Jimmy Dore: Jak Ukrajina – nikoli Rusko – zaplavuje sociální média válečnou propagandou

Ve zkratce...

O ruské propagandě v souvislosti s válkou na Ukrajině slyšíme nadměrně často, ale jak ukázala nedávná australská studie, drtivá většina botů šířících propagandu na sociálních sítích na začátku války byla proukrajinská. Zpočátku Rusko zůstávalo daleko pozadu, protože Twitteru dominoval hashtag #StojímPřiUkrajině. A důvod? Zdá se, že tato armáda botů byla připravena k nasazení ze strany NATO a Západu, jakmile ruská vojska překročila hranice, zatímco ruské dezinformační operaci trvalo týdny, než se rozběhla.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 11. listopadu 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

36 komentářů

  1. Hned na začátku nasmolils kravinu, dále již čísti ten tvůj grafomanskej blábol netřeba..

   =Lidé se vzbouří. Nebudou už mít co ztratit a vláda jim nic nedá. Kromě bezcenné ideologie. Dokonce i v Číně se začali lidé bouřit. Je to příjemné překvapení, už jsem si myslel, že toho nejsou schopni. Zatím máme vánoční světýlka a vánoční atmosféru, ale ta brzy pomine a my se probereme do tvrdé, šedé reality. A tuhle aktuální politiku ideologie naší vlády začínají pociťovat střední a vyšší vrstvy, tedy všichni, kromě vlády a jejích lidí. A to je něco jiného. Tyto vrstvy jsou schopni vyvolat a zorganizovat revoluci. Potenciál tu je.

   Už i představitel německého investičního kolosu řekl pravdu. To ještě před nedávnem bylo nemyslitelné. To něco znamená. Takový člověk má velký vliv, to není jako když si na Facebooku lidé sdělují a přeposílají své obavy i zkušenosti, jak jsou odíráni.

   A změna přijde brzy. Dobrou zprávou je, že Rusko na ukrajinské frontě vítězí, zatímco Ukrajina inkasuje drtivou porážku. Presstituti a roman-idioti mají plné ruce práce, aby tuto pravdu zakryli propagandou a nesmysly o tom, jak Ukrajinská armáda vítězí a zveličováním drobných neúspěchů Ruska.
   Jsem zvědavý, co budou dělat, až Rusko vyhraje válku na Ukrajině. Vyhraje ji brzy. Nedávno se k němu přidal mocný spojenec. Zima. A Ruské vítězství výrazně pomůže k pádu EU, Washingtonu a jeho loutek, tedy i naší a slovenské vlády a dalších vlád svých satelitů.
   Ale toto tlachající místní roman-vemena ne a ne si uvědomit, jsou stádově dokrypleni ze spásných „vakcín“ a jejich vůle byla ZLOMENA. Noo a tak stále kopou kolem sebe a dělají se zebe užitečné idioty 🙂 =

   1. Zdravim, ten Roman tenhle, je si vedomej těch nesmyslů co tady píše? Je úplně vymaštěnej. Určitě má efekt už. !!!! To je ale idiot ..že mi zůstává rozum stát, jak je možný, že jsou na tom lidí takhle blbě, ale ne jen teď i predtim taky…bude to flórem ve vodě a v zubní pastě?

  2. Logicky Lukašenko, vždyď nezavedl CoViD teror. Jakékoliv očkování pouze dobrovolné. Nepřistoupil na Prahou organizovaný puč. Byl proti Lockdown-ům. V Bélorusku CoViD neřádil na objednávku z USA a korporací ! Okamžite se postavil proti jakémukoliv Mengelenizmu – pokusům na lidech. Účast občanů ČR na experimentálních lékařských zákrocích zakazuje Ústava ČR, Ústava SR i Béloruska. Již se provalilo: „každý „vakcinovaný“ stal se GMO transhumánním člověkem jež mají jediného vlastníka. Téměř na půlce cesty mezi Kyjevem a Polskem vysypal se obsah kamionu se speciálními několika sta boxy s lidskými orgány a končetinami = humanitární náklad pro Západ !

 1. Mimo téma, ale..: BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ = Úmrtí dle VAERS a to od roku 1990 do 9. prosince 2022:
  i.postimg.cc/wjk0mLXS/vaaresumrtikotas.jpg

  = Ta spásná „vakcína“ (genová terapie) je tam vidět. Nedobrovolně dobrovolně souhlasili se sebevraždou. Další čísla porostou až se vakcína projeví u zbytku.

  A fčil, vrchní grafomotorik „roman“ může začít koktat a plácat..

  A Izraelské Ministerstvo zdravotnictví včera u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.“ – Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy 😀

  A malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání „vkcíny“ během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království). To není chyba!

  A jakmile očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..

  +perlička po romana, ať neuklízí sníh 😀
  = Odklízení sněhu prý může vést k infarktu, píší novináři ..Zejména u vakcinovaných, že? 😀
  focus.de/wissen/natur/meteorologie/wx-academy/unterschaetztes-risiko-herzinfarkt-droht-drei-fehler-duerfen-sie-beim-schneeraeumen-nicht-machen_id_180439674.html

  1. No veď to!🙂
   Zavaxovaní majú pravdepodobne zaspikeproteínované už aj mozgové závity – roman xD (skúmal to už vôbec niekto?) …v tom prípade by títo nešťastníci nepochopili už pravdepodobne ani túto Vašu (pre ich blízkych, žiaľ, smutnú) iróniu…
   No bola to ICH voľba. Nechať sa vaxnúť bola osudová chyba.
   Na niektorých trvalých, preéčkovaných pochutinách už nenájdeme v ich zložení „éčka“ (hoci tam ešte nedávno boli – a poriadne vysoké!!)…
   V Číne v predajniach ľudí poredšie, zato neobvykle dlhé rady pred lekárňami… národ už žiada hlavu svojho vodcu… Nejako sa to rozbehlo.
   Vďaka za veľmi prínosné informácie, CZkotas.

   1. ano důkazy už jsou že vakcína poškozuje mozek viz „The Ben Armstrong Show“
    Důkazy v drtivé většině ukazují na to, že vakcíny proti koronaviru Wuhan (COVID-19) mohou způsobit poškození mozku. Takzvaní odborníci na zdraví však stále popírají všechny důkazy podporující možnost, že vakcíny COVID-19 mohou poškodit mozek. Mnoho lidí, kteří si vzali vakcínu COVID-19, utrpělo poškození mozku.
    Existují také důkazy, že mRNA ve vakcínách COVID-19 společností Pfizer a Moderna byla nalezena v mozku a dalších důležitých orgánech, jako je srdce, plíce, játra a varlata.

    „Je důležité vědět, zda k tomu dochází, protože pokud ano, pak je vše v sázce, co by se mohlo stát s mozkem,“ napsal Wilson. Pokud se tak stane, poznamenal, že „neuros, mozkové buňky, by mohly být imunitním systémem těla označeny jako cizí. A jak budou podávány další posilovací injekce, problém se bude zhoršovat.“

    K tomu se uvedlo, že rozsah poškození, které může vakcína způsobit, se svět dozví až časem. Obává se však, jak to ovlivní děti, které jsou vzhledem k vyvíjejícímu se imunitnímu systému zranitelnější.
    „Někteří odborníci, poradci a regulační orgány vám budou tvrdit, že rizika jsou malá, ale jak to mohou vědět?“
    „A co je ‚malé‘? Řekli nám, že problémy se srážlivostí krve jsou malé.“

   2. V nedávné diskuzi jasně zaznělo že ovakcinovaný lidé dokazatelně ztrácejí v mozgu schopnost cítit emoce, schopnost cítit lásku a lidskost.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!

    zeeemedia.com/interview/reiner-fuellmich-suddenly-changed-personality-changes-after-mrna-injection/

    Dr. Sucharit Bhakdi
    Dr. Naomi Wolf
    Dr. Peter Breggin
    Reiner Fuellmich

  2. smůla ty imbecolide systém VAERS je systém na hlášení PODEZŘENÍ na hlášení, nikoliv prokázané NU,, kolerace pouze časové,lidé formou online formuláře a na základě samodiagnostiky hlásí pouze podezření,, VAERS -Vaccine Adverse Event Report System ,přičem pojem Adverse event je klícový,znamená to nežádoucí událost tzn. cokoliv se po očkování stane, korelace pouze časová nikoliv příčinná,jasně to VAERS vysvětluje v průvodci interpretaci dat,, ale hloupé jelito jako ty to nemůže vědět,, tady si to můžeš přečíst ty jeden hloupý pablbe https://vaers.hhs.gov/data/dataguide.html

   1. Nač by ses matlo-patlo zlobil s nějakejma blbejma mezerama, čárkami a znaky v textu? Viď, ty prase prasitelský? Nota béne, když i tak plácáš jen planý pitomostě.
    Jo a ke komu tu zase békáš? Přečetl sis to po sobě, cos to tu sesmolil zase za hovadinu, ty vemeno?
    Dále než od druhého řádku už jsem tu tvojí blekotaninu nečetl.

    1. Nauč se gramatiku, i když blázen bezesporu jsi, ale česky bys měl umět!
    2. Založ si svou webovou stránku (roman-hlavniprudicdezinfosceny.cz), a kochej se pak komentáři k tvým výplodům

    PS: pořád se snažím přijít na to, jestli jsi blázen anebo ze sebe děláš blázna.
    A takové jelita platí kabala 😀

    1. Moc děkuji za vaši reakci,čekal jsem jak argumentačně a věcně vyvrátíte moje vysvětlení a doložení fungování VAERS,, ale vy nic, zareagoval jste přesně tak jak jsem doufal,pouze argumentační faul namířenou na můj pravopis, což dokazuje že nic nevíte a argumentačně jsem vás rozdrtil, u hloupých jelit je to ale snadné 🙂

     1. Argumentačně rozdrtil? Máte často vlhké sny? Pokud myslíte používání ctrl+c ctrl+v tak jo

     2. Romane, ty jsi, ale hlavička….kam na to chodíš na ty mudra? Někdo ti radí? Nebo to vymyslíš sám? Úplně sám?! Žasnu…nad tvou inteligenci…

   2. Já se tady nestačím divit, a směju se, co to ten Roman je za „opožděnce“. Chtělo by to si odpočinout od internetových diskuzí, jistě by to tady Romanovi pomohlo. Takovým chováním je sobě velmi nebezpečným, protože takto pak někdo dostane morální právo Romana usmrtit. Za to by se do posmrtného pekla nešlo. Jestliže to bude skutečně eticky odůvodněné, tak ano. A etika je daleko důležitější než státní zákony. Státní zákony jsou jenom společenská domluva. Takže lepší se snažit nedělat chyby, to platí pro každého, tedy i tady Romana. Když někdo jede po dálnici v protisměru, tak také může být usmrcen. Je to také trest smrti, i když nenařízený nějakým soudem. Trest smrti je tedy přirozeně v pořádku, když je řádně odůvodněn, to jenom zločinci mají trest smrti za něco nehumanitního.

   3. jak vas ctu tak jste nemocny vzdyt ten graf je jasne prokazatelny dukaz ze tricet let nebyl takovy narust hlaseni umrti jak od zavedeni covid vakcin anebo kdyz to budete brat jak imbecil tak podezreni na umrti. ale jaky je rozdil vzdyt ten narust je od covid vakcin

    Za pravdu se vždy platí kopancem, to je mezinárodně uznávaná valuta –
    Jan Werich

    1. Asi si pamatujete na nesmyslné výhružky odpůrců očkování proti COVID-19, že lidé očkovaní budou ve velkém umírat. Nyní se v dezinformačních kruzích navíc šíří další narativ, že lidé ve velkém páchají sebevraždu díky ekonomickým problémů zapříčiněným vládou a ze strachu z války.
     Momentálně nejsou známé statistiky sebevražd za letošní rok, ale od vzniku samostatné České republiky se u nás počet sebevražd snižuje. Co však lze sledovat aktuálně, je úmrtnost. https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr Zatímco v době pandemie umíralo týdne i o 2 000 lidí více než byl průměr, momentálně se statistiky vrátily na průměrné hodnoty. Je nutné si také uvědomit, že kvůli napadení Ukrajiny do ČR přišly statisíce lidí. Čím více lidí v ČR bude žít, tím vyšší bude úmrtnost. Přesto některé týdny zemřelo v ČR i méně lidí než v letech 2015 až 2019. Lidé tedy ve velkém nepáchají sebevraždu, ani neumírají po očkování., takže máte smůlu ale nemáte pravdu.

     1. Vsichni lide u nas v rodine kteri podlehli a nechali se ockovat, jsou nyni nemocni casteji a jeden mel srazeniny/tromby na nohach a pak dostal i lupenku. Myslim ze britska vlada mela tehdy pravdu kdyz testovala krev ockovanych. Oni postupne ztraceji imunitni system a kazdy vi ze se podavalo vice placebo aby se zamaskovaly ty problemy

     2. Romane, stále žasnu. Nevím, jestli brečet anebo se smát. Kterým programem jste přosel? MK ultra?

  3. Dříve nebo později nebude vakcinační průmyslový komplex schopen zakrýt holocaust covid-19 vakcín, který zabíjí více než všechny vakcíny dohromady od roku 1990. Přijde více nevysvětlitelných náhlých úmrtí a vše se snaží maskovat viz to odklizení sněhem a studené sprchy u sportovců

   Německé pojišťovny ukazují dle údajů, že každý den náhle a nečekaně umírá 88 plně očkovaných lidí
   https://newspunch.com/insurance-data-show-that-sudden-unexpected-deaths-have-exploded-in-germany/

   Svaz zákonných zdravotních pojišťoven zveřejnil záznamy o pojištění 72 milionů Němců, kdy vakcína nedokázala zachránit lidské životy před infekcí. V roce 2020 se německá vláda rozhodla monitorovat potenciální poškození vakcínami prostřednictvím údajů z pojištění. Institut Paula Ehrlicha (německá obdoba amerického CDC) byl pověřen analýzou a zveřejněním údajů z pojištění, ale nepodařilo se mu to včas a transparentně.
   Německý poslanec Martin Sichert a datový analytik Tom Lausen přiměli německou vládu, aby údaje zveřejnila. Údaje jsou šokující. Poté, co byly na konci roku 2020 v Německu zavedeny kovidové vakcíny, se počet náhlých úmrtí v prvním čtvrtletí roku 2021 více než zdvojnásobil. Prudký nárůst nadměrné úmrtnosti pokračoval i po zavedení očkovacího programu pro veřejnost.

   Před zavedením očkování činil průměrný počet náhlých úmrtí v Německu přibližně 6 000 za čtvrtletí. I během „pandemie“ v roce 2020 se nadměrná úmrtnost vyvíjela podobně jako v roce 2019 a pohybovala se kolem 6 000 případů za čtvrtletí.

   Nyní je to zhruba 14 000 náhlých a neočekávaných úmrtí za čtvrtletí. Nadměrná úmrtnost se v silně proočkované populaci více než zdvojnásobila. Každý den nyní v Německu náhle a neočekávaně umírá zhruba 88 plně očkovaných osob, což je nad průměry před očkováním.

   stejně se to prostě svede na virus Covid-19. Konec příběhu, jde o příliš mnoho peněz na to, aby se s očkováním skoncovalo. Další miliardy, které se dají vydělat, jen si vyhrnout rukáv.

   1. očkování ale nezajištuje nesmrtelnost,jistě že budou umírat plně očkování,, nebudu řešit Německo,, ale v ČR máme mortalitu umrtnosti cca 300 lidí denně, převážně seniorského věku, ale lidé seniorského věku jsou u nás očkováni cca z 80% ,tak že co nám říká logika? že denně zemře cca 200 plně očkovaných lidí.., a mám pro vás ještě jedno šokující odhalení jednoho dne 100% očkovaných lidí zemře, stejně jako lidé v ČR co byli v roce 1824 poprvé očkování proti pravým neštovicím,, to je šok co?:) jinak statistiky v čr hovoří jasně,, umrtnost je po pandemii v normálu https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr stačí se jenom zamyslet a nevěřit bludům které weby jako tento šíří

    1. Romane, stále žasnu, z každou vaši zprávou víc a víc? Přemýšlel jste někdy, jestli tedy se vám to daří, samo o sobě, bez těch statistik a článku. Přemýšlel jste tedy někdy o tom, že žijete v matrixu a on vám ochotně vše pripraví a strčí pod nos? A vy tomu pak naivně ve svém snu věříte?

  4. Nejen tohle jsou definitivní údaje prokazující, že úmrtí na „covid“ se zvýšila PO vypouštění „vakcín“!

   Jak je to možné? Všem nám bylo řečeno, že vakcíny covid zastaví. Nechte si dát injekci (a další a další, a další a další) a jste zachráněni před covidem. Proč by úmrtnost na covid stoupla poté, co se vakcíny masově rozšířily po celém světě? To všechno musí být dezinformace. Podívám se do svého výtisku 1984, abych se ujistila..

 2. Jelikož se tu roman předvádí a koktá, jak zaseklej kolovrátek, pořád dokola a sám neumí sesmolit z vlasní hlavy NIC, něco sem dodám, ohledně Rusů na okrajině:
  Civilních obětí je přes 13 tisíc, z toho přes 140 dětí – mají v Doněcku centrální hrobeček “Alej andělů”, kdyby jste se chtěli někdy kouknout. Celkově to je zhruba jako 13x Lidice.

  A máme věřit, že Rusové si stříleli na hlavu z houfnic a Grad 122mm raketometů sami? Z velkorážných mimometů 120mm? Zastřelovali si mladý holky v panelákách, který si skočily na balkon zakouřit nebo zalít kytky nebo pověsit prádlo – protože zrovna takové byly “cíle” hrdinů z NATO, s velkorážnými puškami s termovizními zaměřovačemi, v ráži .338 Lapua Magnum nebo .5 BMG?

  Pro to není racionální argument. Ale je, v zásadě – byly to vraždy. Safari na Rusáky a Rusandy, zcela fašistické a otevřeně nacistické. A to se prokazatelně dělo 8 let!

  A “kritiky” Ukrajiny chtějí posílat nejmíň na šibenici, no aspoň do kriminálu. Takový fašounský režim, páchající zločiny jak na běžícím pásu.. Který vypnul (NEdávno) všechna opoziční média, zavraždil desítky novinářů, zakázal opoziční strany, vyvraždil stovky lidí v Oděse – upálili je, hezčí holky předtím znásilnili a uškrtili včetně minimálně jedné těhotné před porodem – a pak 8 let bombardují města a vesnice z houfnic a raketometů.

  Ukrošský režim je natolik hrůzná fašistická zločinecká perverze, že ruský útok je invaze andělů. Je absurdní, že to někdo může posuzovat z absolutně prolhaných médií. To vás nezarazí ani to fašistické protiruské řvaní? Horší to nebylo ani za Hitlera proti “špinavým židům”.

  A profláklý web “manipulatori.cz” prolhance Cempera, agenta kdovíčeho.. Či prezident Ukrajiny Porošenko, který se v proslovu ke školákům na zahájení školního roku raduje, že “ruské” děti (ve skutečnosti ukrajinské, mluvící rusky jako 90% jiných ukrajinských, ale narodili se na Donbase) místo chození do školy chcípou zimou ve sklepech a krytech, protože Ukroši je bombardují – tím se “Prezident Ukrajiny” veřejně chlubil. Politici a mediální hvězdy 8+ let mluví o “ruských švábech k vyhubení”, dobrý vtip jsou hamburgery z mletých ruských dětí (povedená divadelní scénka), dorty ve tvaru “ruských nemluvňat”… Naprosto veřejně v televizi, rozhlase, tisku.

  ===Kdyby nebylo Rusů v 1945, hodně by se z nás nenarodilo. Že je něco ruské, neznamená, že je to debilní. Zdá se někomu např. ruská Mendělejova tabulka prvků debilní? Nebo ruská Ciolkovského rovnice? Nebo Čajkovského muzika? Nebo jaderné reaktory v českých jaderkách a jejich palivo? Nebo samotná ruština?”===

  1. Civilních obětí je přes 13 tisíc = oprava – má tam správně být: „RUSKÝCH CIVILNÍCH OBĚTÍ JE ZA VÍCE JAK OSM LET PŘES 13 TISÍC“
   + můj originál, kdyby to někoho zajímalo, rád se připomenu i ohledně prolhané wikipedii:
   aeronet.news/jen-par-dni-po-21-srpnu-se-na-ceske-wikipedii-rozhorela-valka-o-prepisovani-historie-ve-snaze-udelat-z-ukrajince-leonida-brezneva-rodileho-rusa-nejprve-mel-narodnost-ukrajinskou-i-ruskou/#comment-603519

 3. Antivakcinační liga za dob španělské chřipky způsobené vakcínami:
  i.postimg.cc/k5qv6RkV/antivacinkotas.jpg

  A včera zemřel -hrdina- očkovací kampaně na Slovensku, Krčméry! Byl propagátor spásných ko*kovid vakcín a prvním člověkem na Slovensku, jehož proti tomuto onemocnění „očkovali.“ 😀
  = Ten byl tak blbej, že na ty vyhlazovací injekce a protiprachové náhubky upřímně věřil, narozdíl od většiny ostatních angažovaných kovidfašistů. Jistě, o mrtvých jen dobře, ale tehle pitomec mnoho lidí přivedl do hrobu!!

  1. A TAKY NA TO DOPLATIL ! U nás umírali 2 lidé za 6-7 měsíců – norma. Po vax za 3 týdni 7 z 9 vaxnutých. 2 důchodkyně 5 v produktivním věku. Z nevaxnutých nezemřel nikto ani osoba co prinesla CoViD originál z Fort Dietrick z Marylendu v USA po dovolené z Itálie. Oni vax odmítli protože ho prodělali pomocí Badyánu – šikimáty, Třapatky – echinaceíny, květu Bezu černého – flavonoidy, kvercetin, sambucin a sardinek (z jejich odpadu se vyrábí imunostimulátor bílkovinového původu.).

 4. KARMA! A hned TŘI PERLIČKY:

  1) Provax rozhlasový moderátor ve Velké Británii, který neustále brojí proti odpůrcům, minulý týden oznámil, že byl hospitalizován kvůli „plícím plným krevních sraženin“ = což je běžná nežádoucí reakce na očkování mRNA 😀
  infowars.com/posts/pro-vax-uk-radio-host-who-couldnt-wait-to-get-3rd-jab-hospitalized-with-lungs-full-of-blood-clots/
  = podle tweetů Jamese Whalea, moderátora stejnojmenného rozhlasového pořadu, mu byla podána krevní transfuze, která však „nepomohla“.
  pic.twitter.com/7WhrLkJVvW
  pic.twitter.com/3ncYcWzhNQ

  2) A mezitím, FDA přichází s informací o „vakcínách“ ko*kovid a tvorbě sraženin – s dvouletým zpožděním 😀
  12ft.io/proxy?q=https%3A%2F%2Fwww.theepochtimes.com%2Fmkt_app%2Fhealth%2Fpfizers-covid-19-vaccine-linked-to-blood-clotting-fda_4930377.html

  3) PharmaKarma? Špičková australská lékařka, která agresivně propagovala „vakcíny“, prolomila mlčení a přiznala, že ona i její partner byli zraněni očkováním 😀
  thegatewaypundit.com/2022/12/former-australian-medical-association-president-breaks-silence-says-doctors-censored-reveals-wife-serious-covid-shot-injuries/
  = to je to, co se snaží maskovat za vylhaný „dlouhý ko*kovid“ kdy ve skutečnosti nic takového neexistuje!

  1. Informací tohoto typu v posledních týdnech bohužel hodně. Třeba Angus Dalgleish, odborník na imunologii a profesor onkologie na lékařské fakultě nemocnice svatého Jiří v Londýně píše na Infowars, že v návaznosti na jeho nedávné sdělení o skutečném znepokojení nad recidivou rakoviny u mnoha jeho pacientů s melanomem, kteří jsou dlouhodobě stabilní, nejméně pět let a v jednom případě 18 let, se na něj obrátili další onkologové, že pozorují stejný jev. Dále píše: “Když vidím recidivu těchto rakovin po tak dlouhé době, přirozeně mě napadá, zda existuje nějaká společná příčina? Již dříve jsem si všiml, že recidiva stabilního nádorového onemocnění je často spojena se silným dlouhodobým stresem, jako je bankrot, rozvod apod. Zjistil jsem však, že žádný z mých pacientů během této doby žádný takový extra stres neměl, ale všichni měli posilovací vakcíny a skutečně, pár z nich poznamenalo, že na posilovací vakcínu měli velmi špatnou reakci, kterou na první dvě injekce neměli. Poté jsem si všiml, že u některých z těchto pacientů nedocházelo k normálnímu průběhu recidivy, ale spíše k explozivní recidivě, kdy se metastázy objevovaly současně na několika místech. Samozřejmě jsem začal uvažovat o tom, zda posilovací vakcíny nemohly být příčinou těchto relapsů a nešlo jen o náhodu, jak byli moji kolegové ochotni naznačit.”

   Dalgleish byl původně zastánce vakcinace, ale svůj názor na ni změnil na základě zjištěných výsledků o 180 stupňů. Pokoušel se taky dostat svá zjištění do mainstreamu (DailyMail), ale byl vždy odmítnut.

   Mimochodem, na rakovinu se léčil před pár lety i v příspěvku výše zmiňovaný Whale, aktuálně má být dle médií v terminálním stadiu.

   https://www.infowars.com/posts/i-have-tried-sounding-the-alarm-about-the-vaccines-causing-cancer-relapse-but-the-mainstream-media-dont-want-to-know/

  2. Kto se alespoň trochu vyzná ve fyziologii člověka je mu jasné, že vaxnutí se nemohou dožít 15 let života počínaje od vaxnutí. 15 let je maximum bez výjimek. Nutno připomenout, že byli podávány 3 odlišné kokteily rozlišitelné v kódu lahviček. Jenom 1/3 doopravdy zabíjí. Ti nemají šanci dožít se 15 -ti let po vaxnutí ať ji dostali kdekoliv ve světě !!!!!!!!

 5. v věříte Infowars? vždyt je to ten nejulahanější web v USA, jehož majitel Alex Jones je usvědčení z těch nejhořších lží které v USA šířil,,za tyto lžívé zprávy prohrál všechny soudy,musel se omluvit a zaplatit odškodnění ve výši jedné miliardy dolarů,, a takovým webům v věříte,usměvné.

  1. No tak jo, no… No, ty ses taky teda zase vyžvejk, ty jelito.
   Proč sem teda ale lezeš? Nutí tě někdo? A navíc, patláš jak to prase!
   A zkus dodat něco VĚCNÉHO i k tomuhle tématu, než jen „slamu v kravíně“, hlavně něco ze svojí hlavy a přestaň kopírovat!!

   A na zbytek komentářů od tebe tady už reagovat nebudu, jsou to děsné slátaniny. Jen k VAERS..: Za třicet let+ nebylo nahlášených tolik „podezření na úmrtí a dokryplení z vakcín“ – když chceš tady furt slovíčkařit a poučovat. Dal jsem si tu práci a ty grafomotorické slátaniny jsem přeluštil..
   Ještě jednou:
   „Nač by ses matlo-patlo zlobil s nějakejma blbejma mezerama, čárkami a znaky v textu? Viď, ty prase prasitelský? Nota béne, když i tak plácáš jen planý pitomostě.“

   Když pořád nechápeš vůbec nic, tak holt di hledat jinam, ty grafomotorické jelito.

 6. „Všimněte si, že když se podíváte na web WEF, tak tam nikde nenajdete podporu Ukrajině. Vůbec nikde.
  Světové ekonomické fórum zůstalo úplně nedotčeno tou ukrajinskou hysterií, kdy každá z významných organizací si dává na web symboly podpory Ukrajině, ale Světové ekonomické fórum nic.
  Web WEFu nekřičí nic o válce na Ukrajině, ani na podporu Ukrajinu, prostě ticho po pěšině..“
  https://www.weforum.org/

 7. Ruská média si před vánoci nemohla nechat ujít výbušné video, které natočil šéf a zakladatel americké žoldácké organizace Mozart Group, která vznikla jako americká odezva na ruskou žoldáckou organizaci Wagner Group a v současné době cvičí ukrajinskou armádu.
  rumble.com/v22nrjw-zakladatel-americk-oldck-firmy-prohlsil-o-ukrajin-e-je-zena-zkurnmi-lidmi.html

  Ukrajina je podle jeho názoru země, která je zkorumpovaná, je úplně v hajzlu a řídí ji skupina zku*vených lidí. Ukrajinští vojáci se dopouští zvěrstev na ruských zajatcích v rozporu s Haagskou konvencí o válečných zajatcích, všechna ta zvěrstva si natáčí, aby ukrajinská média měla co vysílat. Informace od šéfa Mozart Group nelze zpochybnit jako ruskou propagandu, protože to jsou slova šéfa americké firmy, která cvičí ukrajinské vojáky. Dochází tím totiž k potvrzení toho, co už dlouho tvrdí ruská média o zvěrstvech Ukrajinců páchaných na ruských zajatcích.

  Podle Milburna jeho americká organizace pomáhá Ukrajině nikoliv z lásky k Ukrajině, ale kvůli globálním normám, tedy z hlediska obecně vnímané pomoci zemi, která byla napadena, což ale nijak tu napadenou zemi nedělá o nic lepší. Korupce je v zemi obrovská a slova, jakými se Milburn vyjadřuje o vedení Ukrajiny, to opravdu nepotřebuje komentář. V rámci vojenských operací tak dochází k tomu, že i američtí žoldáci jsou svědky toho, co se děje na Ukrajině a mění to jejich pohled na Ukrajinu. Je to forma deziluze z Ukrajiny.. 🙂

 8. 9.1.2023 – Ruská odplata za Makiivku. A vzaly to z gruntu, kluci Ruský:
  m.youtube.com/watch?v=iKSvDOZg8WM

  =Cílová oblast : Kramatorsk=

  Zabito přes 600 okrajinců..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů