Catherine Austin Fittsová – Jak Centrální banka plánuje ovládnout kontrolu nad měnami

Ve zkratce...

Catherine Austin Fittsová vysvětluje, jak Centrální banka plánuje ovládnout měny takovým způsobem, aby nad všemi transakcemi měla kompletní kontrolu. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Další zajímavé rozhovory s Catherine Austin Fittsovou:

Planetární lockdown – rozhovor s Catherine Austine Fittsovou o současné situaci

V tomto rozhovoru s Catherine Austine FIttsovou se dozvíme, o čem skutečně je současná situace kolem covidu-19, k čemu spěje, kdo za ní stojí, a co musíme udělat.

Corbett Report – Rozhovor s Catherine Austin Fittsovou o řešeních současné situace

S tím, jak globální technokrati se snaží prosadit svůj „Velký reset” a změnit celý měnový systém s větší kontrolou populace, situace se zdá být bezvýchodná. Ale Catherine Austin Fittsová tvrdí, že existují možnosti, jak věci vzít úplně jiným směrem a odemknout obrovskou hojnost naší planety. Nenechte si ujít tuto diskuzi zaměřenou na řešení.

Přepis videa – Jak Centrální banka plánuje ovládnout kontrolu nad měnami

Catherine: Máte tuhle rovnováhu moci mezi bankami a lidmi. A teď co se děje pod záminkou Covidu-19 je to, že bankéři se rozhodli, že nadále už nechtějí sdílet moc s elektorátem nebo se zastupiteli lidu. Centrální banky se de-facto rozhodly převzít moc, ať už prostřednictvím FASAB 56 nebo prostřednictvím zavedení vládních poboček do hlubokého zadlužení. A finálním dokončením tohoto bude, když zavedou digitální měny kontrolované a provozované centrální bankou.

Proč je to důležité? Protože nebudou měny, bude systém finanční kontroly. Aby mohli implementovat ten systém, potřebují vakcinační pasy a cíle vakcinačních pasů nemají nic společného se zdravím. Ty mají zavést nový digitální transakční systém, což je ve své podstatě úplná kontrola. Takže říkám tomu otrocký systém. Dr. Naomi Wolfová řekla, že vakcinační pasy budou konec lidské svobody na západě. A má naprostou pravdu.

Del Bigtree: Takže když říkáte digitální měny, na mnoha konferencích, na kterých jsem mluvil, mnozí z mých přátel jsou fanoušci Bitcoinu a Etherea, a říkají, že to je ta cesta vpřed, takto se osvobodíme, takto se osvobodíme od těch obchodníků dychtivých po moci, kteří vládnou světu a zdá se, že vy říkáte: Ne, to je ten smrtelný úder.

Catherine: To není to, co centrální bankéři plánují. Poslala jsem vašim lidem 56sekundové video ředitele Bank for International Settlement Carstense, který přesně vysvětluje, co měl na mysli.

Del Bigtree: Ok, máme to. Poďme si to přehrát.

Carstense: Naše analýza CBDC (Digitální měna centrální banky), obzvláště pro použití… k všeobecnému použití, my se snažíme zavést ekvivalent s hotovostí. A je tady velký rozdíl. Například u hotovosti, my dnes nevíme, kdo používá stodolarovou bankovku, my dnes nevíme, kdo používá bankovku tisíc pesos. Klíčovým rozdílem s CBDC je ten, že centrální banka bude mít absolutní kontrolu nad pravidly a nařízeními, které určí použití tohoto vyjádření závazku Centrální banky. A taky budeme mít technologii, kterou to vymůžeme. Tyto dvě věci jsou extrémně důležité a to činí ten velký rozdíl s ohledem na to, co je to hotovost.

Del Bigtree: To zní jako kontrola financí, ale…

Catherine: Tohle je to, co to znamená. Vy už nebudete mít měnu. Vy budete mít kredit v obchodě firmy. Pokud nebudou chtít, abyste cestoval více jak 5 mil od svého bydliště, vaše kreditní karta, váš bankovní účet nebude fungovat víc jak 5 mil od domova. Když se rozhodnou, že byste si neměl mít možnost koupit pizzu, nekoupíte si ji. Hovoříme o úplné kontrole na velmi intimní úrovni. Kontrola sledování, protože pamatujte, neexistuje soukromí, budou schopni sledovat každou transakci, kterou učiníte. Takže hovoříme o kreditu ve firemním obchodě a doslova o systému otrocví.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Když budou všechny finance pod celosvětovou kontrolou virtuální , a hotové peníze nebudou k ničemu, tak to pak omezí ukončí korupci – žádné špinavé peníze nebudou. Ale lidi potřebují šidit, a tak se rozjedou jen peníze soukromých subjektů a jejich projekty, jako kryptoměny, ofiko sice nebudou mít cenu, ale na černém trhu vystoupají jako nezákoné drogy. Když by legalozovali drogy, tak státy si přijdou na své a kolik lidí se v cartelových bojích nezabije a úmrtnost feťáků také klesne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů