ČERVENÁ PILULKA – Proč je svět takový, jaký je?

Ve zkratce...

Odhalení, proč je svět takový, jaký je. Co se děje v pozadí mezi mocnými lidmi tohoto světa? V tomto videu se dozvíte: - O zvrácených praktikách mocných lidí. - O obchodování s dětmi. - O pedofilii v oblasti vysoce postavených lidí v politice, HollyWoodu, byznysu, apod. - Proč média nesnáší Trumpa. Tohle video je skvělý úvod do této tematiky a nabízí nezvratné důkazy, které si sami můžete ověřit.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Červená pilulka – proč je svět takový, jaký je

Ahoj všichni. Vítejte na mém kanálu Cosmic Clearance. Viděli jste někdy film Matrix? Pamatujete tu scénu, kde Morfeus mluví k Neovi a povídá: Můžeš si buď vzít modrou pilulku a vrátit se ke svému normálnímu životu, jakoby se nic nestalo. Nebo si můžeš vzít červenou pilulku a uvidíš svět takový, jaký skutečně je. Poznáš pravdu, nic víc.

Pokud byste si rádi vzali modrou pilulku, doporučuji vám, abyste tohle video vypnuli.

Ale pokud tu stále jste, gratuluji vám, protože si za chvíli vezmete červenou pilulku.

Tak jo.

Můj záměr je vám tímto videem ukázat a vysvětlit, proč je svět nyní takový, jaký je, a co se v pozadí děje. Ukážu vám, že spousta lidí, které respektujeme, máme rádi a sledujeme, jsou ve skutečnosti zlí a ďábelští. Ukážu vám, že tito lidé dělají nepředstavitelné věci, a že probíhá tajná bitva ve snaze tyto lidi odhalit. Je to bitva dobra versus zla. Lidé, co jsou na straně dobra, byli kritizováni, očerňováni a zatčeni za to, že se nám snažili říct pravdu. Slibuji vám, že pokud zhlédnete celé tohle video, ukážu vám nezvratné důkazy, že to, co vám říkám, je pravda. Takže… Pojďme si vzít červenou pilulku. Jako první si vezměte svůj mobil. Vezměte si telefon a do Googlu napište: Podesta art collection (Podestova umělecká sbírka). Běžte na obrázky. Tady se podívejte na některé z těchto obrázků.

Tento obrázek, co je teď nad mojí hlavou, pochází od oblíbeného umělce Tonyho a Johna Podesty. Nevím, jestli víte, kdo je Tony a John Podesta, ale John Podesta byl manažer kampaně pro Hillary Clintonovou. Když Hillary kandidovala na prezidentku USA, John Podesta měl na starosti celou její kampaň. A tohle je jeho obraz od jeho oblíbeného umělce. Jeho oblíbené umění je obraz svázaných malých dětí ve spodním prádle, jak jsou zneužívány. Dívejte na to. Je to nechutné. Zde je další obrázek. Tohle je jejich oblíbený umělec. Tento člověk v modré košili je Tony Podesta. Je to fotka z jeho domu. Tohle umění je póza, ve které Jeffrey Dahmer zanechával své oběti, jak je zabil. Tento kousek má Tony Podesta ve svém domě. Tohle umění mají tito lidé rádi. Jsou to zvrácení lidé. Jak jsem říkal, John Podesta byl manažer kampaně pro Hillary Clintonovou. Pokračujme dál.

Zadruhé.

Jděte na Google a napište: Moloch. Moloch. Objeví se vám, že Moloch je biblické jméno pro boha dětských obětí. Chci, abyste si z této části zapamatovali, že Moloch je bůh dětských obětí. Je to v Bibli. Lidé mu obětovávali děti a uctívali ho dlouhou dobu. Je to zlo. Kanánité v Bibli. Tohle tu bylo už dlouho. Vyhledejte si to. Pokračujeme dál. Pokud se do něčeho z tohoto videa chcete ponořit víc, můžete se k tomu pak sami vrátit, protože chci v tomto videu toho pokrýt co nejvíc.

Teď běžte na Google a vyhledejte si: Clinton wikileaks emails. Všimněte si, že jak začnete psát „Clinton wikileaks“, Google vám přestane napovídat, co píšete. Vidíte? Napovídá vám, dokud nezačnete psát „wikileaks“. Nenapovídá vám to slovo, protože nechtějí, abyste to vyhledávali. Nechtějí, abyste tohle viděli. Najděte si web wikileaks.org a odkaz na „Hillary Clinton Email Archive“. Jak se tam dostanete…

Tohle je WikiLeaks, web Juliana Assangeho. Pamatujte, že Julian Assange nemá potíže kvůli šíření falešných zpráv. Má potíže za odhalení těchto zpráv. Tohle jsou vládní dokumenty. Nikdy nebylo prokázáno, že cokoliv na WikiLeaks by bylo falešné. Nikdo nic nenašel. WikiLeaks je legitimní, možná nejvěrohodnější zdroj informací všech dob. Věrohodnost WikiLeaks nelze zpochybňovat. Teď si na této stránce vyhledejte výraz „Moloch“. Moloch. Teď uvidíte email od Hillary Clintonové pro Huma Abedinovou. Klikněte na něj. Sjeďte dolů.

Tento email je od člověka jménem Lewis Amselem. Nevím, jestli to vyslovuji správně. Ale na konci jeho emailu píše: „Držte palce, noha starého králíka je v podkroví. Obětuji slepici Molochovi na zahradě.“ Vidíte? Moloch. Bůh dětských obětí. Hillary Clintonová tento email přeposlala Huma Abedinové. Tady nahoře se píše Od: Hillary Clinton – Komu: Huma Abedin. Proč Hillary Clintonová přeposílala email, ve kterém se píše o obětování slepice bohu dětských obětí?

Zaprvé, proč by vůbec kdokoliv cokoliv obětoval? A zadruhé, proč by cokoliv obětoval bohu dětských obětí?

Pokud to není dostatečně zvrácené, něco vám teď ukážu. To, co obětovali – slepice – je ve skutečnosti slangový výraz pro malého chlapce. Když si na urbandictionary.com vyhledáte „chicken lover“ (milovník slepic), dozvíte se, že to je „neřád z podsvětí, kterého vzrušují malé děti“. Slepice znamená malé dítě, malý chlapec. Je to slangový výraz. Proč tento člověk zaprvé cokoliv obětoval? Zadruhé, proč by cokoliv obětoval bohu dětských obětí?

A zatřetí, proč by obětoval něco, co je náhodou krycí název pro malé dítě, bohu dětských obětí?

Náhodou obětoval něco, co je krycí jméno pro dítě. Je to vše náhoda? To si nemyslím. Pokračujme dál. Pokud bychom žili v normálním světě, kde média by byla na naší straně a kryla nám záda, nemyslíte si, že by nám o těchto emailech říkala? Nemyslíte si, že naše média by chtěla přijít tomuto na kloub a ptala se, proč Hillary Clintonová přeposílá emaily o obětování čehokoliv bohu dětských obětí? To by naše média měla dělat. To za předpokladu, že bychom měli dobrá média, což nemáme. To vám ukážu jako další. Tohle nám řekla naše média. Pamatujte, že je protizákonné vlastnit tyto ukradené dokumenty. Pro média to je jiné. Vše, co se o tomto dozvíte, se dozvíte od nás. Podívejme se tedy, co je v těchto emailech, a co to znamená. Vidíte to?

Než aby nám média řekla, abychom se na ty emaily sami podívali, řekla nám, že vlastnit tyto dokumenty, emaily Hillary Clintonové, je protizákonné, a že jen oni se na ně mohou podívat, a že bychom informace o tom, co v nich je, měli získávat od nich. To nám řekla naše média. Není to zvrácené? Proč by to naše média dělala? Dobrá otázka. K tomu se dostaneme. Pokračujme. Další věc. Člověk, kterému Hillary Clintonová ten email přeposílala, je Huma Abadeinová. Když si v Googlu vyhledáte „Huma Abedin’s husband“ (manžel Huma Abedinové), zjistíte, že její manžel byl Anthony Weiner. Anthony Weiner byl člověk, který měl potíže za sexting s mladou dívkou. Ukážu vám to. Anthony Weiner říká: Byl jsem velmi chorý muž. „Smutný Anthony Weiner odsouzen k 21 měsícům za případ posílání sexuálních zpráv 15leté dívce.“ To je, resp. byl manžel Huma Abedinové. To je stejná Huma Abedinová, která byla příjemcem emailu o obětování dítěte bohu dětských obětí. Její manžel byl odsouzen za sexting s mladou dívkou.

Už je to dostatečně zvláštní? Mám vaši pozornost? Pokračujme.

Když se Anthony Weiner dostal za sexting do potíží, FBI zadržela jeho notebook. Na tom notebooku byly dost zvrácené věci. To, co vám ukážu, je důkaz toho. Tohle je zpráva z Oddělení generálního inspektora amerického ministerstva spravedlnosti. Je to z webu justice.gov. Je to vládní webová stránka. Tohle je zpráva generálního inspektora. Už jsem si našel stranu, kterou potřebuji. Tato zpráva má něco přes 500 stran, Jen jsem vám chtěl ukázat první stránku, abyste viděli, že tohle je oficiální zpráva.

Na straně 303, sami si to můžete ověřit, vám něco přečtu. Tento člověk říká: Vyšetřující agent poznamenal, že není schopen přezkoumat jakékoliv emaily, ve kterých Anthony Weiner nebyl uveden. Jako emaily mezi Huma Abedinovou a Hillary Clintonovou. Tak jako ten email, který jsme právě viděli na WikiLeaks. Tady dole je uvedeno, co ten člověk řekl: „Byl jsem nervózní, že se mi nikdo neozval, protože něco se mělo stát.

Podle mých vědomostí, které jsou neúplné, protože jsem na případu Hillary Clintonové nepracoval– říkám vám, že mám soukromé emaily Hillary Clintonové a její zprávy z mobilu BlackBerry. Povídám vám, že potenciálně máme 10x více než uvedl ředitel Comey. Proč tady nikdo není? Pokud bych vedl jakoukoliv jednotku v Seattlu a slyšel o tomto, volám do centrály a povídám: Nějaký agent, co zkoumá dětskou pornografii, má možná emaily Hillary Clintonové. Zavolejte mu, udělejte kopii toho disku. Takto by to mělo fungovat. Stále nechápu, co se stalo, že mi nikdo během té noci o tomto nezavolal. Tím v podstatě říká, že našel všechny emaily Hillary Clintonové na notebooku Anthony Weinera. Také tam našli jiné věci.

Některé velmi zajímavé věci. Teď vám ukážu jinou stránku této stejné zprávy. Tohle je strana 294. Sami se na ni můžete jít podívat. Je to zpráva generálního inspektora na webu justice.gov. Agent Coleman, který podával brífink Jamesi Comeyemu, měl ve svém zápisníku tyto poznámky. 1. Anthony Wiener. 2. Nesouvisející. 3. Wiener – zpráva 15leté dívce Sexuálně explicitní. Federal SW – iPhone / iPad Počáteční analýza notebooku – tisíce emailů Tato část je nejdůležitější: Hillary Clinton & její nadace Zločiny proti dětem Na notebooku našel něco o Clintonově nadaci a zločinech proti dětem. Je to ve zprávě generálního inspektora. Nezvratný důkaz. Pokračujme. Ukážu vám něco z toho, co bylo na tom notebooku. Tohle je Erik Prince.

Erik Prince je bývalý Navy SEAL. Je zakladatelem Blackwater, jednoho z největších vojenských dodavatelů na světě. Pokud existuje někdo, kdo ví, o čem mluví, kdo má informace zevnitř, byl by to tento člověk. Erik Prince. Ukážu vám, co řekl. Řekl: Newyorkská policie chtěla na tiskové konferenci oznámit zatykače ve vyšetřování Anthony Weinera, ale narazila na velký odpor od ministerstva spravedlnosti. „Ne že by zahraniční tajné služby nechali poděkování poté, co ukradly všechna vaše data,“ uvedl Prince. „Kvůli případu Weinera a jeho sexting skandálu, newyorkská policie ho začala vyšetřovat.

Na základě soudního příkazu prohledali jeho notebook a našli těch 650 000 emailů. Našli tam mnohem víc než jen víc informací týkající se nevhodného posílání sexuálních zpráv. Našli tam emaily z ministerstva zahraničí. Našli tam další usvědčující kriminální informace včetně praní peněz a skutečnosti, že Hillary Clintonová navštívila sexuální ostrov s usvědčeným pedofilem Jeffrey Epsteinem.

Bill Clinton ten ostrov navštívil více než 20x a Hillary Clintonová alespoň šestkrát.“ Povídá: „To, co v těchto emailech našli o kriminální aktivitě Hillary, jejího nejbližšího kruhu a dokonce ostatních demokratických členů kongresu, bylo tak nechutné, že to předali FBI a řekli: ‚Pokud s tímto nepůjdete ven a neuděláte správnou věc s včasným obžalováním, půjdeme s touto věcí ven.’“ Tohle říkal Erik Prince. Jak jsem říkal, pokud by někdo měl mít informace zevnitř, je to on.

Založil jednoho z největších vojenských dodavatelů na světě. Vláda si ho najímá, když chce udělat špinavou práci. Pokračujme dál. Snažil se nám o tom někdo říct? Kromě Erika Prince vám ukážu ještě někoho. Michael Flynn. Ten se nám pokusil říct, ale média ho napadla. POLITICO píše: „Flynn terčem kritiky za falešné zprávy.“ Jaké falešné zprávy?

Tady to je. Zveřejnil tweet, ve kterém píše: „Spirit cooking“ (duchovní vaření)– mimochodem v jednom emailu od Hillary se píše o duchovním vaření. což je nějaká zvrácená magie zahrnující Hillary Clintonovou. Generál Flynn píše: „Newyorkská policie připravena provést zatčení ve Weinerově případu.“ Tímto nám generál Flynn dává vědět, že na těch emailech něco je. Jeho syn pak napsal tweet: „Dokud se neprokáže, že případ Pizzagate je falešný, zůstane reportáží. Levice zdánlivě zapomíná na Podestovy emaily a mnohé ‚náhody‘ s nimi související.“

Michael Flynn a jeho syn nám tímto říkají, že případ Pizzagate je skutečný. a že se musíme podívat na Clintonové emaily, ve kterých jsou usvědčující informace. Michael Flynn nám to chtěl říct. Tady ho CNN kritizuje: „Michael Flynn potichu vymazal tweet s falešnou zprávou o zapojení Clintonové v sexuálních zločinech.“ Vidíte, jak to okamžitě nazývají falešné zprávy? Jak ví, že jsou falešné? Neví. Proč tomu říkají falešné zprávy, a proč nám říkají, že je protizákonné, dívat se na emaily Hillary Clintonové? Zdá se, že CNN nás tady nepodporuje. Pokračujme dál. Tady je právnička Michaela Flynna.

Proč má právničku? K tomu se hned dostaneme. Poslechněte si ji. „Našli 675 tisíc emailů Clintonové, jak dostali povolení k prohledání notebooku Anthony Weinera kvůli jeho problémům se sexuálními perverzemi. Našli tam emaily Clintonové, její nadace, emaily z doby, kdy byla ministryní zahraničí, emaily Huma Abedinové, spoustu emailů směřovaných pro Humu jako zástupkyni Hillary.

Pokud bych byla prezidentka, nařídila bych, zadržet notebook Anthony Weinera a poslat ho nejdůvěryhodnějšímu člověku v armádě, aby ho celý rozebral a začal ho používat. Nemám pochyb, že na tom notebooku jsou trestné informace. Slyšela jsem, že policisté z New Yorku, i když to jsou dost otrlí vyšetřovatelé, jak viděli některé věci na tom notebooku, museli se jít doslova vyzvracet. Je to hrozné.“ Slyšeli jste to? Řekla, že věci na tom notebooku jsou tak strašné, že otrlí vyšetřovatelé, co to viděli, se museli jít vyzvracet.

~ Pokračování na další stránce ~

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Proboha!!!
    Proč překládáš takový brak?
    Clintonová není normální, ale nechci, aby její běsy byly v mém životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů