Corbettův report: Hrají si s vámi aneb manipulační technika, kterou si málokdo uvědomuje

Ve zkratce...

Corbett ve svém videu upozorňuje na manipulační techniky, které herní designéři používají ve videohrách, a jak tyto techniky mohou být využívány pro zlovolnější účely vládami a korporacemi k ovlivňování chování společnosti. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 19. srpna 2017 (původně jde o podcast z roku 2010)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. už vám dochází ta hra v obchodech na slevy ? klubkarty ? aplikace ? v drtivé většině se o žááádné slevy nejednááá. . . . .
    už vám dochází proč elon musk buduje digitální sít kolem naší planety ??? to co buduje je PÁTEŘNÍ SYSTÉM totální digitální kontroly !§§§

  2. A tohle v brzké době čeká i další země, včetně České republiky. Tedy pokud budeme pouze a jen přihlížet, a poslušně čekat. Chápeme, že máte příliš velký strach, bojíte se cokoliv udělat a postavit se tyranii. Právě proto je zde naše vlastenecké seskupení. Avšak čas je nyní naším největším nepřítelem. A nemáme dostatek finančních zdrojů, abychom mohli začít s našimi plány, za lepší svět! Proto žádáme všechny uvědomělé občany, kterým není lhostejno, co bude s touto zemí v níž žijeme, o finanční pomoc. Musíme začít konat! Naše krásná a vzácná rodná vlast nás potřebuje, jako nikdy předtím. Pro případné dotazy, použijte tento mail: – Pro případnou pomoc, zde přikládáme číslo účtu: 8292494976/5500 – včetně IBAN: CZ23 5500 0000 0082 9249 4976 – Děkujeme, že Vám není lhostejné, co přinese budoucnost.

  3. Problém budoucnosti lidstva je v mnoha rovinách . Například většina lidí nevěří , že to co připravuje , tedy vlastně postupnými krůčky a nyní už i kroky , skupina nejbohatších a nejmocnějších lidí realizuje, je jednak zločinné a nebezpečné a druhak , možné . Další skupina si myslí, že to nebude špatné , když bude vše kontrolováno a řízeno . Další skupina si myslí, že to naopak pro ně samé bude nějaká výhoda k většímu zisku, než mají nyní . Skupina lidí, kteří si alespoň rámcově dokáží představit co vlastně lidstvu tím, že k technickým možnostem se dostala klika psychopatů , kteří mají neomezené finanční možnosti hrozí , je zatím velmi malá a má vlastně jediné a to je zatím možnost využívat nějaký druh sdělovacích prostředků , což je trnem v oku těm příznivcům NWO a proto je celosvětově tlak na cenzurování informací .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů