ČERVENÁ PILULKA – Proč je svět takový, jaký je?

Ve zkratce...

Odhalení, proč je svět takový, jaký je. Co se děje v pozadí mezi mocnými lidmi tohoto světa? V tomto videu se dozvíte: - O zvrácených praktikách mocných lidí. - O obchodování s dětmi. - O pedofilii v oblasti vysoce postavených lidí v politice, HollyWoodu, byznysu, apod. - Proč média nesnáší Trumpa. Tohle video je skvělý úvod do této tematiky a nabízí nezvratné důkazy, které si sami můžete ověřit.
Facebook
Telegram
VK

Tohle je právnička Michaela Flynna. Proč má Michael Flynn právničku? Hned vám to ukážu. Jak o těch věcech promluvil… tento článek ze CNN je ze 14. prosince 2016. O měsíc dříve v roce 2016 nám řekl o těch emailech. Jeho syn nám řekl, že případ Pizzagate je skutečný. Hádejte, co se stalo hned na to? Začalo ruské vyšetřování a hádejte, po kom šli jako první? Michaelu Flynnovi. To je zajímavé. První člověk, po kom v ruském vyšetřování jdou, je Michael Flynn. Zničili mu život. Musel prodat svůj dům. Celou dobu vybíral peníze od lidí, aby mohl zaplatit svoje právní poplatky. Zničili mu život. Využili vládu, aby ho napadli, jen protože nám řekl, abychom se podívali na ty emaily, a jeho syn nám řekl, že případ Pizzagate je skutečný.

Co vám to říká o ruském vyšetřování? Byl to podvod? Naprosto. To si pište. Bylo to vyšetřování k utajení zločinů. Proto na jeho konci Mueller řekl, že k žádné tajné dohodě s Ruskem nedošlo. Proč? Protože o tom to nebylo. K žádné tajné dohodě s Ruskem vůbec nedošlo. Vyšetřování mělo za cíl, potlačit skutečné vyšetřování, které probíhalo v pozadí, které vám za chvíli ukážu. Jako první šli po Michaelu Flynnovi, který se nám pokusil říct pravdu. To jsou naše média. A to je naše vláda.

Pokračujme dál. Tohle je manželka Johna McCaina. Někdo se jí zeptal na otázku, kterou si můžete přečíst tady v přepisu. Já přeskočím do druhé poloviny otázky. Poslechněte si, co řekne o Epsteinovi. Pokud jde o snahu bojovat proti tomuto problému… Můžeme se těch mocných jedinců vůbec dotknout? Nebo je to planá naděje, kterou musíme v budoucnu nějak vyřešit?

Je to jako se vším. Skrývá se nám to přes nosem. Epstein se nám skrýval před nosem. My všichni o něm věděli. Všichni jsme věděli, co dělal. Ale neměli jsme nikoho, kdo by po něm právně šel. Z nějakého důvodu se ho báli. Báli se ho. Nikdo po něm nechtěl jít. Řekla: „Všichni jsme věděli, co dělal.“ Slyšeli jste to? Všichni, takže celá vláda. Nejspíše všichni mocní lidé. Rozhodně naše média. Naše média věděla a já vám to ukážu. Řekla nám o tom? Ne, namísto toho ho kryla. Kryla ho. Neřekla nám to. Vše věděla a kryla ho. Ukážu vám to.

Teď vám chci ukázat tohle. Jak se dostali do Epsteinova bytu, uvnitř našli obraz Billa Clintona v šatech. Jen jedna věc, kterou vám chci ukázat. Je to čím dál tím divnější. Pokračujme. Chcete vědět, proč nám média neřekla o Epsteinovi? Protože v tom měla prsty. Když se podíváte do letových záznamů z Epsteinova letadla, zjistíte, že na ten jeho sexuální ostrov létali politici, polovina senátu, polovina kongresu, polovina naší vlády. Generální ředitelé největších společností na světě.

A lidé, co pracovali na vysokých místech v médiích jako George Stephanopoulos, který říká: „Byla chyba večeřet s Epsteinem po jeho prvním pobytu ve věznici.“ Poprvé, co Epsteina zatknuli, ho nechali jít s ročním domácím vězením. Nebo, že mohl přes den pracovat doma a přes noc musel do věznice. To byl snad nejmírnější trest, jaký můžete dostat. Poté, co se to stalo, a všichni na světě věděli, že obchoduje s mladými dívkami, George Stephanopoulos s ním šel na večeři. Trávil s ním čas. George Stephanopoulos je moderátor na ABC.

Chápete, na co narážím? Lidé v médiích tam byli s ním, proto nám o něm neříkali. Jinak by poukázali sami na sebe. Pokračujme dál. Tady je Amy Robach, moderátorka z ABC. Povídá, že reportáž o Epsteinovi měla před lety, s veškerými důkazy, ale byla zastavena. Poslechněme si ji. Nevěděla, že je nahrávaná. Tři roky jsem tu reportáž měla. Měla jsem rozhovor s Epsteinovou obětí Virginii Robertsovou. Nevysílali jsme ji. Nejprve mi řekli: Kdo je Jeffrey Epstein? Nikdo neví, kdo to je. To je hloupá reportáž. Pak britská královská rodina zjistila, že máme svědectví o princi Andrew, a různě nám vyhrožovala.

Báli jsme se, že nebudeme moct udělat rozhovor s Kate a Willem. To tu reportáž také potlačilo. Alan Dershowitz v tom měl také prsty. Virginia mi řekla vše. Měla fotky, měla vše. 12 let se schovávala, přesvědčili jsme ji, aby s námi promluvila. Bylo neuvěřitelné, co jsme se dozvěděli. Měli jsme Billa Clintona, měli jsme vše. Měli jsme Clintona, měli jsme vše. Naše média tuto reportáž měla před lety. Měla to před lety. Neřekli nám to. Utajili to před námi. Smetli to pod koberec.

Nejen to před námi skryli, tito lidé v médiích věděli, že manažer kampaně Hillary Clintonové má rád obrazy svázaných mladých dětí, jak jsou zneužívány. Také věděli, že na notebooku Anthony Weinera jsou informace, které poukazují na účast Clintonovy nadace ve zločinech proti dětem. Také věděli, že Hillary Clintonová je příjemcem emailu, kde někdo píše o obětování dítěte bohu dětských obětí. A věděli, že Hillary a Bill Clinton byli na Epsteinově ostrově, a co se tam vše děje.

Nejen že to média před námi skryla a neřekla nám, chtějí, aby Hillary Clintonová kandidovala na prezidentku USA. Kdykoliv zapnete zprávy, slyšíte: „Páni, Hillary Clintonová bude možná znovu kandidovat na prezidentku. Není to super?” Chtějí, aby kandidovala na prezidentku. Zamyslete se nad tím. Proč by to dělali? Dokážete mi říct jeden dobrý důvod, proč ochraňují pedofily? Je to prosté. Jinak to nelze říct… chrání pedofily. Proč by to dělali? Napadá mě jen jeden důvod. Protože oni sami jsou pedofilové. Právě jsem vám prokázal, že byli na Epsteinově ostrově, že s ním trávili čas… mluvím o lidech z médií. Kryli Epsteina a utajovali zločiny těchto zvrácených lidí. Nejen to, navíc chtějí, aby jeden z nich kandidoval na prezidenta. Vidíte, kam to směřuje?

Řekl jsem vám, že jak si vezmete červenou pilulku, není cesty zpět. Chci vám ukázat, že všechny hollywoodské filmové hvězdy kritizují Trumpa. Ukážu vám proč. Na každém zpravodajském kanálu kritizují Trumpa. Všechny filmové hvězdy neustále kritizují Trumpa. Zde je článek o tom, jak ho všechny ty hvězdy kritizují. Bette Midler, Stephen King, Chelsea Handler, Minnie Driver, Jane Lynch, Jeffrey Wright, Ashley Judd, Mia Farrow, Judd Apatow, Rob Reiner… všichni kritizují Trumpa. Dělali to celou tuhle dobu. Zajímalo vás někdy, proč? Proč média neustále kritizují Trumpa? Ukážu vám. Nejprve vám chci ukázat Marinu Abramovic.

Tohle je umělkyně, se kterou se kamarádí spousta celebrit, slavných lidí, politiků, ředitelů obřích společností. Do Googlu si napište: „Marina Abramovic with celebrities“ (Marina Abramovic s celebritami). Podívejte se, jací lidé se vám ukážou. Jay-Z. Je tu spousta celebrit. Dívejte na ty lidi. Lady Gaga. Dívejte. Všechny ty celebrity tuto ženu uctívají. Pro spoustu z nich je to jejich oblíbená umělkyně.

Teď vám ukážu, jaké tvoří umění. Marina Abramovic… Tohle je prý Lady Gaga, vedle ní Marina Abramovic. Pochutnávají si na dortu ve formě mrtvého člověka. Nechutné. Vidíte? To je Lady Gaga, napravo Marina Abramovic, umělkyně, která se kamarádí s Jay-Z a ostatními slavnými lidmi. Dělá dorty z nahých, mrtvých lidí, ze kterých si ostatní usekávají kousky a jí je. Ty celebrity, které neustále uctíváme, které stále kritizují Trumpa. Dělají takovéto zvrácené věci a pak říkají, že Trump nesnáží ženy a je rasista?

Dívejte na tohle. Tito lidé odsuzují Trumpa? Pokračujme dál. Ukážu vám, proč nesnáší Trumpa. V roce 2012… Trump zveřejnil tento tweet. „Něco musíme udělat s těmi nezvěstnými dětmi, které unesli úchylové. Příliš mnoho incidentů – rychlý soudní proces, trest smrti.“ Tito lidé nesnáší Trumpa, protože Trump nesnáší pedofily a jde po nich. Už chápete, proč ruské vyšetřování šlo po Michaelu Flynnovi, který se nám snažil říct pravdu, a proč média tvrdí, že on je ten špatný? Chápete, kam to směřuje?

Trump nesnáší pedofily a jde po nich. To se tady děje… tajná válka. Trump se je snaží dostat. Pokračujme dál. Tady je video Donalda Trumpa, kde se Hannity zeptal Trumpa na Billa Clintona. Poslouchejte. „Bill Clinton?“ „Fajn chlap… podle mě bude mít spoustu problémů s tím slavným ostrovem Jeffrey Epsteina.“ Slyšíte? Tohle video bylo pořízeno před volbami v roce 2016. Trump už tehdy věděl… Trump už tehdy věděl, že Bill Clinton bude mít spoustu problémům s Epsteinovým ostrovem. Vidíte? Povídá, že Bill Clinton bude mít spoustu problémů s Epsteinovým ostrovem. Pokračujme dál. Trump je ve válce proti pedofilům celou dobu, co je prezidentem. Ve skutečnosti přísahal, že skončí obchodování s lidmi. Ne zpomalit, ne výrazně snížit, ale přísahal, že s ním skončí.

Takto velkou válku zahájil proti obchodování s lidmi a sexuálnímu obchodování s dětmi. Tady je video z toho, jak skládá slib. Chci všem poděkovat za tvrdou práci, aby tohle zorganizovali. Dnes chci dát jasně najevo, že moje vláda se zaměří na skončení naprosto otřesného obchodování s lidmi. Jsem připraven k tomu využít plnou sílu naší vlády na federální úrovni a ostatních nejvyšších úrovní. Řekl: „Slibuji, že skončím s obchodováním s lidmi. Využiju k tomu plnou sílu vlády.“ Jde po nich s plnou sílou vlády. Jde po těchto lidech, aby skončil se sexuálním obchodováním s dětmi a obchodováním s lidmi.

Proto ho média nesnáší. Proto ho neustále kritizují. Proto ho celebrity neustále kritizují, protože všichni ti lidé byli na Epsteinově ostrově. Chápete, co se děje? Podívejte se na tohle. Ne dlouho poté, co Trump nastoupil na pozici prezidenta, sepsal vládní nařízení, co zabaví majetek lidí, kteří jsou zapletení ve vážném zneužívání lidských práv nebo korupci. Musí jim zabavit majetek. Někteří lidé říkají, že Trump v tom má podle nich také prsty. Ale zeptám se vás: Vládní nařízení je schválený zákon prezidentem, který nepotřebuje schválení senátem nebo kongresem. V podstatě napíše dopis, podepíše ho a stane se tak zákonem.

Napsal mi Donald Trump vládní nařízení, které říká, že když se zjistí, že máte prsty ve zneužívání lidských práv nebo korupce, váš majetek bude zabaven? Napsal by takové vládní nařízení, kdyby v tom měl prsty? Ne. To by spíše napsal vládní nařízení, které by chránilo majetek lidí, kteří by byli zatčeni za obchodování s lidmi nebo zneužívání lidských práv. Nepodepsali byste zákon, který vám váš majetek zabavil. To vám ukazuje, že Trump v tom prsty nemá. Pokud to někdo tvrdí, ukažte jim tohle vládní nařízení. Trump jde po nich. V roce 2012 napsal, že by těm zvrhlým lidem dal trest smrti. Už dlouho je nesnáší.

Ukážu vám několik dalších z webu whitehouse.gov. „Prezident Donald Trump pracuje na skončení obchodování s lidmi.“ 13. března 2018. „Prezident Donald Trump podniká kroky k ukončení obchodování s lidmi.“ 11. října 2018. „Prezident Donald Trump bojuje za ukončení obchodování s lidmi.“ 9. ledna 2019. Trump je v mohutné bitvě proti lidem, co obchodují s lidmi a dětmi. Proto ho nesnáší. Proto každý zpravodajský kanál kritizuje Trumpa. Proto ho Hollywood kritizuje. Tito lidé navštěvovali Epsteinův ostrov a zneužívají malé děti. Pro ně je to boj na život a na smrt. Proto nesnáší Trumpa.

Pro ně je to boj na život a na smrt. Musí ho nesnášet. Musí ho dostat pryč z pozice prezident. Musí dělat ruské vyšetřování, ukrajinské vyšetřování… musí dělat vše, co mohou, aby tohoto muže dostali z pozice prezidenta, a aby zatkli a šli po těch, kteří o tom mluví, jako Michael Flynn. Proto tohle vše dělají. Dává vám to smysl? Je to šílené, že? Řekl jsem vám, že když si vezmete červenou pilulku, není cesty zpět. Právě jste červenou pilulku spolkli. Gratuluji vám. Vím, že je to nechutné.

Tito satanisté, co obětují děti a uctívají ďábla a Molocha… vím, že je to strašné. Ale my tuto válku vyhráváme. Vyhráváme ji. Slibuji vám. Vyhrajeme ji. Jak ji vyhrajeme, bude následovat spousta dobrých věcí. Tito lidé netají jen to, že znásilňují malé děti. Také před námi tají dobré věci jako technologie, léky na rakovinu, krásné objevy týkající se energie jako energie nulového bodu. Existuje zařízení, o kterém jsem mluvil ve svém jiném videu, které se vejde na stůl a dokáže produkovat dostatek elektřiny pro celý svět. Je tak velké, že se vejde na stůl. Už nemusíme vrtat pro ropu. Tito zlí lidé před námi tají spoustu krásných věcí. Jen se nad tím zamyslete. Pokud jsou ochotní zatknout někoho, kdo vám říká o jejich zneužívání dětí, zamyslete se, o čem jiném nám lžou?

Co dalšího před námi média ukrývají? Všechny možné věci. To je červená pilulka. Tohle je skutečný obraz současného světa. Gratuluji, že jste si vzali červenou pilulku. Vím, že je těžké tomu uvěřit. Jakmile to přijmete, vše ve světě začne dávat smysl. To, jak neustále kritizují Trumpa, jak mluví o věcech, které nedávají smysl. Proč mluvíme o ruském nebo ukrajinském vyšetřování? Proč se nesnažíme přijít na to, proč polovina slavných lidí navštívila Epsteinův ostrov? Proč nemluvíme o tom, že spousta dalších lidí, mimo Epsteina, je zapojena v obchodování s lidmi jako John of God, jako kult NXIVM. Všichni z nich mají slavné přátele, celebrity, ředitele obřích společností, kteří jsou kolem těchto lidí, co obchodují s lidmi. Proč? Ještě jste si nevšimli? To je červená pilulka.

Uctívají ďábla. Obětují děti bohu dětských obětí. Tohle se děje už hodně dlouho. Vy jste si právě vzali červenou pilulku. Gratuluji. Jsou tři kroky, kterými tohle můžeme spravit. První krok jste právě udělali – poučte se. Děkuji za to. Vím, že je to těžké. Dejte si pauzu, pokud potřebujete. Nechte to usadit. Podívejte se na tohle video znovu a pokuste se ho rozebrat. Chci, abyste ověřili vše, co jsem říkal. Nebudete to schopni vyvrátit… tohle jsou nezvratné důkazy. Média vám říkají, co si myslet.

Já jsem vám to ukázal a nechám vás, ať se rozhodnete sami. První krok je, poučit se. To jste právě udělali. Druhý krok je – sdílejte. Sdílejte tohle video s každým, koho znáte. Dejte jim červenou pilulku. Tohle je pravda. Sdílejte, abychom se mohli přidat do této války a pomoct prezidentovi Trumpovi tyto lidi porazit. To je druhý krok. Sdílejte. První krok – poučte se. Druhý krok – sdílejte. Třetí krok je – modlete se. Potřebujete veškerou pomoc, kterou můžeme získat. Žádám vás, abyste se pomodlili a požádali o rychlou spravedlnost pro tyto lidi, abychom mohli začít s procesem léčení a spravili náš svět. Pokud všichni udělají první, druhý a třetí krok, tuto bitvu vyhrajeme za týden. Za týden.

Prosím, udělejte to. Pamatujte, že jak tuto válku vyhrajeme, čekají nás krásné věci. Nejen osvobodíme všechny děti a zbavíme se všech lží, také se zveřejní všechny ty technologie, které budou mít přínosy pro zdraví, pro léčení… to, co před námi tajili. V mém jiném videu o těch věcech mluvím. Podívejte se na něj, pokud chcete vidět ty dobré věci, které před námi ukrývají. Podívejte se na video: „Trumpův plán pro volnou energii.“ To vás nadchne, abyste se do této bitvy přidali, protože potřebujeme veškerou pomoc.

Prosím, sdílejte tohle video, odebírejte můj kanál. Děkuji za sledování. Sledujte mě na Twitteru, kde neustále něco zveřejňuji. Každý den dekóduji zprávy. Média vám budou lhát, tak si musíte poradit sami. To dělám na Twitteru. Můj Twitter je @clearancecosmic. Jak říkám, odebírejte můj kanál, pokud se vám tohle video líbilo. Sdílejte ho se svými přáteli a dejte jim červenou pilulku. Děkuji, že jste tu byli. Bůh vám žehnej. Přeji vám příjemný zbytek dne.

Překlad: David F.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=bdHTCXTsh6I

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Proboha!!!
    Proč překládáš takový brak?
    Clintonová není normální, ale nechci, aby její běsy byly v mém životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů