Dr. Michael Yeadon: Žádná pandemie tu nebyla & chtějí naprostou kontrolu

Ve zkratce...

Dr. Michael Yeadon, bývalý šéf výzkumného oddělení ve Pfizeru, nedávno promluvil na demonstraci v Londýně. Skvěle shrnuje vše, čím jsme si prošli ohledně covidu, jaké lži se nám říkali, a kam to vše podle něj směřuje.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 13. května 2023

Přepis:

Zdravím, slyšíte mě? Funguje to? Ano, funguje. Pokud jste viděli nějaká moje videa, tak víte, že umím mluvit a mluvit a mluvit. Ale bylo mi řečeno, že bych neměl mluvit příliš dlouho. Takže pár věcí. Jsem profesionální vědec, vystudoval jsem biochemii, toxikologii, farmakologii. Přes 30 let jsem pracoval jsem ve farmaceutickém průmyslu a pak v biotechnologickém průmyslu. Se svou prací v tomto odvětví jsem se ještě úplně nevyrovnal. Vím, že jsem byl dobrý člověk, ale zjevně jsem pracoval na místě, které není dobré. Takže pár věcí.

Já jako vědec jsem nikdy nepoužil výraz „věda”. Nikdy v životě jsem neslyšel jediného vědce použít výraz „věda”. Takže když vám nějaká osobnost řekne, ať se řídíte vědou, lže. Takto to nefunguje. Věda funguje tak, že se ptáte a pochybujete. Všechno zpochybňujete. Takže mě mnohem víc znepokojují odpovědi, které nelze zpochybnit, a otázky, které nelze položit. To je ten problém. Takže jsem jako doktorka Tess Lawrie, jsem zatraceně vzteklý.

Protože to, co se stalo, nebyla jen nějaká nehoda, která se trochu vymkla kontrole. Takže zaprvé, všichni jsme byli obelháni. A jak říkal Patrick, média nám stále lžou. Pokud stále sledujete mainstreamová média, důrazně vám doporučuji, abyste s tím přestali. Protože vám pouze lžou v podstatě o čemkoli. Zapomeňte na to. Pokud chcete znát zprávy, vypněte média.

Myslím, že jsem se v roce 2020 stal nechvalně známým, protože jsem popisoval, že vím, že spousta věcí, které vám říkají, nejsou pravda. Například že PCR testy spolehlivě diagnostikují, zda máte nějakou nemoc. Používal jsem je a vím, že to není pravda. A myslím, že jsem byl jedním z prvních lidí, kteří použili slovo na L. Lžou vám. Není to chyba. Věci jako roušky. No tak…

Rouška přes obličej. Rouška přes obličej nefiltruje váš dech, který jde dovnitř a ven z plic. Prochází kolem plastové roušky. Jak vás tedy může ochránit před jakoukoli nepatrnou částečkou údajného viru? Jak může zabránit tomu, abyste něco vdechli na někoho jiného? Jsou to ochrany proti stříkající vodě. Jsou navrženy tak, aby zabránily vniknutí krve a hnisu do obličeje zdravotníků. Nikdy to nebyly filtry pro váš dech. Nejsou to filtry. Takže vám o tom lhali.

Roušky nemají vůbec žádný vliv na údajný přenos nemocí z jedné osoby na druhou. Ale je to ještě horší. A Patrick na to narážel. Lhali o celé pandemii. Na začátku roku 2020 jsem věřil, že viry přenášejí respirační onemocnění z jednoho člověka na druhého. Tomu už nevěřím. Co vám také mohu říct, je, že zapomeňte na moje přesvědčení. Podívejte se na epidemiologické důkazy. V Kanadě je člověk jménem Dennis Rancourt.

On a jeho tým se každý týden po dobu 150 týdnů dívali na to, čemu se říká úmrtnost ze všech příčin ve všech 50 státech USA. Víme, že v zimě, kdy lidé umírají na nemoci spojené se zimou, umírají nejčastěji nejstarší nemocní lidé. Když se podíval na rok 2020, tak tento vzorec neviděl. Žádná pandemie se nekonala. Úmrtí začala až poté, co WHO vyhlásila pandemii.

A k úmrtím docházelo, domnívám se, v důsledku špatného zacházení v nemocnicích s ventilací a remdesivirem. Jsem plicním lékařem už téměř 40 let, co se vzdělávám. Nikdy neventilujete člověka, který je schopen dýchat sám skrze neomezené dýchací cesty s neporušenou hrudní stěnou. Vy všichni lékaři, kteří jste ventilovali pacienty, jste vinni vraždou. Víte to.

Proto jsme údajně najednou potřebovali 30 000 ventilátorů. To byl nesmysl. Takhle se neléčí člověk s nemocí podobnou chřipce. Takže vám lhali o pandemii, nikdy žádná pandemie nebyla. Takže to je epidemiologie. Prostě to neodpovídá respiračnímu onemocnění… je to špatně. Údaje jsou tam před vámi. Není to názor, můžete si to jít vyhledat. Nejsou tam. Proto nikdy žádný virus nebyl. Nikdy žádný virus nebyl a PCR test je jediný důkaz, který vám kdy poskytli.

Jak jsem říkal, a řada dalších, včetně vynálezce tohoto testu, že tento test nemůžete používat pro klinickou diagnózu. Pak se podívejte na to, jak náš tehdejší premiér Boris Johnson pořádá večírky ve svých kancelářích. Myslím, že to o něm vypovídá řadu věcí. Ale to nejdůležitější teď je, že se nebál, že by se nakazil obávanou nemocí, že? Věděl, že žádná taková neexistuje.

A pak naše drahá zesnulá královna, která se ve svých 94 letech zúčastnila zasedání G7. Přiletělo šest dalších vůdců a jejich doprovod. Bez karantény, bez testů. A její lékařský tým jí zřejmě dovolil, aby se s těmito lidmi stýkala. Myslím, že to vypovídá o tom, že věděli, že v jejím okolí nehrozí žádné nové nebezpečí. Takže se podívejte na epidemiologii, na chování, na nefunkční testy… žádná pandemie. Tak proč vás potom zavřeli, rozbili ekonomiku, rozdělili rodiny?

Proč vás nutili nosit roušky? A nakonec, a tady to bude opravdu ošklivé… proč trvali na tom, abyste se nechali očkovat těmi údajnými vakcínami, když neexistoval žádný původce, proti kterému byste se potřebovali chránit? Celý svůj profesní život jsem strávil tím, čemu říkáme racionální návrh léků.

Když se snažíte něčeho dosáhnout, nehodíte jen tak z laboratorního šuplíku hrst matiček a šroubků a doufáte, že to něco udělá, ale zvážíte, čeho se snažíte dosáhnout a pak to sešroubujete a otestujete. Pokud to není správně, provedete změnu a testujete to dál. Říká se tomu vztahy mezi strukturou a činností. Takže… tohle je ta důležitá část.

Dokážu poznat záměr v návrhu léku, na který se dívám. Když jsem se díval na návrh těchto údajných vakcín, viděl jsem záměr poškodit, zmrzačit a zabít. To je docela šokující, že? Věřím, že je to pravda. A řeknu vám pár informací, abyste si to mohli ověřit sami. Nejdříve k věci. mRNA je bezprecedentní technologie. To znamená, že na světě neexistují žádné podobné léky.

A řeknu vám, že to, co dělá, je, že bere genetický kód uvnitř vašich buněk, a pak vy tuto zprávu zkopírujete do proteinu. To, co vaše tělo dělá, je vytvoření malého kousku cizího organismu, který není vlastní. Jak si myslíte, že je vaše tělo hezky se sebou v harmonii, ale dokáže válčit s vetřelcem? A odpověď je, že vaše tělo je jemně vyladěno na detekci sama sebe a nechává to na pokoji, a to, co není vlastní, a pak vyšle vojsko proti jakékoliv buňce, která vyjadřuje něco nevlastního.

Říkám vám, že produkty na bázi mRNA mohou způsobit pouze zranění. A to byl záměr těchto materiálů. Právě teď se po celém světě staví továrny na výrobu vakcín na bázi mRNA, aby se navázalo na úspěch vakcín COVID-19. Ne, staví továrny, které budou vyrábět materiály, které poškodí, zmrzačí a zabijí lidi, kteří si je vezmou.

Druhá informace, kterou vám poskytnu, je, že přinejmenším vakcíny od Moderny a Pfizeru byly zabaleny do něčeho, čemu se říká lipidové nanočástice. Léky vždy formulujete tak, aby zůstaly v pilulce nebo v inhalátoru nebo v takovéto tekutině. Ale jaký byl záměr návrhu?

Lipidové nanočástice jsou něco jako nenápadní stěhováci. Kloužou po vašem těle, procházejí membránami, protože jsou vyrobeny z něčeho, co se membránám podobá. To znamená, že materiál vstříknutý do ramene se dostal všude v těle. A vzhledem k tomu, co jsem vám právě řekl o tom, co se stane, když vaše buňky exprimují tento cizí protein, dostanete autoimunitní útok všude, kde se zachytí. Proto můžete dostat poranění mozku.

Můžete dostat infarkt, selhání ledvin, můžete předčasně přijít o dítě. Je to navrženo ve struktuře těchto takzvaných vakcín. Takže žádná pandemie. A struktura, což jako zkušený člověk ve výzkumu vám můžu říct několik příkladů, ale tyto věci byly sestaveny tak, aby vás poškodily.

Jakkoli to pro vás bude obtížné, Bůh ví, že to pro mě bylo těžké, do roku 2020 jsem byl normální a zaslepený člověk. Nebylo příjemné nad tím přemýšlet. Asi to není moc zábavné to poslouchat, ale pravdou je, že existují silné důkazy o nadnárodních spiknutích, které mají předstírat, jak říkal Patrick, že je tu jedna krize za druhou, na kterou musíte reagovat. Při této příležitosti to byla infekční nemoc. Myslím, že se to chystají udělat znovu. A znovu a znovu.

Takže to, co vám chci navrhnout… chci jen říct pár dalších věcí o vakcínách, abych navázal na poznámky doktora Rosse Jonese. Bylo nám řečeno, že tento údajný virus COVID-19 představuje konkrétně hrozbu pro starší lidi a nemocné. Proč tedy pronásledují děti a kojence? Odpovídá to tomu, co jsem vám právě řekl, že?! Nesedí to snad na to, co jsem vám právě řekl?!

Nemá to nic společného s ochranou před virem. Snaží se do každého z vás dostat jedovatou látku. A nezastaví se. A s tímto materiálem ani neprovedli žádnou reprodukční toxikologii u zvířat. Vůbec žádnou. Četl jsem regulační podání, která jsou mimochodem vtip.

Není možné vymyslet nový lék za méně než rok. To nejde. Nezáleží na tom, jak moc to chcete, ale za rok nemůžete provést všechny potřebné kroky. Takže je to lež. Ať už tam dali cokoliv, není to to, co říkali. Poslední věc. Za 60 let od mého narození v roce 1960, kdy tato země ještě měla na trhu lék Thalidomid. Od té doby, co si uvědomili, že Thalidomid způsobuje vrozené vady, v této zemi jsme měli ve zvyku nikdy nepodrobovat těhotné ženy experimentálním léčebným postupům, nebo jim ani nedávat měkké sýry. Proč tedy Vysoká škola porodnictví a gynekologie lhala a doporučovala těhotným ženám, aby se šly očkovat?

Neodpovídá to tomu, co jsem vám právě řekl? Chtěli to ve všech! Je to vražedný útok na lidstvo. Začíná to nad úrovní národa. Proto mě zarazila ta věc s lockdowny. Není to v pandemickém plánu žádné země. A přesto to všechny udělaly ve stejnou dobu. Je to nahoře. Odtud to přichází… nad námi, nad národem. Co udělají příště, to vám slibuji… já to prostě vím. Chystají se zavést digitální totožnost pro všechny. Odmítněte ji. Nepotřebujete digitální totožnost, abyste mohli žít svůj klidný život. Důkazem jsou poslední stovky let, že ji nepotřebujete.

Oni potřebují, abyste ji měli. Odmítněte ji! Co ještě chystají? Digitální měny centrální banky. Ano, to je něco úplně jiného než vaše bankovní karta, protože je to transakce v reálném čase, která sleduje, kde jste a co kupujete, než řekne ano nebo ne. Vaše současná bankovní karta se jen ptá, jestli máte peníze? Takže až zavedou digitální měny, řeknou vám, že vedle toho poběží hotovost.

Ne, jsem si jistý, že najdou způsob, jak hotovost odstranit. Používejte hotovost při každé možné příležitosti. Odmítněte obchodovat s každým, kdo ji nebude přijímat. To pro vás bude znamenat nepříjemnosti, stejně jako odmítnutí digitální totožnosti pro vás bude znamenat nepříjemnosti. Pokud nepříjemnosti nepřijmete, vstoupíte do něčeho, co podle mého názoru budou lidská jatka.

Myslím, že mají v plánu převzít digitální tyranskou kontrolu nad každým a pak většinu lidí zabít. To odpovídá údajům lépe než cokoli jiného, co vám bylo řečeno. A pokud se mýlím a vy mě budete následovat, vysmějí se vám. To není tak špatné. Pokud uvěříte vládnímu narativu a já budu mít pravdu, přijdete o svobodu a nejspíše svůj život. Tady skončím.

Děkujeme Miku, prosím potlesk. Ještě poslední věc. Lidé mi říkají, jak jsem statečný. Já nejsem statečný. Nechci být slavný. Nevydělal jsem žádné peníze. Přišel jsem o celé jmění. Ale říkají, že jsem statečný. Když jsem si uvědomil, s jakými věcmi máme tu čest, říkal jsem si, že teď můžu udělat jednu ze dvou věcí. Buď se můžu ozvat, nebo se neozvu.

Vzhledem k tomu, co si myslím, že se děje, jestli si myslíte, že je odvážné, abych se ozval, pomyslete na to, jak strašné to bude, pokud se vy neozvete! Musíte se ozvat! Nemohu oslovit lidi, které znáte a kteří tu nejsou. A média jim to nikdy neřeknou. Takže je mi líto, že na vás nakládám toto břemeno. Je to na vás. Nikdo jiný vás zachránit nemůže. Vy se můžete zachránit. Zvládneme to! A poslední věc… Celý život mě učili rozlišovat dobré a špatné.

Třeba reklama, kterému výrobku dáváte přednost? Líbí se vám tento člověk? Která strana se vám líbí? Dobrý, špatný, dobrý, špatný. Špatný rozměr. Rozměr, který je třeba mít na paměti, je dobro versus zlo.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. AMEN
  + Dosud nebylo prokázáno, že by nějaká vakcína kdy fungovala. Je škoda všech těch mrtvých, postižených a umírajících dětí, které povinné dětské očkování poškodilo.
  A ničení budoucnosti stále pokračuje: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)..

  + Big Pharma financuje a ovládá nejen pediatrickou společnost a tvrdí, že děti musí navštívit lékaře nebo zdravotní sestru zhruba šestkrát před svými prvními narozeninami a dalších sedmkrát mezi prvním a čtvrtým rokem života. Tyto „dobré dětské návštěvy“ jsou v podstatě záminkou k tomu, aby se dětem píchal hadí olej od Big Pharma. Lékař nebo zdravotní sestra dítě prohlédne, provede několik rituálních gest, napustí dítě jedem a vykopne ho ven. DALŠÍ!

  Celý koncept vakcín je podvod a vždycky byl. VŠECHNY vakcíny. Existují mnohem lepší způsoby, jak posílit svůj imunitní systém, než do sebe jednoduše cpát jedy..

  1. Souhlasím. V USA se už před lety psalo, že je tam epidemie autismu mezi dětmi dokonce tak rozšířená, že je postiženo každé PÁTÉ dítě nějakou formou autismu…a to bylo před několika lety, takže dnes to klidně může být už každé druhé nebo třetí dítě…to je v podstatě genocida, globalisti kteří ovládají všechen korporátní průmysl od farmaceutického po zbrojní, nás otravují svými jedy už celá desetiletí. Vakcinační genocidu sleduji už přes 20 let….Jen si nejsem jistá, že ten „hadí jed“ nebo jak píšete „hadí olej“ , že je i v ostatních „vakcínách“ , zatím se snad prokázal jen ve „vakcíně“ na kovid….nicméně každá „vakcína“ je plná různých jedů, od hliníku počínaje a rtutí konče… toxicita rtuti nejvíc způsobuje právě autismus, takže naděje pro (aspoň některé) autistické děti je v odstranění rtuti a dalších těžkých kovů z těla a hlavně z nervové soustavy…je to poměrně složitý proces ale lze to a jsou s tím dobré výsledky…každopádně jde o to, aby se lidi probudili a přestali věřit zhypnozizovaným (či koupeným) „lékařum“ v bílých plášťích, kteří sami ve naprosté většině považují „očkování“ za spásu či za nějaké nutné dobro….je to jedním slovem ZLO, protože to nejsou žádné „léky“, ale biologické zbraně ve kterých jsou jedy namíchány v různých poměrech, aby byl negativní účinek na každého trochu jiný (v případě placeba není účinek žádný) a nebylo to tak nápadné…navíc dokonale funguje u lékařů pud sebezáchovy, že žádný lékař podvědomě nechce nést vinu za to, že někomu píchl jedovatou látku a ten pak vážně onemocněl nebo dokonce zemřel, takže to nikdy žádný lékař nepřizná i kdyby naočkované dítě zemřelo ještě ten den, bohužel….na to už se před lety také vymyslel zločinecký termín, a to „syndrom náhlého úmrtí“…kdy dítě zemře doma pár hodin či dní po podané jedovaté „vakcíně“ a v nemálo případech je za jeho smrt ještě odsouzen jeho už tak zdeptaný a zoufalý rodič. A LIDI TO STÁLE NE A NE PROHLÉDNOUT…TAK DOUFÁM, ŽE TOTO VIDEO ÚŽASNĚ ODVÁŽNÉHO DOKTORA A VĚDCE, KTERÝ SKUTEČNĚ PROHLÉDL ČEHO BYL SOUČÁSTÍ, OTEVŘE DALŠÍM, ALESPOŇ NĚKOLIKA LIDEM NEJEN MYSL ALE I OČI A UŠI. AMEN. DĚKUJI DAVIDOVI FORMÁNKOVI ZA TO, ŽE NÁM UŽ TŘI ROKY PŘINÁŠÍ PRAVDU A OTEVÍRÁ NAŠI MYSL.

 2. Nyní údajně WHO hodlá zcela vymýtit tuberkulózu. A chce na to jít s mRNA injekcemi…

  Cílem WHO je vymýtit tuberkulózu (TBC) do roku 2030. Ústředním nástrojem je očkování, které bude stejně jako injekce proti Covid-19 v budoucnu geneticky upraveno. Na čtvrtečních rozhovorech v Ženevě šéf WHO Tedros Adhanom Gebreyesus hovořil o „ostudné situaci“, protože TBC stále není vymýcena.

  „Měli bychom se poučit z pandemie koronaviru. Ta ukázala, jak rychle může být vakcína vyvinuta a vyrobena. Nová vakcína je v současné době v přípravě,“ řekl. O tom, že je tato vakcína financována Billem Gatesem, se Tedros samozřejmě nezmínil.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/who-chce-vymytit-tuberkulozu-do-roku-2030-s-genovymi-injekcemi-od-billa-gatese/

 3. A toto nastane, když se mRNA vakcíny dostanou do lidské krve (Richard M Fleming, PhD, MD, JD): https://t.co/Kv5l2VYmGr

  Zkopíruji sem to nejdůležitější:
  Když byla u každého ze sedmi subjektů přidána vakcína společnosti Pfizer do krve pacientů na samostatných mikroskopických sklíčkách bez přidání
  matoucích chemikálií nebo míchání, které by krev zhoršily a vyvolaly
  srážení (shlukování), došlo v oblastech krve, kam byly přidány genetické
  vakcíny, ke ztrátě červené barvy, což svědčí o disociaci kyslíku z molekul hemoglobinu v červených krvinkách. V těchto odbarvených krevních buňkách bylo rovněž zaznamenáno srážení a shlukování krve. Tento zánětlivě trombotický účinek spojený se ztrátou barvy naznačuje potenciální priongenický účinek hemoglobinu způsobený buď LNP, nebo genetickým materiálem (mRNA) ve vakcínách. Další diskuse v připravované lékařské publikaci.

  = Další prokázáná fakta o ZÁMĚRNÉM účinků těchto falešných “vakcín”!

  + Druhé důležité info:

  Společnosti Pfizer, Moderna ani Janssen nemají žádné informace o tom, že by tento nežádoucí účinek testovaly, což by alespoň částečně
  vysvětlovalo, proč více než 1,5 milionu občanů USA nahlásilo nežádoucí účinky a více než 33 000 úmrtí bylo spojeno s použitím těchto vakcín. To je více úmrtí, než kolik jich utrpěla americká armáda ve všech válkách, kterých jsme se zúčastnili..

 4. „V Číně byla provedena studie. Aplikovali krávě vakcínu mRNA; pak kravské mléko očkovalo myši účastnící se studie,“ uvádí právník Tom Renz.

  „A existuje zpráva, která ukazuje obrázky těchto rostlin – byly to rostliny vakcíny COVID. Sníte rostliny a dostanete vakcínu COVID.“

  Ve studii z Číny píchli krávě vakcínu mRNA. To kravské mléko pak očkovalo myši, které byly ve studii. Byly to humanizované myši. Takže je to přenosná vakcína přes kravské mléko, které přežije trávení a je to mRNA.
  Dobře, tak to ti něco říká. První studie, kterou jsem našel o přenosných vakcínách, byla z roku 2005 a byla v bramborách. Vytvořili bramboru, kterou když sníte, dostanete vakcínu proti hepatitidě B. Teď je do toho spousta věcí.
  Víte, jak dobře se vaří? Víte, pronikne to do vašeho trávicího systému? Ale na tom pracují už desítky let. Takže v tomhle hodně získali. A společnost jménem Medicago měla dole v San Diegu celý skleník.
  A je tu zpráva, která ukazuje obrázky těchto rostlin, které byly rostlinami vakcíny COVID. Když budete jíst rostliny, dostanete vakcínu proti COVID. Přenosné vakcíny jsou věc a přenosné mRNA vakcíny jsou věc a jedlé vakcíny jsou věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů