Co je to žena? [DOKUMENT 2022]

Ve zkratce...

Je to otázka, kterou nesmíte položit. Vydejte se s Mattem Walshem na jeho často komickou, ale zároveň hluboce znepokojivou cestu, na níž neohroženě zpochybňuje logiku genderového ideologického hnutí, které si vzalo na mušku ženy a děti.
Facebook
Telegram
VK

Překlad s titulky jsem našel na internetu, tak jsem k tomu dodělal dabing. Zdroj videa/Source of the video. Všechna práva vlastní Daily Wire.

PS: Pokud se Vám video níže nechce načíst, počkejte pár vteřin, případně načtěte znovu stránku nebo pod videem je odkaz přímo na streamovací platformu.

↓ Video s českým dabingem ↓

Odkaz na video s dabingem na Odysee ZDE

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Odkaz na video s titulky na Odysee ZDE

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. Proč je otázka „co je žena“, pak by měla být otázka „co je muž“. Otázky kolem ženy a muže jsou stupidní. Kdo přiřadil pohlaví = Příroda (vesmír, každý si přiřadí svoji víru). Je to až už nechutné co provádí s lidskou identitou.

 2. KRÁSNE VIDEO O REALITE TOHO ICH CHOREHO SVETA OVLADANEHO KORPORACIAMI A MIMOVLADKAMI
  ZVIEDOL SUPER SUBOJ,… TAH S KNIHOU BOL FAKT SUPER, AKO SA TOHO MASMEDIA CHYTILI, A PO POVIKU OD MIMOVLADOK DIEL STIAHLI… K POPUKANIU
  JE POTREBNE UKAZOVAT ZRKADLO, KEDY JE TO LEN MOZNE A NESTAT SO ZVESENOU HLAVOU ALE ZABOJOVAT
  ODPORUCAM VIDEO DOPOZERAT DO KONCA
  JE TO ICH PROGRAMOVE DEHONESTOVANIE/ROZVRAT COHOKOLVEK NORMALNEHO A TREBA TO ZARAZIT, KYM TO ESTE IDE
  10/10

 3. „Kdo je žena“?
  ŽENA:
  Je dospělá osoba ženského pohlaví, která má již za sebou pubertu. Hebrejský výraz pro ženu je ʼiš·šahʹ (doslova člověk ženského rodu) a tento výraz lze také přeložit jako „manželka“. Podobně se jako „žena“ a „manželka“ překládá i řecký výraz gy·neʹ.
  KDE SE TU VZALA?
  „Pro člověka není dobré, aby byl stále sám. Udělám mu pomocnici jako jeho doplněk.“ (1Mo 2:18) „Bůh uvedl na člověka hluboký spánek, a zatímco on spal, vzal jedno z jeho žeber a nad jeho místem pak tělo uzavřel. On pak ze žebra, vytvořil ženu a přivedl k Adamovi. Člověk pak řekl: ‚Ta se bude nazývat Žena, protože byla vzata z muže.‘“ (1Mo 2:21–23)
  Proto také, má většina mužů, 7 žebro, zakrnělé či vystouplé..
  ODPOVĚDNOST ŽENY:
  Protože byla žena stvořena z muže, měla být na muži závislá. Zároveň měla být jeho doplňkem a pomocnicí, a být podřízena muži. Odpovědností ženy bylo pracovat pro dobro manžela. Měli mít spolu děti a měli vládnout nad zvířaty. (1Mo 1:28; 2:24)
  To jí přinášelo slávu. Přísloví 14:1: „Opravdu moudrá žena vybudovala svůj dům.“ „Schopná manželka je korunou pro svého majitele.“ (Př 12:4)
  Říká se o ní, že je „pro svého manžela cennější než korály. „Může jí důvěřovat. Je pilná, stará se o nákupy, pracuje na zahradě, řídí domácnost, pomáhá těm, kdo potřebují pomoc, dobře obléká svou rodinu, dokonce přináší nějaký příjem ze své ruční práce, vybavuje svou rodinu pro případ nějaké budoucí naléhavé potřeby, vyjadřuje se v moudrosti a laskavosti, získává chválu od svého manžela i od svých synů, a tak dělá čest svému manželovi a své rodině. „Kdo našel dobrou manželku, opravdu našel něco dobrého.“ (Přísloví 31kap.)
  ODPOVĚDNOST MUŽE VŮČI ŽENĚ:
  Své postavení hlavy měl muž uplatňovat s láskou. Nepovažovat ženu za služku, ale za sobě rovnou..
  Žena všeobecně, je „slabší, totiž ženskou nádobou“. Podle toho by s ní manžel měl zacházet. (1Petra 3:7)
  (1Korintanům 7:3-6): „Ať manžel dává své manželce, co jí patří, a ať manželka jedná stejně se svým manželem. Manželka nevládne nad svým tělem, ale její manžel. Stejně tak manžel nevládne nad svým tělem, ale jeho manželka. Nepřipravujte o to (pravděpodobně o sex) jeden druhého, jedině po vzájemné domluvě na určenou dobu..“
  (Efezanům 5: 25-33): „Manželé, milujte své manželky (jako Ježíš, který byl ochoten za lidi položit život). Tak by měli manželé milovat své manželky jako své vlastní tělo. Kdo miluje svou manželku, miluje sebe. Nikdo přece nikdy neměl nenávist ke svému tělu, ale živí ho a něžně o něj pečuje..“

  1. Biblické kraviny používáte jako argument? Patriarchát se zrodil spolu s civilizací – míněno doslovný překlad a původní význam tohoto slova (slovo „civilizace“ pochází z latinského slova pro měšťana nebo občana, civis, z jeho adjektivní formy, civilis), tedy společností městskou, provázanou obchodní sítí, poté, co bylo řemeslo odděleno od zemědělství a začala vznikat nadprodukce a peníze. Ve skutečnosti ne dříve, než koncem 14. století. Tehdy vznikl mužský svět, který se povýšil nad ženský.
   Je zajímavé, jak mohl ze žebra jednoduššího organismu vzniknout organismus složitější. Každého, kdo má jen nejzákladnější biologické znalosti, by to mělo zarazit. Leda by na to aplikoval evoluční teorii, ona ostatně vyšla žido-křesťanství vstříc, byť ji samy židokřesťanské ovečky zavrhují. A když už jsme u toho, podle vědců to byl ženský mozek, který evolvoval, ne mužský a synáčci to podědili. Ženy používají více pravou hemisféru, což bylo a je muži zesměšňováno. Ženy sice nebaví vynalézat lokomotivy, ale jsou to právě ony, kdo dovidí dál.
   https://www.youtube.com/watch?v=lARQmV8TTTA&t=2208s
   Předtím, než vznikl tento nadřazený patriarchát, se muži a ženy o hierarchické vedení dělili dle svých schopností, jak je to v přírodě obvyklé. Muži často argumentují příklady z přírody, ale jen tak, jak se jim to hodí. Samec je majitelem a vůdcem stáda jen ve vztahu k ostatním samcům, ale vůči samicím už si to musí zasloužit. Hřebec komanduje stádo co do jeho ochrany, ale jinak je to vůdčí kobyla, kdo rozhoduje. Podobně představa, že ženy závisle čekaly u ohně žvýkajíce kůže, co muž přinese, je zcela zcestná. On ten lov taky nebyl vždy úspěšný a byly to zase ženy, kdo pak zajistil stravu a nebyl to jen sběr malin. Těšila se veliké vážnosti a žádný bojovník se nestyděl jít si ke zkušené ženě pro radu.
   Není pravda, že žena měla být na muži závislá, muži a ženy jsou na sobě závislí vzájemně.

   Současný feminismus ani není v rukou žen, bo první, co feministky udělají, je to, že se zbaví své ženské energie a zkouší být chlapy. Ale ono už to celé zašlo dál.

 4. Tento dokument opravdu stojí za zhlédnutí. Budiž nám silným varováním, abychom nedopustili příchod podobných úchylností k nám! Protože ty tendence tady jsou. Pomaličku, polehoucku, jako jezinky.

 5. Děkuji za Váš názor..Je opředen mnohou filosofií dávných předků..Já sdílím to, co považuju za jednoduché sdělení, a to, že jsem byly vzaty z muže, tak jako dnes existuje klonování..
  Jeden lékař také popíral tuto skutečnost, ale pak řekl: „No dyt já vím, že je 7 žebro muže zakrnělé, na tom něco bude..!“

 6. V životě jsem neviděl větší debilitu a že jsem toho viděl mnoho. Při pozorování jsem se styděl za úroveň uvažování většiny lidí v dokumentu a připadalo mi, že mé IQ kleslo o mnoho bodů. Aby si dítě mohlo udělat tetování, tak potřebuje souhlas rodičů, ale aby se dítě mohlo předělat na druhé pohlaví, tak do toho už rodič nemá právo mluvit!! Aneb „Ovládněte děti a ovládnete budoucnost“…. Narušit sebevědomí a uvědomování sebe sama je u děti jednoduché. Vždyť lidský mozek je plně vyvinutý !!až!! ve 25 letech života (což třeba pojišťovny moc dobře vědí) a oni útočí na malé děti s tím, že mohou být klidně kočka nebo vlk 😀 😀 Hanba lidem, kteří toto dopustí… Ale co si budeme povídat, celé to je stejně jen na odvedení pozornosti, aby lidé neřešili ty nejdůležitější věci. Hodně štěstí nám všem!

 7. Neuvěřitelné a děsivé, jak si lidé nechali vypláchnout mozek a nedokáží už rozpoznat pravdu.

 8. „Chlapec má široké ramená a svalnaté telo“…. No…. niektoré ženy majú širšie ramená než muži (a pritom tie ženy vôbec neposilňujú), a „svalnaté telo“ má od prírody len….černoch a cigán… 😀 My ostatní muži (dovolím si napísať, že zaujímavejší a komplexnejší, pretože sme menej „zvierací“ a teda viac „ľudskí“) si svalnaté telo musíme „vydrieť“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů