Dr. Lee Merrittová – Proč nezastavujeme covid očkování po všech nepříznivých účincích a úmrtích?

Ve zkratce...

Proč nezastavujeme covid očkování po všech nežádoucích účincích, když v minulosti jsme zastavili více za mnohem méně? To se ptá dr. Lee Merrittová.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Dr. Merrit: Víte… jeden z velkých problémů vnímám očkování vojáků. 10 let jsem pracovala jako námořní chirurg. Takže mi volají lidé z námořnictva a armády. V roce 2020 bylo jen 20 úmrtí na covid mezi všemi z nich, kteří byli v aktivní službě. Pouze 20 úmrtí napříč všemi složkami. Teď mají velkou epidemiologickou skupinu, která dokáže přesně zjistit, co se děje.

Bylo tam jen 20 úmrtí. A přesto očkujeme všechny. Už jsme zaznamenali nádory a 80 případů myokarditidy, k čemuž se dostanu. Ale myokarditida má významnou pětiletou úmrtnost. Podle mě je to 66% úmrtnost. Takže očkovací kampaní jsme v podstatě zabili více našich mladých lidí v aktivní službě, než co zabil covid. Leukémie… další rakovina. Ve VAERSu je v průměru zaznamenáno 48 ročně.

Nyní jsme na 229. Myokarditida, kterou jsem právě zmiňovala… za 31 let existence VAERSu bylo zaznamenáno 317 případů myokarditidy. Tento rok (2021) jich je 1113. Můžete tedy vidět ta stoupající čísla. A mohu si vybrat téměř jakoukoliv diagnózu a objevíte stejný problém. Musíte si tedy pokládat otázku, proč tohle nezastavujeme? Zastavili jsme mnoho věcí pro mnohem méně. Přestali jsme pracovat na vakcíně proti respiračnímu syncyciálnímu viru kvůli 22 úmrtím novorozenců v nemocnici. Přestali jsme vakcínu proti H1N1 po 53 úmrtích nebo 53 vážných nepříznivých událostech. Nyní jich máme nejspíše 53 denně.

Proč tady pokračujeme? Dle mého názoru se musíte podívat na svůj světonázor. Tohle je moje nová věc, kterou lidem říkám. Pokud si myslíte, že bojujeme s virem, budete v roli oběti. Pokud si myslíte, že bojujeme ve válce, budete v roli válečníka. Můj argument je, že jsme ve válce. Je to nebývalá, neomezená válka páté generace, ale musíme si určit, kdo je tu nepřítel.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Proč nezastavujeme covid očkování? Pretože ste totálne naivní a svoj apel smerujete vždy na vládu a ďalšie oficiálne orgány, ktoré všetky do jedného majú zámer pokračovať v genocíde.

  1. a kde by jste apeloval Vy? ….protože z „nařízení vlády“ je povinné rouškování…a dobrovolně-povinné…vakcinace

   1. Moja pointa je, že keď chcete zmenu, sami musíte vykonať tú zmenu. Začnite sa správať tak ako chcete a v tom momente sa to stane realitou pre Vás a Vaše okolie. A to je presne to čo potrebujeme. Nie plakať a ukazovať prstom na zlých chlapcov, ale namiesto toho konať dobro.

    Inými slovami – Doktorka sa pýta prečo nezastavujeme covid očkovanie. No tak ho zastavte pani doktorka – Neočkujte! Je to tak prosté. Bojíte sa postihu? Odíďte! Prestaňte participovať na starej spoločnosti, a tým sa okolo Vás prirodzene vytvorí príležitosť pre novú spoločnosť s lepšími pravidlami.

    V našom záujme musíme konať sami za seba. Inštitúcie pri moci sa o to nikdy nepostarajú, pretože to nie je v ich záujme, nie je to ich úlohou, nikdy nebolo, nikdy nebude. Všetko sú to falošné hry. Nebojujte proti nim, to je strata času a energie.

    Ak chcete bojovať, bojujte tým že sa vo svojom kolektíve budete navzájom podporovať a povzbudzovať v tom aby ste rozvíjali novú spoločnosť v ktorej chcete byť, a aby ste už viac nerozvíjali spoločnosť v ktorej nechcete byť.

 2. Pán Formánek, ak má video pokračovanie určite je zaujímavé, viete preložiť pokračovanie?

  ďakujem a zdravím

 3. Tedy rika, ze rocni „narusty“onemocneni rakovin atd nejsou v souvislosti s covidem 19, ale projevy po podani mRNA vakciny.. tam to bylo zrochu nejasne. Statecna zenska malokdo se dokaze tak vymezit, otazka je zivotne dulezita, ale jen pro odbojare, pro ovce ne.

 4. “ musíme si určit, kdo je tu nepřítel“… je to velice jednoduché – nepřítelem zde je LIDSKÁ MYSL – ta děvka prokletá!…kvůli které se toto vše děje…jde opravdu o velký reset – lidstvo má postoupit na vyšší level pozvednout ůroveň uvědomování/povědomí a jak tomu lze zebránit? šířením negativity a strachu na všech stupních společnosti – a to se daří jak je vidět – vydržet a pěstovat pozitivní vlastnosti v sobě do 21.12. – zimní slunovrat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů