Změna hry – už neexistuje důvod, aby se úmrtí po očkování přisuzovala virové infekci

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Univerzitní Profesor a doktor medicíny Sucharit Bhakdi říká:

„KONEČNĚ JE TU ZMĚNA HRY! a promlouvá svým hlasem odborníka ke všem lékařům a odborníkům v oboru, stejně tak jako k očkovaným i neočkovaným: Nyní je zcela na nás, abychom změnili hru využitím míče, který je momentálně na naší straně – nepromarněte tuto jedinečnou příležitost‼️

🔹Mějte na paměti, že v tomto případě se jedná o jakoukoli budoucí přípravu mRNA vakcín, stejně tak jako o důsledky národních očkovacích kampaní proti Covid-19 po celém světě.
🔹Požadujte, aby zodpovědné osoby z řad politiků, médií a odborníků čelili trestní odpovědnosti. Máme nezpochybnitelné důkazy, že jde o zločin, a vědomý úmysl a organizovanou spolupráci již nebude problematické prokázat.

Zázrak se již stal. Oddechli jsme si a jsme nadšeni,“ prof. Sucharit Bhakdi a Dr. Karina Reis komentovali průkopnický objev Dr. Michaela Mörze.

Neexistuje již žádný důvod, aby úmrtí po očkování

BYLA NESPRÁVNĚ PŘISUZOVÁNA VIROVÉ INFEKCI.

Jedná se zcela prokazatelně a beze všech pochybností o následek po očkování.

BOHUŽEL.

OBOJÍ tzn. jak

virové infekční onemocnění SARS-COV-2,

stejně tak

“očkování” (genovou terapií) tzv. “vakcínami” proti onemocnění Covid-19

ZPŮSOBUJÍ NEKONTROLOVATELNÉ ŠÍŘENÍ TOXICKÉHO SPIKE PROTEINU V TĚLE!

ALE !!!

V případě standardní virové infekce, je v těle produkován tzv. nukleokapsidový protein.

V těle zemřelého 76 let starého muže byl detekován spike protein, ale nenašla se žádná stopa po nukleokapsidovém proteinu, a to jak v srdci, mozku a ani ve vaskulárních endoteliálních buňkách (buňky lemující malé krevní cévy). Z tohoto důvodu je “očkování” příčinou pro vznik toxických spike proteinů.

Pitva u 76 letého zesnulého muže ukázala, kromě dalších atributů, NEKROTIZUJÍCÍ encefalitidu a myokarditidu již velmi známou “klasiku” způsobenou po injekční aplikaci genové terapie a toto POTVRZUJE NÁLEZY patologů soustředěných kolem Prof. Arne Burkhardta.

Klikněte zde pro stažení lékařské zprávy „Multifokální nekrotizující encefalitida a myokarditida po očkování mRNA BNT162B2 proti Covid-19„(nekrotizující znamená odumírání tkáně, multifokální znamená, kdekoli v mozku).

Pojďme tuto dlouho očekávanou ZMĚNU HRY nastolit správně vůči všem na které dosáhnete: WHO, EMA, SUKL, MZČR, Vláda ČR, poslanci, Senátoři, státní zastupitelství, Policie ČR, ČLK, PLK, lékaři a odborníci –

VŠICHNI musí být informováni, že jakákoli další injekce může vést k významnému poškození těla a úmrtí, a že to bude v případě potřeby prokázáno pitvou!

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Dodám, že defibrilátory se instalují už i ve školách a na veřejných místech, aby se infarkty normalizovaly a aby si lidé mysleli, že je normální mít infarkt ve věku 16 let (a aby věřili, že infarkty nemají nic společného s toxickou injekcí).
  A většina zombie se už neprobudí. Protože včichni, kteří se probudili a uvědomují si, co se děje, si stále neuvědomuje, jak rychle se věci vyvíjejí a jak špatný život je čeká..

 2. Po 463 dnech jsou k dispozici data nežádoucích účinků mRNA vakcín!
  ac24.cz/zpravy-ze-sveta/po-463-dnech-jsou-k-dispozici-data-nezadoucich-ucinku-mrna-vakcin/

 3. Bylo by vhodné, v zájmu korektnosti toho, co jste tímto právě rozpoutali, uvést, kde k takovému komentáři došlo, a zda se to může považovat za bezprecedentní informaci i pro ČR.

  1. Vážená paní Kopečná,
   vítám Vás zpět v realitě. Předpokládám, že na další dávku jste již nešla. Určitě Vám nebudu nadávat do hloupých ovcí, jak jste to jistě slyšela od odpůrců vakcinace a ani prohlašovat, že jste hypochondr, jak to dělají příznivci vakcinace. Jste statečná, že jste zde svůj příběh napsala, děkuji. Doufám, že jste v pořádku a že se Váš zdravotní stav vrátil, nebo vrátí do původního stavu před očkováním. Držím pěsti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů