Corbettův report: Kdo stojí za Velkým potravinovým resetem? (2. část)

Ve zkratce...

Globální kabala připravuje ďábelské plány na změnu zásobování potravinami - od GMO a laboratorně pěstovaného masa až po program "Eat Ze Bugs" (jezte brouky/hmyz) a molekulární gastronomii. Více v druhé části článku o budoucnosti potravin.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 23. ledna 2023

První část článku zde: Corbettův report: Jaká je budoucnost potravin? (1. část)

Minulý týden jsme se věnovali způsobům, jakými je uměle vyvolaná potravinová krize (nebo dojem krize) využívána jako záminka k úpravě zásobování potravinami.

Budoucnost „jídla“, od knedlíků z cvrččího prášku a hamburgerů z brouků přes GMO a glyfosát až po bioreaktory a designové mikroby a nutrigenomiku a 3D tištěné materiály, se radikálně liší od všeho, co jste dosud jedli.

Abychom však mohli skutečně něco udělat pro vykolejení rozjetého vlaku, kterým je Velký potravinový reset, musíme mu nejprve porozumět. A abychom mu porozuměli, musíme vědět něco o lidech, kteří za touto agendou stojí.

Tento týden musíme odpovědět na otázku: Kdo stojí za velkým potravinovým resetem?

Rockefellerova nadace

Corbettův report: Kdo stojí za Velkým potravinovým resetem? (2. část) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Rodina Rockefellerů a jejich stejnojmenná nadace jsou v mnoha ohledech předchůdci a strůjci velkého potravinového resetu. Samotný termín „agrobyznys“ vznikl na Harvard Business School na základě výzkumu, který provedl Wassily Leontief v rámci grantu Rockefellerovy nadace.

Od počátku takzvané „zelené revoluce“ až po takzvanou „genovou revoluci“ byli Rockefellerové u toho a svými „filantropickými“ dary pomáhali věci posouvat kupředu.

Vytvořili Mexický zemědělský program, který byl od samého počátku kritizován za to, že se snaží standardizovat a komercializovat tradiční mexické zemědělské postupy ve prospěch Rockefellerů a jejich firemních kumpánů.

V Brazílii založili Mezinárodní základní ekonomickou korporaci, která měla industrializovat tamní zemědělství s jasným cílem napojit tamní zemědělce na drahé stroje a Rockefellerovy ropné produkty a najít přitom udržitelný obchodní model.

Byl to John D. Rockefeller III, kdo v době, kdy zasedal ve správní radě Fordovy nadace, přesvědčil své kolegy z řad ropných magnátů, aby se připojili k „zelené revoluci“ a založili v Indii program intenzivního zemědělství, který prohloubil rozdíly mezi bohatými feudálními vlastníky půdy a chudými rolníky.

A pak je tu samozřejmě Rockefellerova práce v Africe, která má dnes podobu Aliance pro zelenou revoluci v Africe. Deklarovaným cílem AGRA je „vyzdvihnout jednotný africký hlas“ na světové scéně. To vše zní hezky a mlhavě, dokud se nedozvíte, že se 200 organizací spojilo, aby alianci a její aktivity odsoudilo. Tvrdí, že skupina nejen „jednoznačně selhala ve svém poslání„, ale ve skutečnosti „poškodila širší úsilí o podporu afrických zemědělců“.

Jak si asi dokážete představit, vliv Rockefellerů na světové zemědělství není jen minulostí. Jejich rodinná nadace má i nadále nadměrnou moc nad tím, co a jak se dostane na váš talíř.

Jedním ze zlověstných příkladů je zpráva nadace z července 2020, která byla zveřejněna pouhých několik měsíců po plandemie a „předpovídá“, že vzniklá zdravotní krize povede ke skutečné potravinové krizi a že Amerika bude čelit „krizi hladu a výživy, jakou tato země nezažila po celé generace“.

A jejich návrh řešení této krize? Dotace pro malé zemědělce? Rozvoj komunitních zahrad? Nová kampaň za potravinovou suverenitu, která by lidi povzbudila, aby si ušpinili ruce a začali sami pěstovat více potravin?

Samozřejmě že ne. Naopak, Rockefellerova nadace chce další centralizaci kontroly nad zásobováním potravinami, včetně „nového integrovaného systému zabezpečení výživy“. Ano, čtete správně, přátelé: nasycení hladovějících je nyní problémem „nutriční bezpečnosti“, který lze vyřešit pouze masivními federálními zásahy do potravinářského sektoru.

A název této zprávy? „Obnovení tabulky: „Přivítání okamžiku pro transformaci amerického potravinového systému.“

Takže ne, Rockefellerova nadace ještě neskončila s vměšováním do zásobování potravinami. Ve skutečnosti s tím teprve začíná.

Bill Gates

Obsah obrázku text, tráva, exteriér, osoba

Popis byl vytvořen automaticky

Vzhledem k tomu, že Bill Gates starší v roce 2009 přiznal, že když pomáhal svému synovi při zakládání Nadace Billa a Melindy Gatesových, vzal si Rockefellerovu nadaci za příklad – a poukázal nejen na vliv Rockefellerů v oblasti globálního zdraví, ale také na jejich práci v zemědělství a farmaření -, není divu, že Bill Gates mladší nyní tak výrazně investuje do velkého potravinového resetu.

Samozřejmě, že je doslova investován do potravinářského resetu prostřednictvím svého financování průmyslu s falešným masem. Gates neslavně proslul jako významný první sponzor společnosti „Impossible Burger“ a její laboratorně pěstované syntetické biologické náhražky potravin. Poskytl také kapitál konkurenční společnosti Beyond Meat… dokud se její akcie nezačaly hroutit. Jako zázrakem se nadace Bill & Melinda Gates Foundation Trust dokázala zbavit svých akcií společnosti Beyond Meat těsně předtím, než se akcie v roce 2019 propadly. (Gatesovi musí být superprozíraví investoři!)

Ale je to ještě horší. Jak upozornil server PleaseStopTheRide.com, Gates investuje miliony do „hackování mikrobiomu„, aby upravil lidské střevní bakterie. Víte, jak se ukazuje, vědci zjišťují, že mikrobiom – směs bakterií, hub a virů, která se vyvíjí ve střevech – může mít vážný vliv na fyzický a duševní vývoj dětí, zejména v prvním roce života. A co dělá Gates, když vidí důležitý proces, který mu může pomoci získat ještě větší kontrolu nad lidskou populací. Přirozeně ho hackne! Ale je to samozřejmě pro vaše vlastní dobro.

Jak už mnozí vědí, Bill Gates se v roce 2021 stal největším vlastníkem zemědělské půdy v USA. Páni, proč by někdo, kdo je tak posedlý kompletním přetvořením zásobování potravinami a tím, že nás učiní závislými na syntetických náhražkách potravin vypěstovaných v laboratoři, které financuje, skupoval zemědělskou půdu? To je opravdu zarážející.

Když už mluvíme o záhadách, proč vlastně Bill tak vášnivě prosazuje falešné maso na veřejnosti? Samozřejmě proto, aby uklidnil bohy počasí!

Když už mluvíme o falešném mase…

Světové ekonomické fórum

Corbettův report: Kdo stojí za Velkým potravinovým resetem? (2. část) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pokud jste nežili pod drnem, určitě jste už slyšeli o programu „eat ze bugs“ (jezte brouky/hmyz). Znáte to, dnes již všeobecně rozšířenou propagandistickou kampaň za to, abychom přestali jíst maso a začali jíst hmyz ve jménu – čeho jiného? – „záchrany planety“?

Ale kdybyste náhodou žili pod touto skálou, nevěděli byste, proč se jí říká agenda „eat „ze“ bugs“. Konspirační realisté vám však budou schopni napovědět: je to na (ne)počest všemi oblíbeného odmítnutého bondovského padoucha Klause Schwaba, zakladatele a výkonného předsedy Světového ekonomického fóra.

Ano, WEF stojí za mnoha různými aspekty takzvané čtvrté průmyslové revoluce a agenda „eat ze bugs“ není výjimkou. Nikdy nezapomínejte, že to byl právě Schwab, kdo zpopularizoval „Velký reset“, což je rebranding velmi staré myšlenky „Nového světového řádu“. A Schwabova touha zbavit lidi tradičních zdrojů bílkovin a živin je do značné míry součástí tohoto plánu Velkého resetu.

Rychlé vyhledání slova „hmyz“ na webových stránkách WEF odhalí, že pravidelně propaguje takové úderné novinářské články, jako jsou:

5 důvodů, proč by konzumace hmyzu mohla snížit změny klimatu

Proč musíme hmyzu přiznat roli, kterou si v našich potravinových systémech zaslouží?

Hmyz by se mohl brzy objevit na jídelních lístcích evropských restaurací

a

Dobré jídlo: proč možná budeme brzy jíst hmyz

Po náročném týdnu v Davosu si nyní tlouštíci oddechují. Můžete se vsadit, že zrovna nesvačí cvrččí krokety nebo flambované moučníky. . i když to od vás možná očekávají.

Davosští despotové by si však měli raději hlídat záda! Ukázalo se, že mají konkurenci.

Fórum EAT (Davos pro potraviny)

Corbettův report: Kdo stojí za Velkým potravinovým resetem? (2. část) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

EAT Forum je organizace, jejímž spoluzakladatelem je Wellcome Trust (ano, ten Wellcome Trust). Vzniklo na základě Stockholmského potravinářského fóra, konference o obchodu, vědě a politice výroby potravin, která se koná pouze na pozvání a která je někdy označována jako „potravinářský Davos“.

Nikdy jste neslyšeli o EAT? Její stránka „O společnosti“ vypadá jako obvyklý firemní výmysl: „EAT je nezisková organizace, která se věnuje transformaci našeho globálního potravinového systému prostřednictvím spolehlivé vědy, netrpělivého narušování a nových partnerství.“

Pokud vás však už samotná představa „Davosu pro potraviny“ odrazuje od oběda a zakladatelka a výkonná předsedkyně EAT Gunhild Stordalenová ve vás vyvolává silné vibrace poručíka Ilii, pak byste se měli podívat na hodnocení této skupiny, které ve svém článku o globální technokratické kabale napsal Dr. Joseph Mercola:

Největší iniciativa fóra EAT se nazývá FReSH a jejím cílem je změnit potravinový systém jako celek. Mezi partnery projektu patří společnosti Bayer, Cargill, Syngenta, Unilever a Google. EAT také spolupracuje s téměř 40 městskými samosprávami v Evropě, Africe, Asii, Severní Americe, Jižní Americe a Austrálii a pomáhá Dětskému fondu OSN (UNICEF) financovanému Gatesem vytvářet aktualizované stravovací směrnice.

Vzhledem k takovému rodokmenu by se dalo očekávat, že poradní sbor EAT Forum bude plný globalistů, zasvěcených osob a kariérních superguru světové elity. . a měli byste pravdu!

Nepřekvapí, že mezi jejími četnými iniciativami je i „Změna městské stravy„, plán, který má „ukázat, jak lze vědecké cíle pro potravinové systémy realizovat ve městě“, a to přijetím Lancetovy Planetární zdravé stravy„, což je WEF propagovaná reakce na hysterii ohledně změny klimatu, která říká, že byste měli jíst více zeleniny, abyste zastavili hurikány. . nebo něco podobného.

Ano, fórum EAT jste možná ještě nezaznamenali, ale pokud jeho dosavadní výsledky, ambice stát se „potravinářským Davosem“ a vazby na zdánlivě všechny globalistické insidery a korporace v průmyslovém potravinářském systému něco naznačují, uslyšíme o této skupině v blízké budoucnosti mnohem více.

USAID

Obsah obrázku text, podepsat

Popis byl vytvořen automaticky

Vzpomínáte si, jak jsem minulý týden hovořil o plánu Henryho Kissingera z roku 1974 začít používat zahraniční pomoc jako zbraň, která má rozvojové země přimět k tomu, aby začaly sterilizovat svou populaci? Pak vás asi nepřekvapí, že další organizací, která má prsty ve Velkém potravinovém resetu, je USAID. (Ano, ta USAID.)

Rada pro mezinárodní potravinový a zemědělský rozvoj (Board for International Food and Agricultural Development, BIFAD) je podle internetových stránek USAID „sedmičlenný poradní výbor USAID jmenovaný prezidentem, který byl zřízen v roce 1975 podle hlavy XII zákona o zahraniční pomoci v platném znění, aby zajistil, že USAID využije přednosti amerických univerzit při řešení rozvojových problémů v oblasti zemědělství a potravinové bezpečnosti a podpoří jejich zastoupení v programech USAID.“

V loňském roce vydala BIFAD ve spolupráci s iniciativou „Feed the Future“ (globální iniciativa vlády USA pro boj s hladem a potravinovou bezpečnost) pracovní dokument s názvem „Systémová řešení pro přizpůsobení se změně klimatu a její zmírnění„. V dokumentu se uvádí, že:

. … dokonalá bouře okolností, kdy se problémy dodavatelského řetězce, regionální zemědělské a výživové problémy, pokračující dopady pandemie COVID-19 a regionální konflikt spojily v hrozící krizi potravinové bezpečnosti.

Poté, co do toho vmíchali hysterii o změnách klimatu, požadují – hádáte správně – kompletní transformaci zásobování potravinami a celosvětového zemědělství!

Konkrétně podvýbor BIFAD pro „systémové změny“ byl pověřen úkolem poskytnout „doporučení založená na důkazech pro urychlení inkluzivní změny systémů s cílem dosáhnout transformativních výsledků v oblasti přizpůsobení se změně klimatu a zmírnění jejích dopadů v zemědělství, výživě a potravinových systémech“. Návrhy podvýboru pro dosažení tohoto ambiciózního cíle zahrnují:

 • propojení „trhů s uhlíkem“ s „regenerativním zemědělstvím“ (tj. financializací přírody, která je dnes v globalistických kruzích v módě);
 • využívají hodnocení ESG jako způsob, jak tlačit na společnosti, aby se podřídily nejasným, mlhavým a neustále se měnícím požadavkům potravinářské mafie;
 • a samozřejmě „propagace hmyzu jako udržitelného zdroje bílkovin“.

Celý dokument se nese v duchu nevýrazných byrokratických dvojsmyslů, jako jsou „spravedlnost“, „inkluze“ a „udržitelnost“. Dokument se samozřejmě vyhýbá příliš hlubokému ponoření do specifik této zásadní transformace potravinového systému, kterou BIFAD údajně zkoumá. Pokud však umíte číst mezi řádky, není těžké pochopit, co zpráva ve skutečnosti říká. „Páka“ USAID na rozvojové země – konkrétně zmíněná ne méně než 125krát – dává nahlédnout do kissingerovské mentality potravin jako zbraně, která je samotným základem USAID a jejího poslání. Celý tento podnik zavání neokoloniálním zabíráním půdy, které se maskuje jako „filantropie“ – takovým zabíráním území, před nímž lidé v Africe i jinde varují už celá desetiletí.

Co můžeme udělat?

Tento seznam viníků Velkého potravinového resetu je samozřejmě neúplný. Nezmínil jsem se ani o účastnících „hry na potravinovou řetězovou reakci„, ani o programech „snižování dusíku“, které prosazují vlády jednotlivých zemí po celém světě, ani o Global Crop Diversity Trust a jeho zlověstném trezoru semen na Špicberkách, ani o žádném z milionu dalších relevantních hráčů a faktorů této velké transformace.

Z tohoto (pravda, neúplného) průzkumu však můžeme získat obecnou představu o typech hráčů, kteří stojí za tímto úsilím o „transformaci globálního zásobování potravinami“, a můžeme přesně popsat jejich metody a motivaci. To nám stačí k tomu, abychom začali formulovat vlastní plány, jak této agendě čelit.

A to je téma na příští týden…

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Zdravím, všechny. Omlouvám se všem „normláním“ lidem za mé poslední zdejší příspěvky. Jde o to, že byly a jsou namířeny jmenovitě (vy určitě víte, komu..):
  Pro největší zde diskutující najaté vládní grafomotorické jelito. Ano, přihořívá… Je to dotyčný s najckem „ROMAN“!
  Takoví neustálé zahlcují paměť internetu, vysílají na nás armády botů, trollů a „jejcich“ agentů, aby vyvolali zmatek!!

  A dodám sem něco k aktuálnímu dění, protože, jen v boji s informacemi můžeme vyhrát. Ustálio jsme ko*kovidí lživou propagandu, ustojíme i zbytek! Nás je více, než si ty (grafomotorické) vemena vůbec myslí 🙂

  Potravinářská a energetická infrastruktura je demontována, aby se dosáhlo kolapsu. O tom není pochyb. Děje se to v USA i v Evropě. Jde o taky o to, aby se zhroutila ekonomika a masy lidí upadly do bídy a hladomoru.
  No, a např. z pohledu antihumánních globalistů tato taktika láká do pasti odpůrce očkování (NÁS), kteří jsou ale příliš chytří na to, aby se nechali snadno oklamat a spáchali sebevraždu za pomoci vakcín.

  A protože – všichni jedí, zhroucení potravinového řetězce dopadne na všechny, ať už jsou očkováni, nebo ne. Ale to si ti provládní najatí šašci (ROMANofce) neuvědomují. Celé to dění na mne působí i tak, že pracují na rozpoutání masového násilí ve městech – jako na dalším způsobu, jak nás vyhubit a nahradit imigranty.. Včetně přípravy na finanční reset, který by vedl k téměř okamžitému bezpráví a chaosu v ulicích, protože přestanou fungovat banky, bankomaty, potravinové lístky…

  A vakcíny jsou jen jedním z vektorů, které jsou nasazovány k dosažení globální depopulace. Potravinový kolaps, energetický kolaps, finanční kolaps a již probíhající válečné plány zahrnují další vektory..

  1. Vakcíny, to bylo první kolo. Covid emergency skončí 11.května, oznámil bílý dům. Ve druhém kole je naplánován kolaps celé ekonomiky, hladomor, nepokoje, násilí a vojny.

   Zhroucení energetické infrastruktury je klíčový element o který se všichni snaží. Globalisté CHTĚJÍ chaos. Kolaps energií „vypne“ všechno a způsobí okamžitý nedostatek všeho.

   Měli byste se pořádně zásobit a připravit. A to nejdůležitější vrámci přípravy je odejít z oblastí s vysokou koncentrací lidí. Protože ta největší hrozba pro vás budou ty nepřipravené masy. Ta vlna ignorantských nevědomých poslušných zombíků, kteří nejsou nijak připraveni, nechápou co se děje, jsou částečně lobotomizováni vakcínami, ale hlavně naprosto zoufalí a ochotni udělat cokoli pro jídlo a vodu (nebo co u vás najdou).

   Snažte se odejít co nejdál od zombíků. Čas se krátí.

   Volný překlad z brighteon.com/dc17c655-e19c-4c45-9af3-8f99514f0d4a

   1. Hezké shrnutí – Mobilizace: vláda rychle a potichu mění zákony. Bojí se nevole občanů. Jde o čas. NATO: mír nepanuje
    youtube.com/watch?v=hTYem7QTicI

    Dodám, že papíry typu: “VZOR_odmitnuti-mimoradne-sluzby-ve-stavu-ohrozeni” moc fungovat asi pak nebude, tady se třetím rokem manipuluje, lže, šlapě po ústavě, zákonech..

    + tohle s vypuštěním prvních balónků k „výběrové“ mobilizaci taky zapadá:
    pbs.twimg.com/media/Fn3RZyYXkAAlc87.jpg

    = jedno z malých „veřejných“ přiznání, že okrajina dávno prohrála a nemá moc kde brát pro Ruský kanonefuter 🙂

 2. !!! VŠEM DOPORUČUJI TOHLE 4MIN VIDEO OD PROF. STAŇKA:
  hrdinovesteckou.cz/files/1_3527.mp4

  Každý kdo mezi prvníma teď odezvdá papír že nechce do války kůli výhrady svědomí atd. půjde nakonec mezi prvníma odvedenýma. Tam je vysvětleno dokonale teď vše, co je k „mobilizaci“ a jakou na nás ušili vlastně boudu!! Političtí srá*či!! Podívejte se sami..
  Vysvětleno i že do války půjdou pobalstké státy, jako PL, SK, CZ a že když tankisti v PL odmítli a odešli do civilu a nahradí je SK+CZ aj. = tohle je vážně slovanská bratrovražedná válka… !!!

  1. Podáte papír a na úřadě vás přeřadí z několika milionového seznamu do seznamu který má osob řádově o dvě nuly méně. Povolávat se budou všichni, oba seznamy, nicméně organizačně i statisticky je možné že v tom menším seznamu vás vybaví rychleji, to jo. Idea je taková, že lidi v tom větším seznamu dostanou krátký výcvik, do ruky zbraň a pudou dělat plnku do mlýnku na maso, zatímco lidi v menším seznamu dostanou výcvik, možná i tu zbraň, a pudou dělat obsluhu mlýnku na maso, nebo když budou mít štěstí tak jen pudou třídit karbanátky. No a aby to bylo všechno v cajku a byl i nějaký ten hotýlek na noc, o to se postará ten zmocňovací zákon. Jak hezké. Nebo k tomu možná ani nedojde. Možná nás všechny dohromady semele jeden kinžal zatímco budem obědvat v kasárnách cvrčky.

   Je mě trapně že tu jen tak koukám jak tele a čekám jestli (až) se to stane. Normální člověk by byl už dávno někde pryč…

   1. + např. Rakousko a Maďarsko souhlasí s tím, že na Ukrajinu nepošlou žádné zbraně:
    consent.yahoo.com/v2/collectConsent?sessionId=3_cc-session_0d7b48cc-475e-48ec-acb5-8ee0fcf391a5

    Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová a maďarský ministr obrany Kristof Szalay-Bobrovniczky podepsali dohodu během setkání 30. ledna v maďarském hlavním městě Budapešti. Ministři obrany zopakovali svůj “jasný” postoj vůči poskytování válečného materiálu Ukrajině, “aby se zabránilo další eskalaci”.

    Szalay-Bobrovniczky novinářům řekl, že maďarská vláda bude dodávat pouze humanitární pomoc ukrajinským uprchlíkům, a dodal, že Budapešť a Vídeň budou stát na straně míru. “Žijeme v době nebezpečí,” poznamenal. “Pokračování této úzké spolupráce je nesmírně důležité.”

    Koncem minulého měsíce maďarský premiér Viktor Orbán označil Ukrajinu za zemi nikoho a přirovnal ji k Afghánistánu. Komentáře maďarského vůdce přiměly Kyjev, aby si kvůli těmto “nepřijatelným” výrokům předvolal velvyslance této země na Ukrajině.

    Ostatní země dodávající zbraně Ukrajině. Rakousko a Maďarsko NE.
    Propadlé pasy by jste měli všichni raději už již začít řešit TEĎ, standardní doba vydání je 3-4 měsíce.. Urychlené vydání pasu – i do 24hodin až jednoho měsíce stojí balík peněz.

    Doufám taky, že se naskytnou i další země, nevolající po válce, zatím je to RAKOUSKO A MAĎARSKO. Je třeba mít záložní plány, mimo EU se poté nedostane skoro nikdo nikde….mimo EU se dostat nepůjde, žijeme pod fašismem 🙁

    1. Evropa potřebuje prostě zažít svůj Vietnam. Na počátku plno nadšení a odhodlání postavených na lži, průběh války postavený na lži a po návratu na ně plivali a ti tupí odvedenci, co přežili, nechápali, vždyť bojovali za demošku proti rudým. Ať tam jedou po tisících, ale ať nečekají heroizaci.
     Ale nedělám si iluze. Roky trvalo, než se Američané začali bouřit proti válce ve Vietnamu. A ublikace “Rozhovory s Američany” byla asi pečlivě vyhledána a spálena..
     Ekonomická krize ve dveřích, opravdu velká válka je už za dveřmi, tisíckrát omílaná lež je vydávána za jedinou pravdu zatímco skutečná pravda se krčí v ilegalitě, oslnivá forma vítězí nad ubohým obsahem, lidé chlastají, fetují nebo zobou antidepresiva.

 3. JÍST VÍCE CVRKŮ EXKLUZIVNĚ: Natural News vydává cvrččí svačinky s velkým zvětšením, cvrččí mouku a mikroskopické fotografie celých cvrčků z laboratoře

  Celý článek zde:
  naturalnews.com/2023-02-02-exclusive-natural-news-releases-high-magnification-cricket-snacks-flour-microscopy-photos.html

  + od švába:
  i.postimg.cc/m2T4gtWB/etbthe-bugs.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů