvládu nad vším a všemi. Aby to dosáhly, neštítí se naprosto ničeho. Postupy USA lze popsat zkratkou vytvořenou z počátečních písmen názvu Spojené Státy.

 2. + Chybějí nám děti, ale jinak je to v cajku..

  smis-lab.cz/2024/04/24/chybeji-nam-deti-ale-jinak-je-to-v-cajku/

  „..máme za sebou dva roky s přibližně desetiprocentním meziročním poklesem porodnosti, téměř pětinový propad porodnosti za toto období. Pokles navíc začal zcela náhle v lednu 2022…“
  Pokles nadále pokračuje. Společnost, která nemá děti, je odsouzena k zániku. Vědecká komunita, která se bojí hledat pravdu, ztratí u veřejnosti kredit. Je jen otázkou času, kdy lidem rozsah tohoto problému dojde. Chybí rodičky, a tak porodnice napříč republikou mění pravidla a ruší povinnost registrace k porodu. Otázkou je, kdy začneme rušit porodnice.

 3. Zase naprostý souhlas!
  Historií vývoje společnosti se zabývám přes 30 let a výsledek není moc optimistický. Přál bych si, aby současná situace lidi konečně probudila, ale zatím musím konstatovat, že mezi lidmi vládne nejen hloupost, ale naprostá stupidita. Lidi vůbec nemyslí a nechají se zmanipulovat i k takovým šílenostem, jako při pseudopandemii covidu. Že „naše“ vláda jenom podlézá EU a Američanům a zájmy České republiky ji nezajímají, to byla a je národní ostuda. To, co se ale dělo s lidmi „při covidu“ například v Praze, jak lidi byli ochotní i udávat druhé, to bylo šílené. Styděl jsem se, že jsem Pražák…

  Rád bych se s CZkotas-em seznámil, asi je to jeden z mála myslících lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů