Corbettův report: Biden vydal exekutivní příkaz k zahájení transhumanistické noční můry

Ve zkratce...

Biden využil exekutivní příkaz k institucionalizování eugeniky a transhumanismu. Tohle povede k ospravedlní genetické manipulace občanů a experimentování na lidstvu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. září 2022

Přepis:

JP (James Evan Pilato): Takto začínáme v epizodě 495 našeho pořadu. Náš druhý příběh… v jistém smyslu pokračuje na stejné cestě. Biden využil exekutivní příkaz k institucionalizování eugeniky a transhumanismu. Článek máme z webu technocracy.news. Na vše, o čem mluvíme, máme odkazy v poznámkách. Národní iniciativa pro biotechnologie a bioprodukci byla vytvořena exekutivním příkazem prezidenta Bidena 12. září 2022.

To prakticky zaručuje, že transhumanismus a genetická manipulace občanů budou hlavním tématem nadcházejícího a nikdy nekončícího volebního cyklu v roce 2024. Tento příkaz je tektonický v tom, že slaďuje a pověřuje všechny agentury, aby koordinovaly přístup celé vlády k rozvoji biotechnologií a biologické výroby, který nám pomůže dosáhnout našich společenských cílů. A tyto společenské cíle jsou zmíněny hned v úvodu exekutivního příkazu.

A možná vám z toho bude hlava stát. Cituji: „Potřebujeme vyvinout technologie genetického inženýrství, abychom byli schopni psát obvody pro buňky a programovat biologii tak, jak píšeme software a programujeme počítače. Odemknout sílu biologických dat, a to i prostřednictvím výpočetních nástrojů a umělé inteligence, a pokročit ve vědě o rozšíření výroby a zároveň snížit překážky pro komercializaci, aby se inovativní technologie a produkty mohly rychleji dostat na trhy.“ Dolary plátců krádeží ukradené mně a milionům dalších Američanů… to je to, co zaplatí naši transmogrifikaci. Transmogrifikace znamená úplnou změnu. Exekutivní příkaz o podpoře biotechnologií a inovací ve výrobě hodnot pro udržitelnou, bezpečnou a zabezpečenou americkou bioekonomiku. Já hlupák, Jamesi. Ve skutečnosti jsem se snažil najít přesné pořadové číslo tohoto exekutivního příkazu na Wikipedii. Vůbec tam není. Jamesi?

JC (James Corbett): Jo, zajímavé, že? Proč se to asi snaží utajit?

JP: Ale najdeš tam všechny špatné věci, které udělal Donald Trump. Když dáš seznam aktivních exekutivních příkazů, vyjedou ti exekutivní příkazy Donalda Trumpa.

JC: Jo, hmm. Zajímavé. No, když si to uvědomíme, klobouk dolů před Patrickem Woodem, že tady napsal důležitý článek, který se dostává k některým důležitým bodům a rozebírá, proč jsou důležité. Klobouk dolů také před Ryan Christianem, který se tomu věnoval a skvěle to rozebral a různé body s tím spojené. Ale… to všechno je důležité. Bude to v poznámkách pořadu.

Myslím, že skutečným výstupem z toho v základu úplně dole je, že nakonec transhumanisté tlačí na rozbití „vitalistické“ filozofie a ideologie, a pro lidi, kteří o tom nevědí nebo si to nepamatují, bych je odkázal na můj článek o biodigitální konvergenci, který odhaluje skutečnou agendu, kde uvádím, že v onom dokumentu kanadské vlády o biodigitální konvergenci se skutečně uvádí, že „jak budeme nadále lépe chápat a ovládat mechanismy, které jsou základem biologie, můžeme pozorovat odklon od vitalismu, tedy myšlenky, že živé a neživé organismy jsou zásadně odlišné, protože se předpokládá, že se řídí jinými principy.

Místo toho se může v důsledku života v biodigitálním věku stále více prosazovat představa, že biologie má předvídatelné a digitálně ovladatelné vlastnosti.“ Pokud vám z toho neběhá mráz po zádech, neuvažujete správně. To je naprosto mrazivé do morku kostí, protože se mluví o splynutí lidí a strojů a aktivně se na tom pracuje prostřednictvím věcí, jako je tato celá vládní snaha nyní zaměřená na biotechnologii, bioekonomiku… to zní, já nevím, to zní neutrálně. „Zní to jako sci-fi. Určitě je to dobré.“

Ne, tohle jsou věci jako palivo nočních můr. Ale nebojte se, zbavíme se rakoviny přeprogramováním rakovinných buněk. Jako bychom přeprogramovali softwarový kód. Kde jsem to už slyšel? No jo. Software života. Moderna. mRNA. Ano, všechno se to k tomu vrací a točí se kolem toho, což nahrává státu biologické bezpečnosti, který je v základu navržen tak, aby nás jako dobytek dotlačil směrem k transhumanistické noční můře budoucnosti, kde naše těla budou hardwarem, který budou moci tito gauneři, kteří se snaží ovládat lidskou populaci, přeprogramovat podle libosti.

A já to nepřeceňuji. Jestli něco, tak to podceňuji, viz. shrnutí Ryana Christiana, kde cituje článek o tom, jak ten člověk říká: „No, víte, možná budeme muset vzít tato morální bio-vylepšení, která by mohla být v budoucnu možná, a možná je budeme muset udělat populaci skrytě, protože lidé by se tomu mohli bránit, ale je to pro jejich dobro, takže jim to uděláme skrytě.“

A pak mluví o všech způsobech, jak nás doslova přetvořit od genomu nahoru prostřednictvím technologie mRNA a dalších věcí. Naprosto, neuvěřitelně mrazivé, když dáte důraz na správnou slabiku, jak to dělá Patrick Wood, jak to dělá Ryan Christian, jak to dělají další výzkumníci, kteří to mají v hlavě srovnáno. Wikipedie a další se to možná snaží zakrýt před vaší pozorností, ale my jsme tu od toho, abychom vám to přinesli. Doufám, že to lidé budou sledovat a začnou si o tom číst.

JP: Takže používají slova biotechnologie, biovýroba a bioekonomika. Nespustil jsem vyhledávání pomocí Ctrl-F, ale používají někde slovo biobezpečnost? Nebo je to jen nový „chemtrails“ šílených konspirátorů?

JC: Uděláme to v přímém přenosu. Biobezpečnost. Ano, je to tu. „Musíme investovat do biologické bezpečnosti, abychom zajistili, že biotechnologie budou vyvíjeny a využívány způsobem, který je v souladu se zásadami USA a mezinárodními postupy,“ což je svým způsobem zakódovaný způsob, jak říci, že jde o neuvěřitelně nebezpečné věci. A pokud si pohráváte s genomem lidstva způsobem, který – jejda, no, tak to je konec druhu. To je ten typ věcí, o kterých mluvíme. Ale nebojte se. Budou kolem toho mít osvědčené postupy a zabezpečení.

JP: Pořád mluvíš o COVIDu? Přestaň s tím, dostali nás. Takže teď sledujte, že to bude další scénář rozehraný podle stranických iluzí, kdy jeden loutkový prezident nabije zbraň a pak další americký loutkový prezident stiskne spoušť a nikdo si toho nevšimne.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Môžem úprimne? Prekladať túto „dvojku“ je také ošemetné….. Správajú sa ako tajtrlíci….Môžu hovoriť pravdu, ale tá forma je otrasná…ako kabaret (hlavne ten napravo)…. Toto ukážte spiacim ovciam, a okamžite to odvrhnú. Áno, z dôvodu, že dotyční sa správajú ako tajtrlíci… A ja sa pýtam : O TO IM IDE??? Pôsobiť takto NEDôVERYHODNE pre ovce? … Týmto len brutálne znižujú efekt svojej záslužnej činnosti…

      1. Souhlasím. Řekl bych, že to jejich chování je určitá forma vyrovnávání se s otřesnou realitou. Po 495 epizodách takovýchto zpráv asi nikdo nezůstane klidným mluvčím. Základním problémem u sdělování všech otřesných pravd („konspirací“) je, že nás nikdo neučí jak se s tím vyrovnávat, jak s tím žít, neboli PROČ se tato specifická zla dějí, celkový smysl za tím vším. O tom se bohužel nikde nemluví. Uspokojivé odpovědi nacházím zatím jen u R. Steinera…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů