Zdravotní sestra odhaluje prudký nárůst úmrtí plodu po covid očkování

Ve zkratce...

Kalifornská porodní sestra Michelle Gershmanová odhaluje bezcitnou lhostejnost správce nemocnice k nevysvětlitelnému zvýšení případů úmrtí dětí. Tento prudký nárůst úmrtí plodu po covid očkování nelze vysvětlit jinak, než že za to může covid vakcína. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 15. listopadu 2022

Nárůst úmrtí plodu po covid očkování – přepis:

M (zdravotní sestra): Jsem poporodní sestra. Starám se tedy o miminka, když jsou asi dvě hodiny stará, přijdou ke mně na patro a já jim pomáhám, ujišťuji se, že vše probíhá dobře, aby mohla jít domů s maminkami. A pracuji tam už dva roky.

Během COVIDu, před očkováním, maminky rodily své děti a děti se zdály být obecně docela zdravé a maminky také a pak jdou domů. Takže v březnu 2021, to bylo asi dva měsíce poté, co se vakcíny začaly zavádět, všimla jsem si, že na JIPN – jednotce intenzivní péče o novorozence, kde jsou umístěny děti, které mohou mít nějaké zdravotní problémy, bývalo tam vždycky asi 50 dětí.

A najednou v březnu 2021 tam bylo 80 dětí. Takže to je pro JIPN velmi vysoké číslo. A pak v dubnu 2021 jsem si začala všímat, že na tabuli se píše o úmrtích plodu během porodu. Fetální demise je dítě, které zemřelo v děloze, ale obvykle je plně donošené. Kdekoli od 32 týdnů do 40 týdnů se považuje za plně donošené…. tedy 37 týdnů a více se považuje za plně donošené, ale těmto dětem bylo 30-33 týdnů a pak zemřely.

A já jsem se dívala do jejich karet a všímala jsem si, že spousta těch matek dostala vakcínu. Hodněkrát ji dostaly tak týden předtím a pak začaly rodit a porodily dítě, které buď už zemřelo, nebo muselo jít na JIPN, protože se narodilo předčasně, aby mohlo přežít mimo dělohu. Kolik práce navíc děláte… a já si nestěžuji na to, že dělám práci navíc, ale jsem z toho unešená, protože to není přirozené. Tohle by se nemělo dít. A tak jsem byla z toho opravdu frustrovaná.

D: Dovolte mi se zeptat, abych to plně pochopil. Na JIPN je tedy téměř dvojnásobné množství dětí, které tam přicházejí, vidíte něco, co se zdá být jakýmsi nárůstem úmrtí plodu. A když jste se podívala na grafy, vidíte, že mnoho z těch, které rodí dříve než obvykle, právě nedávno mnoho z nich dostalo covid vakcínu.

M: Ano, správně. Když jsem tam začala pracovat v listopadu 2020, bývaly tam jeden nebo dva za dva nebo tři měsíce. Možná. Od března, dubna 2021 jsem si začala čím dál častěji všímat, že když se podívám na nástěnku porodnice, je tam zhruba každý týden jeden nebo dva. Docela velký nárůst.

D: Dnes nám odvážně poskytla interní dokument, e-mail z nemocničního systému, který byl rozeslán tamním zaměstnancům. Podělím se s vámi o něj nyní. Tohle už není jen její názor, je to pohled samotné nemocnice a ona má pocit, že je nutné, aby to lidé viděli. Takže tento e-mail teď vytáhneme. Ten byl rozeslán zaměstnancům.

„Dobrý večer všem. Zdá se, že nárůst úmrtí pacientů, který pozorujeme, bude pokračovat. V srpnu bylo 22 úmrtí, což vyrovnává rekordní počet úmrtí z července 2021. A v září jich zatím bylo sedm, a to je teprve osmý den měsíce. Nyní tyto statistiky obsahují – „redigované údaje“-, takže jste je neviděli všechny. Někteří byli i na pohotovosti a operačním sále, ale i tak jich bylo na našem oddělení tolik. Je to spousta práce pro vás jako lůžkové oddělení a je to také spousta práce pro mě. Úmrtí mi vzala spoustu času od ostatních skupin pacientů, které obsluhuji.

Doufám, že tento trend nebude pokračovat nadále. Na příští týden máme naplánované další porody, takže bohužel tento proces bude opět velmi znát na vás všech. Moc si vážím času a pozornosti, kterou pacientům věnujete. Pamatují si vaše jména a způsob, jakým jim pomáháte překonat velmi těžké období.“

D: Musím říct, že mám pocit, jako by mi byl právě vysát kyslík z plic. Číst to od někoho, kdo je asi tak objektivní, jak jen to lze, co pracuje pro samotný systém. Teď to potvrzuje to, co vidíte na vlastní oči, a pro každého, kdo to nějak pochyboval… je to šokující e-mail. Byla jste šokována, když jste ho obdržela?

M: Rozhodně. Nemohla jsem pracovat první polovinu směny. Byla jsem tak rozrušená. Pořád jsem si říkala: Proč o tom nikdo nemluví? Média by měla být rozhořčená. Mluvíme o dětech. Děti nám dal Bůh. Jsou tu proto, aby nám přinášely lásku a radost. A pokud nám to někdo bere, je to zlo.

D: Dr. Thorpe, nevím, jestli jsem někdy četl něco tak šokujícího jako to, co jsem právě četl. T: Delle, máte naprostou pravdu. Jen jsem se modlil, abyste přestal a už nečetl. Protože zbytek e-mailu, který je myslím asi dvakrát tak dlouhý, než to, co jste četl, je opravdu, ale opravdu zneklidňující. Začne mluvit o věcech, o kterých ani nemohu mluvit, o kterých není vhodné mluvit.

D: Dobře, a my to rozhodnutí necháme na soudních síní. Myslím, že jsme to pochopili.

M: Domnívám se, že jsou do této vakcíny nuceny. Jeden lékař si do svých poznámek, když se staral o matku, která právě porodila, psal, že pacientka dostala covid vakcínu. Nebo pokud ne, napsal by, že pacientka vakcínu nedostala. A pak by citoval, co mu řekly. A pokud ji nedostaly, citoval by, jak poskytl edukaci o tom, proč by si ji měly vzít, proč je důležitá. Jsem přesvědčena, že je nutí, když k němu přijdou do ordinace před porodem. A tak si myslím, že 90 % těchto matek dostává vakcínu, když jsou těhotné.

D: Jednou z věcí, o kterých jsme hodně slyšeli u netěhotných lidí, jsou krevní sraženiny, mrtvice, infarkty a podobně. Mluvíme o dětech, viděla jste nějaký vliv na samotné matky nebo nějaké problémy, které se vyskytly při porodu, o kterých si myslíte, že se vymykají běžným zvyklostem, než co jste zvyklá vidět?

M: Ano, mám kamarádku, která je krizovou sestrou ve stejné nemocnici, kde pracuji, a ta dostala posilovací dávku a nevěděla, že je těhotná. A o týden později začala mít krevní sraženiny. Musela podstoupit několik operací. A porodila dítě předčasně. A všem přiznala, že to je z toho očkování. Řekla: Kdybych tu injekci nedostala, byla bych v pořádku. Ona je v pořádku, díky Bohu, a jejímu dítěti se daří dobře, je mu měsíc, ale je to děsivé, protože oba málem přišly o život. A ona ví, že se to stalo hned poté, co dostala tu vakcínu.

Takže jí teď není příjemné mluvit veřejně, protože se stará o své novorozené dítě. To chápu. To je ale jen jedna. A pak se starám o maminky, které teď mají problémy s vysokým krevním tlakem. A tak na to musí brát léky. Byly tu maminky, které měly krevní sraženiny. Jedna maminka měla při porodu mrtvici a zemřela.

To bylo loni o Vánocích. Takže jsme se setkali s různými neobvyklými věcmi. Stejně tak u miminek museli udělat spoustu echokardiogramů, což je vyšetření srdce ultrazvukem, protože miminka začínají mít arytmii, a pak kontrolují další věci, jako jsou problémy s páteří. Není možné zjistit, co se s těmi dětmi stane, až vyrostou. Tyto neobvyklé zdravotní problémy pozorujeme pouze v době, kdy jsou novorozenci. Takže jsem zaznamenala nárůst zdravotních problémů u matek a dětí.

Překlad: David Formánek

Související:

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. A nejen to.. Čísla níže – tedy ofic. statistiky falešných „vakcín“ představují pouze 1% všech hlášených případů, tyto čísla si vynásobte tak 200x, protože k tomu od 18. 11. 2022 přestala společnost VAERS vkládat do veřejných údajů pro Evropu/Británii informace z veřejných dat…
  https://i.postimg.cc/3JM1RNRy/vakcinos.jpg

  1. přesně tak … např v čr je doslova monstrozní podhlašenost všech zdrav prolému co musi na hlasit ! a tak podhlašenost nežadoucích učinku !
   např díky tomu že jednu mi jeden doktor napsal lek a po něm sem skončíl a jip 🙁
   a samo doktoří nic nehlasily ! tak sem nahlasil já a dodal i podklady atd ! díky tomu sem se dověděl že dany lék ma jen malo hlašení i když podlehá ohlašovaní i jeho podani ! diky mému hlašení a podkladum byl lek stažen z používaní ! resp nesmí se přepisovat ani prodavat ! a nikomu nepřeji nežadoucí učinky co sem mněl ja a ne jen já ! (nebudu zde popisovat jaké )
   ale i obyčejný člověk muže nahlasit na ustav lečív přez internet nežadoucí učínky ! stačí vyplnit kratký formulař a ani není třeba dodávat podklady když nechcete !

 2. Lidé stále nevěří, že jde o obludné spiknutí mocných (těch našich tu a hlavně těch co je ze západu řídí) proti nim. Zdá se to být neuvěřitelné, že až tolik občanů jsou tupé ovce. Dokonce přijímají jejich fašistickou notu a volí tuhle naši válkychtivou zločineckou vládu a nového darebného prezidenta hezouna (mě se on ale vůbec nelíbí asi vidím krásu jinak). Dávno již měla být jedna obrovská občanská bouře a zahájeny veřejné soudní procesy podobně jako byl Norimberský tribunál, ale ono stále nic. Patrně i k této ztrátě soudnosti a akceschopnosti přispělo očkování a jiná toxická opatření. Zejména veliký nárůst autismu a degenerativních nemocí již u dětí se nedá vysvětlit jinak. Již očekávám jen snad nějaký Boží zásah.

  1. Ještě doporučuji shlédnout tento česky namluvený Italský dokument pravda o Ukrajině:
   (218) Ukrajina _ Jiná pravda HD – YouTube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů