CNN udělalo velkou chybu – Interní email odhaluje jejich vakcinační politiku

Ve zkratce...

Interní email CNN odhaluje, jaký je jejich postoj ve vakcinační kampani, a že strategie „cukru” přestává fungovat.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, zkuste si vypnout AdBlock ve svém prohlížeči. Pokud by i tak nefungovalo, napište mi prosím na

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Tucker Carlson: Vedení zpravodajské kanceláře CNN ve Washingtonu včera odeslalo interní email s předmětem: „Většina neočkovaných Američanů říká, že je nepravděpodobné, že se nechají očkovat proti covidu.” Vedoucí kanceláře tedy v reakci tohle napsal kolegovi, cituji: „Tohle je právě ta věc ohledně cukru a biče. Cukr už nebude fungovat…” O tomto emailu víme, protože jeho odesílatel mezi příjemce omylem přidal někoho dalšího, a tím je Charlie Kirk. Oslovili jsme ohledně toho CNN, a zde je jejich odpověď: „Email, který byl omylem odeslán Kirkovi, jednoduše uznával, že současné vakcinační motivace ztrácejí efektivitu.” Mluvčí pak obvinil tento pořad z toho, že někteří Američané si nechtějí vzít tuto konkrétní medicínu a naznačil, že je práce CNN je k tomu přinutit. Ale je to práce CNN? Charlie Kirk je zakladatel Turning Point USA, dnes večer je tu s námi. Charlie, děkuji ti, že ses připojil. Co tohle podle tebe odhaluje o tom zpravodajském kanále?

Charlie Kirk: Tohle je podle mě jedna z chyb CNN, která nám velmi pomáhá. Má CNN nyní určený postoj, že se budou snažit podávat medicínu pod hrozbou trestu? Analogie cukr a bič se obvykle používá, když se mluví o motivaci. Co je nejlepší způsob, jak přimět člověka dostat do vytouženého cíle? A je nyní postojem CNN, že když se někdo odmítne se nechat očkovat, tak jako já, že budu nějak potrestán? Co to znamená? Jak ten bič vypadá ve světě CNN? Podávají zprávy nebo se snaží pobízet lidi směrem k určitému výsledku? Snaží se podávat zprávy, které budou hnát mocné lidi k zodpovědnosti? Tuckere, tohle je podle mě zajímavá otázka. Jak by ten interní email jinak zněl, kdyby ho neposlal pracovník z Moderny, Pfizeru nebo Johnson&Johnson nebo AstraZenecy. Je v tom vůbec nějaký rozdíl? Kdyby ses jen zeptal: Kdo podle vás tento email poslal? Někdo ze zpravodajské kanceláře CNN nebo vedoucí pracovník farmaceutické společnosti? To jsou otázky, které stojí za to pokládat.

Tucker Carlson: Ale… proč tohle dělá zpravodajský kanál… jakýkoliv zpravodajský kanál. Spousta z nich to dělá. Firemní lékařka CNN byla vedoucí Plánovaného rodičovství. Není v podnikání, které zachraňuje životy… tohle nejsou lékaři, tohle nejsou odborníci, a přesto mluví s touto morální autoritou, že tohle musíš udělat, protože oni ví a lidé samozřejmě nevědí… A otázky, které si pokládá kdokoliv jiný, včetně tohoto pořadu, okamžitě kritizují a očerňují. Kdy se tohle stalo jejich rolí?

Charlie Kirk: Přesně tak. A další otázka je, proč v posledních 48 hodinách byla tato skoro koordinovaná snaha lidí v pravo-středovém spektru ostatním lidem říkat, aby se nechali očkovat? A to ve chvíli, kdy začínáme vidět tento znepokojující nárůst aktivit v databázi VAERS. Vidíme jeden příběh za druhým… nemluvě o tom, co řekl dr. Robert Malone ve tvém pořadu, dr. Bret Weinstein. Podle mě tu máme některé instituce, které si myslí, že mají dělat věci, které ve skutečnosti dělat nemají. Tuckere, jsem rád, že jsem tento email dostal, protože jsme získali interní pohled do toho, co se CNN snaží dělat s ohledem na veřejné zdraví a je to znepokojující.

Tucker Carlson: Ano. Ano, je to znepokojující. Koordinace, ano… hádám, že v tom můžeš mít pravdu. Rád jsem tě viděl, moc ti děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů