David Martin – Vakcína proti COVID-19 NENÍ podle definice vakcína

Ve zkratce...

David Martin a Judy Mikovitsová v tomto videu vysvětlují, proč současná vakcína proti COVID-19 není vakcínou, ale něčím jiným.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

David Martin: Rocco, něco si vyjasněme. Shodněme se na tom, že tohle není vakcína. Ano. Musíme to říct jasně. Používáme výraz vakcína, abychom tuto věc dostali do výjimek v rámci veřejného zdraví. Tohle není vakcína. Tohle je mRNA zabalená v tukové obálce, která se dostane do buňky. Je to lékařské zařízení navržené ke stimulování lidské buňky, aby začala tvořit patogen. Není to vakcína… vakcíny jsou ve skutečnosti právně definovaný výraz. Jsou právně definovaným výrazem v rámci zákonu o veřejném zdraví a v rámci standardů CDC a FDA.

Konkrétně vakcína musí stimulovat jak imunitu u osoby, co ji přijímá, ale také musí narušit přenos. A to tato vakcína nedělá… jasně nám říkají, že kmen mRNA, který putuje do buňky, nezabrání přenosu viru. Je to léčba. Ale pokud by se o tom mluvilo jako o léčbě, veřejné zdravotnické orgány by to tak ochotně nepřijalo, protože lidé by se pak ptali: Jaké další léčby existují? Používání výrazu vakcína je přehnané jak v rámci právní definice vakcíny, ale také protože to potlačuje otevřenou a svobodnou debatu. Tím, že to označíte za vakcínu, zaškatulkujete to jako něco, kdy jste „pro to” nebo „proti tomu”.

Pokud byste ale o tom mluvili jako o léčbě… a pamatujte na to, že firma Moderna začínala s chemoterapiemi na rakovinu, ne jako výrobce vakcín pro SARS. Kdybychom řekli, že dáme lidem preventivní chemoterapii na rakovinu, kterou nemají, vysmáli by se vám… protože je to stupidní představa. A to je přesně tohle. Tohle je mechanické zařízení ve formě velmi malého balíčku technologie, který se vpichuje do lidského systému, aby aktivoval buňku, aby začala vyrábět patogen.

A já odmítám, v jakékoliv konverzaci, říkat, že tohle je záležitost vakcíny. Jediný důvod, proč ten výraz používají, je ten, aby zneužili soudní případ Jacobsona z roku 1905, který byl od svého sepsání překroucen. Pokud bychom byli upřímní, nazvali bychom to podle toho, co to je. Je to přístroj chemického patogenu, který má v buňce vyvolat výrobní činnost chemického patogenu. Je to lékařské zařízení, ne léčivo. Splňuje totiž CDRH definici zařízení. Není to živý systém, není to biologický systém, je to fyzická technologie, která má akorát velikost molekulárního balíčku.

Musíme mít velmi jasno a nenaletět na jejich hru, protože jejich hra je, že když o tom budeme mluvit jako o vakcíně, pak zabředáme do konverzace o vakcínách. Ale tohle, dle jejich vlastního přiznání, není vakcína. Musí být všem posluchačům jasné, že nenaletíme na tuto nesprávnou definici, tak jako nenaletíme na jejich industriálně-chemické definici zdraví. Obě jsou totiž funkčně mylné a přímo porušují právní konstrukt, který se zneužívá.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Rocco: Judy, jako vědkyně, mohla bys to říct jednoduchými slovy pro chlapce z venkova? Davide, tvoje definice je skvělá a beru ji, ale pro ty lidi, kteří ji třeba nebudou schopni pochopit… a to nemyslím jako urážku, Davide.

David Martin: Jasně… frustruje mě, když slyším aktivisty, právníky a ostatní říkat: Budeme bojovat proti vakcíně. Pokud budete tvrdit, že je to vakcína, už jste bitvu prohráli. Není to vakcína.

Rocco: Jak bych tomu měl říkat? Chemická látka?

Judy Mikovitsová: Ano. Je to syntetický patogen. Doslova používají patogenní část viru a ten vpichují do těla.

Rocco: Když říkáš patogen, to si představuji, že mě to udělá nemocným.

Judy Mikovitsová: Přesně tak.

David Martin: Je to navržené tak, aby tě to udělalo nemocným. Rocco, pamatuj, že 80 % lidí, co je údajně vystaveno údajnému SARS-CoV-2… do té králičí nory nezabředávejme, ale 80 % lidí, co je údajně viru SARS-CoV-2 vystaveno, nemají žádné příznaky, říká se jim asymptomatičtí nosiči. 80 % lidí, kteří si tohle do sebe nechají píchnout, mají klinický nepříznivý účinek.

Judy Mikovitsová: Přesně tak.

David Martin: Dostáváte injekci s chemickou látkou, která má vyvolat onemocnění. Ne, aby vyvolala imunitně-transmisní odpověď. Jinými slovy, nezabrání vám v přenášení čehokoliv. Tohle je o tom, abyste onemocněli, a aby vaše vlastní buňky byly to, co vás udělá nemocnými.

Rocco: Takže to spustí auto-imunitní odpověď?

Judy Mikovitsová: Ano, a…

David Martin: Mimo mnoho dalších věcí…

Judy Mikovitsvová: Ano. Může to přímo způsobit roztroušenou sklerózu, Lou Gehrigovu chorobu, Alzheimera, a bude to způsobeno vyjádřením/expresí té patogenní obálky…. může to způsobit zrychlenou rakovinu… jde o vyjádření/expresi toho kousku viru… o tomto mechanismu se ví už desítky let.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

 1. chcel som podporiť, ale opakovane mi nešlo vyplniť údaje na zaplatenie podpory, mám pocit či to niekto neblokuje ?!

  1. Jozefe, to je divné. Mně teď přišel od jiného člověka právě příspěvek pomocí Paypalu i karty (Stripe). Co přesně Vám nešlo vyplnit? Údaje jako email, jméno hned ve formuláři? Nebo to nepřijímalo kartu? Zkuste prosím znovu na https://otevrisvoumysl.cz/prispevek nebo prosím pošlete na číslo účtu 2201583969/2010. Děkuji moc za podporu. Vážím si toho.

 2. Překlad je O.K., ale neškodilo by, kdyby čtenář dostal i alespoň základní informace o autorech textu

 3. Mohl by jsi prosím tě vždy uvádět zdroj. Věřím, že lidé, co umí anglicky, by si rádi pustili celé rozhovory. Jinak díky. Nejen za překlady, ale i za vyhledávání videí.

 4. Dobrý deň,

  kde je, prosím, možné nájsť originál? Viete príp. o iných prekladoch (napr. talianskom)?

  Vopred ĎAKUJEM.

 5. Jak může někdo těm nesmyslům v tomhle článku věřit, je zarážející – jestli chcete zabránit celé společnosti, aby se vrátila k normální situaci před covidem, tak prosím. Asi nechápete, že nenechat se očkovat znamená, že všechny ty nesmysly budeme muset dodržovat pořád, nikam necestovat, zrušené akce, zavřené obchody a restaurace… Vážně chcete všem ostatním zničit život?

  1. A jak ty můžeš věřit tomu co nám říká vláda, média nebo sociální sítě nejmenovaných papalášů..? Kde máme důkazy o tom, že je to tak jak říkají, hmm? Sledovanost nebo postavení, to značí pravdivé informace?
   Životy si zničíme jen tehdy pokud to samy dovolíme, takže pokud se dobrovolně necháš očkovat či oblbovat, prosím.
   Díky za tento web a doufám, že lidi konečně otevřou oči, protože už se další šance o změnu našeho bytí tady na té krásné planetě plné života a nádherné, rozmanité přírody nemusí v budoucnu uskutečnit tímto celosvětovím SRALS-CoV-7irus šílenctvím.
   Svoboda a čistá mysl je to poslední co by nám mohli vzít! _^-^_
   ?~„Bellum ita suscipiatur, ut nihil aliud nisi pax quaesita videatur“~¿

  2. Nie su to nezmysly ale vobec mi nevadi ze 80% ludi co nevie kde zije, myslim otrokarsky system, to bude ignorovat. Kludne si pockam az moji priatelia prehraju stavku o tom, ze najprv budu ockovacie digitalne pasy a nasledne pohodlne dobrovolne zacipovanie priamo s vakcinou. A nasledne prenesenie platieb na tieto cipy. To posledne si uz dal Microsoft patentovat s oznacenim wo/2020/060606. A mRNA vakciny(ci skor jalove virusy) budu dodavat na poziadanie.

  3. Pane vakciny neslouži proti covidu ani jeho sireni.Mel by jste naopak ty clanky brat vazne a zde si i vyhledat clanek co je vakcina na covid 19 a mate to napsane na krabickach ten obsah a sam si vyguglovat co to znamena.Jinak nikdo vam nebrani aby jste si Mengeleho sracky nechal napichat.Tisice lidi po celem svete na tyto vakciny zemrelo.Vyhledavejte dokud je cas.Jedine Ruska a ted i Australska vakcina je zpravnym zpusobem a úcinkem jine naopak.Mengele sam na rovinu rekl ve svem projevu ze pocita v 1 fazy vakcinace s umrtim 1/3lidstva origin.si vyhledejte a neurazejte tento overeny kanal kde se doctete mnoha fakta namisto lzive demagogie na tv.Overte si to sam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů