Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán na nový světový řád

Ve zkratce...

V tomto videu uvidíme kolekci klipů ukazující často brutální přístup policie ve vymáhání nařízení kvůli dnešní pandemii. V druhé části si ukážeme dokument z roku 2010, který až zvláštně do detailu předvídá dnešní situaci s koronavirem, a také odhaluje jiné plány a vize těch, co jsou u moci, k vytvoření globální kontroly.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii

Policista: Vláda vydala nařízení. Vaše práva jsou přerušená.

Lansing, Michigan 15. dubna

Reportér: Spousta lidí říká, že se jim to nelíbí. Jsou tady a stojí na schodech vládní budovy a vedou před ní tradičnější protest.

Indie

Reportér: Zdejší policie se uchýlila k fyzickým trestům těch, kteří poruší nařízení.

Berlín, Německo

Policie: Jelikož jste neposlechli naše nařízení, jít domů, musíme si vzít vaši identitu a vznést obžalobu. Poslouchejte instrukce policie.

Ashley: Ahoj, YouTube rodino. Tady je Wistina Ashley. Dnes bych vám ráda ukázala kolekci videí, které ukazují stránku dnešní situace, kterou vám mainstreamová média nikdy neukážou. Někteří jste si už možná všimli, že Fauci potichu ve vědecké studii přiznal, že úmrtnost, kterou původně odůvodňovali dnešní opatření, je ve skutečnosti srovnatelná se sezónní chřipkou. Možná jste viděli, že čínská studie, která původně odůvodnila vážná opatření, která zbytek světa zavedl, byla stažena a zveřejnila se nová studie, která uvádí úplně jinou míru nakažlivosti. A je to zlomek původní uvedené nakažlivosti viru. Možná jste si všimli, že předvídané miliony úmrtí se snížilo na 80 tisíc a teď dokonce pod 60 tisíc, což je znovu srovnatelné se statistikou sezónní chřipky. Pokud tyto věci sledujete, možná si říkáte: Co se děje?

Co kdybych vám řekla, že před 10 lety byl zveřejněn dokument, který naprosto předpověděl celý tento scénář, ve kterém se nacházíme? Co kdybych vám řekla, že ten stejný dokument nejen předpověděl epidemii, ale její devastující dopad na ekonomiku. Chtěli byste znát uvedený cíl toho dokumentu? A také uvedenou vizi lidí, kteří za tím dokumentem stojí? Jsem přesvědčená, že celý svět si to zaslouží vědět, a také vědět, kdo profituje z jeho implementace, protože my lidi to nejsme.

Za chvíli se k tomu dokumentu dostaneme, ale nejprve se podívejme na to, jak se tento scénář projevuje po celém světě.

Northamptonshire, Anglie

Policista: Jsou to tři týdny a vidíme, že valná většina lidí v Northamptonshire dodržují nařízení. Bohužel se ale objevuje malá skupina lidí, kteří opakovaně porušují zákon. Pro některé lidi to znamená pokuty. Pro některé lidi to znamená soud. Pro jiné to znamená, dostat záznam do trestního rejstříku.

V tuto chvíli nebudeme stavět překážky. V tuto fázi nebudeme chodit do supermarketů a kontrolovat lidem věci ve vozících a košících, jestli to jsou nezbytné věci. Ale znovu, nenechte se oklamat, pokud lidé nebudou dodržovat varování, začneme to dělat.

Ashley: V Británii teď také používají drony, aby se ujistili, že lidé nejezdí autem do oblastí, kde by rádi šli na procházku. To je považováno za nepodstatné.

Reportér: Nejdůležitější je, aby lidé omezili důvody vycházení ven. Ideálně pouze do obchodu. To hlavní je, aby lidé zůstali doma. Pokud si chcete zacvičit, zůstaňte, pokud možno, blízko domu.

Ashley: Mezitím Němci v Berlíně… možná kvůli nočním můrám, které mají jejich prarodiče stále v paměti… protestují proti těmto očividným porušením jejich ústavních práv. Dokonce i senioři čelí zatčení. Mimochodem, jejich média o tomto vůbec nemluví. Ukazují jim jen stejné zprávy o strachu z viru, které dostáváme tady v USA. Tohle mi poslal odběratel.

Policie: Prosím, uklidněte se. Chceme jen vaši totožnost.

Občan: Složil jste na začátku služby přísahu pod ústavou? Složil?! A teď po ní šlapete?! To je přesně, co děláte!

Policie: Můžete ustoupit? Ustupte, prosím. Prosím, odstupte.

Policie: Upozornění. Tohle je velmi důležité upozornění od policie v ulici Weilinger. Nařízení o omezení pohybu stanovuje, že se nesmí scházet více jak 2 lidé dohromady. Je to trestný čin. Pokud neuposlechnete naše nařízení, jít domů, budeme nuceni si vzít vaši totožnost a vznést obžalobu. Poslouchejte instrukce policie. Je 15:57. Konec hlášení.

Reportér: Mám jednu otázku. Proč jste dnes tady?

Občan: Protože porušují naše základní demokratická práva. A protože se nemůžeme shromažďovat se správným společenským rozestupem. Jen pár lidí se odváží vyjádřit názor v takovéto situaci. Říkám vám, maska není náhubek.

Policista: Jste na tomto místě a riskujete šíření viru. Proto omezujeme…

Občan: Jsem mikrobioložka. Vážně si myslíte, že vás ta maska ochrání?

Policista: Nevím, jestli mě ochrání.

Občan: Vážně si myslíte, že dýchat v té masce je dobré pro vaše zdraví? Jsem mikrobioložka. V práci se zabývám parazity a buněčnou biologií. Nechápu, proč máme všechna tato nařízení kvůli něčemu, co se ani nemůže dít tak, jak říká média.

Shluk lidí: Děti ani nemůžou do školy. Přestaňte! Nemůžete nám říkat, co dělat. Tohle je náš obchod!

Občan: Jsme ztraceni. Pokud potlačíte základní práva, skončíme úplně na dně. Jsme uprostřed sporu Ameriky a Ruska.

Policie: Přestaňte ji držet, nebo půjdete taky! Přestaňte za ni tahat… ona jde s námi.

Dav: Nechte ji být! Nechte tu ženu být! Nechte ji být!

Ashley: Na příkaz Světové zdravotnické organizace dostala Afrika varování, aby nyní podnikla opatření k zabránění šíření viru. Začali zavádět zákaz vycházení striktněji pomocí slzného plynu. Keňa zavádí zákaz vycházení k zamezení šíření koronaviru. Davy lidí se shromáždily, aby stihly poslední trajekty z Mombasy.

Virus se v Africe šíří pomalu, ale Světová zdravotnická organizace varovala kontinent, že musí jednat nyní.

Austrálie

Reportérka: Policie dnes kontroluje parky, pláže a veřejná prostranství. Naléhá na Australany, aby se řídili striktními pravidly společenského rozestupu nebo budou čelit velkým pokutám. Můžete jít do parku, zaběhat si, dát si pár kliků… ale včera jsme viděli fotky jednoho mladého páru s novorozencem, jak seděli v parku na lavičce, a bylo jim řečeno, aby šli pryč. Co je povoleno, a co není?

Policista: Pokud si chcete jít zacvičit, tak běžte, ale pak běžte domů.

Reportérka: Včera jsem šla s dětmi do parku, seděla jsem v trávě, moje jednoroční dítě se plazilo kolem a tříleté pobíhalo kolem. Je pravda, že s těmito novými pravidly to teď nemůžu dělat?

Policista: Kdyby všichni šli do parku ve stejnou dobu, najednou se to stane komplikované. Neví se, jestli jsou třeba děti nakažené, nebo vy bez symptomů a teď to šíříte na ty, kteří přijdou do kontaktu s vašimi dětmi.

Reportér: Tady jsou záběry z Indie během jejich třetího týdne karantény s nesmírně drsným vynucováním poslušnosti. Policie se uchýlila k fyzickým trestům těch, co porušují nařízení.

Objevily se záběry z Bombaje, jak policisté na několika místech mlátí řidiče. Na jednom místě policie nařizuje místním, aby dělali dřepy. Nejsou jediní, kteří jsou oběti ponižujících veřejných trestů. Některé přinutili, dělat kliky na okraji ulice. Tohle je země s 1,3 miliardami lidí. Má možná jen něco přes 500 potvrzených případů.

Ashley: Slyšeli jste to? Právě řekl, že 500 případů v populaci 1,3 miliard lidí. Ani ne 500 úmrtí, jen 500 případů. Už víme, že většina z nich jsou mírné případy. Mluvíme o… nejsem v matematice moc dobrá… ale něco kolem 0,0000000038 % lidí, co mají koronavir? A takto tam zachází s lidmi? Pro jejich vlastní dobro, že?

Reportér: Velmi nízká úmrtnost v porovnání s ostatními zeměmi. Ale bojí se, že se tam může stát to stejné, co se stalo v Číně, Itálii a Španělsku. Jestli jsou metody, které policie tady používá, aby tomu zabránili, správné, je otázka.

Brazílie

Reportér: Desítky lidí v Sao Paulu vyrazili do ulic protestovat proti opatřením o společenském rozestupu, které zavedl guvernér Sao Paula a jejich nevyhnutelném dopadu na malé podniky a vynucenou nezaměstnanost.

Občan: Zavírají se tisíce malých podniků jako je ten můj, a miliony lidí je nezaměstnaných. Páchá zločin proti malým podnikům a populaci v Sao Paulu.

Dubaj

Ashley: Mezitím Dubaj zavedl velmi striktní karanténu, ve které lidé musí požádat o vycházku ven, nehledě na důvod. Mají zakázané venkovní cvičení a lidé potřebují svolení od policie, aby si mohli koupit jídlo, léky, jít za doktorem, nebo jen aby odešli z domu v případě nouze.

[mailerlite_form form_id=2]

Jižní Afrika

Reportér: Přidali jsme se k policejním hlídkám na předměstí. Kdekoliv jedeme, všichni utíkají pryč, protože ví, že nemají být na ulicích, a bojí se. Policisté ve službě se zdají být úzkostliví. Přiznávají, že sotva dokážou ty obří oblasti udržet pod kontrolou. Vymáhání karantény není vůbec systematické. Zdá se nahodilé. Tento muž nedokázal dostatečně rychle utéct.

Policista: Má být uvnitř svého domu. Tohle je karanténa. Nemá důvod, být venku.

Reportér: Dostal pokutu 1500 randů, což je asi 80 eur. Máte na to peníze?

Muž: Ne, nepracuji. Šel jsem za svým bratrem, vzít mu jídlo.

Reportér: Muž říká, že policie ho za domem kopala a zbila. Jeho tvrzení jsme nemohli potvrdit. O pár bloků vedle jsme narazili na mladou ženu, která nechce ukázat svůj obličej. Bojí se, že ji poznají. Ale chce ukázat, co jí policie udělala, jen protože byla na ulici. Říká, že do jejího domu vpadlo několik policistů a napadli ji holemi a biči před její dcerou.

Žena: Je to traumatizující, protože nikdo mě předtím takto nezbil.

Reportér: Policie odůvodňuje svoje striktní jednání v předměstích.

Policistka: Pokud neposlouchají, tak se takové věci bohužel dějí. Neříkám, že je to správné. V některých komunitách je to jediné, co lidé chápou.

Reportér: Policie cítí, že čím delší bude karanténa, tím napětí v předměstích bude horší.

Moskva, Jižní Korea, Tchaj-wan, Hong Kong

Putin: Navzdory vysokému riziku je situace pod kontrolou.

Ashley: Moskva používá technologii na rozpoznání obličejů k dodržování jejich karantény. Používají moderní sledovací zařízení s rozpoznáváním obličejů. Kamery se monitorují z účelového kontrolního centra pro Covid-19, kde se obrázky a osobní data těch v karanténě vkládají do databáze, aby je kamery mohly rozpoznat. Monitorují se také sociální média pro „falešné zprávy” o koronaviru. Zde je funkční kontrolní panel, kde můžeme vidět statistiky. Jsou zde zobrazené veškeré nasbírané informace. Kontakty, email, telefon, zaměstnavatel, apod. 95 % těchto lidí bylo identifikovaných. Jejich lokace zjištěna.

Pak s nimi budeme dále pracovat. Rusko není jediná země, co používá sledovací zařízení k boji proti pandemii. Jižní Korea také používá sledovací kamery, lokační data z mobilů a záznamy kreditních karet. Tchaj-wan také používá lokační sledování, aby se ujistil, že lidé v karanténě zůstanou u sebe doma. V Hong Kongu jsou lidé v karanténě přinuceni, aby nosili náramky, co sledují lokaci.

Reportér: Před vchodem vládní budovy lze hlasitě a jasně slyšet protestující.

Protestující: Otevřete Ohio! Otevřete Ohio!

Reportér: Jeden z hlasů protestujících patří Jennifer France.

Protestující (Jennifer): Věříme, že virus představuje menší nebezpečí, než potlačení našich práv.

Reportér: Přidala se k dalším protestujícím. Mnozí z nich měli cedule a někteří měli masky a kritizovali reakci státu na pandemii Covid-19. Jsou lidé jako já, kteří mají pocit, že jejich ústavní práva byla porušena. Někteří lidé říkají, že přišli o práci. Jsou naštvaní, že nedostali informace o tom, jaké podniky jsou nezbytné nebo nejsou.

Protestující: Děsí mě skutečnost, že tyto věci udělali v domnění, že je to v pořádku, a také, že tohle vůbec mohou udělat.

Ashley: Během konečných úprav pro tohle video 15. dubna, tisíce lidí v Michiganu se shromáždili v hlavním místě, aby protestovali proti ztrátě svých práv.

Reportérka (Emily): Sledujete živě naše sídlo vlády, jak je obklopeno protestujícími. Jsou naštvaní na vládní nařízení guvernérky, které přinutily uzavření mnoha podniků. Politický reportér Rick Alben zahájí naši reportáž z Lansingu. Ricku?

Reportér (Rick): Emily, jak vidíš, je tady spousta aut. Byly tady už brzkého rána. V 11 dopoledne bylo tohle místo plné. Všechny pruhy byly plné aut. Neviděl jsem žádné policisty. Tohle vše je v reakci na nařízení guvernérky, aby lidé zůstali doma.

Guvernérka: Pokud nejde o aktivitu nezbytnou k životu, žádáme lidi, aby zůstali doma.

Reportér (Rick): Na autech jsou různé cedule, co mluví o svobodě, karanténě, a že lidé musí pracovat. Zatímco guvernérka chce, aby lidé zůstali doma, dívá se ze své kanceláře, kde teď je, z okna na tohle. Tito lidé zde přišli, aby protestovali proti těm nařízením. Děkuji Ricku.

Reportérka (Emily): Liame, co vidíš ty?

Reportér (Liam): Protestující obsadili schody vládního sídla. Lidé měli zůstat v autě a takto se účastnit, ale spousta lidí říkala, že takto ne… jsou tady na schodech vládního sídla a podnikají tradičnější protest před vládním sídlem v Lansingu. Chci vám ukázat ukázat jednu z větších cedulí.

Obří cedule na trávníku před budovou, co říká: Bezpečí bez svobody je vězení. Půjdeme blíž, abychom ukázali, co si tito lidé myslí.

Nejprve nám řekněte svoje jméno a co vás sem přivedlo?

Protestující: Jmenuji se Joseph Dickson a přišel jsem podpořit michigenské podniky, a postavit se za práva našich spoluobčanů. Věříme, že guvernérka překročila svoje práva a porušila naši svobodu.

Reportér (Liam): Máte z tohoto viru obavy?

Protestující: Na začátku ano, dokud jsem si o něm něco nezjistil, a zjistil, jak média to nafukují, a že to není tak vážné, jak nám říkají. Proto jsem dnes tady. Věřím, že přehání, reagují neadekvátně a ničí naše malé podniky a ekonomiku.

Reportér (Liam): Vidím, že máte na sobě masku. Takže máte nějaké obavy.

Protestující: Je to jen ze zdvořilosti vůči ostatním. Mám respekt vůči druhým.

Reportér (Liam): Co byste řekl guvernérce, pokud by teď poslouchala?

Protestující: Řekl bych: Guvernérko, otevřete naši ekonomiku 1. května a respektujte naše práva a svobody.

Reportér (Liam): Dobře, to je něco málo z názoru, který slyšíme od ostatních lidí, co se tady shromáždili před vládním sídlem. Několik z nich mají cedule, na jedné se píše: „Odvolejte guvernérku”. Vidíme několik amerických vlajek. Lidé rozhodně vyjadřují politický názor v souvislosti s touto situací.

Je zima, trochu sněžilo, ale to nepotlačilo ducha těchto lidí ve vyjádření svého opozičního názoru vůči nařízení guvernérky v souvislosti s koronavirem.

Ashley: Někteří lidé usoudili, že protestovat má význam kvůli tomu, co jim bylo odebráno. Jako tento surfař v jižní Kalifornii.

Muž: Protestuji proti tomu, že nemohu jít sám do vody, daleko od lidí, užít si oceán, surfovat, potápět se a plavat. Ne, nemohu jít surfovat. Je to protizákonné. Buď dostanu pokutu 1000 dolarů nebo půjdu do vězení.

Ashley: Pastoři jako je tento se pokoušeli pořádat mše v autech, aby byly dostupné pro potřeby jejich církve v době strachu a nejistoty. Zatímco zkorumpovaná média je prezentuje jako nebezpečí pro společnost.

1. pastor: Nevěříme, že virus ruší první dodatek ústavy. První dodatek ústavy chrání nejen církev, ale chrání tisk.

Ashley: Pastor z této církve si se svým právníkem vyjasnil, že může pořádat mše v autech, ale na místo přijelo téměř 20 policejních aut, aby mši zastavilo, a aby mu dali vědět, že nové zákony země nezahrnují první dodatek.

2. pastor: Jsme v Greenvile na pozemku církve. Je tady více policie než v centru města. Jsem pastor místní církve. Podívejte na ta policejní auta. Slyšeli, že v 18:30 máme mši. Jsem dobrý občan, neporušuji žádný zákon, neberu drogy. Jen šířím slovo boží. Podívejte na ta policejní auta.

Policista: Musíme vás varovat. Pokud tu bude mše v autech, budeme vydávat pokuty. Rád bych vám dal formální varování. Pokud sem přijedou členové církve, umožníme jim odejít, než začneme dávat pokuty. Dostanou pokutu, jen když odmítnou.

Policista: Vláda vydala nařízení. Vaše práva jsou přerušena.

2. pastor: Ne, naše práva nepochází z vládních orgánů ale z Bible. Vládní orgány nemají právo nad ústavou. Nelze přerušit ústavní právo.

Policie: Může být přerušeno.

2. pastor: Nemůže.

Tohle se děje v Greenvile v Mississippi. Nejchudší oblast USA. V Greenville je spousta případů vražd a zneužívání drog, a dívejte, kde je policie. Kdybyste mi řekli, že tohle zažiju jako pastor, co káže slovo boží, nevěřil bych vám. Pokud se neprobudíte, Ameriko, policisté mi řekli, že naše svoboda může být odebrána. Řekl mi, že ho nezajímá, co říká ústava, že ho nezajímá první a druhý dodatek. Pokud vás nezajímá, co říká ústava, porušujete právo země. Policisté si zahrávají s církví. Co se stalo s Amerikou?

Ashley: Jako poslední chci v lidech vyvolat strach ohledně stavu ve světě, ale musíme být ochotní se realisticky a čelem podívat na to, co se děje, abychom se připravili. Nejen fyzicky, ale zejména emočně a duchovně. Dobrá věc na mocných lidech, co kontrolují národy, je ta, že mají tendenci svoje plány veřejně přiznávat. Zaprvé, protože si myslí, že jsem všichni hloupí, abychom na to přišli, a zadruhé, si myslím, že jde v podstatě o duchovní válku a oni jsou povinni nám o tom říct.

Co se týče jejich veřejného přiznání svých plánů, podíváme se na dokument, co byl zveřejněn před 10 lety v roce 2010, ve kterém se otevřeně píše o různých scénářích, které mohou proveditelně vést k technologicky kontrolovanému světu, který chtějí vytvořit. Oni, v tomto případě, jsou ti, co stojí za nadací Rockefeller Foundation, která je mimochodem stejnou skupinou, která je v úzké spolupráci nejen s OSN ale také Světovou zdravotnickou organizaci (WHO).

Zní to povědomě? WHO je skupina, která nyní radí vládám, která pomáhá formovat doporučení a pravidla, podle kterých jste nyní nuceni se řídit. Stejná skupina, kterou Trump údajně poslouchal, když 13. března 2020 podepsal vládní nařízení, které v podstatě tuto zemi odevzdala agentuře FEMA. To je jiný příběh. Vraťme se k dokumentu.

Tento dokument má název „Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní rozvoj.” Momentálně je dostupný na internetu, takže si ho můžete stáhnout. Uvedený účel dokumentu bylo prozkoumat různé způsoby, jakými technologie a rozvoj se může navzájem vyvíjet. Tvrdí, aby „vyřešili širokou řadu rozvojových problémů, od změny klimatu, zdravotnictví, zemědělství po bydlení, dopravu a vzdělání.” No dobře, to je celé?

Na okraj… pokud pochopíte, že původní zakladatel této nadace, Rockefeller, také nejvíce profitoval z velkého ropného monopolu, který systematicky ničil nejen životní prostředí, ale také ostatní formy zdravotnictví, které nepoužívaly jejich patentované farmaceutické produkty založené na ropě, tak doufám, že pochopíte ironii, když nyní tvrdí, že chtějí spravit zdravotnictví a zdravotnictví.

O tom více později. Scénáře, které v tomto dokumentu uvádí, přivedou to, čemu říkají „Globálně politický a ekonomický soulad,” o kterém říkají, že bude pro dobro nás všech. No… podívejme se, jestli my – lidé – s tím souhlasíme. První scénář, který uvádí, se nazývá „Lockstep”. Najdete ho na 18. stránce tohoto dokumentu.

Píšou o něm, že ho prozkoumávají, aby věděli, „jak budoucnost může vypadat.” Tento scénář popisují v minulém čase, ale nenechte se oklamat. Pamatujte, že tento dokument byl zveřejněn v roce 2010. Zde jsou nějaké úryvky. Podtitul scénáře Lockstep říká: „Svět s pevnější vládní kontrolou řízenou shora dolů a autoritářským vůdcovstvím.” Jak to zatím potvrzuje moje kolekce videí? „…s omezenou inovací a rostoucím občanským odporem.”

Pochopte, že ví, že budou podněcovat občanský odpor. Jsou si toho vědomi. Tohle bylo sepsáno v roce 2010. Píše se zde: „Pandemie, kterou svět roky očekával, konečně přišla. Na rozdíl od H1N1 v roce 2009 byla tato pandemie extrémně nakažlivá a smrtelná. I ty národy nejvíce připravené na pandemii byly rychle přetížené. Pandemie také měla smrtící efekt na ekonomiky.” Pamatujte… proč má ekonomický dopad? Proč? Může za to samotný virus? O kterém nyní víme, že je srovnatelný se sezónní chřipkou? Nebo za to můžou nařízení, které tato samotná organizace uvalila v důsledku toho, co řekli, že se musí stát.

Tohle je důležité: „Měla smrtící efekt na ekonomiky,” což chtěli. „Mezinárodní pohyb jak lidí tak zboží je pozastaven. Oslabuje to průmysly jako turismus a podlamuje globální dodavatelské řetězce.” Že by řetězce potravin? „I místní obchody a kanceláře normálně plné lidí byly měsíce prázdné bez zaměstnanců i zákazníků. Pandemie zadusila planetu. …karanténa byla i v rozvinutých zemích obtížná.” Takto to chtějí vyobrazit v médiích, které také kontrolují. „Nicméně, pár zemí si vedlo lépe. Zejména Čína.

Rychlé uvalení povinné karantény všech občanů a také okamžité a téměř hermetické uzavření všech hranic zachránilo miliony životů. To umožnilo zastavit šíření viru mnohem dříve než v ostatních zemích.” Tady se píše: „Čínská vláda nebyla jediná, co zavedla extrémní opatření k ochraně občanů před rizikem viru. Národní vůdci po celém světě během pandemie předváděli svoji autoritu a uvalili přísná pravidla a omezení, od povinného nošení roušek po kontroly tělesné teploty při vstupech do společných prostor jako vlakových stanic a supermarketů.” Děje se to dneska? Ano, rozhodně. „I poté, co se pandemie vytratila, tato autoritářská kontrola a sledování občanů a jejich aktivit zůstala a dokonce se zintenzivnila. Vůdci po celém světě nabyli více kontroly a moci.”

Tohle je znovu to, co chtějí, aby se stalo. „Představa kontrolovanějšího světa nejprve sklidila široké přijetí a souhlas.” Ano, tady Američané by souhlasili. „Občané se ochotně vzdali část své suverenity a svého soukromí. Dokonce se nemohli dočkat hierarchického řízení a dozoru, a národní vůdci měli větší volnost v tom, uvalit řád tak, jak uvážili za vhodné. V rozvinutých zemích tento zvýšený dohled nabyl mnoha forem: např. biometrická identifikace všech občanů a přísnější regulace klíčových průmyslů.” Dávejte pozor na potravinářský průmysl, který podle mě chtějí potlačit. „Přísnější regulace klíčových průmyslů bylo považované za nezbytné pro národní zájmy.

Vynucená spolupráce s řadou nových regulací a dohod pomalu ale jistě obnovila jak řád tak ekonomický růst.” Jeden z hlavních zastánců této celé věci, který o tom veřejně mluví, je Bill Gates. Co říká, že musíme udělat, než se může řád a ekonomický růst vrátit? Než se můžeme shromažďovat? Co říká, že musíme udělat?

[mailerlite_form form_id=2]

Bill Gates: „Věci k normálu se na světě vrátí jedině tehdy, jak z velké části naočkujeme celou globální populaci.” Tady se píše „biometrická identifikace občanů.”

Ahley: Co říká Bill Gates, že se musí stát, abychom tohle získali? Ne že bychom to chtěli. Dále se zde píše: „V rozvinutém světě přítomnost mnoha nařízení a norem z velké části omezila podnikatelskou činnost. Vědci a vynálezci se často od vlád dozvěděli, jaký výzkum mohou dělat.” Není to zajímavé? Nechtějí, abychom zkoumali věci, které by odhalily, že celý jejich příběh je založen na lžích? Výzkum, který by ukázal pravdu o tomto viru? Budou nám říkat, co můžeme zkoumat. Vědci, probuďte se. Mluvte! Později se zde píše: „Lidé se zdají být unavení z tolika kontroly a toho, že vůdci a vládní orgány dělají rozhodnutí za ně. Kdekoliv se střetly národní zájmy s osobními zájmy, vznikl konflikt.

Občasný odpor se postupně stal organizovaným a koordinovaným, jak silně nespokojená mládež a lidé, kterým byl status a příležitosti odebrány, převážně v rozvojových zemích – podnítili občanské nepokoje. I ti, kterým se na začátku líbila větší stabilita a předvídatelnost tohoto světa, začali cítit nepohodlí a omezení v důsledku tolika přísných pravidel a přísnosti národních hranic. Ten pocit přetrvával, takže dříve nebo později něco nevyhnutelně narušilo řád, na kterém světové vlády tak tvrdě pracovaly.” Jsem přesvědčená, že tento chaos, o kterém přiznávají, že je součástí plánu, použijí k tomu, aby později navrhli ultimátní řád, který chtějí vytvořit. Odpor občanů je součástí popisu této věci, kterou vytvořili. Ví, že k němu dojde a využijí ho ke svému prospěchu.

Některé tituly v „Lockstep” zní: „Karanténa omezuje osobní kontakt. Mezinárodní obchod zasažen striktní kontrolou patogenu.” Tohle už vidíme. V médiích říkají, že se k tomuto budou muset uchýlit, aby nás ochránili před infekčností. Desítky, ne-li stovky virologů a mikrobiologů říkají, že tohle ani není možné. Na tom nezáleží, dokud lidé věří, že je to možné. Dole se píše o technologii v „Lockstep”. Tohle je něco, co vážně chtějí zavést v důsledku toho chaosu, který způsobují zničením naší schopnosti se o sebe postarat skrze své malé podniky. Technologie v „Lockstep”. Píše se: „Scénář poukazuje na rozvoj určitých typů technologií.

Technologická inovace v „Lockstep” je převážně motivovaná vládou a je zaměřená na záležitosti národní bezpečnosti, zdraví a bezpečí.” Když vás požádají, abyste si vzali vakcínu, můžete si být jisti, že si ji bude muset vzít povinně v rámci národní bezpečnosti, zdraví a bezpečí všech kolem vás. Ze stejného důvodu všechny nutí, aby nosili roušky… v zájmu bezpečí všech okolo. Jinak jste špatný člověk a váš soused vás ohlasí, což už také podporují. „Formované dvojitou touhou vlád kontrolovat a monitorovat svoje občany.” Je to vše o kontrole. „Technologie, kterou můžeme spatřit: Skenery, co používají pokročilé snímkování magnetické rezonance, se na letištích a ostatních veřejných prostorách stanou normou k objevení abnormálního chování, které může naznačovat ‚antisociální záměr‘.”

Co je důležitější… a není zajímavé, že na tomto obrázku je přívalová vlna? Vlna, která vychází z těchto nul a jedniček, což představuje samotnou technologii. Nedělají žádné drahoty… říkají vám přesně, čeho chtějí dosáhnout. Zatímco tyto plány a použití technologií k vymýcení disidentů a kontrolování těch zbylých se zdá nepochopitelné pro ty z nás, kteří naslouchají svému svědomí, ale dar v tomto velkém, odvážném šachovém tahu ze strany elit je ten, že mnohem více lidí začne chápat hloubku jejich zla a také skutečnost, že nový světový řád skutečně byl jejich ultimátním cílem.

Člověk jménem Walter Cronkite byl téměř po celou generaci v Americe tváří médií během války ve Vietnamu, atentátu na J.F.K, během cesty na Měsíc. Když později od Světové federální asociace (WFA) získal ocenění za excelenci, řekli tohle:

WFA: „Světová vláda je nezbytnou strukturou pro globální spravedlnost.”

Hillary Clintonová: „Gratuluji, Waltere. Přijímám ocenění Světové federační asociace. Po více než jednu generaci v Americe zprávy nebyly zprávami, pokud je neuváděl Walter Cronkite. Každý večer jsme tě přivítali do svých domů a poslouchali tě, jak jsi vysvětloval komplexní události dne. Desetiletí jsi nám říkal, jak se věci mají. Ale dnes večer ti vzdáváme čest, že bojuješ za to, jaké by věci mohly být.

WFA: Vy pane jste byl celoživotním zastáncem tohoto principu a je náležité, abychom vám předali tuto ametystovou geodu.

Walter Cronkite: První priorita lidstva v této obtížné době je zavést efektivní systém světového řádu, který zajistí mír a spravedlnost po celém světě. My Američané se nejprve budeme muset vzdát části své suverenity. To pro mnohé bude těžké překousnout. Bude to vyžadovat velkou odvahu, víru a přesvědčování, aby přijali a souhlasili s touto nezbytností. Pat Robertson před pár lety ve knize napsal, že bychom měli mít světovou vládu, ale pouze, jak přijde mesiáš. Napsal: Jakýkoliv pokus o dosažení světového řádu před tou dobou musí být dílo ďábla. Přidejte se ke mně. Jsem rád, že sedím vedle pravé ruky Satana.

Ashley: Tito lidé přiznávají svoji věrnost, protože je to vyžadováno. Bill Gates s Microsoftem také přiznal svoji věrnost, když během tohoto veškerého chaosu zveřejnili reklamu s umělkyní, o které se ví, že se účastní satanských rituálů. Tu reklamu zveřejnili dne, o kterém se ví, že představuje den, kdy byl Ježíš ukřižován.

Bůh nám všem dal svobodnou vůli. I těm, kteří ji momentálně zneužívají. Jejich bůh se vám snaží vzít svobodnou vůli ve jménu míru a bezpečí. Ale tento svět není vše, co existuje. Existuje mnohem víc. Tohle místo je jen test, kde si vyberete svoji věrnost. Bůh vám žehnej. Mám vás ráda. Brzy na slyšenou.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů