Katastrofická nákaza 2025: další simulace pandemie & co se chystá tentokrát?

Ve zkratce...

Připoutejte se - Vědma promluvila! V tomto krátkém videu se vám odhalí naše pandemická budoucnost - rok 2025 je rokem, který je třeba sledovat. Bill Gates právě 23. října 2022 provedl další simulaci pandemie, příznačně nazvané "Katastrofická nákaza". Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 13. prosince 2022

Související (doporučuji):

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

22 komentářů

 1. se mi líbí jak se Gates směje, je jasné že si dělá srandičky, ví že mu tak stoupne popularita , a ví že ovečky se tak chytí a budou horlivě diskutovat a využívat jeho PC a operační systém windows,, Bill Gates je můj oblíbený filantrop a humanista,jeho nadace zachránili miliony lidí.né nadarmo je tak oblíbený ve světě, je soucitný a humorný,jeho vtip a nadání děla si z jeho odpůrců srandu je uchvatný, díky němu máme pokročilé operační systémy ,dal světu obrovské možnosti komunikace , Manželé Bill a Melinda Gatesovi založili nadaci, která je nazvána jejich jmény (Bill and Melinda Gates Foundation). Tato nadace je považována za největší soukromou charitativní nadaci na světě. Rozděluje peníze na univerzitní stipendia pro zástupce menšin, prevenci AIDS, boj s nemocemi, které ohrožují hlavně země třetího světa, a další účely. V současné době financuje tato nadace 90 % celého projektu eradikace dětské obrny, neboť Světová zdravotnická organizace již přesunula financování na další nemoci. V červnu 1999 darovali Gates a jeho manželka této nadaci 5 miliard dolarů, což je historicky absolutně největší jednorázový dar od žijící osoby. Gates daroval přes 100 milionů dolarů na pomoc dětem postiženým AIDS. 26. ledna 2005 oznámila nadace, že darovala dalších 750 milionů dolarů mezinárodnímu Fondu pro vakcíny, který bojuje s nemocemi jako např. černý kašel, spalničky, dětská obrna a žlutá zimnice. Gates je prostě borec,moc mu fandím.

  1. Ja se taky smeju tomu kolik kape, je porad nemocnych a porad furt neco maj a chodi po doktorech, vsichni ti ockovani a to je na tom uplne nejlepsejsi :DD
   A on se smeje te nekonecne lidske hlouposti a tomu jak se daji jednoduse vydesit stado a pak v nakupnich centrech stali prvni na udelejme tecku a pak jedna tecka za druhou vzdyt to je smesne jak cyp jak tupe ofce poslouchaji co se jim rekne hahahahaaa

  2. Bil je zločinec a vrah. Väčší než bol Hitler. On nelieči, ale zabíja a ani sa tým netají. Jeho slogan je, že treba znížiť populáciu na zemi a najlepšie na to sú vakcíny.

 2. právě vyšla nnová metaanalýza, 81 349 pl.očko obdržela CovidVaccine během těhotenství ve srovnání s 255 346 neočkovanými. Očkování… Chrání před infekcí a Snižuje pravděpodobnost narození mrtvého dítěte o 27% ,to je fantastická ochrana očkování.,očkování tak zachránilo nepředstavitelné množství život§ včetně dětí,,

  PS: pro hlupáčky- i tato studie je financovaná, ono to jinak ani nejde, protože odborná studie je nákladný proces.
  PPS: VŠECHNY,VŠECHNY ,VŠECHNY studie jsou financovány. už si to konečne vy jelita zapamatujte:)
  studie https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2796976

  1. *hatlamatlala šlak* Co jsem ti už tady psal o těch nicneříkajících studiích, ty blekotavé vemeno!

 3. No, pokud je naočkováno 75% obyvatel planety, a pokud mají pravdu lékaři, kteří odhalovali nebezpečí vakcín a jejich dlouhodobé zhoubné účinky, pak to nebude nová pandemie! Bude vyvoláno zdání nové pandemie k zakrytí účinků těch zázračných vakcín.

  Vždyť někteří lékaři hlásili, že většina očkovaných zemře do 5 let.

  1. Kolem let 2025 se to bude vice lamat viz.: masy lidi a prionove onemocneni teda tech co se toho dozijou a mimochodem uz ctvrty novinar na kataru nahle zkapal :DDD hahahhaaa

 4. Pán Formánek sa stále po kúskoch zlepšuje v dabovaní, je tam progres, už tam nie je nič rušivé = dostatočne kvalitný dabing tohto formátu. Ďakujem(e).

 5. To vemeno ROMAN neřešte, je to grafomotorik a blázen, jen hodí dětinské ego a plácá nesmyly.
  JÁ sem přidám takové moje SHRNUTÍ VŠEHO, klidně volně šiřte..trochu delší, dalo mi to práci, takže….:

  Na úvod: Vše, co děje od ko*kovid je STÁLE rozjezd.. Nejsme ani uprostřed toho všeho. Pokud se nespojíme a nevyhážeme JE z oken – bude naprosto jedno, kdo kde je teď, můžeme pak padnout všichni, bez rozdílu..

  Ekonomika bude nadále ničena. Malé podniky a osoby samostatně výdělečně činné budou zničeny.
  Neexistují žádné jiné traktory nebo zemědělské stroje poháněné bateriemi než hobby traktory velikosti golfového vozíku, které nic nevyrábějí.
  Nedostatek potravin a inflace cen se v příštích několika letech ještě mnohem, mnohem zhorší, tak, jak jsem na jaře a v průběhu roku informoval a upozorňoval..
  A brzy NEBUDOU VEJCE (viz zahraničí – někde už to začíná na příděly a vejce nejsou)..

  Pokračujeme – bod po bodu, aby to do sebe trochu zapadalo, dal jsem si s tím práci, zkusím..:
  1) Vyvíjení „konfliktu“:
  Zdůrazním, že nejsem naivní, které si myslí, že nás Rusko snad zachrání, nebo že je Rusko spása.
  Změna přijde brzy. Pravda ale je, že Rusko na ukrajinské frontě vítězí, zatímco Ukrajina inkasuje drtivou porážku.
  Presstituti a všichni žvanilové z TV apod. mají plné ruce práce, aby tuto pravdu zakryli propagandou a nesmysly o tom, jak Ukrajinská armáda vítězí a zveličováním drobných neúspěchů Ruska.
  Nedávno se k Rusku přidal mocný spojenec. Zima.
  Ruské vítězství výrazně pomůže k pádu EU, Washingtonu a jeho loutek, tedy i naší a slovenské vlády a dalších vlád svých satelitů. = A TO JE CÍL.
  „Všechna politika je divadlo, všechny státy jsou divadlem, neexistuje žádná politická strana, žádná politika nás z toho nedostane.“

  POLITICI NÁŠ PRODALI UŽ DÁVNO

  2) Ptačí chřipka?
  Především je zajímavé, že v okolních zemích žádná opatření přijata nebyla, takže když pták z ČR přeletí z českého Chebu do německého Waldassenu, tak se virus do Německa nerozšíří, protože je uvědomělý a německé slepice nenapadá.. To je celá ta komedie s virem H5N1 v Česku.
  A ti sráči to myslí vážně, protože jim vadí nejen lidé, kteří si sami vyrábí a chovají kuřecí maso a produkují si vejce ze slepic. Vadí jim už i to, že máte doma nezávislost topení a ohříváte se spalováním dřeva z vlastního lesa apod. (viz bod.3).
  Všechno, co se nyní děje je úmyslně tak řízené. Je někdo, kdo věří, že jsou kachny, krůty ve velkém vybíjeny kvůli nějaké ptačí chřipce?!
  Když jsem před dvěma roky napsal, že zakážou auta, tak odpovědi byly – jak by to mohli asi udělat? Má snad ještě někdo pochybnosti, že se to nedá?

  3) TOPENÍ dřevem/štěpkou
  A Evropská Unie v podobě serveru Euractiv totiž přinesla v úterý článek, že skupina evropských vědců pracujících pro Brusel zjistila, že spalování dřeva a dřevní štěpky produkuje ve skutečnosti více emisí CO2 než fosilní paliva, a tudíž by mělo dojít ke změně evropské směrnice RED II (Renewable Energy Directive II), která zavádí pravidlo, že každé nové zdroje energie v EU, které mají mít požehnání Bruselu jako ekologické a nezatížené emisními daněmi, musí splňovat podmínku hranice minimálně 70% nižších emisí CO2, než jaké emise mají fosilní paliva..
  Až dosud byla biomasa, tedy palivo rostlinného původu, považováno za ekologické, ale to už podle všeho neplatí.

  Když máte možnost sami si vyrobit kuřecí maso a nakrmit rodinu, tak jste svobodní. Pokud si sami vyrobíte vejce chovem slepic, jste svobodní. Pokud si sami vypěstujete brambory na vlastním pozemku (než vám ho vláda sebere jako v Holandsku farmářům), tak jste svobodní. A pokud si můžete sami zatopit dřevem, jste svobodní.
  A když vám uvalí CO2 daň na dřevo, na slepice, na vejce, na brambory dražší než banány, a to všechno ve jménu mantry snižování CO2, tak svoboda mizí a zaniká 🙁
  Už ani dřevem si brzy lidé nezatopí, aby neplatili vysoké emisní povolenky? Za dobu 2 let teroru si celosvětově ověřili, že lidi je možné připravit o svobodu pohybu.

  4) Deindustrializace Evropy
  Společnost BASF (největší výroba hnojiv) oznámila, že uzavírá své provozy po celé Evropě, a to “co nejrychleji a také natrvalo”
  Neúroda/zhoršující se nedostatek potravin – celosvětová produkce hnojiv je odhadem už nyní o 40-50 % nižší..
  A dojde k prudkému poklesu HDP, počtu obyvatel, vývozu, průmyslové výroby a dalších ukazatelů..
  Inflace a „záchranné programy“: navzdory deflačním dopadům depopulace a umělé destrukce poptávky se inflace v roce 2023 podstatně zhorší a některé potraviny v příštím roce opět zdraží.
  Sledujte, jak si vlády budou hledat nové záminky, aby do selhávajícího systému napumpovaly peníze.

  A to se dostáváme k dalčímu bodu..:
  5) Bankovní omezení výběrů hotovosti
  A k tomu již dochází v různých částech světa, např. v Nigérii, kde jsou klienti bank omezeni na výběr pouhých 45 dolarů denně ze svých vlastních peněz.
  „Digitální“ peníze – po Turecké vládě už i Britská vláda usilovně prosazuje zavedení CBDC “digitální libry”, která by samozřejmě sledovala každou transakci soukromých osob a zároveň by vládě umožnila omezit nákupy nebo na příkaz zmrazit peněženky. Předpokládám, že tlak na digitální měny bude agresivnější.

  9) Celosvětové KLIMATICKÉ výluky a nedostatek paliv
  Globální kontroloři jsou na pokraji vyhlášení “klimatických výluk” v roce 2023 (a v dalších letech) jako nejnovější záminky k devastaci ekonomické produktivity a zemědělství. Sledujte další vládní demontáže po Evropě infrastruktury pro fosilní paliva, nedostatek dodávek paliv a nucené omezení automobilové dopravy v evropských městech a státech.
  Například Světové ekonomické fórum právě otevřeně vyzvalo k ukončení vlastnictví soukromých vozidel na celé planetě.
  Snaha o úplné zavedení klimatických výluk bude trvat deset let nebo déle, ale začne v roce 2023 pilotními programy, které mají otestovat, jak se jim lidi podřídí.

  K ZAMYŠLENÍ:
  Takže, teď se nadcházíme v dalším kroku likvidace potravinové a energetické svobody. A co potom? Nový systém společnosti, kde bez dozoru, směrnice a sledování nepůjde udělat ani krok?
  Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném (digitálním) příjmu jako otrok odkázaný na milost pána?
  Teror omezování s cílem resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí?

  + nepovinný DODATEK navíc:
  A) Volby jsou už určeny k tomu, aby tyranští vládci byli na svých místech (viz prezidentská „fraška“)
  B) Masmédia a sociální sítě zakazují, cenzurují a odstraňují vše, co odporuje vládnímu narativu
  C) Jakmile očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..
  F) Poté, co miliony lidí očkovaných proti ko*kovid začaly dostávat sraženiny, tak „odborníci “ řekli, že samotný ko*kovid způsobuje krevní sraženiny
  G) Poté, co „plni očkovaní“ stále chytá ko*kovid, tvrdili, že příčinou jsou nové varianty a že všichni nyní potřebují „posilovací“ dávky očkování

   1. Ano proto tam ma napsano a stale to pripomina protoze to tak je toto:
    „Všechna politika je divadlo, všechny státy jsou divadlem, neexistuje žádná politická strana, žádná politika nás z toho nedostane.“

    Tzn. Cely svet je divadlo a vsechna politika je divadlo. 100% zhodnoceni reality za posledni tri roky. Smekam pred takovym prispevkem s doplnujicim a novym infem. Kotas je jeden z mala co pise tak jak to je a dodava dalsi info a zjisteni dost si vsimam jeho prispevku i po dalsich webech uz dlouho a fakt jeden z mala tech lepsich co pise do diskusi kvalitne

  1. Velmi pekne zhrnute. Ano, je to tak, ale som optimista. Pred rokom ci dvomi som bola zufala, mala som pocit, ze nas caka uz len zivot v orwellovom svete. Ale posledny rok ma zacina presviedcat, ze sa ludia zobudzaju. Ide to pomaly, ale predsa. Myslim si, ze to samozvane tzv.“elity“ vidia a preto pritvrdili. Zo zufalstva. Rozsypa sa im to pod rukami.
   To, co je v tomto videu, ma nijako nerozhodilo. To tu uz predsa bolo, mali simulaciu s opicimi kiahnami a ako to dopadlo? Ludia sa im na to vykaslali. Uz ich nebudu pocuvat, zvlast, ak sa teraz prevalia vsetky tie klamstva a podvody, ktorymi nas tie 2-3 roky krmili, uz to lezie na povrch. A ked zacnu vo velkom zomierat ockovani. V mojom sirokom okoli nepoznam ani jedineho cloveka, ktory by mal v sebe stvrtu davku.
   Naviac si myslim, ze cez ko*kovid ludia prisli „len“ o slobodu pohybu. Vdaka vystrasenosti im to prislo nepodstatne, hovorili si, ze bez fitka ci restauracie preziju. Lenze to, co sa chysta, je o niecom inom. Neverim, ze ludia poslusne sklonia hlavy, ked nebudu mat co dat svojim detom jest. To je ina situacia a dufam, ze im to konecne otvori oci. Takze nech si wef a spol. nacvicuju co chcu, slobodny zivot si cestu najde a pravda vzdy zvitazi.

   1. Včera jsem na internetu zahlídl zprávu, že jižní morava hlásí, že o čtvrtou dávku přestává být zájem…..
    Mám příbuzného, který si tu čtvrtou dávku nechal dát…..
    *****
    ti co přežili nařízená omezení s testy nebo bezcovidteček, nezemřeli z přirozených příčin nebo na nějaké nehody – třeba srážka s autem,… a ti co zdárně odolávají umřít na následky vpíchnutých vakcín je potřeba zlikvidovat způsobem tím, že jim seberou jídlo a tečplo, takže zemřou hlady a na následky prochlazení a zimou.
    *****
    Lze předpokládat, že „zabedněnců“ bude ještě dost a budou si pořizovat tzv. ekologické způsoby topení, které sice sice vytopí obytnou místnost na 15-21 stupňů Celsia, ale proč by nemrzli, vždyť pekarová říkala, že je potřeba ukázat putinovi, že to zvládneme i bez ruských energetických zdrojů….
    Jsou baráky, které pokud nevytopíte v zimě na 25 stupňů celsia, tak se začne v místnostech objevovat na zdi plíseň a v podstatě začne barák být neobyvatelný, a pochybuju, že pokud je to v nájmu nebo by to bylo tak jak plánuje SCHWAB Z WEF, že vaše bydlení bude vlastnit někdo jiný a vy mu nahlásíte jako majiteli, že je v na zdech plíseň, že on to bude řešit, řekne vám, ať si to vyřešíte sami.
    *****
    S jídlem by to mohlo být zajímavější, tam by se těch lidí mohlo probudit dost – jak se říká, hlad je nejlepší kuchař!
    *****
    Ale skalní prosystémový a proočkovací jedinci tu frontu si znova vystojí a nařízení budou dodržovat! Být THE BEST OF je velmi potřebné!

   2. Očkovacie pasy sa tlačia. A bez neho ťa nepustia do práce ani do obchodu. Nasilu ľudí prinútia sa dať zaočkovať tou smrtonosnou, akože vakcínou. Muselo by byť viacej ľudí proti tomu, ale je viac než polovina ľudí na planéte napadnutých vírusom od ktorého sa osprostieva.

  2. Na tento portál chodím dost nepravidelně, ale když už tak to opravdu stojí za to. Váš komentář k situaci je víc než výstižný. Na to, jak se situace na celé planetě bude vyvíjet mám stejný názor. Bohužel pravda je taková, že zatím naprostá většina obyčejných lidí si neuvědomuje vážnost situace. A až si to uvědomí, budou z nich otroci. Protože přesně tohle pár pomatenců bažících po moci a bohatství zamýšlí. A připravují se na to dlouhé roky. Mají moc, peníze a vlastní média. A tak mohou ovládat vše a všechny. Strach, vymývání mozků a demagogie – to je to jak nás zahánějí do kouta. A když nepomohou války, stačí přeci obyčejná biologická zbraň. V kombinaci s mediální masáží je to mnohem účinnější. Je to smutné, kam jsme se nechali zahnat. Mnohem smutnější je, že neděláme nic, abychom se z toho dostali. Když začnu mluvit o tom, co se děje, tak si všichni myslí, že jsem se zbláznil. Poslední zbytky svobody jsme už dávno ztratili. A nakonec nám nezbyde než si ji znovu vybojovat.

 6. FDA schválila potencionálně nebezpečný lék na oddálení diabetu pro děti od 8 let:
  childrenshealthdefense.org/defender/fda-drug-tzield-type-1-diabetes-children-adults-cola/

  „Velkoobchodní cena léku je 193 900 USD za 14denní dodávku a je spojena s rizikem neznámých vedlejších účinků.
  Tzield může způsobit syndrom uvolnění cytokinů (CRS), akutní systémový zánětlivý syndrom, který zahrnuje horečku a dysfunkci více orgánů.
  Lymfopenie, snížená hladina bílých krvinek, se vyskytla u 78 % pacientů léčených přípravkem Tzield.
  Velkoobchodní cena léku je 193 900 $ za 14denní dodávku a je spojena s rizikem neznámých vedlejších účinků.“

  Kniha pro děti?
  i.postimg.cc/XqKcX9Gr/01.jpg
  i.postimg.cc/2yYnp3cr/02.jpg
  i.postimg.cc/BQgB0cfy/03.jpg
  i.postimg.cc/RZZQV6M0/04.jpg
  i.postimg.cc/Bvdxgm28/05.jpg
  i.postimg.cc/26hnXnx0/06.jpg
  i.postimg.cc/cJKRwpty/07.jpg

  ..Nejdříve vás vysterilizujou a potom vám přes váš sociální kredit buď povolí nebo nepovolí vlastnit „potomka“, zřejmě i geneticky upraveného dle vašich představ a dle toho jakou práci jednou bude pro systém vykonávat….“

 7. Očkovaná a posílená „foodbloggerka“ oslavovala smrt neočkovaných, zemřela na „náhlou srdeční zástavu“
  (všechny odkazy uvádím (z důvodu urychlení komentáře) vždy už takto. Stačí zkopírovat a otevřít v prohlížeči..)

  i.postimg.cc/5tFcXLTm/01.jpg
  i.postimg.cc/bY97SzC4/02.jpg
  i.postimg.cc/4dCDVnTR/03.jpg
  i.postimg.cc/J0xvfqHR/04.jpg
  i.postimg.cc/sDnbKTRc/05.jpg
  i.postimg.cc/YChZPQrw/06.jpg
  i.postimg.cc/c41VQVPC/07.jpg
  i.postimg.cc/tJp8vfTr/08.jpg
  i.postimg.cc/TwrZ9GRL/09.jpg
  i.postimg.cc/JzvvCt0H/10.jpg

  A máme zde dalšího z řady těch, kdo štvali proti neočkovaným (sobodným a geeticky neupraveným jedincům) a těm, kdo odmítají nosit roušky (znak otroka). Ona sama jim přála smrt a myslela si, že se svými dvěma genovými včelkami a posilovačem je zřejmě nesmrtelná. Do té doby naprosto zdravá žena zemřela jako v poslední době mnoho dalších – náhle a nečekaně..
  A 23. října, tři dny před smrtí Julie Powellové, oznámila ve svém posledním tweetu, že se probudila s černým jazykem.

  „Vlivná foodblogerka Julie Powellová, která oslavovala smrt „antivaxerů“, náhle zemřela na zástavu srdce. 49letá blogerka zemřela ve středu 26. října 2022 ve svém domě v Olivebridge v severní části státu New York.“

  Julie také v polovině září na Twitteru odhalila, že byla „nakažena Covidem“.
  = COŽ NECHÁPU JAK, KDYŽ BLA „OČKOVANÁ“ 😀 xD

  Navzdory tomu, že se právě zotavila z Covidu, Powellová se nemohla dočkat, až dostane druhý „posilovač“.
  = 😀 xD

  No, pak očkovaná a posílená blogerka oznámila na svých sociálních médiích, že byla nemocná s příznaky poté, co její manžel Eric podruhé během měsíce onemocněl. Ještě 9. října si stěžovala, že je nemocná, a že bude dál nosit roušku. Pak 23. října zveřejnila tweet před svou smrtí, kde zmínila něco zvláštního. Stěžovala si na jazyk, který změnil barvu a strukturu povrchu:
  „Takže jsem se probudila s něčím, co je doslova černým chlupatým jazykem. Zdá se, že lidé, včetně mého lékaře, si myslí, že to není žádný velký problém a brzy to zmizí.“

  1. I to big pharma potvrdila že očko „mořidlem proti nákaze nechrání a ani lidi v jejich okolí ale mají „lehký průběh. °!° °!°

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů