Proslov k současnému dění z pražské demonstrace 30.8.2020

Ve zkratce...

Proslov o současném dění v ČR a ve světě, výzva občanům a shrnutí faktů kolem celé této covidové situace.
Facebook
Telegram
VK

ÚVOD: Tento proslov jsem měl mít na pražské demonstraci 30.8.2020, ale kvůli nedostatku času jsem ho musel zásadně zkrátit. Jelikož obsahuje dle mého názoru hodnotné a důležité informace, rozhodl jsem se udělat z něj video. Děkuji tímto Radkovi Pechovi, který mi z velké části pomohl dát strukturu a formu tomuto proslovu.

Ahoj všem, jmenuji se David Formánek, a jsem především jako jeden z Vás, občan této země, který je nespokojený s omezováním svobod, cenzurou na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Youtube a upravováním našich názorů pomocí různých prapodivných fact checků.

Vadí mi, že totálně nefunguje pluralita názorů, naprosto chybí jakákoli odborná diskuze, a kdo má jen trochu jiný názor na řešení problematiky, je umlčován, zesměšňován, dehonestován či bagatelizován.

Vše mi přijde pouze jako velké koronavirové divadlo, které je centrálně řízené a všichni jeho účastníci doslova papouškují něco, čemu snad ani při špetce zdravého rozumu sami nemohou věřit.

Jsem také tvůrce alternativního zpravodajského webu Otevři svou mysl.cz: 

Převážně překládám zahraniční videa, se kterými osobně souzním, anebo je považuji za důležitou alternativu či názor, týkající se současného dění.

Aktuálně tedy zejména o tom, co naši společnost zatěžuje nejvíce, tedy o Covidu, o povinných vakcínách, ale třeba i o hygienických limitech elektromagnetického záření a zavádění nové technologie 5G.

Spousta zcela zásadních věcí, se děje právě v anglicky hovořících zemích, jako je USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Velká Británie a s vědomím toho, že ne všichni u nás tímto jazykem vládnou, se snažím tyto alternativní informace šířit s českými titulky přes sociální sítě, a hlavně také pomocí jejich umístnění na mém nezávislém webu. Odtud je nikdo nevymaže. 

Je důležité, abychom vládnoucí garnituře dali jasně najevo, že vládou či jen ministerstvy a hygienickými stanicemi zaváděná nařízení a opatření, se nám ve světle všech dostupných informací nelíbí, a nenecháme se již nadále omezovat v rámci našich svobod, a osobnostních práv.

Vládnoucí garnitura zcela zapomíná na to, že jsou to jen zástupci voleni námi, kteří jsou placeni z našich daní a to zejména proto, aby se starali o naši bezpečnost, zdraví a nezávislost. Toto se však vůbec neděje.   

Ba co víc, naše vládnoucí garnitura likviduje naše podnikání, naprosto zcela zdevastovala cestovní ruch, bezprecedentně zasáhla do výuky všech dětí, žáků a studentů, straší naše staré občany, kteří mají právo, užívat si klidného a bezstarostného stáří, zadlužuje nás a naše děti do budoucna, a utrácí peníze nesmyslnými nákupy v zahraničí, namísto toho, aby podpořili tuzemskou ekonomiku a dali šanci našim výrobním společnostem. 

Realita je taková, že první tři týdny po uzavření hranic, kdy nikdo nevěděl – co koronavirus pro nás jako společnost znamená, jak nízkou má úmrtnost, a proč se to vše vlastně děje, tak taková opatření měla svůj význam, a zasluhovala si odvahu. S takovou byla tato opatření i s naším pochopením a pokorou přijímána. Na druhou stranu vláda v této době neudělala ani jeden, opakuji, ani jeden – jediný krok, směrem k tomu, aby: 

 1. skutečně sama prověřila a potvrdila infekčnost této nemoci
 2. skutečně sama prověřila a potvrdila způsob jejího přenosu 
 3. skutečně sama prověřila a potvrdila zcela zásadní informaci o tom, zda se jedná o přírodní, či naopak o laboratorně vytvořený virus

  Může se to někomu zdát, jako malicherné, ale jen si to představte, jakých drakonických pochybení by se vláda dopustila, pokud se v budoucnosti prokáže:

  1. že infekčnost této nemoci není taková, jakou Světová zdravotnická organizace a Čína deklarovala

  2. že ani způsob přenosu není takový, a veškeré dezinfekce, roušky, plexiskla, karantény, a údržování rozestupů nejsou vůbec potřebné

  3. že namísto toho, aby vláda řešila fakt, že pokud se jedná o laboratorně vytvořený virus, tak tedy odkud se doopravdy vzal, komu, kdy a kde utekl, a dále pak prověření možnosti, zda nedošlo rovnou k nějakému bioteroristickému útoku 

  Pokud se taková pochybení v budoucnosti prokáží, je to naprosté selhání vlády, parlamentu, ale zejména i celé opozice, včetně zdravotnických a vědeckých elit, a to i těch, které jen přihlíží, mlčí, a bojí se říci nahlas – svůj odborný názor. A to jak v oblasti onemocnění koronaviru Covid19, zaváděných restrikcí, různých povinností a omezení, tak v oblasti výroby vakcíny, která je podle mého pravda laického názoru naprosto nesmyslná, a to zejména s ohledem na vysokou mutaci samotného viru, kdy její nesmyslný vývoj, nás jako daňové poplatníky stojí, a bude stát nemalé peníze.

Navíc dochází k naprosto šílené politizaci celé vakcíny, a i když náhodou bude nakonec dobrovolná, tak nás občany bude omezovat ve svých právech, cestovat, chodit do zaměstnání, a stýkat se se svými přáteli i rodinou.

Navíc tohle téma bude celou společnost jasně rozdělovat, na ty vystrašené, kteří podlehnou mediální vládní hysterii, a následné masáži zřejmě zaprodaných odborníků a farma firem, a na ty nevystrašené, s informacemi, které jsou neustále označovány za konspirační teorie – a řekněme si na rovinu, proč asi, že?    

To nejtragičtější na tom všem je, že se to děje za skoro tiché podpory celé opozice. Kde jste ODS?, Kde jste Piráti?, Kde jste KDU-ČSL?, Kde jste TOP09? – jak je možné, že hrajete s vládou tak nebývalý unisono koncert?

Ano, v určitých dobách je potřeba spolupracovat a řešit problémy, ale proč zrovna Vy neustanovíte parlamentní vyšetřovací komisi, a nepovoláte odborníky a profesionály z oboru, právě s opačným názorem, a nepomůžete přijít pravdě na světlo, nebo naopak vyvrátit jakékoli chybné domněnky? Vždyť to by snad jako první věc udělal úplně každý z nás, kdo tady stojí s dobrým úmyslem demonstrovat za naší svobodu a lidská práva. Nebo se snad mýlím? 

Velmi drobná část celebrit, politiků a odborné veřejnosti, se již aktivně účastní osobních veřejných prohlášení, zejména vyjadřováním svých velmi odvážných názorů. Osobně bych si přál, aby v tomto úsilí pokračovali, a nenechali se zastrašit, nebo nedej bože koupit. Proto Vás poprosím o jejich podporu, vyjádřením potleskem či jakkoli jinak uznáte za vhodné pro danou osobou, se kterou souzníte i Vy, a která si tak Vámi vyjádřenou podporu skutečně zaslouží. Budu jmenovat jen ty, co jsem osobně zaznamenal, budu rád, když mi na mých stránkách www.otevrisvoumysl.cz zanecháte vzkaz, pokud víte ještě o někom dalším, abych se i na tyto zprávy zaměřil.

 1. Rozhodně lze vyzdvihnout v tomto ohledu aktivity a prohlášení zejména pana Tomia Okamury z SPD, a tady se musím přiznat, že ač jeho nevolič, bylo to v jeho případě pro mě osobně velké překvapení, protože je snad podle mě jediným z opozice, kdo to již řekl veřejně a na plná ústa,
 2. dále bych chtěl vyzdvihnout lékaře MUDr. Jana Žaloudíka, nestraníka nominovaného za ČSSD senátorem 55. senátního obvodu Brno-Město.
 3. Dále lze vyzdvihnout jednotlivce, zejména herce Jaroslava Duška,
 4. zpěváka a skladatele Daniela Landu,
 5. zpěváka a skladatele Lou Fanánka Hagen,
 6. z lékařů pak dále MUDr. Soňu Pekovou mikrobioložku a viroložku z Tilia Laboratories,
 7. MUDr. Martinu Vašákovou Přednostu pneumologické kliniky Thomayerovi nemocnice v Praze a předsedkyni České pneumologické a ftizeologické společnosti,
 8. MUDr. Václavu Adámkovou primářku mikrobiologie Nemocnice na Karlově náměstí v Praze a
 9. MUDr. Hanu Zelenou, viroložku ze Zdravotního ústavu v Ostravě.
  Tyto všechny jsem osobně zaregistroval s odvahou veřejně prezentovat svůj odlišný názor, nebo nespokojenost s řešením situace. Za to jim patří velké díky. Těm které jsem nezaznamenal se omlouvám, ale nedoneslo se to ke mně.

Jistě jste zaznamenali již snahy našeho státního aparátu o diskreditaci některých výše uvedených jmen, v poslední době jde zejména o medializovanou kauzu, ve které byla obviněna i MUDr. Soňa Peková – nevím, jak to vnímáte Vy osobně, ale ač je to naprosto jiné téma, záležitost je z roku 2009, máme teď rok 2020, a i kdyby na tom bylo něco pravdy, je to velmi podezřelé, že zrovna nyní státní zástupce začíná řešit kauzu, kterou státní aparát měl mít možná už dávno vyřešenou. Podle mě jde jen o snahu, takové odborníky zastrašit a umlčet! Nedejte se, a nenechte se zastrašit, My všichni paní Dr. Peková jsme tady s Vámi!

Jak se Vám vlastně zamlouvá 33 letý Adam Vojtěch jako ministr zdravotnictví ČR bez medicínského vzdělání?

Jaký to může být ministr, když nám říká, že máme nosit roušky, které prý brání šíření infekčních nemocí… nejen, že je to vědecky nepodložené, nejen že nám žádné nerozdal, ale navíc tohle jeho plošné nařízení je podle všeho i protizákonné, a to je snad jediná oblast, ve které by měl současný ministr Adam Vojtěch fungovat jako profesionál, protože je zejména vystudovaný právník.

To snad myslím hovoří za vše. My bychom měli dodržovat zákony a nařízení, ale pro samotného ministra zdravotnictví, a vystudovaného právníka to jaksi neplatí?    

V posledních dnech slyšíme z médií o tom, jak raketově rostou případy nově nakažených. Včera jsem schválně shlédl ze záznamu všechny tři hlavní zpravodajské relace, a ani jedna zmínka o masových demonstracích v Berlíně, v Polsku, v Kanadě, v Londýně. Proč média nedělají svoji práci a mlčí? Tak jako tak jde o cenzuru informací a všechny mainstreamová média – STYĎTE SE!

Ani zmínka o naprosto drakonických opatřeních v Austrálii a Novém Zélandu, kde dokonce platí zákaz vycházení, lékař / zdravotník v doprovodu Policie může kdykoli vstoupit do jejich bytu, a to bez soudního povolení, i násilím. Mohou jim zabavit počítače, mobily, mohou je zadržet, mohou jim odebrat děti, mohou je umístnit do specializované izolované karantény. Nasazování roušky se vynucuje naprosto nepřiměřenými zásahy Policie, brutalitou policejních zásahů, kdy v Austrálii jsou dokonce známy případy, kdy je nasazení roušky vynucováno namířenou zbraní na hlavu. Proč o těchto postupech, a naprosto nelidských opatřeních neslyšíme v televizi?

Proč se Australanů, Němců, Britů nebo Kanaďanů nezastane ministerstvo zahraničních věcí, Evropslá Unie nebo Organizace spojených národů a nepošle jim finanční podporu na protesty, tak jako se tomu děje v Bělorusku? Není to náhodou pokus o převrat v Bělorusku jen odvetou za to, že se prezident Lukašenko odmítl podílet na celém globalisty organizovaném Koronavirovém divadle? Že odmítl 92 milionů dolarů od Světové zdravotnické organizace za to, že zavede blokádu ekonomiky a karanténní opatření ve své zemi? A když to odmítl, tak mu Světová zdravotnická organizace nabídla desetinásobek?

Kde na to taková organizace vůbec vezme prostředky? Podle všeho by měla mít velké finanční problémy, protože její financování zastavil samotný americký prezident Donald Trump. 

No a není zrovna náhodou, že druhým, teď vlastně již prvním největším podporovatelem Světové zdravotnické organizace je filantrop Bill Gates? Který čirou náhodou také v rámci své filantropie posílá peníze americkému CDC tj. tamní Centrum pro kontrolu nemocí. 

No a není také náhodou tak trochu podivné, že Bill Gates zachraňuje svět vývojem očkovací vakcíny? A ještě další náhodou, že rovnou ovládá celou jím vybudovanou vakcinační alianci GAVI? Další náhodou, že Bill Gates odesílá peníze do EU údajně pro vakcinanční programy v Africe? Proboha proč Gates posílá EU peníze, které jsou svým účelem vázané do Afriky. Jaký mandát má EU k příjmu takových peněz a jejich „investováním/distribucí“ v Africe? Podle mě jde jednoznačně o peníze na úplatky.  

Není snad jen další náhodou, že Bill Gates má připravený blockchainový nástroj pro distribuci vakcín s označením Denominator? Proč by někdo mezinárodní platformu na bázi blockchainu pro distribuci vakcín pojmenoval slovem denominator = tj. snižování hodnoty. Snižování hodnoty čeho? Populace? Tzn. depopulace 10%-15%, o které Bill Gates mluví na jednom ze svých TED talků, že jí lze dosáhnout  prostřednictvím vakcín, když práci na nich odvede dobře? 

Ne, tohle nejsou jen náhody, protože jich je, již tak nějak moc.

Naprostá cenzura sociálních sítí, dezinformace tvořené rádoby „pravdu“ hlásajícími „fact-checky“, naprosté mlčení médií o tom, co se reálně děje ve světě, falešně pozitivní testy, falešně negativní testy, lži o počtech infikovaných, neochota vykazovat statistická čísla odděleně jako symptomatická (tedy s příznaky) a asymptomatická (tedy bez příznaků). 

Jedná se opravdu o infekční onemocnění dýchacích cest anebo se jedná o infekční onemocnění krve, při kterém se v těle pacienta tvoří krevní sraženiny? Tento malý detail je velmi podstatný pro stanovení jak diagnózy, tak i samotné účinné léčby. Pokud by se totiž jednalo o infekční onemocnění krve, léčba plicní ventilací by pak byla v podstatně velkém procentu případů pro pacienty naopak smrtelná. Proč toto nikdo neřeší?       

Proč žádná vakcína neprošla placebo studií prokazující její bezpečnost, což je zlatým standardem u každého schváleného léku? Proč jsou nám administrovány vakcíny, které obsahují toxické látky jako hliník nebo rtuť a další, které jsou pro lidské tělo nesmírně zdraví škodlivé?

Otázka na pana Vojtěcha a mu podobné: Pokud vám jde skutečně o ochranu a zdraví společnosti, jak je možné, že jako řešení prosazujete něco takového, co má velký potenciál pro způsobení trvalých a nevratných nepříznivých zdravotních důsledků u spousty lidí?

Proč namísto toho neprosazujete vzdělávání společnosti o zdravém životním stylu a metodách, jak si lidé mohou přirozeně posilovat imunitu? K tomu rozhodně nepatří rouška, přes kterou se lidem špatně dýchá a nepřijímají kvůli ní dostatek důležitého kyslíku, nebo vakcína, jejíž bezpečnost není prokázaná… ale chápu, že prosazování něčeho takového by farmaceutickému průmyslu a potažmo i Vám nepřineslo moc peněz.

Je více než jasné, a nyní víc než na samotném začátku celé této údajné pandemie, že nejde o zdraví nebo ochranu společnosti. A s tím bych Vám rád představil i dokument s názvem Plandemie, který natočil režisér Mikki Willis, a který byl ihned po spuštění na Facebooku a YouTubu silně cenzurován. Jedná se dvojdílný dokument, kdy první část vyšla před pár měsíci, a která už celkově nasbírala miliardu shlédnutí po celém světě, a druhá část ve formě celovečerního dokumentu vyšla před necelými dvěma týdny.

Tento dokument poodhaluje pozadí situace kolem covidu, obrovský střet zájmů Světové zdravotnické organizace, kterou z velké části financuje a tím pádem vlastní Bill Gates, a poukazuje na skutečnost, že tato pandemie není přirozená, ale je zcela záměrně a účelově naplánovaná. Tento video dokument je k dispozici s českými titulky na stránce Plandemie.cz. Osobně vám velmi doporučuji tento dokument shlédnout a sdílet ho prostřednictvím sociálních sítí či jakkoliv jinak s ostatními.   

Vnímám to tak, že se nacházíme v období, které nás vybízí k tomu, abychom se postavili za to, čemu věříme, a sjednotili se. A tohle vše není jen o rouškách nebo pár omezujících nařízeních… jak říká David Icke, jsou tady síly, které chtějí ovládnout mysli všech lidí a jejich vnímání… protože když kolektivně vnímáme, že tady je smrtelný virus, budeme si tu realitu také tvořit. Nenechme se tedy zmanipulovat a uchovejme si svoji vnitřní svobodu a suverenitu.

Jak se říká, jsme srdce Evropy, a někteří i říkají, že srdce celého světa… a jak víme, srdce je jeden z nejdůležitějších orgánů v těle, který potřebuje dostatečný příjem kyslíku, aby správně fungovalo celé tělo. A co nám brání v přijímání dostatku kyslíku do těla? Ty slavné roušky, které nám chtějí nařídit. Nenechme tedy svoje srdce strádat, jak fyzicky tak metaforicky… nenechme se umlčet a ukažme ostatním a i celému světu, že udržíme naše kolektivní i individuální srdce zdravé a silné.

Že dokážeme držet pospolu navzdory svým rozdílným názorům a pohledům na svět… jsou tady zájmy, které chtějí, abychom zůstali rozdělení a byli ve strachu. Strach nás paralyzuje a jsme kvůli němu poddajnější a snáze přijímáme zmíněná opatření… na strachu není nic špatného, je přirozený, ale ten hlavní rozdíl je v tom, jestli se jím necháme paralyzovat, nebo jestli budeme naslouchat tomu vnitřnímu hlasu, svému srdci, které nám všem říká, co je ta správná věc. A to vám neřekne nikdo zvenku… to nejprve musí zjistit každý z Vás individuálně… a to nás pak jako kolektiv udělá nesmírně silnými.

Pokud se naše vláda, a ani nikdo z opozice nechopí zodpovědnosti za naše lidské životy, svobodu a demokracii, nezbyde nám nic jiného, než po vzoru Německa sestavit lidovou vyšetřovací komisi, a začít sami společně s nezávislými odborníky důrazně řešit celou situaci. Dokud je ještě čas a možnost.

Blíží se komunální volby a budeme muset dát najevo svoji nespokojennost. Volte srdcem, současná politická reprezentace je tragická, zajímejte se u komunálních politiků o jejich názory na téma hygienických opatření, povinného očkování, zavádění 5G sítí, a volte ty jednotlivce, kteří se postaví na Vaší stranu. To je jediný správný postup. Nejde o to, kdo je z jaké strany, ale o to, jak kvalitní jeho názor a pohled na tyto tři témata má a zda bude ochoten postavit se na odpor příkazům přicházejícím shora.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů