Catherine Austin Fittsová a Robert F. Kennedy, mladší: O globálním převratu a farmaceutické lobby

Ve zkratce...

Catherine Austin Fittsová udělala rozhovor s Robertem F. Kennedy, mladším ohledně současné situace, globálním převratu a to, kam věci směřují.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 12. ledna 2022

Přepis:

Catherine Austin Fittsová: Dámy a pánové, je mi potěšením na sympoziu o covidu-19 od lékařů pro covid etiku přivítat muže, který nepotřebuje představovat. Robert F. Keneedy, mladší. Je předsedou organizace Children´s Health Defense a zkušený právní poradce. Už předtím jste byl nejlépe prodávající autor, ale nyní… tohle je kniha, kterou vám chci ukázat. Jmenuje se Skutečný Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma a globální válka proti demokracii a veřejnému zdraví. Už teď je to globální bestseller.

Naposledy, co jsme se viděli, jsem ji ještě nečetla, ale už ji mám přečtenou a musím vám říct, že jsem ji začala číst v sobotu ráno a řekla jsem si, že přečtu jen pár kapitol… ani jsem se neudála a byl konec dne. Nedokázala jsem ji odložit. A pro knihu s tolika anotacemi, je nesmírně dobře napsaná, je fascinující a poutavá. Je to skvělý čin. Nemám ponětí, jak jste to dokázal, ale chci vám pogratulovat.

Robert F. Kennedy, mladší: Moc vám děkuji, Catherine. To je asi nejlepší pochvala, kterou jsem kdy dostal.

Catherine: Říkám lidem, že tato kniha má více anotací než encyklopedie Britannica.

Robert: Musíme být opatrní. Catherine Ano. Je báječně zdokumentovaná. Chtěla bych se tedy ponořit do tohoto… Sekce dnešního sympozia, které budete součástí, se jmenuje Globální převrat. Nikdo podle mě nedokáže lépe vysvětlit, jak Fauci a jeho role zapadá do globálního převratu. V té knize to skvěle vysvětlujete, ale chtěla bych se ponořit doprostřed, protože to, co se mi na této knize líbí nejvíce, je, že lidé z celého světa mi píšou a říkají: „Bože, ono je to vážně tak špatné. Jak to, že jsem nevěděl, že je to tak špatné?“ Je to významný úspěch a proráží válečnou mlhu a přivádí lidi k uvědomění, že tohle je vážně globální převrat. Chci, abyste nám řekl, proč jste napsal tuto knihu, a jak jste dokázal si propojit věci s ohledem na změnu řízení, o kterou se po celém světě pokouší.

Robert: Měl jsem pocit, že jsem v jedinečné pozici, protože jsem se soudil… a omlouvám se, můj hlas je dnes ve špatném stavu. Snad se během našeho rozhovoru zlepší. Ale měl jsem pocit, že jsem v jedinečné pozici, protože už mnoho let se soudím s mocnými korporacemi ohledně environmentálních problémů a z první ruky jsem viděl a pochopil dynamiku zmocnění agentur. Jak regulační agentury skrze celou řadu různých dobře zdokumentovaných sil jsou nevyhnutelně zmocněny a transformovány do loutek průmyslu, který mají regulovat.

Takže kolem 20 % mých soudních sporů… měl jsem více jak 500 soudních sporů se znečišťovateli prostředí a nejspíše kolem 20 % z nich bylo s Agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA) a dalšími státními regulačními agenturami, které mají chránit Američany před znečištěním. Ale namísto toho se z nich stali propagátoři a mluvčí a obhájci průmyslu. A protože se 17 let zabývám tématy veřejného zdraví, a konkrétně vakcínami, ve snaze získat bezpečné vakcíny, robustní vědu, nezávislé regulátory, kteří jsou osvobozeni od těchto zkorumpovaných pletek s farmaceutickými společnostmi. Také jsem si uvědomil, že to, co se stalo v oblasti veřejného zdraví, bylo unikátní. Kvůli těmto finančním vztahům s farmaceutickým průmyslem jde o regulační zmocnění na steroidech.

Catherine: Řekla bych, že jde o regulační vlastnění.

Robert: Vztah mezi farmaceutickými společnostmi a třemi velkými agenturami, zdravotními agenturami HHS, FDA, CDC a NIH, je souvislý podružný vztah. Jinými slovy, i lidé v rámci těch agentur, jednotliví regulátoři, nejvýše postavení lidé, považují svoji práci jako partnerství s farma průmyslem. Ve všem se radí s farmou, farma může zamítnout různá nařízení. V těch agenturách dostáváte svoje bonusy a vyšší plat tím, že propagujete farmaceutickou agendu a tím, že propagujete obchodní a komerční zájmy farmaceutických společností, a zejména vakcín. Vakcíny se staly pilířem toho celého vztahu. Zaprvé, protože jsou nesmírně výdělečné. Jsou výdělečné, protože jsou zproštěni zodpovědnosti za škody. Největší marže v každém jiném léku jde na platby poškozeným lidem. Každý lék poškozuje nějakou podskupinu.

A farmaceutické firmy jsou imunní. Nehledě na to, jak odporně se chovají, nehledě na vážnost vašeho poškození, nehledě na to, jak lehkomyslně nebo nedbale se chovají, nemůžete je žalovat. To samo o sobě udělalo vakcíny pro farmu nesmírně výdělečné, když ten zákon byl v roce 1986 schválen. Pak jste měli tuto zlatou horečku, kdy na trh dostali všechny tyto nové vakcíny. Takže jsme začínali na třech vakcínách, které jsem ještě zažil jako dítě, a přesli na 17 vakcín, které jsou v podstatě povinné… technicky jsou „doporučované“, ale v mnoha státech USA si nemůžete užívat svých svobod bez těchto vakcín. Vaše děti bez nich nemůžou chodit do školy, atd. A 72 dávek 16 vakcín je nyní povinných pro děti od narození do doby, kdy jim je 18 let. A společně s tou změnou, někdy na počátku roku 1989, kdy se najednou začala „doporučovat“ spousta nových vakcín, došlo k explozi chronických onemocnění, které farmaceutický průmysl nesmírně obohatily. Míra autismu vzrostla z jednoho na 10 tisíc v mé generaci na jednoho z 34 dnes. Alergie na potraviny se najednou staly epidemií… jako alergie na arašídy.

A farma prodávala EpiPen za 600 dolarů. Došlo k nárůstu autoimunitních onemocnění, revmatické artritidy, cukrovce mezi mladými, lupusu, Gravesovy nemoci, Crohnovy choroby, roztroušené sklerózy. Všechny tyto další onemocnění… mimochodem všechny jsou uvedeny jako vedlejší účinky na příbalových letácích těchto 72 vakcín. Najednou se staly epidemií a když kontrolu převzal Tony Fauci, vakcíny byly průmyslem s obratem 187 milionů dolarů ročně, ale teď se staly průmyslem s obratem 60 miliard dolarů. Ale ty největší příjmy pro farmaceutické společnosti pochází z prodeje léků na chronická onemocnění, která jsou spojená s vakcínami, které prodávají dětem. Takže léčba záchvatů, léčba všech těchto 170 autoimunitních onemocnění, které se najednou objevily, o kterých jsme předtím neslyšeli. Neurovývojové poruchy, ADD/ADHD, opoždění řeči, poruchy spánku, tiky, Tourettův syndrom, narkolepsie… všechny tyto věci, o kterých moje generace nikdy neslyšela, se najednou objevily v roce 1989.

Catherine: Jedna z věcí, která se mi na této knize moc líbí, je ta, když dokumentujete, že Fauciho agentura v podstatě kontroluje a řídí více než tři čtvrtiny bilionu dolarů od doby, kdy převzal úřad, dokumentujete, jak se zhoršuje zdraví Američanů, jejich průměrná délka života, chronické nemoci u dětí, které jsou epidemií, a to, co vám opravdu bere dech, je, že od roku 2000 kleslo IQ amerických dětí o sedm bodů. Je to tak?

Robert: Ano.

Catherine: Takže ukazujete, jak míra onemocnění roste a Američané spadají do neúspěchu.

Robert: Byli jsme nejzdravějším národem na světě a pak jsme se stali tím nejvíce nemocným. Jsme 79. z hlediska kumulativních zdravotních ukazatelů. Všechny věci, které regulátoři veřejného zdraví používají k určení, jestli je národ zdravý nebo ne. Upadající průměrná délka života, nárůst úmrtnosti novorozenců a úmrtnosti v prvním roce, v druhém roce. A lékařská tvrzení. Ironicky, a Fauci s tím měl hodně společného, jako Američané konzumujeme více farmaceutických léků než jakýkoliv jiný národ. Konzumujeme třikrát více farmaceutických léků než ostatní západní národy. Platíme za ně vyšší ceny. Máme nejdražší zdravotní péči na světě a jsme 79. z hlediska výsledků veřejného zdraví.

A já ukazuji, jak většina z těchto problémů… nemůžete je všechny házet na Fauciho, ale on sám mohl zabránit všem těm problémům. To, co udělal, je to, že z Národního institutu zdraví, který býval agenturou veřejného zdraví, byla zlatým standardem agentury veřejného zdraví v době, kdy ji převzal, udělal z ní inkubátor pro farmaceutické produkty.

Catherine: Ano, ale záběr rozšiřujete i na zpravodajské agentury a širší koalici syndikátu, který zajišťuje centrální řízení. Když se podíváte na nárůst nerovnosti, je z velké části součástí tohoto… protože špatný zdravotní stav je to, co způsobuje tento nárůst nerovnosti.

Robert: Přesně tak. A když se podíváte na to… oni tuto pandemickou reakci opakovaně procvičovali. Tony Fauci se s velkým předstihem a důkladně podílel na přípravě covidu-19. „Tady je, co budeme dělat, když přijde pandemie.“ A on pracoval… a myslím si, že jedno z odhalení v mé knize ukazuje, jak úzce spolupracoval se CIA na vývoji reakce, která neměla nic společného s veřejným zdravím.

Byla to militarizovaná a zpeněžená reakce na krizi veřejného zdraví. V každé pandemické simulaci, kterou posledních 20 let dělali, cvičili pracovníky v první linii, veřejné úředníky v Evropě, Kanadě, Spojených státech a Austrálii v tom, jak využít pandemie, ne aby se lidi léčili, ale jako zástěrku pro zavádění totalitních kontrol, pro řízenou demolici ústavních práv ve všech liberálních demokratických státech napříč světem. Tento tajný program pro simulaci pandemie nazvali Operace Lockstep. Protože to byl způsob, jak vycvičit všechny vlády, aby se jím slepě řídily a provedly totalitní, jak říkáme, globální převrat proti demokracii.

Catherine: Jedna z prvních věcí, kterou jsem od vás slyšela, která byla velmi silná, byl to vážně silný vhled, protože já se snažím lidi varovat, že vakcinační pasy musíme zastavit. Vy jste poukázal na to, že jsou řízeny finančními ministerstvy.

Robert: Ano, přesně tak. Skutečné nebezpeční vakcinačních pasů, které lidé musí pochopit… víte, my a Evropané žijeme v zemích, kde jste mohli dělat v podstatě to, co jste chtěli. Tyto vlády nejsou dokonalé. Naše ústavní práva nejsou dokonalá. Vždy jsou případy zneužití. Vláda a průmysl má více moci, než kterou bychom jim měli dávat, ale bylo to docela dobré… mohli jste si vyjít ven, jít na sportovní utkání. Mohli jste nasednout na letadlo a letět kamkoliv, kde jste chtěli, aniž byste byli sledováni nebo trasováni. Měli jste ve svém životě spoustu svobody.

Ale jakmile se zavedou vakcinační pasy, ty svobody už nebudou svobody, ale výsady. Budou to výsady závislé na vaší poslušnosti vůči v podstatě neomezenému množství diktátů a příkazů, často od nezvolených autorit. Pokud jste byrokrat jako Tony Fauci, který bez jakéhokoliv veřejného slyšení může říct: „Všichni musí nosit roušky a udržovat rozestupy“… A zásadní na tom je, že tyto pasy nejsou spravovány agenturami veřejného zdraví. Zaprvé, pro tyto pasy není žádná klasifikace veřejného zdraví. My víme, že vakcíny nezabraňují přenosu. Nemohou tudíž ukončit pandemii. Nemá to tedy žádné opodstatnění z hlediska veřejného zdraví. Je to ovládací zařízení a je to ovládací zařízení, které bude napojeno na měnu, vaši šekovou knížku, váš spořicí účet, vaši schopnost…

Catherine: Podle mě to použijí k odebrání našeho majetku.

Robert: To je možné. Snažím se nepředvídat, co se stane, když o tom nevím… ale tady je něco, co můžeme předvídat. Víme, že nyní mají programovatelnou měnu. To znamená, že jak se přesuneme na digitální měnu, před kterou varujete už roky, každá vaše transakce bude pro vládu viditelná a zaznametalná. A každá transakce bude viditelná pro finanční úřady, takže vláda je bude moct danit… finanční domy mohou přijít na to, jak vydělat peníze na transakci. Koupíte si porno časopis, láhev piva nebo cokoliv jiného, a oni o tom budou vědět.

Ale také jim to umožní vám zabránit utrácet peníze za věci, které nechtějí, abyste si kupovali. Mohou naprogramovat vaši měnu. Například řekněme, že porušíte pravidlo udržování rozestupů, což zjistí na základě vaší lokace z vašeho telefonu a z rozpoznání obličejů. Když porušíte to pravidlo nebo odmítnete vakcínu či cokoliv jiného, mohou říct, že dokud neuposlechnete, budete mít domácí vězení a ze svého domu můžete jít jen na nákup potravin. Mohou zařídit, aby vaše peníze fungovaly pouze v obchodech s potravinami v okruhu pár kilometrů od vašeho domu. Mohou zařídit, abyste se nedostali z jednoho konce Prahy na druhý. Abyste si nekoupili benzín. Takže oni vás mohou bez řádného procesu kontrolovat. Jednoduše vás mohou kontrolovat. Všechna tato práva, o kterých si myslíme, že je máme, se nyní stanou výsadami závislými na vaší poslušnosti vůči jejich diktátům. A pomalu se k tomu přidá sociální kreditní skóre a ostatní měřítka. A zde je ta hlavní pointa toho všeho.

Říkalo se nám, že tohle bude trvat jen dva týdny. Víme, že to bude trvat navždy. Neexistuje žádná moc v dějinách, kterou by vlády odebraly a svobodně vrátily zpět. Musí tam být požadavek… a ony si tu moc udrží navždy. Ani se jí nikdy nevzdají. Každá moc, kterou získaly… a toto pravidlo je stejně spolehlivé jako gravitační zákon. Oni tu moc budou zneužívat, co nejvíce budou moct, takže musíte předpokládat, že zneužijí jakoukoliv moc, kterou jim dáváte.

Catherine: Dobře, jak to tedy spravíme?

Robert: A poslední pravidlo je, že nikdo se z totality nevymanil tím, že poslouchal.

Catherine: Rozhodně. Bravo.

Robert: Čím více budete poslouchat tím horší to bude.

Catherine: Ano, rozhodně.

Robert: Zbývá akorát se postavit na odpor. Na tomto kopci zemřete, pokud ho nebudete bránit.

Catherine: Dvě věci, než to zakončíme. Musím vám říct, že jedna z nejvíce inspirujících věcí na této knize je ta, že při čtení jsem si uvědomila, že to, co jste za mnoho desítek let dokázal, je to, že jste dal dohromady to, co nazývám zulská armáda 21. století. Skupinu lékařů, vědců, právníků a novinářů. Je to výtečná ukázka toho, co se stane, když se tolik chytrých lidí spojí, aby hájili svobodu. Je to výjimečné. Protože se vám podařilo vytvořit síť, což je ohromné a velmi inspirující, a když tu knihu čtete, máte pocit, že nejste sami. Je spousta odvážných lidí, kteří bojují za svobodu.

Robert: Už budu muset běžet, Catherine… jsme v závodě ve zbrojení. Otázka je, jestli dokážeme dostatečně rychle vybudovat odpor, abychom zastavili stupňující se kontrolu, kterou naplánovali se svou totalitou na klíč. Nebo se dostaneme do bodu, kdy budou mít tolik moci, že i kdybychom proti nim byli všichni, tak nebude úniku?

Catherine: Jedna věc, kterou vám doporučím… kupte si tuto knihu, přečtěte si ji, dejte ji svým přátelům na Vánoce, předávejte ji… Já ji rozdávám jako sladkosti na Halloweena. Je to důležité, protože já ji předávám dál a lidé ji čtou. Když si ji přečtou, změní se jim postoj a začnou cítit, že je třeba ihned něco udělat a vzdorovat. Jak říkáte – vzdorujte, vzdorujte, vzdorujte. Moc vám děkuji za to, že jste se k nám přidal v tomto sympoziu. Všichni jsme velmi vděční za vše, co děláte. Pokud můžeme jakkoliv pomoct, dejte nám vědět.

Robert: Děkuji.

Catherine.

Catherine: Přeji vám krásný den.

Robert: Vám také.

Překlad a dabing: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Vaxx Prix ČR – Reportáž z namrzlého Brněnského okruhu.
  Na závodech Vaxx Prix se předvádějí vakcíny i rychlá auta, která je rozvážejí.

  Sportovní vůz plný očkovacích látek se hned po startu na Brněnském okruhu dostavá do smyku, ale řidič s ledovým klidem pokračuje dál po zmrzlé cestě k panu doktorovi do hor.
  Distributoři musejí zvládat jízdu po zledovatělém povrchu, vysvětluje šéf dispečinku, protože =očkujeme uprostřed sezóny respiračních chorob.=
  V úseku před Kohoutovicemi drobně mrholí.
  Kluzká krajnice levotočivého oblouku. Smyk. Náraz do telefonního sloupu a řidič Bohumil vyletí a letí zhruba dvě hodiny do lesa u Kerska, kde svým zraněním na místě podlehne.
  Závod sledují dvě mladé lékařky – bruneta a blondýnka. Upozornili nás na ně organizátoři, jako bychom si jich sami nevšimli! Zatímco si s kráskami domlouváme rozhovor, další závodník vjede mezi diváky a jedenáct jich zraní.
  Jak se vám to líbí, děvčata? Moc! A nic lepšího v této chvíli nemáme! říká brunetka a blondýnka ji pohotově doplňuje: Než vakcíny! a sežmoulá tahák do kapsy.
  Celé rozechvělé strhující podívanou krasavice míří ke stánku distributora, aby objednaly vakcíny do roku 2320.
  Po odchodu sličných doktorek klesá BMI (Beauty Median Index) u krajnice pod krajní mez, kdy se to dá ještě točit..
  Ve zledovatělé zatáčce se stane další havárie v kategorii návěsů. Náraz do stromu a řidič Hrabal je na místě mrtvý. Měl spoustu komorbidit.
  Jako létající řidič Bohumil, který skonal na své chatě mezi stromy, ani závodník Hrabal nebude ve statistice obětí vakcinačního závodu.

 2. Lepší vyjádření a pravdu o těch Fauciho lžích od RFK jsem nečetla.
  Bohužel je nás málo,málo,málo,co se o to zajímáme…..
  Nejlepší je očkováááát a jít pak do hospody,fitka a kamkoliv bez ohledu na následky….
  Davide! Zasloužíte si to nejvyšší ohodnocení za informace!!!✌✌✌

 3. To, co bylo pred dvema roky, rokem teorii“se stalo“hypotezou, dokonce realitou, to, co je. Tedy pravdoz, vse je pravda. Je nas malo? Kdyz pridate do mnoziny stejnych prvku jediny rozdilny jiz jde o slouceninu. Kdyz jediny clovek na zemekouli pichopil, dosel k poznani pravdy toho, co je, i cele lidstvo ma jeste sanci. Kdyby zadny, pak je sance nula.
  Ale, i takove.., nas dusevne a duchovne spriznene rozdeluji nazory, postoje, tedy mysleni. Mozna i na tenhle clanek. Rozeslu li ho ted znamym bude jej vetsina maximalne sdilet, preposilat. Jine necha vlazne. Pro tohoto cloveka, konferujici je to pkacena prace pro sebe, a az pak pro svet. Skutecna prace je napred pro svet, a pro obzivu je jedno, co delame. Tedy cteni, propagace a praktikovani poznani je moje skutecna prace, bez ptani po vysledku, cili, sebeprosazeni. Jsme ve vnitrni i vnejsi valce, resenim napred sve vnitrni, resime i tu vnejsi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů