Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie

Ve zkratce...

Po letech strávených v konspiračně realistickém prostoru se naučíte jednu věc: když vám globalisté řeknou, že se něco stane, raději věřte, že v zákulisí tvrdě pracují na tom, aby se tato "předpověď" stala skutečností. Co plánují nyní? Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Článek v PDF si můžete stáhnout ZDE

Originál článku publikován ZDE: 21. března 2022

Po letech strávených v konspiračně realistickém prostoru se naučíte jednu věc: když vám globalisté řeknou, že se něco stane, raději věřte, že v zákulisí tvrdě pracují na tom, aby se tato „předpověď“ stala skutečností.

Když například Philip Zelikow, podezřelý z 11. září, na stránkách Foreign Affairs „varuje“ před „eminentní hrozbou“ „katastrofického terorismu„, který „podobně jako Pearl Harbor“ „rozdělí naši minulost a budoucnost na před a po“, věřte, že se jeho neokonzervativní kumpáni chystají veřejnosti představit 11. září.

Když nás Bill Gates „varuje“, že „nejsme připraveni“ na to, co nazývá „další epidemií“, věřte, že využívá svého monopolu na globální „zdravotnictví“ k tomu, aby připravil scénu na covidovou plandemii.

Když Vladimir Putin a Si Ťin-pching vydávají společné prohlášení, v němž slibují „urychlit provádění Agendy OSN pro udržitelný rozvoj 2030“ spoluprací v „klíčových oblastech“, jako jsou „vakcíny a kontrola epidemií, financování rozvoje, změna klimatu, udržitelný rozvoj, včetně zeleného rozvoje, industrializace, digitální ekonomiky a propojení infrastruktury“, věřte, že se svými kumpány z WEF aktivně spolupracují na prosazování globalistické agendy čtvrté průmyslové revoluce poháněné umělou inteligencí.

A až globalisté zveřejní podrobný časový plán, který vám přesně řekne, jaké budou další kroky při zavádění globálního státu biologické bezpečnosti, věřte, že právě teď usilovně pracují na budování této zotročovací sítě.

Naštěstí pro nás nemusíme být čtenáři myšlenek ani věštci, abychom věděli, co globalisté připravují pro naši dystopickou budoucnost. Stačí si přečíst jejich dokumenty. A za poslední měsíc vydali několik skutečných lahůdek: tři dokumenty, které stanoví přesný časový plán a přehled toho, čeho chtějí dosáhnout a jak toho chtějí dosáhnout.

Dnes tyto dokumenty prozkoumáme, abychom lépe pochopili, proti čemu stojíme, a vytvořili účinnější plán, jak tuto agendu kontroly překazit.

DOKUMENT #1: Praktická infografika Evropské rady

Začátkem tohoto měsíce vydala Evropská rada dokument, v němž stanovila vlastní časový plán EUrokratů pro zavedení globální zdravotní tyranie. Dokument nese název „Infografika – Na cestě k mezinárodní smlouvě o pandemiích“ a omezuje všechny ty složité jazykové věci – jak že se jim říká? slova? – a redukuje složitost právně závazné globální smlouvy o pandemiích na nejmenší společný jmenovatel: „infografiku“.

S tímto trikem hodným Buzzfeedu v ruce Evropská rada neztrácí čas a přechází k věci: „Dne 3. března 2022 přijala Rada rozhodnutí o zmocnění k zahájení jednání o mezinárodní dohodě o prevenci pandemií, připravenosti a reakci na ně,“ a pak se poplácá po zádech za to, že vůbec navrhla myšlenku globální smlouvy o pandemiích:

Obsah obrázku text, muž, snímek obrazovky

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: Prevence pandemií a reakce na ně vyžadují globální přístup, aby až pandemie příště udeří, bude svět lépe připraven. Vypracování mezinárodního nástroje o pandemiích poprvé navrhl předseda Evropské rady Charles Michel na Pařížském mírovém fóru v listopadu 2020.

Společně s ředitelem WHO Tedrosem, generálním ředitelem, jsme navrhli mezinárodní smlouvu o pandemiích zakotvenou ve WHO ústavě. Musíme vytvořit prostředí, ve kterém by se každý vědec, zdravotnický pracovník a vláda mohli spojit pro společnou věc. Společně pracovat na vytváření nových řešení pro ochranu toho, co je pro nás nejcennější – naše zdraví a naše životy. – CHARLES MICHEL (Světový summit o zdraví | 25. října 2021)

Zatím nepřekvapivé. Je to přesně ten druh mlaskavého „globálního přístupu“ bla bla bla „společná věc“ bla bla „ochrana zdraví“, který byste od globální technokratické třídy očekávali v dokumentu, jako je tento.

Poté předkládají neuvěřitelně zkrácenou historii toho, jak jsme dospěli k návrhu globální zdravotní tyranie:

Všimněte si, že tato podivně zkrácená „historie“ vás nešťastně informuje, že rok 2021 byl „teprve druhým v historii WHO, kdy se její řídící orgán… sešel podruhé v témže roce“, aniž by se obtěžoval uvést odkaz na seznam zasedání Světového zdravotnického shromáždění. Kdyby se s tím obtěžovali, jako to dělám já zde, mohli byste se sami přesvědčit, že poprvé se tato událost dvou zasedání v jednom roce stala již v roce 2006, kdy se WHO sešla v květnu, aby projednala „Posílení připravenosti a reakce na pandemii chřipky“ v souvislosti s nově revidovanými Mezinárodními zdravotnickými předpisy, a poté znovu v listopadu téhož roku, aby jmenovala Margaret Chanovou výkonnou ředitelkou organizace.

Není však těžké pochopit, proč tuto část historie vynechávají. Nejenže by to bylo příliš mnoho informací na to, aby je zahrnuli do své dětinské infografiky, ale také by vás to mohlo přimět k tomu, abyste se dozvěděli více o vzniku „mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu„, na kterou se pak Chanová odvolávala během vymyšlené „pandemie“ prasečí chřipky v roce 2009 (a znovu během „pandemie“ eboly v roce 2014), aby ospravedlnila posílení pravomocí WHO v začínající éře biologické bezpečnosti. A o takovou historii Evropská rada v tomto případě zjevně neusiluje.

Zpět k dokumentu:

Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad obrázku:

Jaké jsou potenciální výhody mezinárodní dohody o:

 1. Politické angažovanosti na úrovni vedoucích představitelů a na celosvětové úrovni začlenění prostřednictvím nové právní závazné dohody zakořeněné v ústavě WHO
 2. Zavedené zásady, priority a cíle pomoci zemím lépe se připravit a reagovat na budoucí pandemie
 3. Posílení národní, regionální a globální odolnosti a kapacity pro řešení budoucích pandemií
 4. Zlepšení spravedlnosti v přístupu ke kvalitním lékařským protiopatřením (očkovací látky, léčiva a léky, diagnostiky)
 5. Sdílení údajů z monitorování, genetických údajů a vzorků, technologií a jejich souvisejících výhod
 6. Přístup Jedno zdraví, který propojuje zdraví lidí, zvířat a planety

Dále se podíváme, co je ve skutečnosti v sázce v tomto zdánlivě nevinném návrhu celosvětové pandemické smlouvy. Dozvídáme se, že ve skutečnosti se nenavrhují politické žvásty o „spojování se pro společnou věc“, ale vytvoření právně závazné dohody, která by upravovala celosvětovou reakci na globální „krize“ v oblasti veřejného zdraví (ať už skutečné nebo smyšlené). Nebojte se však, tato dohoda – kromě podpory sdílení genetických dat a vzorků mezi členskými zeměmi WHO – má své kořeny v ústavě! . . . Tedy v ústavě WHO, ne ve vaší hloupé, zastaralé národní ústavě. Tato dohoda je nadřazená.

Konečně se dostáváme k tomu nejpikantnějšímu:

Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad obrázku:

Co bude dál?

Do 1. srpna 2022: Mezivládní vyjednávací orgán se sejde, aby projednal pokrok o pracovním návrhu mezinárodního nástroje o prevenci pandemií, připravenosti a reakce.

2023: Vyjednávací orgán předloží zprávu o pokroku na 76. Světovém zdravotnickém shromáždění.

Květen 2024: Navrhovaný nástroj bude předložen k projednání 77. Světovému zdravotnického shromáždění.

A tak objevujeme skutečný plán pro vytvoření státu biologické bezpečnosti, jak jej vidí Evropská rada. Nejprve se uskuteční zasedání „mezivládního vyjednávacího orgánu“, na němž se bude projednávat pokrok v přípravě návrhu na globalistické převzetí „zdraví“. „Jaký orgán? Zastupující které vlády? Pod jakým vedením se schází? A kým přesně zastoupený?“ mohli byste se zeptat, kdybyste byli z těch, kdo zpochybňují informace, které vám samozvané autority násilím cpou do chřtánu. Ale klid, kámo! Tohle je infografika, ne jedna z těch složitých, příliš upovídaných vysvětlovacích hříček! Prostě vypněte mozek, uvolněte se a plujte po proudu s Evropskou radou a kýmkoli dalším, kdo tuhle loď řídí!

Dále se dozvídáme, že tento „vyjednávací orgán“ – je to oficiální orgán? Kdo rozhoduje o tom, kdo bude do tohoto orgánu jmenován? Je součástí samotné WHO?“ … ale zase ty otravné otázky – předloží „zprávu o pokroku“ na výročním zasedání WHO v příštím roce. (A teď se neptejte, z čeho se bude tato zpráva o pokroku skládat, jak bude předložena, kdo ji bude posuzovat nebo co s ní tito nejmenovaní úředníci udělají! To je mnohem víc informací, než by vám mohli poskytnout tito ubozí tvůrci infografiky).

A nakonec, v květnu 2024, bude „navrhovaný nástroj“ předložen ke schválení na Světovém zdravotnickém shromáždění WHO a převzetí biologické bezpečnosti bude dokončeno. Představte si to jako Patriot Act 2.0, ale globální. (Patriot Act: Zákon o sjednocování a posilování Ameriky poskytováním vhodných pomůcek potřebných pro stíhání a bránění terorismu z roku 2001; pozn. překl.) A zaměřený na lékařské stanné právo.

Naši přátelé z Evropské rady nás konečně uklidnili v otázce, proč je přece jen zapotřebí právně závazná globální dohoda:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku:

Proč mezinárodní dohoda?

Takový nástroj umožní:

 • zajistit trvalý a dlouhodobý politický závazek
 • definovat jasné postupy a úkoly
 • zajistit dlouhodobé působení veřejného a soukromého sektoru
 • podporu na všech úrovních
 • podpořit „celovládní“ a „celospolečenský“ přístup.
 • přístup, který integruje otázky zdraví napříč všech relevantních oblastí politiky (např. výzkum, inovace, financování, doprava)

Víte, jde jen o to, abyste zůstali v bezpečí v milující náruči faktické globální zdravotní tyranie a mohli tak dlouhodobě uplatňovat fašismus na všech úrovních! Tady není nic k vidění, že?

Tak to vidíte: zbývají nám dva roky, než se na globální vládní úrovni zavřou dveře od stodoly pro svobodu zdraví. Alespoň podle Evropské rady.

Možná se ptáte, proč poslouchat EU? Dobrá otázka. Jednoduchá odpověď zní, že mají zkušenosti s tím, jak správně „předvídat“ další kroky při budování zdravotnické sítě válečného stavu. Vzpomínáte, jak Evropská komise v roce 2019 vydala svižně pojmenovaný „Plán provádění opatření Evropské komise na základě sdělení Komise a doporučení Rady o posílení spolupráce v boji proti nemocem, kterým lze předcházet očkováním„? Ne? Tak to vám osvěžím paměť:

Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie • David Formánek - Otevři svou mysl • David FormánekAha, správně. Jen tak mimochodem, jen několik měsíců před spuštěním podvodu EUrokraté předpovídali vytvoření očkovacího průkazu/pasů pro občany EU v roce 2022. Určitě náhoda.

DOKUMENT #2: Plán pro život s COVIDem

 

Ale abychom si byli jisti, že to není jen Evropská rada, kdo mluví o nadcházející biobezpečnostní síti, a nemusíme se spoléhat na nějakou idiotskou infografiku bez kontextu, bez zdrojů, abychom se dozvěděli, co globalisté plánují dál.

Mohli bychom se například obrátit na článek „Dosažení a udržení nového normálu: „Plán pro život s COVIDem„.

Tohle je dokument od… koho přesně? No, podle stránky „O nás“ na webových stránkách tuto 136stránkovou zprávu o naší nadcházející noční můře v podobě stanného práva sestavila jakási nejmenovaná skupina náhodných osob. Zřejmě se jednoho dne všichni probudili plni obav o Američany v éře COVIDu a rozhodli se z dobroty srdce (a s pomocí trochy Rockefellerova financování) sepsat praktický plán, jak nás dostat do toho, čemu říkají „příští normál“. A který náhodný dobrý samaritán se ujal role „pastýře“ (jejich slovo) z 53 autorů této zprávy? Nikdo jiný než Ezekiel J. Emanuel, prorektor pro globální iniciativy na Pensylvánské univerzitě a bývalý člen poradního výboru Bidenovy skupiny pro COVID-19.

Ano, ten Ezekiel Emanuel.

Dokument je přesně tak znepokojivý, jak byste očekávali, a krok za krokem přesně popisuje, jak zavést stát biologické bezpečnosti prostřednictvím vytvoření centralizovaných standardů testování, dozoru, sdílení dat, monitorování a podávání zpráv. Vyzývá také k vývoji nových technologií a postupů pro boj s nevyhnutelnou příští pandemií.

Ale pokud by to všechno nebylo dostatečně huxleyovské, zpráva také obhajuje vytvoření „komplexní, vědecky ověřené komunikační a behaviorální intervenční infrastruktury pro zvýšení očkování, testování a léčby“ a… počkejte si na to… vytvoření nové funkce v Radě národní bezpečnosti: Zástupce asistenta prezidenta pro biologickou bezpečnost! (A to jste si mysleli, že si dělám legraci, že biologická bezpečnost je další paradigma, že?)

DOKUMENT #3: Národní plán připravenosti Covid-19

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Stejně znepokojivý je i vlastní „Národní plán připravenosti na Covid-19„, který Bidenův Bílý dům představil na začátku tohoto měsíce.

Dokument, který má být plánem, jak „vrátit Ameriku do běžného života a zároveň ochránit lidi před COVIDem-19, připravit se na nové varianty a zabránit výpadkům v ekonomice a vzdělávání“, je rozdělen do čtyř cílů:

 • Ochrana před COVID-19 a jeho léčba
 • Příprava na nové varianty
 • Zabránit výpadkům v oblasti hospodářství a vzdělávání
 • Pokračovat ve vedení úsilí o očkování ve světě a záchranu životů.

Znepokojující je, že mnohé z děsivých aspektů státu biologické bezpečnosti obsažených v tomto konkrétním plánu jsou již prováděny. Například na straně 34 dokumentu je generálnímu lékaři USA uloženo, aby „vydal žádost o informace (RFI) od výzkumných pracovníků, zdravotníků, technologických platforem a komunitních organizací o dopadu zdravotnických dezinformací během pandemie“.

Jak informoval deník The New York Times, tato žádost byla nyní vydána:

Generální lékař prezidenta Bidena ve čtvrtek oficiálně požádal hlavní technologické platformy o předložení informací o rozsahu dezinformací Covid-19 na sociálních sítích, vyhledávačích, crowdsourcingových platformách, platformách elektronického obchodování a systémech rychlého zasílání zpráv.

Žádost o informace od úřadu generálního lékaře požadovala, aby technologické platformy zaslaly údaje a analýzy o výskytu dezinformací Covid-19 na svých stránkách, počínaje běžnými příklady dezinformací o vakcínách zdokumentovaných Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí.

V oznámení jsou společnosti vyzvány, aby předložily „přesné údaje o tom, kolik uživatelů vidělo nebo mohlo být vystaveno dezinformacím Covid-19“, a také souhrnné údaje o demografických skupinách, které mohly být dezinformacím vystaveny nebo jimi ovlivněny v nepřiměřené míře.

Meryl Nassová v nedávném příspěvku na Substacku na toto téma pěkně shrnula mrazivou povahu tohoto požadavku:

Federální úřady požadují podrobné informace o demografických údajích, které jsou „vystaveny dezinformacím“. Víte, že dalším krokem je získání jmen čtenářů.

Dále si pozorně přečtěte poslední odstavec níže uvedeného článku v NY Times. Federálové chtějí, aby občané začali „sdílet“ informace o dezinformacích. Není to milé? Takhle převlékají Stasi (Stasi, byla hlavní tajnou službou a rozvědkou Německé demokratické republiky, pozn. překl.) do eufemismu 21. století, aby povzbudili udávání vašich přátel a sousedů.

Vzhledem k tomu, co jsme právě viděli v Kanadě v souvislosti s doxingem a finančním de-personalizováním příznivců Konvoje svobody, lze pochybovat o tom, že se nyní vytvářejí systémy, aby byli myšlenkoví zločinci potrestáni za sdílení „dezinformací“ o příštím podvodu?

ZÁVĚR

Narativ o COVIDu se v posledních měsících rozpadl a posměváčci z MSM přesměrovali pozornost svých zombie diváků na podívanou na Ukrajině, ale agenda biologické bezpečnosti nezmizela. Jak totiž upozorňuje Kit Knightly ve svém nejnovějším pronikavém článku na Off-Guardian, strašák o „skrytém omikronu“, který se právě teď objevuje v médiích, nám připomíná, že narativ COVID nezmizel, pouze prozatím spí.

Bez ohledu na to, co se bude dít dál v pokračující sáze COVID, však budování státu biologické bezpečnosti pokračuje rychlým tempem. Ve skutečnosti tomu napomáhá i skutečnost, že této agendě nyní věnuje pozornost tak málo lidí. Lidé rozptýlení válečnou pyrotechnikou si sotva všimnou, že Evropská komise s radostí oznamuje své blížící se vítězství ve válce nad dříve svobodnými národy světa. Pokud vše půjde dobře, do roku 2024 budou mít k dispozici svou globální pandemickou smlouvu a absolutní moc kdykoli a kdekoli na světě realizovat svou vůli pod rouškou jakéhokoli vyhlášeného zdravotního ohrožení.

Kdybyste něco z toho (doslova cokoli z toho) před dvěma lety předložili veřejnosti, bylo by to rychle a rázně odmítnuto. Dnes se prostě akceptuje, že se to děje. Koneckonců je to další logický krok v narativu o „pandemii a uzdravení“, kterým se poslední dva roky masám vymývaly mozky.

Sociální inženýři vědí, co dělají. Nejprve vyvolávají hysterii kvůli domnělé krizi a poté, jakmile se pozornost veřejnosti obrátí jinam, podstrčí jedovatou pilulku.

To opět naznačuje, že naše vnímání a pozornost jsou samy o sobě důležité. Nemohou realizovat svou agendu bez našeho souhlasu, a proto vynakládají neuvěřitelné množství energie na propagandu veřejnosti, brání šíření informací o své skutečné agendě mezi veřejností a snaží se odvést pozornost veřejnosti. A to opět naznačuje, že práce, kterou děláme při sledování těchto informací a jejich sdílení s ostatními, je důležitou součástí zastavení budoucích vládců v budování jejich státu biologické bezpečnosti.

Z toho však také vyplývá, že pokud se nám nepodaří zvýšit dostatečné povědomí o této agendě mezi širokou veřejností, pak tento boj zcela jistě prohrajeme.

Volba je na nás. Buď můžeme znovu usnout a sledovat nablýskané cetky nejnovějších zpráv na zpravodajských kanálech MSM, nebo se můžeme nadále soustředit na vytváření státu biobezpečnosti, budovat koalice s těmi, kdo se mu brání, a pokročit ve vytváření paralelní ekonomiky pro překonání naší závislosti na nástrojích státního donucení a kontroly.

Vím, kterou z těchto dvou možností si vyberu. Doufám, že tu budete se mnou.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. zachvíli nás začnou nazývat teroristy a nepřizpůsobivými občany já jako cigán sem na to ale zvyklej známej z práce na stavbě říká ted už vim jak se cejtíte protože všichni z práce se až na pár vyjímek dali očkovat tak jako další část republiky a tak přišel na to jaký to je něco nechtít a nepřispůsobit se ostatním kde ostatní na ně nazíraj jako nepřizpůsobivý s jmenovkou ty cigáni známe se dlouho ze zaměstnání a nikdy sme k sobě nebyli rasistický ale známe všichni nerasisti to vnímání rasistů a na stavbě je to vždycky jedna banda slováků cigánů ukrajinců a čechů kde si spíš tak jakože rasisticky ale kamarádsky děláme ze sebe srandu ale muselo se stát něco co plošně měli všichni přijmout samozřejmě kdo nepřijme je terčem já teda taky doufám hlavně že když se jedná o tyhle lidi co doted dělali věci jak dělali že to nebudou zrovna oni kdo to budou v tomhle směru a smyslu vést myslím si ale že bude vleká část lidí co pro svůj osobní klid klidně dál budou hazardovat sami ze sebou musím říct že vzhledem k bibli už vím kdo jsou vlci v rouše beránčím kdo by řek že to budou ti ke kterým by si člověk přišel pro pomoc bílej plášt ………………………………. ale doted sem jako ve spostě věcech odolal a odolám do mě žádný sračky nedostanou jedině že mě spacifikujou a daj to do mě násilím to rači pudu chytat divoký kance a čelit soudu že ten kanec někomu patří nebo patří státu uvidíme jak se to bude dál vyvíjet ale po tomhle co se stalo a co mají v plánu do budoucna nemám pozitivní myšlení ale neužírá mě to občas trápí kvůli druhým ale osobně za sebe sem připravenej tomu čelit uvidíme kolik pitomců bude zase poslouchat idioty z druhýho konce světa místo toho aby bránily svůj lid a jeho potřeby ale není to ironie nezastavitelná epidemie skončí ze dne na den někde se případy jakože oběvují a že oběvují moje máma tím prošla bez očkování můj táta taky já hodně lehce jestli se to dá říct protože sem s nima byl v kontaktu a jako kuřák sem do sebe lámal každej prásk přes hroznou bolest bylo to jako nasypat sůl do rány cigáro sem si rozděloval na víckrát a sem tu tak jako mí rodiče známá musela do nemocnice ale je to babička a matka mího kamaráda takže k tomu věku sem se nedivil ale všichni víme že přírodního původu to nebylo a účel sem si domyslel různý šarže do různejch států a zpětně sbíraná data zpět do usa nevím na co lidi myslej dneska když dou volit poslance maj to zbytečný jestli ten nebo ten jediný o co se snažej je získat si celej svět a diktovat mu svojí politiku za komoušů agenti usa u hranic vyhazovali mandelinku bramborovou na kubě zase zabily prezidenta protože si to chtěl udělat po svim všichni už vědí co to je za parchanty financování alkajdy apod. jako třeba v iráku tohle je nástroj jako svině a říkejte si co chcete dobře to nedopadne rusko si diktovat nedá nikdy nedalo a svojí suverenitu neopustí proč by mělo ale at si každej dělá co chce já určitý věci nepřijmu a neudělám sem křestan takže mi můžou všichni vylízat kapsu já mám občanství v nebi ne na zemi a když mě budou trápit tak at až přijde muj čas trápení odejde a budu odpočívat takže jak říká rusko i usa my neustoupíme protože máme lidi a arzenál já nepotřebuju nic z toho já mám boha a nebe takže čus mám vás na háku

  1. Výborně jste to shrnul, Matuši 😉 buďte v pohodě, právě probíhá grande finale, aby se vymetl ten hnusný fašounský chlív a pak zase bude dobře, místo v nebi Vám neuteče, ještě si užijete tady na Zemi 🙂

  2. Matuši, kdyby to všichni ministři a politici měli v hlavě srovnané jako vy, byl by ráj na zemi. Děkuji vám za upřímnost. Bůh vám žehnej.

  3. akorát je rozdíl že hodně nabodancu ví že udělali fatalní chybu spíše se myslim že až bude řadit tuberkuloza tak stoho budou media obvinovat ukrajince a ovečkinove a idioti co věřej ve virologii budou bečet .

  4. Matuš, vy máte dobré srdce a dobrou intuici. Váš komentář je skvělý. Nezáleží na národnosti a rase. V nebi se sejdou všichni lidé dobré vůle. Žehnám vám.
   🙂

 2. Ať si maluji ve svých chorých hlavách ;ty takzvaní EL-I -TA plány nad plány ;BOŽÍMU ZÁKONU ( což je přírodní zákon ) cokoliv -PROHRÁLI A TO VE VŠECH OBLASTECH !!!!!
  LIDSKÁ DUŠE JE MAJETKEM ŽIVOUCÍHO BOHA VSEMOHOUCÍHO A JEHO ZÁKONŮ !!!!!!
  Nikoliv zákonů EUGENIKŮ;PSYCHOPATŮ;SATANISTŮ A SYNAGOGY SATANOVY!!!!
  MOHOU VYHROŽOVAT ;vést války;genocidy atd….ale ;jak ŘEKL JAN HUS= MILUJ PRAVDU<BRAŇ PRAVDU;STŮJ V PRAVDĚ A ZŮSTAŇ PRAVDĚ VĚRNÝ ;neboť PRAVDA JE ŽIVOUCÍ BÜH VŠUDY-PŘÍTOMNÝ ;i v nás lidech!!!!!
  Ať si myslí každý cokoliv;ale ROZLIŠOVAT DOBRO OD ZLA JE DAR BOŽÍ ;nikoliv psychopatů<kteří uctívají temného knížete satana;dopadnou;jako FAUST!!!HRA ODCHAZENÍ JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM CHORĚHO A ZLOMYSLNÉHO ČLOVÊKA ;ve vysoké funkci našeho států !!!!!!A všichni ti;kteří následují nynější fašistické přesvědčení ;jsou ZRÁDCI NASEO NÁRODA A BUDOU ZA TO SOUZENÍ BOŽÍM SOUDEM ;jako LOMIKAR!!!!!Šarka

  1. Nemáte úlně pravdu. Duše není majetkem Boha ale když už tak součástí.

   A zadalší, pokud se někto temným silám upíše, tak se stává sám součástí těchto temných sil. Takovému pak Bůh nepomůže. Sama to zmiňujete na příkladu Fausta, ale máte to nějaké popletené. Faust se upsal Mefistofielovi z touhy po poznání, ale získaný druh poznání Fausta nepozvednul. Ale Faust neměl za cíl škodit druhým lidem, jako ti, co nám vládnou. A Mefistofiel ho varoval, že pakt není to prevé.

 3. Vyhledal jsem si něco, co nám „média“ zapomněla zmínit:
  Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. A, světe div se, neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. A data dohledejte sami (Tanzania covid cases), jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů