Čtvrtek, 17 června, 2021
Nejnovější příspěvek:

Texaský senát – Případy poškození a úmrtí po covid vakcíně

Ve zkratce...

Během slyšení v texaském senátu zaznělo to, že na covid vakcínu je hlášeno více úmrtí a poškození než za všechny vakcíny za posledních 20 let.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

A jako další mám nějaké připomínky k tomu, co senátor Hall již řekl. S ohledem na informace v CDC systému pro hlášení vedlejších účinků po očkování, kdy mám z minulé noci aktualizované údaje, co jsem si stáhl, kde je nyní hlášeno 4178 úmrtí v systému VAERS. Abych to uvedl do kontextu… za posledních 20 let bylo v systému hlášeno celkem za všechny vakcíny dohromady 4182 úmrtí. V porovnání za poslední 4 měsíce máme 4178 úmrtí ve spojení s očkováním proti Covid-19 hlášených v systému VAERS, ty zahrnují 15letého chlapce z Colorada, dvě 16leté dívky z Wisconsinu, 17letou dívku z Wisconsinu a 17letého chlapce – všichni byli zdraví, on byl z New Hampshire. Důkazy navíc jasně ukazují, jak hrozně je podhodnocená statistika evidovaných případů ve VAERS.

Mám zde k dispozici zprávu komise z oddělení pro lidské zdraví z roku 2010, kterou zpracovali v Harvardu, a výsledkem studie bylo, že jen 1 % z celkových vedlejších účinků bývá evidováno do systému VAERS. Podobná studie z roku 2015 dospěla podobným závěrům. A zpráva CDC z roku 1995 také zjistila, že určité nepříznivé reakce na vakcíny se nahlašují jen z 1 %. Dokonce samotní výrobci vakcín odhadují 50násobné podhodnocené ohlašování nepříznivých reakcí. Mám tedy velké obavy z podhodnoceného ohlašování těchto nepříznivých reakcí do VAERS a i tak je teď ohlášeno přes 4 tisíce úmrtí.

Abych to uvedl do kontextu… senátor Hall už zmiňoval epidemii prasečí chřipky z roku 1976, kdy se zaznamenalo 500 případů ochrnutí a 53 úmrtí na vakcínu, která pak byla stažena z trhu. Osobně jsem obdržel řadu zpráv od členů rodin mých pacientů, od blízkých přátel mých pacientů, že během hodin a dní po obdržení vakcíny dostali mrtvici, infarkt, plicní embolii, krevní sraženiny, náhle umřeli. A podle členů rodin tyto události nebyly zdravotníky ohlášeny jako v souvislosti s vakcínou. Mám tedy obavy, že se ohlašuje mnohem méně, než jaká je skutečnost.

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Česká platforma
Vedlejší web
Nejnovější
Populární