David Icke: Co se skutečně děje v Izraeli?

Ve zkratce...

David Icke a jeho pohled na to, co se skutečně děje v Izraeli. Velmi doporučuji k pochopení celé situace z nadhledu, abychom se zbytečně nenechali strhnout jednou či druhou stranou.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 8. října 2023

Přepis videa:

David Icke: Dobrý den, toto je video, které se bude prodírat podvody, odbočkami a lžemi, které obklopují současné dění v Izraeli. A tyto informace se samozřejmě v mainstreamových médiích nedozvíte. Ve skutečnosti, podle toho, co jsem jsem viděl za posledních 24 hodin, se jich nedočkáte ani od některých v uvozovkách „velkých jmen” v takzvaných alternativních médiích.

Opět platí to, co platí vždy při každé válce, že civilisté na obou stranách jsou vyvražďováni. Vždycky to tak je. Zatímco ti, kdo vyvražďování nařizují, zůstávají na bezpečném místě. Když byli při invazi Ameriky a Velké Británie do Iráku vražděni iráčtí civilisté, kde byl hlapec George Bush a Tony Blair? Kde byli, když se to všechno dělo? Popíjeli kávu v Bílém domě a na Downing Street. Vždycky je to tak. A teď tu sedí Netanjahu a káže: uděláme tohle, uděláme tamto.

Vy neděláte nic! Posíláte jiné, aby to udělali, jako to děláte vždycky. A totéž platí pro to, co je skutečně za tím, ne za výkladní skříní… to, co je skutečně za tím, čemu se říká Hamás. Takže především to podstatné. Nebyl to překvapivý útok. „Ale oni nás překvapili.” Opravdu? S kým si myslíte, že mluvíte? Se zatracenými idioty? Izraelské obranné síly jsou jednou z nejlépe vycvičených a nejlépe vybavených armád na světě. A to mluvíme o velmi malém území z hlediska Izraele, o Gaze.

Máme Mosad, jednu z nejpropracovanějších a nejrozšířenějších zpravodajských agentur na světě, pro kterou je sledování uměním. Je na špičkové úrovni. Ví o všem, co se v této oblasti děje. Ale nějakým způsobem… stovky bojovníků Hamásu, kteří obléhali Izrael, vyslali na Izrael tisíce raket, které nějak shromáždili nebo vyúčtovali nebo cokoli jiného, aniž by to Mosad nebo IDF tušili, ó ne, o tom jsme nevěděli. Měli jsme tu operativce Hamásu, kteří přilétali do Izraele na podělaných rogalech. Ale oni to vůbec nečekali. Bojovalo se ve všech těch různých oblastech Izraele, na různých místech. Ale IDF a Mosad a celý ten zbytek té rozsáhlé izraelské bezpečnostní sítě neměly o tom tušení.

Není to to, co říkali s 11. zářím? Lidé říkají, že to je 11. září ale pro Izrael. No, co se stalo 11. září? Ta letadla byla, říkají, unesena. A říkají, že se na to dlouze připravovali. Ale celá americká zpravodajská vojenská síť… „ale ne, to bylo překvapení. Nevěděli jsme to.” Říkat, že vám lžou, znamená konstatovat zatraceně zjevné. A my se dostaneme k tomu, proč. Toto je citát bývalého vojáka IDF, která byla pozorovatelem na hranicích. A pracovala s technikou nejvyšší dostupné úrovně.

To je to, co Izrael dělá. A tohle řekla. „Když se přiblížil pták, věděli jsme to. I když k našemu hraničnímu plotu přišel šváb, věděli jsme to. Jak dnes prošlo 400 bojovníků Hamásu?” Odpověď zní, že jim to bylo umožněno. Byl to překvapivý útok pro civilní obyvatelstvo Izraele? Samozřejmě, že ano. Byl to dokonce překvapivý útok pro mnohé řadové vojáky?

Ale vnitřní jádro, které řídí show, překvapení pro ně? To si snad děláte sakra legraci. A tahle situace mi připomněla někoho, koho jsem v průběhu let citoval v knihách. Existuje muž jménem Leroy Fletcher Prouty. Sloužil jako šéf speciálních operací ve Sboru náčelníků štábů za prezidenta Kennedyho, JFK. Byl plukovníkem letectva Spojených států a následně se stal kritikem zahraniční politiky USA, zejména tajných aktivit Ústřední zpravodajské služby CIA, která podle něj pracovala ve prospěch tajné světové elity. Tohle bylo v 60. letech 20. století a dál.

To je ta světová elita, kterou odhaluji, už 34 let. A toto je výmluvný citát, který jsem v knihách několikrát použil. Fletcher Prouty řekl: „Nikdo nemusí řídit atentát. Stane se.” A v případě atentátu to znamená i útok, jako je ten, který se teď odehrál v Izraeli. „Nikdo nemusí atentát řídit. Stane se. Aktivní role se hraje tajně tím, že dovolí, aby se to stalo.” To je největší jediné vodítko, řekl: kdo má moc odvolat nebo omezit obvyklá bezpečnostní opatření. Kdo má tuto moc v Izraeli, se musí nyní dostat pod drobnohled a musí být dotázán, proč tak učinil? Protože to zjevně udělali.

Teď se po vás chce, abyste se v každé takové situaci postavili na jednu stranu. A pokud se mám postavit na stranu někoho, tak na stranu civilistů, civilistů v Izraeli, kteří byli vystaveni těmto hrůzám, které pokračují, a civilistů v Gaze, kteří nyní trpí hrůzami izraelské reakce. Ale pokud jde o strany, kdy jedna bojuje proti druhé, postavit se na jednu z nich znamená ztratit přehled. Protože už desetiletí odhaluji a jsem za to označován za antisemitu, i když je to naopak.

Odhaluji kult… je tu globální kult. A je v něm hlavní aspekt, který se nazývá sabatiánský kult. Sabatiánský kult sahá až do roku 1600. Podrobně jsem to všechno popsal v knihách, ale v podstatě jde o seskupení, satanistické seskupení… které je expertem ve vydávání se za to, co to není. Takže se mohou vydávat za islámské vůdce. Mohou se vydávat za vatikánské vůdce.

Nebo se mohou vydávat a vydávají… nemilosrdně za židovský národ obecně… mohli by se vydávat a vydávají za židovské vůdce. Byl to tento sabatiánský kult s Rothschildy velmi zapojenými, kdo byl zodpovědný za vznik Izraele v roce 1948 a hrůzy odpovídající tomu, co se stalo nyní, a víc… způsobené sabatiánskými, ale v podstatě židovskými teroristickými skupinami jako Ergun a Sternova banda (Lechi), které donutily stovky tisíc Palestinců opustit svou vlast, v teroru, aby se nikdy nevrátili. Když se tedy podíváte na to, co se nyní děje, a na hrůzy, které byly vnuceny židovským civilistům, neměli bychom se stavět na žádnou stranu.

Protože když se dostanete k jádru toho, co ovládá tuto stranu a co ovládá tamtu stranu, nakonec se díváte na tytéž lidi. A sabatiáni, kteří od počátku ovládali Izrael a pak se přesunuli na místa, jako je Amerika. Ironií osudu… oni nenávidí židovský národ, pohrdají jím. A já celé ty roky říkám, že nakonec tento sabatiánský kult hodí židovský lid obecně pod kolosální autobus.

A právě teď, když mluvím, jsme svědky toho, jak se to děje. Všichni židovští obyvatelé Izraele se musí zamyslet nad tím, jak s nimi bylo zacházeno během takzvané pandemie… falešné pandemie… a jak byli nuceni, různými způsoby, dostat falešnou vakcínu COVID, která ve svém důsledku tolik lidí zabila a zmrzačila. Na vás, židovském národě Izraele a širšího světa, jim nezáleží.

Sabatiánský kult vás infiltroval, nezáleží mu na vás. A právě proto dovolil, aby se to stalo. Z postranních úmyslů, ke kterým se ještě dostaneme. A zároveň tento globální kult, jak ho nazývám, stojí za Hamásem. Pokud chcete dostat dvě skupiny lidí do vzájemného konfliktu, ovládněte obě strany a je to hračka. A lidé, kteří jsou civilisté nesoucí důsledky toho si myslí: oni jsou proti mně a já proti nim… ale ve skutečnosti stejné ruce jsou na kormidle obou stran. Takhle funguje svět.

A my jsme toho svědky jako do očí bijícího příkladu. Stačí se podívat na historii Hamásu a uvidíte, jak velký zásadní vliv na jeho vznik měla izraelská vláda. Takže Hamás věší palestinské civilisty na hřebík. A totéž se děje s izraelskou vládou a izraelskými civilisty. A zde je další citát od Fletchera Proutyho. Nezapomeňte, že byl zasvěcený. „Atentát na Kennedyho ukázal, že většina velkých událostí světového významu je mistrovsky naplánována a zinscenována elitním klanem nesmírně mocných lidí… počkejte si na to, to je zásadní… kteří nepatří k jednomu národu, jednomu etnickému uskupení ani k jedné důležité obchodní skupině. Jsou to mocnosti pod sebou, pro které pracují ostatní.

Tato elita není nedávného původu, její kořeny sahají hluboko do minulosti,” což jsem odhaloval celá ta desetiletí. To je to, co nazývám globálním kultem. A ten se snaží vést svět stále více ke globální dystopii. A k tomu je třeba zničit současný status quo, ať už je jakýkoli. Mohli byste to nazvat kreativní destrukcí. Máte status quo, způsob, jakým společnost funguje tak, jak funguje. A dokud tento status quo zůstane zachován, nemůžete svět posunout k vaší dystopii.

Takže ten status quo zničíte a války jsou zatraceně dokonalé… a také ekonomické krachy. A pak se přesunete k jinému statusu quo. A nakonec zničíte i tento status quo a přejdete k jinému. A s každým dalším statusem quo se dostávají blíž a blíž ke globální dystopii, o kterou se už dlouho snaží. A Fletcher Prouty měl pravdu. Tohle není nedávná záležitost, tohle sahá daleko do minulosti, které říkáme historie. Takže existuje technika, kterou jsem v devadesátých letech pojmenoval.

Nazval jsem ji řešení-reakce-problém. Uděláte to tak, že vytvoříte problém a obviníte z něj někoho jiného. Ve druhé fázi, po vytvoření problému, chcete reakci veřejnosti, rozhořčení, strach, že je třeba něco udělat. V této fázi ti, kteří problém vytvořili a získali tuto reakci veřejnosti, otevřeně nabídnou řešení problémů, které sami vytvořili.

Takže už teď Netanjahu říká, že jakmile překonáme Hamás, půjdeme na Írán, o kterém říkáme, že je za Hamásem… Irán jakožto další režim ovládaný kultem. Takže to je jeden z důvodů, proč se děje to, co se děje. Aby se oheň obrátil směrem k Íránu. A to má velké důsledky. A existuje dokonce další verze problému-reakce-řešení, kterou nazývám žádný problém-reakce-řešení.

Nepotřebujete skutečný problém. Potřebujete jen jeho iluzi. Jako změna klimatu způsobená člověkem. Hoax. Proč? Protože se podívejte, co se děje. Víra ve změnu klimatu způsobenou člověkem, jakkoli je z vědeckého hlediska nesmyslná, se používá k ospravedlnění právě té dystopie v globálním měřítku, o kterou tento kult tak dlouho usiloval. Takže Netanjahu už mluví o tom, že se zaměří na Írán, který za tím vším podle něj stojí. No, já už tolik let říkám, že plánem je vyvolat konflikt mezi Západem a Východem. Východem, do kterého patří Čína, dominantní strana, Rusko a další země.

A říkal jsem to v průběhu let mnohokrát… včetně Íránu. A Írán byl právě pozván do této ekonomické obchodní skupiny BRICS, které dominují Čína a Rusko. A podívejte se, co se teď děje na Ukrajině. To je další problém-reakce-řešení. Zahájíte válku nebo vmanipulujete do místa válku, útok na Ukrajinu. A podívejte se, co se stalo. Problém. Co uděláte? N

alijete obrovské množství peněz a zbraní na Ukrajinu a masivně ovlivníte světovou ekonomiku a ceny energií se všemi jejich důsledky, kromě mnoha dalších věcí. Také snížíte zbrojní potenciál Západu tím, že tolik z něj předáte Ukrajině, ale co jiného se děje s Ukrajinou? Sblížila Rusko a Čínu ve spolupráci v ekonomickém aspektu a dalších aspektech.

Což jsou figurky na šachovnici, které se přesouvají. Takže Ukrajina je zástupná válka… mezi kým? Západem a Ruskem, podporovaná Čínou. Už to začalo a tohle je jen další aspekt toho. Existuje dopis, který údajně napsal velmi významný zednář v Americe v 19. století, chlapík jménem Albert Pike. Psal jsem o něm obšírně v knihách. Albert Pike byl svrchovaným velkým velitelem Nejvyšší rady, jižní jurisdikce Skotského ritu v Americe.

Říká se, že v roce 1871 napsal dopis italskému členovi kultu Giuseppemu Mazzinimu, v němž popsal plán tří světových válek, které mají přeměnit globální společnost v dystopii, před níž jsem tak dlouho varoval. Dopis se údajně dostal na světlo v 50. letech prostřednictvím bývalého kanadského námořního důstojníka Williama Guye Carra. Je tedy zřejmé, že první a druhá světová válka do 50. let proběhly. Takže je můžeme nechat stranou, i když je dopis popisoval velmi přesně, to byste mohli nechat stranou. Třetí světová válka, která se do padesátých let neodehrála, je ta zásadní.

Samozřejmě existence nebo neexistence tohoto dopisu byla velmi kontroverzní. A já vám jen přečtu, co se v něm píše o třetí světové válce a o jejích následcích. A vy si pak můžete udělat vlastní názor, co si o něm myslíte. A pak se ještě relevantněji můžete podívat, jak se události odehrávají v souvislosti s ním. Určitě do toho zapadají současné události.

Pike prý napsal Mazzinimu, že třetí světová válka musí být vyvolána využitím rozdílů způsobených agenty iluminátů, globálním kultem, mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válka musí být vedena tak, aby se islám, muslimský arabský svět, a politický sionismus, stát Izrael, vzájemně zničily. Někteří lidé se toho teď pochopitelně chytí a řeknou, že mluví o státu Izrael v roce 1871. Žádný stát Izrael tehdy přece neexistoval. Ale jak jsem v knihách v průběhu let mnohokrát vysvětloval, kult má zcela jiné povědomí o budoucnosti, protože ji zatraceně vytváří, než běžná populace.

Takže v roce 1871 by věděli, že plán zahrnuje založení státu Izrael. Mezitím, jak řekl Pike, ostatní národy, které se v této otázce opět rozdělí, budou nuceny bojovat až do úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání. Rozpoutáme nihilisty a ateisty a vyvoláme hrozivé společenské kataklyzma, které ve vší své hrůze jasně ukáže národům důsledky absolutního ateismu, původce divošství, a nejkrvavějšího zmatku.

Pak všude budou občané nuceni bránit se proti světové menšině revolucionářů, vyhubí tyto ničitele civilizace a zástupy zklamané křesťanstvím, jejichž duchové budou od té chvíle bez kompasu a směru, toužící po ideálu, ale nevědí, kde mu vzdát hold, obdrží pravé světlo, a to prostřednictvím všeobecného projevu čistého učení Lucifera vyneseného konečně na veřejnost.

Tento projev bude výsledkem všeobecného reakčního hnutí, které bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, obojího zároveň dobytého a vyhlazeného. Ať už je pozadí tohoto dopisu jakékoliv, popisuje tento satanský kult… hluboce satanský kult, který stojí za světovými událostmi a bude stát za současnými událostmi v Izraeli, kvůli tomu, jak je plánováno, kam to povede, a co to má podle plánu vytvořit za následky. Dnes jsem napsal e-mail své přítelkyni v Izraeli, židovské dámě v Izraeli. A ptal jsem se jí, jestli je v pořádku. A tohle je část toho, co odpověděla.

Vzali tolik civilistů, dětí, kojenců, starých lidí, mladých lidí do zajetí a je nepravděpodobné, že by se zachránili, tolik jich zabili. Partyzánská válka je nelítostná a naprosto psychopatická… nelze pochopit tu hrůzu a rozsah. A to je dáma s velkým otevřeným srdcem, která chce pro Palestince jen mír a spravedlnost… a pro všechny ostatní. Lidé jsou zmatení, píše. Jak je možné, že velká a mocná izraelská armáda nedokáže ochránit ani tyto osady. Bojovníci obsadili a doslova dobyli dvě osady zcela střelbou v ulicích. Mám pocit, že je to jen začátek něčeho ještě většího, co se chystá.

A stejně jako v případě 11. září v USA to zavání klasickým scénářem problém-reakce-řešení. Okamžitě jsem pochopila, o co tady jde. Byla dána zelená jejich touze napadnout Írán a nakonec vytvořit jejich 3. světovou válku. Mám pravdu? Řekla. Stejně jako to udělali s ISIS v Sýrii, vždycky jsem slýchávala, že Izrael je jejich půdou pro třetí světovou válku.

Na severu by to mohlo být stejné, tentokrát s Hizballáhem. Je zřejmé, že jak Hamás, tak Hizballáh hrají roli při vyvolávání a vytváření neustálého chaosu. Hizballáhu v Libanonu. Obyvatelé Izraele jsou pouhými obětními beránky, stejně jako obyvatelé Gazy. Zjevně iluze země a iluze bezpečí. Naprosto přesné. A později od ní přišel e-mail: Právě jsem se doslechla, že do různých míst v Izraeli, možná i do mé oblasti, míří několik oddílů bojovníků. Zabírají auta a zabíjejí, koho mohou. To je děsivé. Slyšela jsem návrhy, aby každý občan dostal střelnou zbraň, aby se mohl bránit. To je neskutečné, Davide. Nemůžu uvěřit, že jsme ve válce. Mám trochu strach. Nejsme na to připraveni.

Nemáme pořádný kryt ani prostředky, jak se bránit. Ano, je to strašné, co se to děje s židovským národem v Izraeli. Ale nesmíme zatraceně zapomínat… kult vlastní izraelskou vládou od zatraceného začátku v roce 1948 až po dnešek s psychopatem Netanjahuem a jejich armádou a zpravodajskými službami. Mosad a zbytek. Zacházeli s palestinským lidem s groteskním opovržením. Desetiletí za desetiletím s nimi zacházeli jako s havětí.

A tím vytvořili mentalitu, která následuje psychopatický Hamás, který je vlastněn kultem. Již dříve jsem se zmínil o židovských sabatiánských teroristických skupinách Ergun, Sternova banda a další, které v roce 1948 vybombardovaly a terorizovaly Izrael do existence. No, ta mentalita je nedělitelná, nerozlišitelná od mentality, kterou vidíme u Hamásu.

Máme podle všeho dvě strany. Ve skutečnosti však jednu stranu. Které proti sobě bojují, získává jiné lidi, aby za ně bojovali, čímž umožňuje vyvražďování židovských civilistů, a Hamás ví, že toto vyvražďování povede k vyvražďování palestinských civilistů. Je to jedna a tatáž strana, dámy a pánové. A to se děje po celém světě neustále. Vidíte různé strany, vidíte různé skupiny.

Ale je to stejná agenda. Stejná psychopatie, stejné zlo, které lze vidět na veřejnosti, a my, prosím, my jako lidská rasa musíme začít vidět, že naši takzvaní zatracení vůdci tu nejsou proto, aby nám sloužili. Jsou tam jen proto, aby sloužili agendě nás zotročit na úrovni, jakou známá lidská historie nikdy nezažila. A víte… nedávno jsem mluvil o tom, jak takzvaná… existuje opravdová, ale takzvaná alternativní média, to, čemu říkám mainstreamová alternativa se všemi těmi velkými a slavnými jmény…

Jak někteří z nich reagovali na tuto událost je klasika… A jak říkám, mluvil jsem o tom, jak se alternativní média, která nikdy neexistovala, když jsem začínal, sledoval jsem, jak se objevují a rostou, jak je přebírají tato takzvaná velká jména, a drží je ve vyčkávacím vzorci, kterému říkám barikáda „tady a ne dál”, která stále vidí strany, stále vidí dualitu, stále vidí všechno skrze zásadně neuvěřitelně omezené vnímání pěti smyslů.

To jsme viděli na vlastní oči v posledních 24 hodinách, jak zde mluvím. Viděli jsme Jordana Petersona z Daily Wire, což není alternativní médium, je to jen alternativní republikánská strana, který dělal rozhovory s Benjaminem Netanjahuem a napsal na Twitter/X: „Dej jim co proto, Netanjahu. Už toho bylo dost,” říká ten velký… psychologický gigant Jordan Peterson. Kdo jsou oni, kterým má dát co proto, pane Petersone? Děti v Gaze, že? Protože ty na to doplatí…

Někdo z alternativních médií zastává stranu, protože nemá ani zatracené ponětí, že dokonce existuje kult, nehledě na to, že má agendu pro svět. A pak tu máme obří intelekt, kterým je Andrew Tate. Říká nám, že Alláh je ten, který je u vesla a dává rozkazy. Fandí Alláhovi. To je atlernativa… Co je to za vtip…

Sleduji, jak mainstreamová alternativní média přebírají sotva jednorozměrní šašci a komedianti, a my si je musíme vzít zpátky. Protože bez skutečných alternativních médií s opravdovým vnímáním toho, co se děje ve světě, nemáme alternativu k pokračující dualitě stran a „my proti nim”, když nitky všech těch stran drží stejné ruce. No tak, lidi. Tohle musí přestat. Nemůžeme dovolit, aby nás vnímání stran a vůdců a různých režimů mátlo v tom, co se děje.

Nemůžeme dovolit, aby nás tito zatracení šašci mainstreamových alternativních médií přivedli na okraj útesu s odváděním pozornosti od toho, co se děje. Je tu globální kult a ten řídí svět prostřednictvím zdánlivě různých vlád, globálních organizací a Silicon Valley a bankovních systémů… všech těch korporací. Musíme to pochopit. Palestinci i židovský národ jsou pěšáky v této hře. A musí se spojit, aby pochopili, kdo je skutečným nepřítelem, a kdo jím byl vždy.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Když kouzelník provádí své triky, pozorovatel vždy vidí něco jiného, než se ve skutečnosti děje a tak to chodí od nepaměti i v mocenských grátkách.
  Jak je možné, že jedna z nejstřeženějších oblastí planety (pásmo Gaza) může být pro Izrael “překvapením” v “nečekaném” útoku?! S jejich sítí infiltrovaných agentů, neustálých odposleších a satelitním snímáním.. atd., kdy alarm spouští brouk překračující hranice. Dlouhá doba příprav, stovky ozbrojenců, útok tisícovkou raket, překročení hranic vzduchem, vodou i suchou nohou a celý tento organismus spí??
  Jestli bylo 9/11 v NY konspirace (jejich překvapení a nefunkčnost obranného mechanismu), tak tohle neprobudí už jen člověka s černými brýlemi a bílou holí.

 2. Byl jsem v 80.letech mezi mými přáteli poučen ,co bude v dohledné době ve světě praktikováno -očkování a čipy pod kůži . Tyto lidé -rodiny mích přátel skončili v koncentračních táborech za druhé světové válce a měli vždy své členy v těch nejvyšších funkcích ve vědě . Jak patrno …a to jsem ročník 57…je mi jasné ..že vše co bylo řečeno ještě za svého života stihnu ….a nějak se to posledních dvou letech zrychluje .

 3. !! Izrael má zjevně v úmyslu provést v Gaze etnickou čistku! Ze slov izraelských představitelů je zcela zřejmé, že IDF hodlají zahájit pozemní válečný útok na Gazu a že během této války bude mnoho vojáků IDF bez rozdílu popravovat Palestince na potkání, a to z pocitu pomsty, poháněného hněvem a zcela mimo jakákoli jinak uznávaná pravidla práva nebo války.

  Mnozí polirtičtí srá*či v západním světě (+ těch našich ko*kotů v první řadě nevymívaje) se nechali strhnout touhou po krvi a otevřeně schvalují etnické čistky v Gaze!!

  Nenechte se mýlit: Ti, kdo si říkají „politici“ (a nejen oni) a např. vyzývají ke genocidě palestinského lidu, nejsou žádní normální lidé.. Jsou to tyrani, vrazi, kteří pouze nosí nálepku dobra, aby předstírali, že mají prolidské zásady…

  Po „vyčištění“ Gazy Izrael plánuje trvale okupovat a hlídat celý region, čímž ukončí „samosprávu“ Gazy a palestinským civilistům trvale odepře jakýkoli hlas nebo zastoupení ve vlastní vládě. Na rovinu, Izrael plánuje přeměnit Gazu v zajatecký tábor, kde budou Palestinci v podstatě válečnými zajatci bez lidských práv, bez hlasu .. Představte si, že jste uvězněni ve vězení, kde vás dozorci chtějí otevřeně zavraždit. To je realita, které bude brzy čelit více než 2 miliony palestinských civilistů!!!

  Situace v Gaze je dnes tak zoufalá, že tamní lékaři vyslali do světa SOS. Prostřednictvím ZeroHedge:

  zerohedge.com/geopolitical/gaza-doctors-issue-sos-whole-world-us-proposes-evacuation-corridor-egypt

  Dvojí metr.. Když např. Rusko provedlo raketové údery na okrajinskou elektrickou infrastrukturu, které způsobily JEN dočasný výpadek proudu v několika městech, prohlásila předsedkyně EU Ursula von der lejno následující:
  „Útoky Ruska na civilní infrastrukturu, zejména na elektrickou energii, jsou válečnými zločiny. Odříznutí mužů, žen a dětí od vody, elektřiny a topení s blížící se zimou – to jsou čiré akty teroru.“

  A v souvislosti s touto problematikou jsem již slyšel (četl) řadu tvrzení, že kdokoli se vysloví proti izraelským akcím – bez ohledu na to, jak jsou nezákonné nebo barbarské – z vás dělá „antisemitu“. To je argument, který je předhazován jako snaha ochránit Izrael před rozumnou kritikou jeho taktiky a konečných cílů týkajících se více než 2 milionů palestinských civilistů, z nichž naprostá většina nepatří k Hamásu a nepodílela se na teroristických útocích Hamásu na Izrael..
  + „protože se Hamás skrývá mezi civilisty v Gaze, je v pořádku, aby Izrael tyto civilisty zabíjel, pokud je to nutné ke zničení Hamásu“.

  == Pokud Izrael splní své hrozby a promění Gazu v trosky, přestože jsou tam uvězněny miliony Palestinců, stane se strůjcem bezprecedentního lidského utrpení a ztrát na životech… Ještě horší je, že takovými kroky Izrael prokáže, že není o nic „lepší“ než teroristé z Hamásu, kteří vraždili nevinné izraelské civilisty.

  A pokud bude Izrael pokračovat ve svém současném postupu proti milionům palestinských civilistů, pak za to všichni jistě zaplatíme vysokou cenu v podobě ztrát na životech – protože nastane prudce rostoucích cen ropy, rozvrácených ekonomik, zničených dodavatelských řetězců a nakonec miliard zničených nebo dokonce vyhaslých životů. ==

  ..To ze mě nedělá antisemitu. Dělá to ze mě lidskou bytost..

 4. Po této přednášce mi zapadly konečně jednotlivé dílky do sebe. Asi by bylo dobré nějakým způsobem zveřejnit
  k ní Protokoly sionských mudrců, vydaných Praze roku 1926. Moc málo lidí zná alespoň slabě jejich podstatu.
  a každý mi zatím řekl, že to jsou akorát bláboly. Je důležité, aby lidi o tom něco věděli. Je zbytečné rozčilovat se nad politikou třeba našich politiků. To je jenom roští. Je nutné pochopit, že vše je takové Vrtění psem a že hlavní páky celosvětového dění jsou někde jinde a pokusit se začít s tím něco dělat.

 5. Ďakujem, David Formánek. Neviem síce posúdiť dôveryhodnosť autora, ale v mnohom by sa mi chcelo dať mu za pravdu. Predovšetkým v tom, že tu nestoja proti sebe Palestínčania a Izraelčania (jedni aj druhí sú obeťami), ale z pozadia nejaká iná sila podnecuje ničivú nenávisť v dôsledku riadených krokov ich vodcov. Že by sa mali spojiť a spoločnými silami vzoprieť. Ale ako? To sa asi nedá. Medzi ľuďmi na oboch stranách bolo dosť úsilia a pokusov o zblíženie a úprimné spolužitie. Ideme teda v ústrety veľkej kataklizme.

 6. Vždy som sa zamýšľal, keďže na VOJNU treba PENIAZE, PENEŽI a PENÍZE, a uvedomil som si, že Hitlera tiež MUSELI postaviť na nohy PPP. Však Nemecko po prehranej vojne bolo vo veľmi zlej kondícii – naviac TVRDÉ VOJNOVÉ REPARÁCIE!!! Uvažoval som, keďže si Nemci v tom čase našli baránka Židovský národ, ako to že židovskí bankári z GB a USA pripravili Židom v Nemecku taký osud? NESEDELO MI TO! Vlastní proti vlastným? Však je to zvrátené!!! TERAZ SA TO UKAZUJE úplne v INOM SVETLE. JE TU SILA, ktorá sa vydáva za niečo ČO NIE JE. Ich cieľ je rozbitie NÁRODOV, POMIEŠANIE NÁRODOV, zničenie KULTÚRY NÁRODOV, a nakoniec buď ZOTROČENIE alebo ELIMINÁCIA NÁRODOV to všetko na princípe ROZDEĽUJ A PANUJ. To isté sa deje na UKRAJINE, to isté sa deje teraz v PALESTÍNE/IZRAELI. Ostáva ešte VOJNA MOSLIMOV proti NEMOSLIMOM. No je na čase myslieť už na toto: ČO TAK NÁJSŤ POROZUMENIE K ODLIŠNOSTIAM MEDZI NÁRODMI a ZAČAŤ SPOLUPRACOVAŤ? No každý nech ostane DOMA TAM KDE JE DOMA!!!

 7. Problém je, že takoví magoři jako je ten chlap, nejsou nikdy schopni předložit důkazy. Oni si vždycky vyzobou to, co se jim hodí, vždycky najdou nějakého pomateného člověka, který jim to potvrdí, poukáží na nějakou událost, která vypadá divně a hlupáci jako jste vy, jim to žerou. A ještě mají pocit, jak jsou na výši na rozdíl od hloupého mainstreamu. Dříve mě takové nesmysly bavilo sledovat, ale dneska už ne. Je to ztráta času a vlastně ani nejsem cílovka, pro kterou je to určené. Je to určené pro lidi frustrované, bez vzdělání, bez rozhledu a bez inteligence, kteří se ve světě vůbec neorientují a potřebují někoho, kdo jim řekne, jak to jakože je…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů